Opinie o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. w Kraków

Karola

Pracuje w BES od ponad pół roku jak dla mnie rewelacja, współpracownicy choć trochę młodsi ode mnie są bardzo wyrozumiali i pomocni, jest bardzo przyjacielska atmosfera .Firma prężnie się rozwija i cały czas potrzebujemy nowych pracowników. Bardzo stawia się na rozwój osobisty, sporo szkoleń dla chętnych i oczywiście imprezy integracyjne. Szefostwo super, bardzo pomocni i z każdym problemem można przyjść . W każdej sprawie idzie się z nim dogadać . Jestem bardzo zadowolona szczerze polecam .

Malkolm
@Karola

Siemanko, ja też niedawno dołączyłem do zespołu i muszę powiedzieć, że zgadzam się z tym, co właśnie powiedzieliście. Faktycznie, firma rozwija się bardzo dynamicznie, co stwarza wiele możliwości dla nowych pracowników. Jestem pod wrażeniem, i powiem, że praca zapowiada się ciekawie

aaaa

Pracując w BY Energy Solutions czuję, że moja praca jest wartościowa i doceniana. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, co jest dodatkowym atutem. Mimo pewnych niedoskonałości, uważam, że jest to stabilne i rozwijające się miejsce pracy, które mogę polecić każdemu, kto jest zainteresowany branżą energetyczną.

tadeusz Nowy wpis
@aaaa

pracuję w BY Energy Solutions i całkowicie się zgadzam z tym, co piszesz. Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny dodają jeszcze większej wartości pracy w tej firmie. Choć żadna firma nie jest doskonała, to stabilność i możliwości rozwoju, jakie tu oferują jest TOP OF THE TOP

Jurek

Nie było łatwo się tutaj dostać, ale było warto, bo firma jest naprawdę słowna i konkretna. Po pierwszym miesiącu pracy mogę powiedzieć, że warunki pracy w 100% zgodne z tym co było mówione na rozmowie kwalifikacyjnej i na co się umawiałem

SylwiaK Nowy wpis
@Jurek

Zawsze miło słyszeć, że inni pracownicy też uważają, że firma jest wiarygodna i dotrzymuje swoich obietnic, zwłaszcza jeśli chodzi o warunki pracy

Xxx

Jestem przestawicielem handlowym w @Pracodawca i jestem zadowolona. Kasa ok, można dobrze zarobić, wiadomo za leżenie nikt nie zapłaci, trzeba dać cis od siebie ale i firma kijem nie rzuca. Polecam.

Marunio Nowy wpis
@Xxx

Też jestem przedstawicielem w BES. Praca rzeczywiście wymaga zaangażowania, ale jak ktoś się postara, to można naprawdę dobrze zarobić

Yyyy

Rzetelna firma, atmosfera super. Pracodawcy zawsze pomagają, wspierają i motywują. Wypłaty zawsze na czas

Madzio Nowy wpis
@Yyyy

dobrze słyszeć kolejne pozytywne opinie na temat mojego nowego miejsca pracy :) Rzetelność to zdecydowanie kluczowa cecha na jaką zwraca się tutaj uwagę. Dużą wartością sa w tej pracy nowe skille

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
kondi

Jak czytam wasze opinie, to cieszę się że zacząłem tu pracę. Bardzo zachęcające słowa. Wygląda to jak na razie obiecująco, bo poza dobrą kaską pracują fajni ludzie

PNK

Pracuję w BES ok 3 miesięcy. Atmosfera jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Ludzie tu, są nie tylko profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zespół na którym można polegać. Polecam :)

Nadia94
@PNK

Podzielam twoje spostrzeżenia co do atmosfery w firmie. Jest spoko, przyjazna i wspierająca. Naprawdę czuję, że pracuję z ludźmi, którzy nie tylko są profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

Karola

DARIOO
@Karola

też pracuję w BES od niedawna i mogę potwierdzić te słowa. Firma faktycznie dynamicznie się rozwija, co generuje ciągłe zapotrzebowanie na nowe talenty. Dużą wagę przykłada się do rozwoju osobistego pracowników. Oferują szkolenia i możliwości nauki

Malkolm

Patrycja

Pracuję w firmie ponad 6 miesięcy i jestem zadowolona. Firma nieustannie się rozwija i inwestuje w rozwój swoich pracowników. Wypłata wynagrodzenia zawsze jest realizowana na czas. Bardzo polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają stabilnego i rozwijającego się miejsca pracy.

Krzysztof T.
@Patrycja

Potwierdzam, że firma dynamicznie się rozwija i stawia na rozwój swoich pracowników. Z czym się też zgodzę, wynagrodzenia wypłacane są zawsze terminowo. Z pełnym przekonaniem mogę polecić BES każdemu, kto szuka stabilizacji i możliwości rozwoju zawodowego

Adam kaz
@Patrycja

można być spokojnym o zatrudnienie, bo firma jest rzetelna, ma coraz więcej Klientów i wciąż się rozwija

Radosna 85

Witam Polecam zarówno pracę w tej Firmie jak również współpracę z tą Firmą jako Wykonawca programu Czyste Powietrze W Firmie atmosfera jest poprostu niesamowita wszyscy są pomocni troskliwi dbają o dobro swoich pracowników jak i klientów . Służą doradztwem i pomocą nawet jeśli wymaga to podjęcia dodatkowych działań. Doradcy tej Firmy umieją słuchać i rozumieją potrzeby swoich klientów . Gorąco polecam kontakt i współpracę z tą Firmą

Pawełek
@Radosna 85

Atmosfera jest naprawdę wyjątkowa. Wszyscy bardzo pomocni i troszczą się zarówno o dobro pracowników, jak i klientów. Szefowie otwarci na potrzeby innych i gotowi do działania, nawet jeżeli wymaga to dodatkowych wysiłków. Naprawdę przyjemnie mi tu pracować

sisi
@Pawełek

przyjemnie pracować w firmie, gdzie praca jest ciekawa i wykonuje się ja z przyjemnością

Ula

Pracuje od roku w tej firmie Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z By Energy Solutions Praktycznie i z całą pewnością poleciłabym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja, expresowe wykonanie usług oraz pełen profesjonalizm to wszystko mocno wyróżna tą firmę na rynku. Polecam każdemu tą firmie, Zdobyłam bardzo duże doświadczenie i wiedzę.Dziękuję za współpracę całej naszej firmie.

Marekk
@Ula

Firma, która wywiązuje się z umów zarówno wobec parcowników, jak i swoich klientów, potwierdzam :)

Paulina

Praca w By Energy to czysta przyjemność. Współpracownicy są mega pomocni i życzliwi. Zarząd firmy naprawdę dba o dobrą atmosferę i komfort pracy. Polecam z czystym sumieniem!

Marecki
@Paulina

Zgadzam się całkowicie. W BES wszystko działa jak należy. Bardzo dobre miejsce pracy

jurik90
@Marecki

Złego słowa na tą firmę nie można powiedzieć. Przede wszystkim podejście do pracowników jest podmiotowe. Każdy pracownik jest traktowany, jako ważne ogniwo w działaniu firmy. Każde stanowisko i każda osoba, są tutaj ważne

Paweł S.
@Paulina

Fakt, dopiero jak się tutaj dostałem i pracuję, to widzę jakie słabe warunki miałem w poprzednich firmach, gdzie pracowałem. Szefowie tu wiedzą, że pracownicy sa podstawą firmy i dbają o warunki pracy

Kinga

Pracuję ponad rok, atmosfera rewelacyjna, współpraca level master, czuję się doceniona pod każdym względem. Narzeka tylko ten, co zamiast wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością niestety się obija. Przejrzysta ścieżka awansu, profesjonalne podejście, zarobki ponadprzeciętne biorąc pod uwagę wschód Polski. Polecam współpracę z firmą- jeśli jesteś zaangażowany w wykonywane obowiązki to zdecydowanie miejsce jest dla Ciebie. Pozdrawiam cały team BESa

Jaro

Pracuje w firmie już kilka lat i na początku było to wąskie grono pracownik a dziś wraz z dynamicznym rozwojem firmy jest już kilka biur w całej Polsce. Atmosfera była i jest przyjazna także nowy pracownik zawsze odnajdzie się tutaj i szybko zintegruje z reszta współpracowników.

Odkąd zacząłem ta prace nie wiedziałem że można tak się cieszyć z pracy. Ludzie bardzo sympatyczni pomocni praca sama w sobie bardzo przyjemna. Polecam serdecznie

Kat

Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Pracuję tutaj już prawie rok i jestem bardzo zadwolona. Każdy jest życzliwy i pomocny, od współpracowników po zarząd. Obowiazki są jasno określone, a wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas.

Małgorzata

Firma naprawdę ok. Współpracownicy są mega pomocni i życzliwi. Zarząd firmy dba o dobrą atmosferę i komfort pracy. Polecam!

DDF

Handlowcy w tej firmie naprawdę nie moga narzekać, jak tylko ktoś chce się zaangażować w pracę, to możliwości są naprawdę duże. Zapotrzebowanie na fotowoltaike i pompy jest ogromne, a co za tym idzie są i konkretne profity

Pracuję od roku, w firmie panuje świetna atmosfera, zawsze wszyscy są gotowi do współpracy i pomocy, zgrany team. Wypłaty są zawsze na czas, szefostwo docenia i wynagradza starania. Zdecydowanie jest to firma, która pozwala się rozwinąć i wiele nauczyć w miłej atmosferze

Pracownik nr1

Wszystko ok, wynagrodzenie zawsze na czas. Bardzo fajna atmosfera.

Pracuje w firmie od prawie roku , jeszcze w żadnej poprzedniej pracy nie doświadczyłam tak super atmosfery. Zarząd pomocny , otwarty na wszelkie pomysły, innowacje , można zwrócić się z wszelkimi problemami . Wynagrodzenie jak na Nasz region satysfakcjonujące i na pewno konkurencyjne . Firma ciągle się rozwija w zaskakująco szybkim tempie , a co istotne nie (usunięte przez administratora) klientów jak inne firmy z branży OZE.

Zostaw merytoryczną opinię o FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 37 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Rynek Główny 28
    31-010 Kraków
  • NIP: 9691616061 REGON: 363207352 KRS: 0000591295

FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o.