Adres: Grottgera 58, 32-020 Wieliczka

Opinie o Herz

Filtruj opinie po kryteriach:

Gość
Nazwa działu: Produkcja

A co z podwyżkami ? Spawacze już ścieżkę do prezesa i kierownika wydeptali.Może wszyscy by coś dostali - inflacja nie wybiera i wszystkich dotyczy.

Tak3Nie2
Czesław
@Gość

Pracodawca zapewniał może pracowników, którzy zatrudnieni są w firmie Herz, że nadejdą podwyżki? W ogóle może mógłbyś przedstawić, jak wyglądało to do tej pory? Chętnie dowiem się, kiedy ostatnio można było liczyć na podwyżkę wynagrodzenia.

Gość
Nazwa działu: Produkcja

Byłem na dwóch etapach na rozmowie na konstruktora. Nie polecam. Szukają jelenia, do trudnych zagadnień projektowych za marne pieniądze.

Black
@Gość

Skad taka pewnosc ? Powiedz cos wiecej na ten temat, bo zastanawiam się nad aplikacją.

Czesław
@Gość

Chętnie dowiedziałbym się od Ciebie jak wyglądały te etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Czy były trudne do przejścia i jakie zadania miałeś do wykonania. Podstawa wynagrodzenia Ci nie odpowiadała, czy ewentualne benefity mogły ja podwyższyć? Wszystko co dodasz będzie istotne dla osób szykujących się do złożenia CV.

A....
@Gość

Bo nie wiesz jak to działa , a to takie proste jest , po prostu nie należysz do żadnej rodziny , a to firma taka rodzinna jest .

buuuuum

Puk , puk, puk Panie prezesie co z naszym stażowym?. No tak lepiej kupić nowe auta dla firmy niż dać ludzią . WSTYD !!!

Tak13Nie1
@buuuuum

celownik- komu, czemu: ludziom!!!

blah blah bla blah
@recydywa

Buhahaha najlepiej pouczać to wychodzi najlepiej rzadzącym w tej firmie .

@blah blah bla blah

najlepiej, najlepiej. :):):). Buhahaha.

Tak30Nie
@recydywa

Ja bym sie nie śmiała tak , bo jest nad czym zapłakać , dno totalne nie dziwię się ze nikt do pracy nie chce przyjść bo taki terror psychiczny i łamanie kodeksu pracy i BHP . Traktuje sie ludzi w tej firmie jak śmieci . Najgorsza firma i życzę jak najszybszego zamknięcia zakładu .

@blah blah blah

Który konkretnie artykuł KP jest łamany i jakie zasady BHP. Jak się Panią mówi: załórz okulary ochronne, załórz stopery do uszu a Panie mają w d...e. Jak się mówi nie pakuj lagerfixa do pełna, nie dzwigaj takich ciężkich skrzynek, a Panie- ale mi tak lepiej. Pytanie, kto nie pszetrzega zasad BHP a później ma pretensje do kierownictwa? PS a propos poprzednoego postu, przeczytaj co napisałaś(najlepiej pouczają, ci co najlepiej żądzą).

Tak33Nie
@recydywa

Nieprzestrzeganie artykułów w kodeksie pracy i BHP są następujące : - Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy których nie ma . Kurz i (usunięte przez administratora) na hali który jest wdychany , sprząta się wtedy kiedy ma przyjechać właściciel . - Zagracona hala niepotrzebnymi paletami , dwie osoby sie nie mieszczą by dźwigniąć lagerfix . - Pracodawca jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników w nagłych wypadkach w czasie pracy ma prawo zawiadomić służby medyczne , a nie odsyłać do domu . A nastepnie wymuszać od pracownika odrabianie tych godzin . - Zgodnie z zasadami BHP temperatura na hali nie powinna przekraczać 28 stopni , po przekroczeniu należy sie dodatkowa przerwa z kodeksu ( kierownik niech nie robi łaski że daje przerwe ) . - Pracodawca powinien skrócić czas pracy przy wysokich temperaturach . - Czy były kiedyś robione badania stężenia zapyleń chemicznych na stanowiskach pracy ? . - Dlaczego przy badaniu na hałas , są wyłączone maszyny a pracownicy pracują ręcznie , bez używania młotów i powietrza ?. Najlepiej siedzieć w klimatyzowanym biurze i pouczać , proszę wyjść na hale w 40 stopniach i powdychać czystym powietrzem przez 8h . Nie ma już spowiedzi na magazynie , uuuuuuuuuuuuuu za gorąco .

@blah blah blah

KP mówi tylko o minimalnej temp. w miejscu pracy. Temp. max. jest wartościom umowną pracodawca ma zapewnić napoje chłodzące. Szprząta się codziennie 21`50 niektórzy nawet 21`30, a później stoją z torebkami gotowe do biegu. Gdyby każda z Pań chwyciła za miotłe i szmatę to w dziesięć minut każde stanowisko by lśniło. A z tym brakiem miejsca żeby dwie osoby nie mogły podejść do lagerfixa to ok pod warunkiem, że obie osoby ważą po 200 kg i lepiej je przeskoczyć niż obejść.

@recydywa

Takie sprzątanie 21:30 , 21:50 to nie sprzątanie , a kurz zalega dalej . Pozatym Panie brygadziatki nie pozwalają na dokładniejsze sprzątanie bo liczą się normy i normy . Pani/ Pana teoria jest błedna jak i wszystko w tej firmie. Wiem bo pracowałem. P.S A na dalsze pytania nie ma odpowiedzi ?? uuuu zatkało kakao

@blah blah blah

Na tetarium da się posprzątać. Przy każdym wypadku czy zasłabnieciu. była wzywana karetka lub kierownik osobiście odwoził na SOR(ewent. króryś z mechan. lub magaz.) chyba że pracownik wyraźnie sobie tego nie życzył. Co do badania zapylenia na stanowisku pracy, niestety masz rację nie mam wiedzy na ten temat więc się nie wypowiadam. Najlepiej spytać Pana od BHP. Co do pomiaru chałasu ok jeśli chcecie siedzieć w słuchawkach ochronnych( a problem jest już z używaniem stoperów). Życzeniem szybkiego zamknięcia zakładu nie zrobisz krzywdy ani kierownictwu ani dr GG bo przeniesie zakład gdzie tylko bedzię chciał, stać go na to. Najbardziej pokrzywdzone bedą Panie na prodykcji,ktore potrzebują tej pracy. Nie wszyscy mają możliwość zmiany pracy. Pomyślałaś o Paniach, którym zostało kilka lat do emerytury. Macie prawo domagać się lepszych warunków pracy ale róbcie to mądrze bo obrażaniem drugiej osoby nic nie zyskacie przócz wrogów.

Krótki
@recydywa

Jak stać (usunięte przez administratora)na przeniesienie zakładu to dlaczego takie małe zarobki są? Panie za te pensje wszędzie znajdą pracę gorzej będzie z tymi co w biurze siedzą takiej posadki nie znajdą.

@Krótki

To dlaczego skoro tak źle, dalej tam pracujecie jeśli wszędzie możecie znaleźć pracę? Panu/Pani ktoś mówi co ma robić z zarobioną kasą? Pieniądze dr są jego pieniędzmi i zrobi z nimi co będzie chciał.

Tak31Nie
Krótki
@recydywa

Ciekawe jak by się dowiedział o kradzieżach, które były to pewnie by chciał zwrotu pieniędzy haha

Biały Miś

Dla pracowników z długo letnim stażem pieniędzy nie ma , a na sponsorowanie Dni Wieliczki się znalazły taka biedna firma HERZ brawo , brawo Prezes . P.S Panie Prezesie pora sie obudzić bo ludzi coraz mniej i bedzie jeszcze mniej !!!!! .

Kogiel mogiel

Tym zakładem powinna zajac sie inspekcja pracy . Panstwo z biura uciekaja do domu o 13-14 rozdawana jest ciepla woda do picia a wiatraki dmuchaja w tym upale ale cieplym powietrzem . Zgroza gdzie jest pan z bhp . Mdleja ludzie ,dzis odpadla kolejna osoba ukrainka i z laska pogotowie wezwali .

Gorący

Na hali produkcyjnej od 37°do 43 °, aż dziwne, ze dajemy rade. Kierownik wychodzac z biura sie krzywi po czym wraca prędko do klimatyzowanego biura... A pan z BHP jakoś dziwnie nas nie odwiedz....

Sunrise

SEZON karetek w Hercu2019 uważam za otwarty. Tak właśnie kończy sie poganianie ludzi przez brygadzistki w 40stopniach na hali , najlepiej siedzieć w klimie i mieć w (usunięte przez administratora) . Panie brygadzistki my jesteśmy ludźmi , a nie robotami .W takich warunkach praca powina być skrócona . Spokojnie inspekcja pracy już wie !!!

Filip

Mam zamiar aplikować ale te opinie nie zachęcają zbytnio. Może to coś wyjątkowego się wydarzyło?

blah blah bla blah

Upały na hali po 40 stopni , a gdzie woda dla pracowników? gdzie Pan od BHP ? niech zobaczy jakie są warunki pracy . Inspekcja pracy już jest powiadomiona .

meges

Czy jest możliwośc skorzystania z prywatnej opieki medycznej i multisportu? Jeśli tak to czy pracodawca część dofinansowuje?:)

@meges

hahahahahahahahahahahaha tak i frytki do tego XD

meges
@0700

pytam, bo jest to normalne w większości firm teraz;) nawet jeśli nie dofinansowuje pracodawca to pracownik ma możliwośc wykupienia. Rozumiem po Twojej odpowiedzi, że pracodawca nie dba o zdrowie ani kondycje pracowników skoro tak prostych i banalnych i już tak powszechnych benefitów nie proponuje? wszystko wiem;)

Lenka
@meges

Po pracy w tym zakladzie juz nie bedziesz na silach isc na silownie zreszta notabene silownie masz na hali razem ze sauna musisz dzwigac co jakis czas ciezkie zawory bez niczyjej pomocy. Jak magazynierzy nie maja sily i checi do przewiezienia palety to jeszcze zapierniczasz przez hale z paleta. Opieki medycznej tez wola nie sponsorowac bo by co 2 osoba chodzila na l4 albo by placili tak jak tym z inspekcji pracy czy sanitarnej na zezwolenie pracy w spartanskich warunkach.

Zly pracownik

No i gdzie sa (usunięte przez administratora) nasze wyplaty? Dosc ze sa deliaktnie ujmujac smieszne to jeszcze nie na czas! Jak nie potraficie zrobic terminowo przelewu to go (usunięte przez administratora)robcie dzien wczesniej! Ludzie tez maja swoje wydatki! Dno i wodorosty!

@Zly pracownik

Wszedłem na forum sprawdzić czy jest coś ciekawego no i jak zawsze to samo . Skoro śmieszne wypłaty to dlaczego nadal tam pracujesz ? Jest źle to poprostu się zwalniam. Nikt na siłę was tam nie trzyma . Sami decydujecie. Każdy jest dorosły a zachowujecie się jak dzieci gdzie Pani " nauczycielka" drze się po was i rozsadza po kątach . Ale program wychowawczy skutkuje ;)

pracownik szczęśliwy - bo były
@Pracownik

Zdziwisz się ,ale na stanowisku DP jest taka pani "nauczycielka" która tak jak to ująłeś pięknie drze się na pracowników,rozsadza ich po kątach. Rozpanoszyła się tam do tego stopnia ,że nawet ludzie z biura nie staną po stronie pracownika. A dobrze wiedzą jaka jest sytuacja. Pozdrawiam .

krasnal
Nazwa działu: Produkcja

Co tu dużo mówić jako były pracownik z wieloletnim doświadczeniem mogę szczerze napisać Firma Herz to jedno wielkie dno zarobkowe , i traktowania pracownika. Chcesz zarabiać marne grosze ? - Herz zaprasza Chcesz być poniżany ? - Herz zaprasza Chcesz zap*** jak bolid F1 - Herz zaprasza Chcesz pracowac lata i nie dostać chociaż 1 zł podwyżki ? - Herz zaprasza Chcesz być tanią siłą roboczą ? - Herz zaprasza

Winner
Nazwa działu: Produkcja

Zdecydowanie odradzam. Pracowałem tam przez okres wakacyjny i to w zupełności mi wystarczyło , żeby wyrobić sobie opinię o tej firmie. Zaczynając od zarobków: Minimalna krajowa. ( Chodz z drugiej strony się nie dziwie, do póki będą pracować tam ludzie których interesuje tak śmieszna pensja to więcej płacić nie będą , oczywiście pomijam " pupilków ze znajomościami " ) Praca na dwie zmiany, ogólnie praca dla mężczyzny nie jest ciężka. Brygadzistki, ogólnie to jedna wielka parodia, trzeba tam być żeby to zrozumieć, ale w skrócie: godzina 6:00 początek zmiany, zebranie na środku i podział obowiązków ( przy okazji jeśli brygadzistki będą miały jakieś " ale " to bardzo chętnie przy wszystkich będą Ci wytykały " jak zle wykonujesz swoje obowiązki " , na początku dostaje się rękawiczki do pracy, jeśli zużyje się je np po dniu, lub dwóch i będzie brało się je za " często " napewno Panie będą miały o to problem. Rzecz biorąc takich dziwnych sytuacji jest na pęczki codziennie. Atmosfera pracy ? Zerowa. W tym zakładzie ludzie lubią interesować się drugą osobą, co robi, skąd jest, co ubrał dziś, co je, jakim samochodem jezdzi itp. Oczywiście nie mierzymy wszystkich jedną miarą, ale dało sie to zaobserwować bardzo szybko. Kierownictwo pancerna przybudówka na środku sali. Ogólnie raczej tam siedzą, wychodzą jak trzeba komuś zwrócić uwagę, przyczepić się do czegoś, inaczej są nie osiągalni. Prezes wchodząc na sale chyba wyłapuje pająki w kątach ścian, a pisząc bezpośrednio: udaje , że nie widzi. Przerwa: 15 min, walka na stołówce o miejsca, lub jedzenie na kolanie gdzieś na sali. W okresie letnim, są dwie przerwy ( ale zależy to od decyzji kierownika ) ogólnie przy blaszanej hali w środku temperatura jest nie do zniesienia, wiatraki są, ale trzeba uważać, żeby komuś nie wziąć, bo taka osoba wpadnie w szał i będzie robiona akcja na cała hale, bo ktoś ma kogoś wiatrak.Jeśli się umie to można tam wytrwać z 2/3 miesiące maksymalnie, jako praca przejściowa. Ogólnie brak szacunku do pracownika, chyba , że jest się naznaczonym przez " górę " , pompowanie norm , wyzysk na pracowniku, a jaki to ma skutek ? 1600 zł/mies. ŚMIECH NA SALI. Generalnie nie polecam tego zakładu. Pozdrawiam ludzi którzy byli tam" ludzmi " i dało się miło porozmawiać, życzę znalezienia lepszej pracy i opuszczenia tego obozu. Jeśli myślisz nad pracą tam ? Nie chcesz się rozwijać, lubisz być poniżany, lubisz pracować za marne pieniądze tylko po to zeby pompować statystyki to praca jest dla Ciebie. !

Tak8Nie
dragon
Nazwa działu: Produkcja

Chciałbym się zatrudnić w firmie na dziale produkcji. Mam pytanie jak odnośnie wynagrodzenia , jaka stawka ? Słyszałem, że to bardzo specyficzne jeśli chodzi o '' atmosferę " albo jej brak , czy to prawda ? Czy kierownictwo jest otwarte na pracownika ? Jak wyglądają pomieszczenia socjalne ? Ścisk podczas przerwy czy ilosc miejsc jest dostosowana do pracownika ?

TakNie4

Miła
@dragon

Stawka najniższa, atmisfera "specyficzna". Kierownictwo w biurze. Socjalny nie powala.

Jola
@dragon

Nie polecam tej Firmy zero szacunku a zarobki najniższe .

Tak4Nie

Dostaliscie jakas premie swiateczna ?

Smutny spawacz
@Pracownik

Spawacze nie byli godni premii

Jaką premie ???

TakNie

Atmosfera w pracy totalne dno, brygadziści zero szacunku dla drugiego człowieka, potrafią tylko narzekać i poniżać przy wszystkich, oczywiscie na pokaz. Pretensję są ciągle bez wyjątku czy zrobiłeś coś źle czy też nie.

Ha ha ha ha

Tego nie można nazwać premią to jest ZASIŁEK . Jak wam nie wstyd tak wynagradza się pracownika za cały rok pracy szoooooook , niektórzy mają więcej bo donoszą do biura lizusy , wstyd wstyd takie rzeczy tylko tu .

Niedoceniony
@Ha ha ha ha

Co się dziwić jak kierownik oraz vice prezez przemawiają tylko raz w roku jak zwierzęta tylko że zwierzęta mają serce ♥ a życzenia na takim poziomie haha wstyd Życzę wszystkim zawiedzonym Wesołych świąt bożego Narodzenia

Pracownica
@Ha ha ha ha

Dużą premie roczną mają tylko pupilki i Ci co kablują to prawda.A zazwyczaj są to osoby które siedzą kilka lat na jednym stanowisku i są wychwalane bo znają się na pracy a inni latają po całej hali i muszą umieć wszystko robić.A może panią A.... i p.J..... z przygotówki by tak dać na stacje na ts do pomarańczowych i zobaczymy jaką norme zrobią.Pracują tak długo i nic innego nie potrafią robić ale wypłaty mają największe.Chciałabym żeby Pani J...wkoncu przejrzała na oczy i doceniła innych pracowników.Mam nadzieję że premia za chodzenie za grudzień będzie przyznana wszystkim a nie tylko wybranym jak w zeszłym roku

Pupilek
@Ha ha ha ha

To nie premia roczna tylko premia świąteczna. Dostali dodatkowe pieniadze zamiast sie cieszyć narzekają haha Polaczki Cebulaczki P.S Jak tak źle to polecam zmienić prace . ????

Tak5Nie1
Robol
@Pupilek

Popieram Twoja wypowiedź. Polacy nie potrafią docenić niczego. Żenada

Tak6Nie

A......

Czy w firmie Herz jest obowiązkowy odpis na fundusz socjalny i co się z nim dzieje ? Wie ktoś ?

Tka

Kiedy będą kwitki co jest grane ile można czekać.! Powinny być co miesiąc z wypłatą. To jest nie odpowiedzialne...

Ok
@Tka

Idź do biura sie zapytać. Co jest ? Najlepiej jest narzekać na forum a nikt nie potrafi zrobić coś z tym

Julita
@Tka

Czy wyjaśniłaś sprawy z kwitami z wynagrodzeniem? Napisz, jak Ci się pracuje i czy jesteś zadowolona z warunków pracy w firmie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami i czy mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe? Pracodawca oferuje premie za dobre wyniki lub inne dodatki do wynagrodzenia? Twoja opinia wniesie wiele istotnych szczegółów do wątku.

Robi
@Julita

Witam, czy ktoś może mi napisać jakimi metodami spawają w firmie Herz? Czy spawają TIG i MIG szukam pracy jako spawacz, czy coś się znajdzie?

Kuba

Brak awansów i rozwoju.

Spawacz

A tam premia ... przynajmniej suwnica będzie ;)

A......

Cieszyć się nie ma z czego - myślę że wszystkim pracownikom należy się normalna ,uczciwa odpowiedź czy w firmie Herz jest fundusz socjalny i co się z nim dzieje , a jeżeli go nie ma to jaki przedstawiciel załogi i kiedy zgodził się żeby go nie było - bo tak jest w przepisach o funduszu socjalnym. A swoją drogą to znów mamy atmosferę świąteczną - jak co roku .

Spawacz

Ale AGnieszka pozamiatała . Prezes wyglądał jak by z liścia dostał. Kierownik czerwony jak burak . Masakra banan mi nie schodzi z twarzy

Grzeczny chłopiec

Drogi Mikołaju chodzę cały rok do pracy nie przynosze L4 , jestem bardzo grzeczny sumienie wykonuje normy ????????????. Dlaczego przyszedłeś z pustym workiem bez prezentu (PREMIA ŚWIĄTECZNA ) . Podobno grzeczne dzieci się nagradza , miej odrobinę serca rodziny trzeba wykarmić i dać prezenty , a Ty nic nie zostawiłeś i jak wierzyć w Mikołaja wstyd wstyd wstyd ..

Tak11Nie

Pisma o podwyżki złożone i do tej pory żadnej odpowiedzi. A gdzie kwitki z wypłat?

Tartaczy

Gdzie piniondze za las?

Tak1Nie

Pokazujemy i nic z tego nie wynika.

Aśka

Pokażemy wiedzę i zaangażowanie i jaki awans nas czeka?

A......

Ludzie to mnie zadziwiają , były pracownik pisze : : "praca staje się drogą przez mękę zamiast wymarzoną ściężką kariery " , i tak sobie myślę - przychodzi ktoś na etat montażysty zaworów i on karierę chce robić , awansować , a tu przyjęli go żeby zawory robił. Może trzeba zrozumieć że jak za zwykłego robola cię przyjmują to o awansach raczej zapomnij , zawory rób ...

Tak12Nie

Lol
@A......

Proszę bardzo pieniądze na czas to dlaczego jeszcze ich nie macie na koncie.. Zachwalajcie jeszcze bardziej. Tylko szkoda że nikt nie idzie się upomniec o swoje zapracowany pieniądze. Powodzenia.

Tak6Nie

były pracownik

Praca w tej firmie skutecznie zabija samodzielność, kreatywność, ambicje. Ocena pracownika odbywa się według ilości słów, ilości donosów, a niekoniecznie czynów. Brak szacunku, brak możliwości podejmowania decyzji, brak autorytetu wśród pracowników na hali sprawia, że praca staje się drogą przez mękę zamiast wymarzoną ściężką kariery. Niestety w firmie stosowany jest sposób zarządzania przez zastraszanie, od najwyższego szczebla aż po najniższe. Czasami ma się wrażenie, że kadra zarzadzająca ma moralność "kota śmietnikowego". Poniżanie pracownika jest na porządku dziennym, czasem wyszukane w stylu "nie nadajesz się" czasem niezwykłe uwagi . Przykro jest patrzeć na osoby wykształcone, którym nie została wpojona tak podstawowa wartość jak szacunek do drugiego człowieka. Można spotkać tam dobrych ludzi, ale oni się nie wybijają, nie osiągają tam sukcesu. Praca bywa ciężka fizycznie, ale to jest niczym w porówaniu do traktowania z jakim musi się człowiek zmierzyć, kobiety są gorzej traktowane , a panowie siedzą i mają jak u Pana Boga za piecem . Podsumowując, nie polecam osobom uczciwym, ambitnym, liczącym na koleżeńską atmosferę w pracy. Na podstawie własnego doświdczenia mogę powiedzieć, że trudno znaleźć drugie miejsce, w którym jest się tak źle traktowanym, w którym ludzie są w stanie wbić szpilę innej osobie bez mrugnięcia okiem, kłamać dla własnego zysku.

Tak18Nie

Były Pracownik
@były pracownik

Cała prawda o firmie nic dodać nic ująć. Kadra zarządzająca poniżej krytyki a zwłaszcza biurowe trio, z jednym wyjątkiem jakim jest Grzegorz. Brak jakichkolwiek zasad równego traktowania, jeżeli nie donosisz i ślepo nie wykonujesz poleceń to masz przerąbane. Wartościowe osoby uciekają z tej firmy jeden za drugim, oczywiście Kierownik wmawia wszystkim że są beznadziejni i do niczego się nienadają " gdzie wy taką drugą pracę znajdziecie" fakt tak ch... pracę naprawdę ciężko znaleźć. Omijajcie firmę z daleka.

Blacha

Super firma .!! Zaraboki dobre , po 8 godzin . Wypłaty regularnie . Jestem zadowolony

Tak8Nie

ONA
@Blacha

Haha, dobry żart

Gregor

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie?

Pracownica
@Gregor

Mam taką nadzieję,bo za taką pracę jaką się tam wykonuje powinni dużo więcej płacić

Spaw
@Gregor

Zerowe

Julita

@Lenka, czyli rozumiem, że w firmie Herz nie ma możliwości awansu dla osób, które nie są powiązane rodzinnie z zarządem firmy? Nigdy nie zdarzyło się, aby taki pracownik awansował na wyższe stanowisko? Możesz do swojej opinii dodać coś na temat atmosfery panującej w tym przedsiębiorstwie? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz proszę coś na ten temat.

Lenka
@Julita

Nikt nie dostał awansu jeśli jest się pracownikiem hali to na hali się zostaje chyba że jest się siostrzenicą kierownika spawalni to można pracować W biurze. Współpraca słaba jedni mogą bez karnie wychodzić na papierosa robić mniejsze normy gadać przez telefon po kątach A drudzy jak idą tylko do łazienki za potrzeba raz na 4 godziny to już jest problem. Brygadzistki wymagają cudów ale żeby pokazały czy nauczyły jak te cuda zrobić to już nie mają czasu. Jeżeli są premie to są one przyznawane tylko I wyłącznie takim osobą które wchodzą w 4 litery brygadzistką.

Aneta
@Lenka

A na jakim poziomie ma Pani znajomość jezyka niemieckiego? Proszę zacząć od podwyższania kwalifikacji. Pozdrawiam siostrzenica kierownika ;) jakos mi to w życiu jednak w niczym nie pomaga. Dziekuję za pamięć, zawsze miło powspominać

Zostaw opinię o Herz - Wieliczka

Chcę opublikować: