Opinie o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Patrycja Pietrusa Dionizos, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Patrycja Pietrusa Dionizos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Patrycja Pietrusa Dionizos?

Adam Nowy wpis

Firma już długo na rynku?

Janusz

Witam. Nie polecam pracy w firmie „Dionizos”. Zaczniecie Państwo od szkoleń na, które trzeba przychodzić pare razy a nie dostaniecie za to zapłaty. Szefostwo niestety to ludzie z marginesu społecznego. Szefowa mało inteligenta otyła blondynka, która uważa, że pojęcie o handlu. (usunięte przez administratora) Zaczepia, każda osobę płci przeciwnej i składa przy tym niemoralne propozycje. Obcina wynagrodzenia . Przestrzegam ponieważ cały czas są ogłoszenia o przyjęcia do pracy w shocie na Aleksandry 3a. Nie dziwie skoro nikt tam nie chce pracować. Jeżeli ktoś tam pracował i również zaznał przykrości ze strony tego pracodawcy proszę się zgłaszać.

Jola Nowy wpis
@Janusz

pracowałam tam.Prosze o kontakt. jolajel6@gmail.com

Izabella Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w firmie „Dionizos” a dokładnie w sklepie shot. Niestety szybko okazało się, że szef jest niezrównoważony psychicznie i wulgarnie odzywa się do pracowników. Potrafi nie wypłacić połowy wynagrodzenia naliczając jakieś absurdalne rzeczy. Zachowanie szefa zakrawa o patologiczne. Bardzo proszę uważać na prace tam. Sprawa jest już zgłoszona w PIPie. Szef dzwoni na telefon firmowy i obraza pracowników ale udało mi się zarejestrować taka rozmowę jak i również niestosowne zachowanie w cztery oczy. Uważajcie na współpracę z tym Panem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dodaj komentarz o przedsiębiorstwie Patrycja Pietrusa Dionizos w miejscowości Kraków i miej wpływ na to jak wygląda polski rynek pracy. Jak oceniłbyś tego pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Pietrusa Dionizos - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Patrycja Pietrusa Dionizos
1/5 Na podstawie 1 ocen.