Herz

Wieliczka

Opinie o Herz

Jerzy

Herz to świetny pracodawca. Może cieszcie się , że możecie tu pracować!

Tabasco
@Jerzy 20.04.2018 15:53

Jest na odwrót. Niech sie cieszą że ktoś tam pracuje . Pozdrawiam wszystkich pracowników;)

Honoru Ci brak

Halina widzialysmy ostatnio po pracy ze wyszłas na wyższy poziom podpierd****. Już nawet po pracy donosisz w samochodzie brygadzistki. Hahah jak Ci kobieto nie wstyd. Osiągnęłas już dno. Cała firma się z Ciebie śmieje. Rozkładzie się idąc przez hale jak każda osoba patrzy na Ciebie z pogardą.

Daria

Słyszałem, że to bardzo dobra firma a tu tylko narzekanie. Atmosfera między pracownikami nie jest chyba najlepsza?

toseniewrati
@Daria 15.03.2018 22:27

To była dobra firma za prezesury p.Latosińskiego.

Krycho

Chory zakład. Normy, normy i co tego wielkie (usunięte przez administratora) Na hali zimno jak cholera 15 stopni, ludzie w polarach siedzą. Panie brygadzistki prześcigają się która więcej. Ludzi coraz mniej i bedzie jeszcze mniej, zaraz to nikt nie przyjdzie do pracy. W soboty pracować a przez kogo - przez ukrainki. Jeżeli chcą niech pracują.

Ale co wy chcecie od pani Joli czy Haliny ja nie wiem o co wam chodzi przecież Halina to lizi (usunięte przez administratora) swojej pani, super zakład i załoga kierująca 10 tego wypłata jest- jest wyścig szczurów jest-jest między innymi brygadzistek która zmiana wiecej oczywiscie nasza pani Jolanta musi być zadiwolona to sypie się normy ale za to premię, dają-dają teraz mechanicy w wolnej chwili będą orientować rzeby normę wyrobić aż ciekawe co ona jeszcze wymyśli i dlaczego pan Kierownik na to nie reaguje

@Pracownik 01.02.2018 22:55

Jakie premie?chyba tylko pupilki mają te premie inni robią normy i nic nie dostają

anonymous

Własnie zaczynamy prace no to jeden szczur po haki już goni o 14 przybiegnie i drugi

anonymous

Halina to sie narobiłaś normy biedulko tylko coś ci nie poszło bo odpadów trochę za dużo ale co tam pani Jolanta zadowolona przecież jej pani zrobiła 2000 tys a że odpady to nic zrób coś ze sobą bo w tym biegu szczurów się zajedziesz narabane masz do łba i to zdrowo

Stresik

Hi hi szykują się poważne naloty na Herzunia . Jakiś gruby gość beknie za zastraszanie mobing itp są nagrania .

XXX

Brawo kierownictwo. Coraz mniej ludzi do roboty. Za niedługo na światłach będzie stał Ukrainiec i rozdawał ulotki z ofertą pracy. Tylko każdy kto przyjdzie chętny zapyta o zarobki stwierdzi tak samo jak powiedział jeden pracownik "za te pieniądze lepiej siedzieć pod sklepem". Jeszcze raz brawo.

Boskie cycuszki

Wypi***** ta Haline wkoncu. Ileż można taką osobę trzymać?? Wielki wrzod na tyłku. Kto się zgadza że najwyższy czas na nią?

Krzysiek

Wiesz co dla tego się podpisujesz nikt bo jesteś pustym baranem poto istnieje zakład pracy rzeby ludzie mogli tam pracować a kłamców i złodziei się tępi i właśnie od tego jest inspekcja pracy

Nick
@Krzysiek 03.01.2018 05:16

Krzysztofie Nick oznacza login. I nie syp odrazu przezwiskami bo to świadczy o tobie . Co się tak złościsz ? Każdy wie od czego jest inspekcja . Jeśli znasz tak regułki to ja wezwij a nie mów innym

Nick

Jak jest tak zle to znajdzcie sobie inna robote . Po co robicie ? Jest dużo ofert . Spawaczy wszędzie potrzebują . Lub na produkcję .

Krzysiek

R...ty się nie martwisz kolegami bo dostałeś ale gdybyś nie dostał to inaczej byś pisał są instytucje gdzie można to zgłosić jeśli księgowa nie umie liczyć a wy nie wiecie za co takie marne wypłaty to po nowym roku radzę zgłosić tak im przestrzepią papiery że pieniądze się znajdą a jak nie to chociaż będziecie wiedzieć że kiepska firma nie ma na premię ani na święta radzę zgłosić to jest ich obowiązek pozdrawiam pracowników fizycznych piszcie opinie niech nie myślą że święta przeszły to każdy zapomnie a sprawa ucichnie i zamiotą pod dywan

Anty herz

Widząc ze tylko wybrani dostają premię świąteczne jedni 500 inni 200 a reszta nic bo mówią co mysla a ponoć wolność słowa w tym kraju. Premie pewno poszły dla tych którzy lubią lizać (usunięte przez administratora) kierownictwu i zbierać punkty za podpierdal*nie. Wiele mówi się o równości narodów a w herzu rasizm szanuje się ukraińców a Polaków już nie bo przecież za zatrudnienie Polaka dotacji nie ma. Wesołych świąt tym którzy nie są zausznikami kierownictwa.

R

I co zatkało, premia jest! Ciekawe ile osób teraz pochwali się tym faktem. Ja tam na kierownika nie narzekam,powiem więcej chociaż większości się narażę ale mam to gdzieś,kierownik jest the best!!! Wesołych Świąt panie kierowniku!

@R 22.12.2017 18:38

Ciesz się głupcze że dostałeś ochlapy, w podrzędnych marketach dostają wszyscy a nie wybrańcy minimum 500zl ha ha ha

Praca w tym zakładzie to jakaś pomyłka dziwi mnie co młode ładne dziewczyny tu robią to praca dla tych co do emerytury chcą dciągnąć strata czasu. Pozdrawiam Świątecznie pracowników fizycznych

07 zglos się

zastanawiam sie po kur..a sa te kamery, one powinny byc w biurze, niech sobie kierowniczek popatrzy jak ciezko pracuje banda idiotow w biurze, nie rozumniem jak mozna tak traktowac ludzi, to co sie dzieje w tej pozal sie Boze firmie,juz dawno powinno byc naglosnione, zal mi tych ludzi co musza tam ciezko pracowac. Zycze wszystkim pracownikom z hali wesloych swiat, i nie dajcie sobie w kasze głupkom dmuchac.

Krzysiek

Co wy się tak boicie i martwicie pracuję w telewizji zawsze to mogę nagłośnić telewizja szuka tematów i chętnie się tym zajmie dajcie tylko sygnał że potrzebujecie pomocy do wyjaśnienia kilku spraw gdzie podziewają się pieniądze na wasze premię i za dodatkowe prace niech oni nie myślą że sami idioci tam pracują

XXX

Ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony. Natomiast zapytawszy nas o zarobki usiadł i zapłakał

A......

I jak co roku przed świętami miła atmosfera na forum firmy Herz się robi ...

@A...... 18.12.2017 22:58

Jaka firma taka atmosfera

Baczny obserwator

Zdrowych,Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę pracownikom (nie dotyczy kierownictwa oraz dyrekcji) i zmiany pracy w 2018r na lepszą.Obserwuje już od dłuższego czasu zasady pracy i płacy w tej firmie.Uważam,że jest niespotykane nie tylko w skali Krajowej a także Europejskiej.Zarobki tragiczne i dziwny wręcz nienormalny brak premi świątecznej,niespotykany w innych firmach i zakładach.Dziwnym trafem biuro i kierownictwo otrzymuje bonusy świąteczne,a zwykły pracownik nic bo głupi i się nie należy???Pracownicy biurowi plus jaśnie państwo(kierownictwo) przy podziale bonusów zachowują się jak sfora wyglodniałych psów na wysypisku śmieci komiczne ale prawdziwe!!!Nie różnia się niczym od zwierzat,które jednak potrafią się dzielić z swoim stadem!!!Pani i Panowie z biura nie zachowujcie się jak Celebryci z Warszawskiej ścianki bo jesteśćie pracownikami przeciętnej firmy trochę lepiej wykształconymi od pracowników odwalających za was czarną robotę,byście mogli popijać kawusie z dobrym ciachem.Wstyd mi za was tak po ludzku,że bierzecie bonusy nie patrząc jak inni ciężko pracują i nie dostają nic.Pozdrawiam szeregowych pracowników i do siego roku!!!! PS.zaintrygowała mie Papusza z tego forum,interesująca i inteligentna osoba (Kobieta)

MELA

Nie trzeba być geniuszem jeśli oferta pracy jest aktualna bez przerwy to jest coś nie tak przyjmują jak leci starszych czy młodych aby miał kto przerobić a że zwolni się za miesiąc czy swa to mają wyrabiane na to

papusza

Przyjdź i zobacz Wiktorku z powietrza się nie wzięły.a propo gdzie to słyszałeś?pewnie Ci prezes kazał napisać ????

Wiktor

Herz ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wasze znacznie odbiegają od pozytywnych i gdzie tu jest prawda?

MELA

Dzień dobry z tego co się tu czyta to kiepsko macie Panie kierowniku zastanawiam się nad tym dlaczego nie rozmawia Pan z tymi ludźmi przecież oni wszyscy dla was pracują jeśli idzie Pan koło swojego pracownika i powie Pan dzień dobry czy zagada na jakiś temat to korona którą nosi Pan na głowie nie spadnie niech Pan to wie po co Panu te złośliwe komentarze jeśli Pan bedzie dla nich człowiekiem to oni staną murem za Panem znam kilkanascie takich przypadków słyszy się że panie z biura Panem kierują przecież to Pan jest tu kierownikiem niech Pan uwierzy w siebie otworzy się na ludzi i do ludzi i szybko zobaczy Pan zmiany NA NOWY ROK PROPONUJĘ POSTANOWIENIE SOBIE ZROBIĆ BĘDĘ Z LUDŹMI I DLA LUDZI ZOBACZY PAN JAKIE SZYBKIE ZMIANY BĘDĄ A Z TYMI PŁACAMI TO KOSZMAR NIECH KAŻDY DOSTANIE PO TYLE SAMO NIE ROZUMIEM CO TO ZA SYSTEM MACIE JEDEN MA 100 DRUGI 500 DAJCIE KAŻDEMU A PO RÓWNO NA ŚWIĘTA PRZECIEŻ ZA TO PAN NIE PŁACI NO CHYBA ŻE NAPRAWDĘ GÓRA SIE DZIELI A PAN NA TO ZEZWALA TO JUŻ NA PANA SUMIENIU ZOSTANIE KIEDYŚ PAN Z TEGO ROZLICZANY NIE TU TO NA GÓRZE JEŚLI PANU ZALEŻY NA TEJ FIRMIE I LUDZIACH NIE OLEJE PAN TEJ OPINII I TEGO PANU SERDECZNIE ŻYCZĘ NIECH PAN ZAWALCZY O SIEBIE I O NICH I ROBI TO CO SERCE I GŁOWA PODPOWOADA A NIE PANIE Z BIURA KTÓRE PONOC KUPE ROBIĄ WYŻEJ NIŻ PUPĘ MAJĄ POZDRAWIAM MELA

Xyz

Masakra na święta 1400 z groszami dali to ich podziękowanie za pracę poraszka nie szanują pracownika szacunku nie mają wcale do ludzi a oprucz pań z Ukrainy bo te wiecznie nic nie rozumią i do toalety biegają jak czego nie wiedzą oringuja tylko za nic nie biorą odpowiedzialnosci nie mam nic do nich ale jak Polacy mają ich szanowac to Polak Polaka niech też szanuje a nie drze kopary na montażystów a wracając do pieniędzy to dla waszej wiadomości ponoć ludziska w biurach się podzieliły najedzcie sie przez święta mąturzyści rodzin nie mają to kasa im nie potrzebna oni sianem poradzą sobie w święta ważne rzeby dzieci kierownika głodne ni były zdrowych wesołych przectawiciele firmy Herz.

Zajebiście zadowolony

Po co szukać , macie tu gotowca Gościu kumaty i daje 5000zł z 172gdz pracy tel :6009450733 . Jak dobrze pogadacie będziecie na lepszych warunkach jak jesteście .

anonymous

Panowie w pracy niema sentymentów pracuje bo chcę lub nie bo mi nie odpowiada . Poco się rozwodzić czy firma przetrwa , dbajmy o siebie i swoje zdrowie . Praca 8 godz i tyle , a że zrobisz w tych 8 godzinach 16 twoja sprawa . Sprzedasz zarobisz i kiedyś wydasz to na lekarza w najlepszym razie . Są osoby które to bardzo dobrze wykorzystują i każdy by tak zrobił na ich miejscu . Trzeba się zastanowić kto tu robi błąd, my którzy chcemy coraz więcej zarabiać czy oni którzy chcą nas coraz bardziej wykorzystać . Nie patrzmy czy firma przetrwa bo to moloch i da sobie radę jak nie w Polsce to gdzie indziej . Temu najwyższemu nic nie zrobimy , masz prace inną ? Przelicz kasę , dodaj kilo zdrowia i nie oglądać się za siebie . Pora na zmianę jest najlepsza , gdzie by nie poszukał wszędzie jest praca ." PINIĄDZE TO NIE WSZYSKO ALE WSZYSKO BEZ PIENIĘDZY TO H....J"

A......

Nic tylko narzekać ; spawaczom nie dają podwyżek ,premii nie dają , na święta nic nie dają - a kamery to co ? Na święta będą jak znalazł !

zmęczony spawacz

Trzech dobrych i kumatych spawaczy co znają rysunki techniczne złożyło cv do nowej otwierającej sie firmy nieopodal herza jak oni odejdą to bindera bedą spawać juz tylko w austii bo tutaj nie bedzie komu, Pan prezes P.Skudlarksi niech sobie policzy naszą wydajność ja za 8 godz spawam 2 piece ps20 a koledzy z ukrainy 12 godz 1 sztuke . kolega z ukrainy zarabia tyle samo co ja: ja naprawde nic nie mam do tych ludzi ale jak sie obcego lepiej trakuje jak swojego to jest coś nie halo

Zostaw opinię o Herz - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herz