"Smay" sp. z o.o.

Kraków

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

Q

Świetna firma. Super ludzie. Wszyscy co piszą posty narzekają, jak pójdą do inmej też będą narzekać :)

Dawid

Pracuje w tej firmie od 3 dni... dłużej tam nie zostaje po prostu śmiech na sali ci się tam dzieje... jeśli to czytasz nie chodź tam do pracy najgorsza robota w krk...

bubu

Coż za wspaniała Firma, och to Firma jest nad Firmami, co to nikt nie słyszał o rownie wspanialej Firmie

Zwierzątko

Dramat.

abcd

2 tys netto dla inzyniera. Smieszne

Kosiu

Polecam Firmę Miła Atmosfera w Pracy Szatnie czyste Ubikacje Też Trochę małe zarobki ale da się przeżyć ;) Polecam ;)

hehe

Widzę znów ogłoszenia, taka wspaniała firma a nikt nie chce przyjść - te opinie powyżej w 100% zgodne z prawdą, szukają dalej jeleni do pracy

smieszna firma

Zgadzam się z opinią wyżej, na hali totalny syf, produkcja w amatorskich warunkach, toalety tak brudne jak 20 lat temu na dworcu, jadalnia mała ogólnie warunki fatalne.

ZbukU

czemu zostały usunięte prawdziwe opinie o firmie? Zenada, portal w ogole nie jest wiarygodny, regulamin regulaminem, ale co innego pisać jak to była sama prawda ciekawe kto za tym stoi, ze usunięto te opinie. Co niewygodne były fakty, ktore zostały tu podane? 40 stopni na hali w lecie itd przeciez nie trzeba sie doktoryzować zeby poznać prawdę o tej firmie, w której pracownikow traktuje sie jak smieci wystarczy zobaczyć srednia ocene 2/6 z 20 ocen Nie trzeba ukończyć psychologii, aha osoba, która pisała opinie wyżej na pewno tam nie pracowała albo ociepla wizerunek firmy klamiac, blazenada

pisać na praca@smay.pl

Mam pytanie czy trudno dostać się do pracy w firmie '' SMAY'' ? Jeżeli tak to z kim najlepiej się kontaktować . Z góry dziękuję !

Zostaw opinię o "Smay" sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Smay" sp. z o.o.