"Smay" sp. z o.o.
counter
2 144 156 5 1
Niko
 Rekomendacja

Najbardziej motywujaca rzecz w smayu to wiecznie uwalona premia. Motywuje do zmiany pracy :)

Tak35Nie72

Może nie jest w tej firmie idealnie bo jest dużo braków ale nie jest tak źle jak to niektórzy przedstawiają.

Tak94Nie15
jest dobrze

Nie wiem na co narzekać. Praca jest stabilna 3000 na rękę, wydaje mi się że jest dobrą stawką na początek. Ponadto sprytniejsi, zamiast wykorzystać bony obiadowe wymieniają je na gotówkę a to 300 zł więcej. Firma oferuje poza tym busa na miejsce pracy na obu zmianach, zarówno osobą z poza Krakowa, jak i ludzi z Huty wspiera. Hala produkcyjna ma kilka mankamentów ale ulega ciągłej modernizacji. Termiczne ubranie które firma zapewnia pozwalają przetrwać zimy. Dodatkowo przed sezonem letnim mają być rozpoczęte prace nad montażem klimatyzacji. Oddzielne pomieszczenia spawalni, lakierni czy plotera z super odciągami, nie wpływają negatywnie na zdrowie pracowników jak to rzekomo się twierdzi. to samo ma się do cichej pracy innych maszyn typu wykrawarki, wiertarki pneumatyczne, szlifierki. Zawsze jest możliwość wyjścia do palarni lub na drugie śniadanie. Ogonie miała atmosfera i pełna kultura.

Tak81Nie16
gosc

czy firma obniżyła wynagrodzenia

nnn

W firmie SMAY KRAKOW panuje atmosfera terroru ludzie sie zwalniaja nie zw na zarobki tylko zw pewnych ludzi

Tak9Nie3
Kk Nowy wpis
@nnn

A czy można się dowiedzieć o jakie osoby chodzi ?

Tak1Nie3
nnn Nowy wpis
@Kk

Witam jak podam imiona to bedzie wiadomo kto pisze

TakNie4
Kk Nowy wpis
@nnn

Witam. Najlepiej podać pierwszą literę imiona to nie będzie tak jednoznacznie.

Tak1Nie3
Były pracownik !!

Pracowałem w firmie SMAY cztery lata i nie powiem nic złego , co tu wypisują !! Były dni gorsze i te lepsze .. jedyne na minus to zarobki które mnie skłoniły to odejścia . Pozdrawiam cała hale .. Król kielichów

Tak110Nie67
W miarę obiektywny
@Były pracownik !!

Pracowałem w Smay dużo dłużej niż 4 lata i do odejścia nie skłoniły mnie zarobki bo one jak na produkcję są całkiem przyzwoite.Śmay jak na firmę prywatną ma całkiem niezły socjal np nagrody jubileuszowe , już po 10 latach pracy co jest rzadkością po za budżetowką.Odszedlłem przez fatalną atmosferę jaka tam panowała.W nowej firmie nie zarabiam więcej niż w Smay,ale do obecnej pracy chce mi się chodzić i pracować.Co do krytyki obecnego Prezesa Pana Michała uważam że jest przesadzona.Według mnie jest o wiele bardziej obiektywny i mniej emocjonalnie . podchodzący do pracowników niż jego poprzednik.Bez wątpliwości zrobił trochę porządku rozwalając stare kliki na produkcji co na pewno wielu ''starym'' jest nie na rękę

Tak139Nie28
SMAY
@Były pracownik !!

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w SMAY. Informacje zarówno od naszych obecnych, jak i byłych pracowników, są dla nas bardzo ważne.

Tak66Nie9
W miarę obiektywny Nowy wpis
@SMAY

Bardzo proszę

TakNie

Czy w "Smay" sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

TakNie6

Tak.

TakNie5
Pracownik były
@Absolwent podstawufki

Jak masz pracę zalatwioną po znajomości to tak

Tak6Nie5
Anonim

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich sfrustrowanych i nie zadowolonych z pracy w tej firmie .Istnieje życie po Smay osobiście sprawdziłem

Tak47Nie41
Pracownik były
@Anonim

Zgadzam się w 100% jak odeszlem z tej firmy to odrazu zaczęło się lepiej żyć ☺️ mniej stresu, bez mobbingu itd itp

Tak11Nie7

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Obiektywnie CHYBA NIE

Bardzo mi przykro, ale opinie nawet obiektywne z krztą krytyki zostają usuwane z owego portalu. Tak jak w polityce - manipulacja. A gdzie rzetelność ??

Tak28Nie28
du
Klient
@Obiektywnie CHYBA NIE

w 4 literach

Tak2Nie
Nikt

Mówicie, co chcecie, ale za poprzedniego kierownika było lepiej. Premie były wyższe, wypłata zawsze na czas. Teraz jest cyrk, obiecywane są gruszki na wierzbie, a wypłata wypłacana na ostatni dzwonek. Bez poszanowania pracownika, nie myślą o tym, że ludzie mają rachunki, różne zobowiązania i rodziny na utrzymaniu. Firma idzie na (usunięte przez administratora)

Tak11Nie74
Nick
@Nikt

1)W umówię o prace masz sprecyzowaną datę wypłaty. Ja nie umiesz czytać to nie podpisuj dokumentów. 2)Jeżeli tęsknisz za poprzednim kierownikiem możesz się zatrudnić u jego brata i razem z tym Panem pracować, masz wybór a nie sr@sz we własne gniazdo. Pozdrawiam

Tak76Nie5
Voo
@Nikt

Było lepiej bo były kierownik kradł pracownikom premie! Ty nie masz pojęcia co piszesz!

Tak69Nie2
@Nick

A gdzie jego brat ma firmę i jak się nazywa firma z chęcią pójdę

Tak1Nie14
gosc

czy firma obniżyła wynagrodzenia

Nik
Klient
@gosc

Drogi goscu , jeśli to ma być pytanie , to na końcu zdania stawiamy znak zapytania ; jeśli to ma być stwierdzenie , to CZYLI na początku jest niewłaściwe . Mam prośbę , napisz jeszcze raz poprawnie po Polsku , tak aby można było zrozumieć o co Ci chodzi.

Tak33Nie19
Hipokryzja
@Nik

Drogi, ale tani strażniku gramatyki Przycinek stawiamy bezpośrednio po słowie, bez niepotrzebnej "spacji" Poza tym zgubiłeś "i" w słowie "gościu, no chyba ze jak w przypadku "s" zamiast "ś" chciałeś w domyśle napisać "ć” zamiast "c", czyli krótko mówiąc jesteś analfabetą-hipokrytą. Komentarz, do którego się odnosisz dosłownie każdy zrozumie w takiej postaci jakiej jest, bo nie zostawia on miejsca do różnych interpretacji, dlatego też twoja głupawa odpowiedz ukazuje się nam jako nieudolne szukanie poklasku. Nie pozdrawiam, kierowca sterowca

Tak25Nie30

Hej, czy w firmie "Smay" sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak4Nie14
Felix
@Pytanie

Nie nadgodziny są bezpłatne i jeszcze baty dostajesz. Na głupie pytania są głupie odpowiedzi... składaj CV

Tak21Nie3
KK
@Pytanie

Myślę że warto powiedzieć, że dla pracowników biurowych nie ma płatnych nadgodzin. Można je odbierać w stosunku 1:1 jak to jest przewidziane w prawie, ale pracodawca bardzo niechętnie wypłaca należność za nadgodziny.

Tak64Nie4
@Pytanie

Nie palca za nad godzinny, Ci którzy mają chody, wchodzą w tyłek i donoszą to mają wyższe pensję. Pensja, pensji nie równa plus bonusy dla nie których w postaci premii.

Tak6Nie39

Tak94Nie15
@anonim

Zależy o jakim dziale piszesz. Produkcja to jeden wielki niewypał... Jeżeli chodzi o pepsi to chyba tylko brygada Diabła i Cichego jakoś działa jak powinna. Piotrek (brygadzista kanałów) gdyby mógł to by spał przy plaźmie, nie wspominając o kłębach dymu unoszących się za nim. Z resztą ma ksywkę u pracowników "dwie lewe ręce". Wynagrodzenie uzależnione od tego jak bardzo brygadziście do tyłka się wejdzie a nie od stazrzu pracy i doświadczenia...

Tak12Nie32
ciekawski
@Pracownik

możesz coś więcej napisać co takiego jest nie tak?? jeśli chodzi o inne działy.

Tak3Nie65
Piotrek
@Pracownik

Jeżeli taka jest prawda to dlaczego się nie podpiszesz pod swoimi słowami cwaniaczku

Tak72Nie8
@Piotrek

A dla tego się nie podpisze bo zależy mi na tej pracy i nie chce być przez ciebie gnębiony. Kotara był jaki był ale wszystko lepiej działało

Tak7Nie54
Ania

Non stop kasowane komentarze to standard. Nie równe wynagrodzenie kto wejdzie w tylek pracodawcy głębiej to ma lepiej. Praca co znajomości po rodzinie. Najniższa krajowa więcej nie dadzą żadnej stołówki nie ma z obiadamy sciema. A na święta wielkanocne pączek nie było, a to dlaczego jak się należy?? Hallo smay ?

Tak17Nie51
Zloty

Są klamki parapety i szklanki .Jak myslicie do ktorych się zaliczaja ludzie którzy w sposob perfidny opisują swojego brygadziste .Kazdy ma plusy i minusy.

Tak65Nie8
Lila

Dokładnie!

Tak62Nie4
?

A gdyby tak pomyśleć o pracownikach firmy którzy codziennie narażają siebie i swoich najbliższych którzy zostają w domach z powodu pandemi...

Tak21Nie2
ruch marketingowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

a gdyby tak ruszyć głowy i zacząć jakieś ruchy w kierunki respiratorów, lub choćby medycznych wentylatorów? hmmm

Tak6Nie4

wojtek

Poważnie. Ola to Ty pisałaś?

Tak34Nie5
KK
@wojtek

serio nie wyczułeś ironi?

Tak3Nie66
2020, koronawirusowane

Po przeczytaniu tego przed pracą myślałem, że kogoś mocno fantazja poniosła, ale gdy po przejściu przez bramę zaczął gonić mnie ochroniarz z żelem dezynfekującym to uwierzyłem jakby natchniony przez ducha świętego XD!

Tak14Nie1

Smay powinien zamknąć firmę na 2 tygodnie dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników i ich rodzin przed koronawirusem.

Tak15Nie69
PH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Jak wygląda praca w dziale sprzedaży i na stanowiskach "biurowych"? Wszyscy wylewają żale na produkcji a co z biurem?

Tak1Nie15
Ania
 Rekomendacja

Pracuje w firmie i powiem że atmosfery w firmie jest nie za dobrze, pensje są nie równe na tych samych stanowiskach,zarobki słabe, pracodawca tylko patrzy żeby zarabiać na tobie. nie ma benefitow tj. stołówka. Komentarze negatywne są kasowane.

Tak32Nie68
Niewolnik produkcji ciepłownic

Hmmm czytając wszystkie komentarze stwierdzam że są tu komętarze ludzi pracujacych w Smay Kraków ( negatywne opinie) i Smay Poznań (pozytywne opinie) . Sam jestem pracownikiem smay na Ciepłowniczej i zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Stołówki, obiady, bony na jedzenia i do tego 3000zł na początek na rękę ?? Ktoś kto to pisał pomylił chyba firmy:) albo to pomyłka albo ktoś stara się polepszyć wizerunek firmy która chyli się ku upadkowi.... generalnie praca na chwilę, tak jak pisali wcześiej. Generalnie firma jest bardzo otwarta na przybyszy ze wschodu, są lepiej traktowani niż Polacy co jest niepojęte.

Tak26Nie65
Niko

Tak35Nie72

Zostaw merytoryczną opinię o "Smay" sp. z o.o. - Kraków

"Smay" sp. z o.o.