Opinie o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Patrycja Pietrusa Dionizos. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Patrycja Pietrusa Dionizos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

baner wywiady
Aga
Były pracownik

Praca tam to dramat, ludzie przy zdrowych zmysłach uciekają w cholerę . Zgodę się w 100 procentach z tymi negatywnymi opiniami.

Aga
Były pracownik
@Jakub

To się tam zatrudnij, będziesz wiedział co ludziom tam nie pasuje. Bo nie tylko mnie, ale większości.

Paweł
Były pracownik
 Pytanie

Poważnie to jeszcze funkcjonuje? Przecież to jest jawna kpina. Chłop nie wypłaca połowy kasy bo ucina za absurdalne rzeczy toczą się wobec niego jakieś sprawy w Pipie a sklep szuka nadal w najlepsze. Ten cały szef to zwykły tchórz przystawiał się do mojej dziewczyny, która tam pracowała. Zboczeniec zwykły.

Jarosław
@Aga

Widzę masz jakiś żal do szefostwa. Tez zostałaś zwolniona czy chodzi o coś innego?

Klaudia Us.
Były pracownik

Ten sklep to jakaś tragedia. Nie radzę w ogóle podejmować tam prób zatrudnienia. Będziecie pracować a potem polowe kasy nie dostaniecie bo nawymyślają jakiś głupot. Szefostwo to rzeczywiście margines społeczny. Szkoda nerwów i zdrowia. Jak się nie spodobacie to wymyślają, że pijecie w pracy i przelicza papierosy albo coś na wasza niekorzyść. Zrobią sztuczne zamieszanie i wszystko i będzie na was i polowe pensji obetną. To ich sposób na dodatkowy zarobek. Szef to oszust i przekręt dlatego jest tam taka rotacja. A szefowa to nie wiem jak się z tym rogami to sklepu mieści (szef to umie się dobrze zabawić z dziewczynkami). W każdym razie odradzam tam pracy.

Jola
Były pracownik
@Dorota

Zgłaszane było i postępowania się toczą zarówno w PIP jak i karne ale jak się skończą lub skończyły dla Pana S.P. nie wiem.Natomiast wiem,ze jest grono osób,które nadal pracują np na Aleksandry i zycie by za nich oddały :/ cóż pranko mózgu robi swoje

Iza
Były pracownik

Kierowniczki z danego sklepu mają premie jeżeli zrobi się w miesiącu więcej niż 200 000 utargu a dla szeregu pracownika nie ma nic mimo że to oni robią te utargi sami (usunięte przez administratora) i nic poza tym

Beata
@Iza

A czyja to decyzja? Nie da się nic wynegocjować z tej kwoty? Mega słabo z tymi premiami w takim razie. A podstawa jest chociaż okej?

M
Były pracownik
@Beata

U nich dostaniesz 15zł/h i nic więcej.

Iza
Były pracownik
@M

Dokładnie oficjalnie o tej premii wiedzą tylko kierowniczki szaremu pracownikowi taka wiedza jest nieud udostępniana i kierowniczki Mają zakaz mówienia o tym

Anka
Pracownik
@Iza

A co Ty pierniczysz, jakie kierowniczki przecież nie ma kierowniczek w tych sklepach. Od razu widać, że ściemniasz

Władca niebios
Pracownik
@Iza

Jest kierowniczka która mnie zatrudniała szefostwo znałem wiec są kierowniczki ale mose nie na wszystkich sklepach ;)

M
Były pracownik
@Anka

Można powiedzieć, że jest jedna osoba, którą można nazwać kierownikiem. Kiedyś było więcej, ale pouciekały ;)

Jarosław
@M

Czemu odeszły? Wydawałoby się że na kierowniczym stanowisku można dostać lepsze warunki. Czy stawka taka sama jak dla wszystkich a tylko obowiązków więcej?

M
Były pracownik
@Jarosław

Stawka pewnie niedużo wyższa od tej, którą dostaje pracownik. Większość osób, które znałam i pracowały tam odeszły z kilku powodów: Marna płaca, brak uczciwości (gadają ciągle jacy to nie są uczciwi) i przede wszystkim wyżywanie się na pracowniku. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chce tam pracować, chyba że nie ma wyboru.

Iza Nowy wpis
Były pracownik
@Jarosław

Kierowniczka była tam postrzegana niczym pomoc domowa obrywała dosłownie za wszystko nawet za to że nie odebrał przedstawiciel to też była jej wina do co ładniejszej dziewczyny szef potrafił użyć zdania jak dalej tak będziesz robić to nie zarobisz nawet na nowe (usunięte przez administratora).... pozdrawiam panie Sławku

Jarosław Nowy wpis
@Iza

Widzę teksty trochę poniżej poziomu. Nikt z pracownic z szefem nie pogadał że takie zachowanie jest niestosowne? Czy każdy się boi zwolnienia?

Iza Nowy wpis
Były pracownik
@Jarosław

A kto mu cokolwiek udowodni w momencie jak ta rozmowa odbywa się sam na sam i w tym momencie jest słowo przeciwko słowu... On doskonale wie kiedy i w jakiej sytuacji sobie poradzić żeby sobie nie zaszkodzić ale żeby upokarzyć drugą osobę praktyka czyni mistrza a w tym doprowadził się do perfekcji

Jarosław Nowy wpis
@Iza

To współczuje. Rozumiem że rozmowa sam na sam ale chyba nawet w takie sytuacji można zwrócić uwagę, nie? Ktoś tu napisał ze wypłaty nie są na konto tylko do ręki? To prawda?

Były pracownik tego sklepu
Były pracownik

Dziwie się że znajduję jakiekolwiek opinie pozytywne na temat tego miejsca . Ostatnio przechodziłem koło sklepu na kurnikach i było ogłoszenie że szukają do pracy . Szczerze to nie dziwie się bo tam nikt nie chce pracować , szkoda mi ludzi którzy podjeli się tej pracy u tego państwa . Gdzieś widziałem niżej opinie o premiach xD takie coś jak premie tam nie istnieją 50 zł od utargu to chyba w święta i znając życie musisz mieć pewnie równe 7000 tys utargu by je dostać czy tam inną kwote utargu jaką mają , kiedys było 7000 z tego co pamiętam . Na temat wypłat to sie nie wypowiadam bo to dramat albo ucinali wypłatę lub musiałeś sie dostosować by przyjechać do danego punktu o danej godzinie bo przelewu nie dostaniesz u nich na konto tylko do ręki . Musisz rzucić wszystko by jechać po swoje pieniądze bo nie mogą ci zostawić koperty z kwitkiem o otrzymanej wypłacie . Jeden wielki dramat .

Dzasta
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Jeżeli ktoś jest fair to szefostwo i kierowniczka również. Za ten okres czasu dużo sie naogladalam np ludzie na kacach, zbierałam 100 po alkoholiczkach itp. Ludzie sądzą ze pracując w monopolowym nic nie będą musieli robić otóż błąd. Przychodziłam niejednokrotnie towar nie ruszony nie szło przejść przez zaplecze✌️

1
Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Dzasta

Właśnie pracowałam i co? Umowa się.skończyła czy z Tobą skończyli? :) Świetnych pracowników się nie puszcza no chyba ze zapija,ukradna lub oleja prace :)

S.P.
Były pracownik
@Dzasta

Mogłabym użyć wielu określeń na ich temat, ale słowa "fair" i "uczciwi" nie należą do nich. Toż to ludzie którzy wykorzystają Cię prędzej, niż będą FAIR

Dorota
@S.P.

A tak z ciekawości tylko, bo skoro koleżance się udało jednak to Ty w ogóle próbowałaś wspólny język z nimi znaleźć i się jakoś dogadać?

S.P.
Były pracownik
@Dorota

Owszem, do czasu. Nie dało się z nimi dogadać i to tylko i wyłącznie ze względu na ich zachowanie, absurdalne wymagania i brak szacunku w stosunku do mnie. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że nigdzie nie jest idealnie i szefostwo bywa różne, ale na litość boską, nie można tak poniewierać ludźmi i oczekiwać, że będą szczęśliwymi i dobrymi pracownikami.

Jola
Były pracownik
 Problem
@S.P.

ech...Pamietam sytuacje jak miałam kolejkę na pół deptaka ma Aleksandry a "szef: samozwańczo zwany "kadrowym" zadzwonił,że w zyciu nie widział żeby ktoś miał tak w (usunięte przez administratora) prace jak ja...Po zxrobieniu raportu w 12 godzin około 12 tysięcy złotych...czyli około 1 tys na godzine a ja ponoć miałam w (usunięte przez administratora) prace..To kto wtedy obługiwał??? Menel???Lub samo piwo wyskakiwało z lodówek?Albo żadanie aby dziekować za pensje..(usunięte przez administratora)dziekowac za swoje zarobione pieniądze...Także wie, o czym mówisz.

Klaudia
Były pracownik
@Dzasta

Tak oczywiście „kuleczko” pracowałaś i donosiłas na wszystkich. Patrząc jednak na Ciebie i twoj szczurzy charakter to idealnie się tam nadawałaś. Dla Ciebie to praca marzeń.

Ja jarzabek
Były pracownik
 Pytanie
@Klaudia

Ciekawi mnie jedna rzecz. Skoro Justyna,samozwańczy zwana Dzasta,uważa szefostwo za cudowne,Justynę kierowniczka za złota a prace za wzajemnością rozwijająca jej psychikę to czemu już mnie pracuje? Mając taka pracę jak ona pisze trzymałam sie jej jak komendant granat,jak świnka grzebienie,jak łysy pasty piłkarskiej :) A fakt,ze już tam nie pracujecie zastanawiające :/

Św. Mikołaj
Inne

Wesołych Świąt dla wszystkich, a dla państwa P. tylko rózga i kawałek węgla w tym roku.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Patrycja Pietrusa Dionizos na stanowisko Kasjer - Sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent ubezpieczeniowy
Kraków
F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Kraków
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
M
Były pracownik

Nie wróciłabym tam nawet gdyby była to ostatnia praca na świecie.

Monia
Były pracownik
@M

Przyjdzie taki dzień, że będą mieli tylko dwa sklepy i sami będą stać za kasą, bo do reszty sklepów nie będą mieli pracowników i tego im życzę za całe zło które czynią ludziom. A mieli naprawdę dobrych pracowników i ich nie szanowali. Dno i wodorosty.

Dorota
@Monia

Hej, a miałam takie rozkminy, czy nie wysłać tam papierów do nich. Chyba przystopuję na trochę i poczytam najpierw, co tutaj piszecie. To co takiego tam się dzieje, że tak ich oceniasz? Co robią?

M
Były pracownik
@Dorota

Zwyczajnie są nieuczciwi. Zresztą, jak można wierzyć, że są uczciwi, skoro pierwsza rzecz, jaką od nich usłyszysz to: "My tu jesteśmy w porządku i uczciwi". Będziesz te słowa słyszała często, a jeśli chodzi o mnie to nie wierze w słowa powtarzane często. To jedna sprawa. Druga sprawa: Wystarczy, że ktoś z szefostwa miał zły dzień to nie omieszkają wyładować na Tobie swojej frustracji. Opinie tu napisane są niestety prawdziwe i można powiedzieć jeszcze wiele, ale szkoda nerwów. Karma prędzej czy później wraca i do nich też wróci. Wtedy, tak jak powiedziała koleżanka wyżej na jednym sklepie stanie on, a na drugim ona.

Jola
Były pracownik
 Pytanie

jak widać Panstwo P usiłują zgłaszać komentarze,które im nie pasuja bo wytykają wyzwiska,fałszywe oskarzenia pracowników,sprzedaż alkoholu pijanym i niepełnoletnim opraz alkoholu bez akcyzy.O zamknieciu shota na kurnikach też cisza. Do tego niewypłacanie pensji,wyzwiska...Nie wspomnę o tym iż jako jedyna musiałam ciągnąc wszystkie nocki w weekendy ma Aleksandry.Schodziłam z nocki o 6 rano w niedziele a w poniedziałek na 6 znowu do pracy-jak prosiłam o zmianę grafiku bo fizycznie nie dało się tak funkcjonować to grochem o sciane.Jak wylądowałam na L4 to wielkie zdziwienie,ze jak L4? Jak złamany kręgosłup? Jak własciciele sklepu chcą to odszukam chetnie smsy z wyzkiskami i bluzgami pod moim adresem na starym telefonie żeby [rzestali głupkowato pytać o podstawe negatywnych komentarzy.A jesli są tacy peweni swojego to niech sprawę zgłoszą w prokuraturze-zobaczymy kto bedzie miał racje

Kala
Były pracownik
@Jola

Witam. Mnie tez obrażali. I wydzwaniał szef na telefon służbowy i mnie obrażał. Nie ma co z takim towarzystwem w ogóle rozmawiać ponieważ to zwykły margines społeczny.

Dorota
@Kala

Jak konkretnie obrażał i w sumie to po co?

Aga
Były pracownik
@Dorota

Bo to taki człowiek, bez szacunku do innych ludzi, (usunięte przez administratora) jakich mało kompletnie bez kultury osobistej.

Dorota
@Aga

A jaki sposób? Bo rozumiem, że z własnego doświadczenia piszesz?

Dzasta
Pracownik
 Pytanie
@Jola

O ile mnie pamięć nie myli to w (usunięte przez administratora) przygralas i zostałaś zwolniona. L4? Kazdy może załatwić XD

Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Dzasta

OooOoo Justynka Aleksandry się odezwała :) jak Cię wolali? Opowiedz nam,co przegrałalam bo nie jesteśmy w temacie? A ja w szczególności :) A skoro twierdzisz,ze miałam załatwione L4 to udowodnij :) że było lewe :) inspekcja,NFZ chętnie wysłuchaja czarnych wyjaśnień i insynuacji :)

Dzasta
Były pracownik
@Jola

Przygralas w kulki i tyle zamiast zachować się po ludzku nic nie mówiąc odeszłaś. I na litość boska o jakich ty 12 tys piszesz XD ten sklep w zyciu tyle nie zarobił zamiast leczyc kregosklup proponuję psychiatre????✌️ na marginesie nawet dostawy nie umiałaś rozłożyć więc jeżeli się nic nie robi to wiesz ????‍????

Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Dzasta

Lepiej opowiedz czemu Ty już tam nie pracujesz :D bo to,ze bzdury piszesz o innych to swietnie już wszyscy wiemy :) do tego nawet porządnie imienia nie napiszesz tylko kryjesz się pod pseudonimem :) obawiasz się czegoś?

Sławek
Pracownik
@Jola

Nie gadajcie dziewczyny dobry ze mnie szef

Iza
Były pracownik

Ale to tylko w twojej głowie tak to wygląda.

Sławek
Pracownik
@Sławek

Tak oczywiście.Super szef.Wspaniały,dający zarobić,uczciwy,rzetelny i wypłacany. A po drugiej stronie siedzą (usunięte przez administratora) i uwierzą we wszystko a później wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie w jednej (usunięte przez administratora) skupiając każdy z każdym :)

Były Pracownik
Były pracownik
 Pytanie

WITAM ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO KASJER - SPRZEDAWCA SHOT MARKET KRAKÓW UL. KURNIKI OBOK GALERIA KRAKOWSKA!!! WYNAGRODZENIE 16zł NETTO za 1RBG + premie obrotowe 50zł od utargu oraz premia miesięczna do 200zł średnie wynagrodzenie miesięczne za to 3000zł netto + premie!!! WSZYSTKIE ŚWIĘTA 100% PŁATNE !!! CZAS PRACY Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości pracownika, grafik tworzony na końcu miesiąca poprzedzającego okres kolejnego miesiąca wspólnie i w porozumieniu z kierownikiem. GODZINY PRACY Od poniedziałku do niedzieli od godz 6:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00 MIEJSCE PRACY Kraków ul. Kurniki 7 obok Galerii Krakowskiej 5m od przystanków MPK, 50m od przystanku tramwajowego, 100m od Dworca Głównego Kraków. WYMAGANIA Sprzedaż towarów i usług ( LOTTO ciepłe napoje), dbanie o porządek na sklepie, odbiór towarów, dokładanie towarów, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ I TERMINALI PŁATNICZYCH . 3 miesięczne doświadczenie w handlu, mile widziane znajomość obsługi lottomatu. PROSIMY O PRZESYŁANIE CV NA ADRES E-MAIL OLX a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt telefoniczny pod nr. 50*****42!!! ZAPRASZAMY OSOBY CHĘTNE DO PRACY!!! Ogłoszenie znalezione na OLX, które chętnie skomentuje i rozłożę na czynniki pierwsze. Zaczynając od wynagrodzenia, 16zł na rękę? Każdy kto tam obecnie pracuje u nich to chyba ma niezłą beke, bo tak naprawdę to dostaje 15,70zł netto. Z czego 0,70gr nie liczą do każdej godziny, więc ładnie zaniżają do 15zł na rękę. 50zł od obrotu? Tak jasne, to chyba tylko w niedziele, jak jest ruch, bo tak to żaden ich sklep tyle nie zarabia w niedziele. Zaznaczam, że te 50zł to otrzymasz, jak obrót będzie powyżej 7000zł, na Twojej zmianie. Premia miesięczna? O czymś takim to nikt nigdy tam nie słyszał. legendy krążą o tej premii. Wszystkie święta płatne 100%? No ja myślę, że nikt nie będzie robił dla was za te marne 15zł. Grafik tworzony z kierowniczką co ma pod sobą X sklepów i jest zmęczona, gwarantuję Ci, że będzie elastyczny hehe. Rozumiem, że w rubryce WYMAGANIA znalazły się OBOWIĄZKI bo Patrycji zabrakło znaków przez te akapity. Haha, nie byłam nigdy orłem z polskiego, ale jak widzę ilość wykrzykników w tym ogłoszeniu to mnie żołądek boli, a moja nauczycielka pewno w grobie przewraca się. Podsumowując... Idź do tej pracy, będziecie mieli o czym plotkować z przyjaciółmi, polecam!!! A tak na poważnie to oszczędź sobie kontaktu z ludźmi mniej inteligentnymi od Ciebie, krwiożerczymi jak piranie i chytrymi jak lisy. Będziesz zdrowszy. Chyba, że 15zł na rękę Ciebie satysfakcjonuję, to powodzenia życzę.

Justyna
Pracownik
@Były Pracownik

No i to idealnie podsumowalo sytuacje. Dziekuje

Ewa
Były pracownik

porazka nie idzcie tam pracowac nawet

S.P.
Były pracownik

Pracowałam tam wystarczająco długo i stanowczo odradzam współpracy z nimi. (usunięte przez administratora) Płacą mało, jak na ilość obowiązków, jakie ma u nich pracownik, a jest na porządku dziennym. Zróbcie sobie przysługę i nie pracujcie dla nich, to okropni ludzie.

Jola
Były pracownik
@S.P.

Z pensja za ilość roboty się.Stawka żenująca niska w stosunku do wymagań szefostwo,ilości pracy oraz szacowania się czesto z pisanymi i agresywnym "kolegami"

Były prac
Były pracownik

Omijać szerokim łukiem , szefostwo jest nienormalne dodatkowo nie wypłacają całej wypłaty. Odliczają za wszysyko co tylko mogą i to z uśmiechem na twarzy! Premie tam nie istnieją.a kierowniczka Justyna też wcale nie lepsza...

Michał
@Były prac

Co z nią jest nie tak? Wymaga pracy ponad normę czy chodzi o zupełnie inne kwestie?

Dzasta
Były pracownik
@Były prac

Czlowieku co ty bredzisz Justyna to złota dziewczyna

1
Klaudia Us.
Były pracownik

Ten sklep to jakaś tragedia. Nie radzę w ogóle podejmować tam prób zatrudnienia. Będziecie pracować a potem polowe kasy nie dostaniecie bo nawymyślają jakiś głupot. Szefostwo to rzeczywiście margines społeczny. Szkoda nerwów i zdrowia. Jak się nie spodobacie to wymyślają, że pijecie w pracy i przelicza papierosy albo coś na wasza niekorzyść. Zrobią sztuczne zamieszanie i wszystko i będzie na was i polowe pensji obetną. To ich sposób na dodatkowy zarobek. Szef to oszust i przekręt dlatego jest tam taka rotacja. A szefowa to nie wiem jak się z tym rogami to sklepu mieści (szef to umie się dobrze zabawić z dziewczynkami). W każdym razie odradzam tam pracy.

Urszula
@Klaudia Us.

Ale co wymyślają, że nie dostaje się pieniędzy? Przecież wszystko powinno być napisane na umowie. Jest w ogóle jakaś umowa? Były w ogóle jakieś informacje na początku, że mogą ucinać premie?

Aga
Były pracownik
@Urszula

Tam nie ma czegoś takiego jak premie, a potrafią wymyślać naprawdę różne rzeczy żeby nie wypłacić całej pensji. Radzę jeszcze osobą które tam pracują sprawdzić ubezpieczenie, bo nie zawsze odprowadzają składki.

Weronika
Były pracownik
@Klaudia Us.

No z tymi papierosami trzeba uważać bo jak np. może zginąć karton papierosów, przecież są kamery, raczej nikt nie wyniesie, więc to trochę podejrzane. Poza tym przewożą przeterminowany towar z innych sklepów, robią podrzutkę , a pracownik odpowiadający za kontrolowanie dat ważności odpowiada za to finansowo, podejrzewam, że jeden towar obskoczy wszystkie sklepy i każdy po kolei zostanie ukarany

Dorota
@Weronika

Ok, to o czym piszesz zdaje się być mocno dziwne. Nie rozumiem po co tak robić, żeby podrzucać im tego typu towar z tym terminem? Oni też tym sami sobie pod górkę przypadkiem nie robią?

Aga
Były pracownik
@Dorota

Nie robią sobie pod górkę, towaru przeterminowanego nie można sprzedać, a frajerzy płacą, więc oni nie ponoszą strat. A nawet zarabiają na tym wieloletnie. Miałam taką sytuację dwie osoby sprawdzały jedną rzecz, a potem okazało się że są tam przeterminy dziwne to wszystko jest u nich, ale tak się dzieje niestety.

Weronika
Były pracownik
@Aga

Zgadza, właśnie o to chodzi, że pracownicy ponoszą odpowiedzialność finansową

Dorota
@Weronika

No ale jak przypuśćmy, że znajdę tego typu towar to mogę go odłożyć na zaplecze i po sprawie? No bo, żeby sprzedać takie coś...

Aga
Były pracownik
@Dorota

Jeśli znajdziesz towar po terminie to osoba, która jest odpowiedzialna musi za niego zapłacić :) zapłacić 100% ceny, oczywiście nie dostajesz paragonu. a oni sobie wrzucają to w straty i mają dodatkową kase. W przeciągu roku, że wszystkich sklepów może się ładna extra suma uzbierać

Weronika
@Aga

Może ma to na celu zmotywowanie do sprawdzania terminów ważności? Bo chyba należy to do obowiązków sprzedawcy?

Aga
Pracownik
@Weronika

I co z tego, że sprawdzasz i ściągasz ze sklepu jak potem jest to bezczelnie spowrotem podrzucane, takie tam są złośliwości. A w jakim celu to nie pytaj bo nikt nie wie, tak po po prostu jest.

Renia
Były pracownik
@Weronika

Widzę, że szefostwo tutaj coś pisze. Nie. To ma na celu okradanie pracowników w celu większych zysków dla zakompleksionych „szefów”. Mam nadzieje, że kiedyś staniecie przed wymiarem sprawiedliwości. Banda złodziejów i (usunięte przez administratora) A dodatkowe (usunięte przez administratora)z szefowa, która by każdemu dała na deptaku. Nie mówiąc już o szefie zboczeńcu dobierającym się do pracownic. Wstyd dla was

Dorota
@Renia

Na takie mocne słowa raczej potrzebne byłyby konkretne dowody? Nikt wcześniej czegoś takiego nie zgłaszał?

Jola
Były pracownik
@Dorota

Zgłaszane było i postępowania się toczą zarówno w PIP jak i karne ale jak się skończą lub skończyły dla Pana S.P. nie wiem.Natomiast wiem,ze jest grono osób,które nadal pracują np na Aleksandry i zycie by za nich oddały :/ cóż pranko mózgu robi swoje

Paweł
Były pracownik
 Pytanie

Poważnie to jeszcze funkcjonuje? Przecież to jest jawna kpina. Chłop nie wypłaca połowy kasy bo ucina za absurdalne rzeczy toczą się wobec niego jakieś sprawy w Pipie a sklep szuka nadal w najlepsze. Ten cały szef to zwykły tchórz przystawiał się do mojej dziewczyny, która tam pracowała. Zboczeniec zwykły.

Dominika
@Paweł

Za jakie na przykład rzeczy ucina te wypłaty?

Jola
Były pracownik
@Dominika

Mi kiedys obcial bo przyjechaly trzy dostawy w jednym czasie i ja tych trzech dostaw w jednym czasie nie wnioslam ja zaplecze.

Dominika
@Jola

poważnie? Masakra, ludzie się nie wkurzają, nie protestują jak takie rzeczy się dzieją?

Aga
Pracownik
@Jola

Jak są duże dostawy,to szefowa osobiście pomaga je ogarnąć

Hahaha
Były pracownik
@Aga

Hahaha szefowa dostawy pomaga ogarnąć ???????????? chyba tylko spojrzeniami - co tak wolno ????

Dorota
@Hahaha

To co wy, w innych firmach pracujecie, że jedna osoba mówi A, a druga B? :D A może szefowa tylko na jednej zmianie pomaga? :P

Jola
Były pracownik
@Dorota

Predzej szefowa sama sobie pisze tepozytywne komentarze lub zleca komus kto ogarnnia cos wiecej poza farbowaniem włosów :)

Dorota
@Jola

I dumna z siebie jesteś, że tak niemiło o niej napisałaś? ;p Czyli co, według Ciebie kompletnie wam nie pomaga? To co tak właściwie tutaj robi?

Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Dorota

Co duma ma do rzeczywistosci? Jesli Tobie sie dobrze pracuje u tego typu ludzi to pracuj-nikt ci nie broni.Ale nie pisz bzdur skoro podszywasz sie pod kogos innego lub sama jestes pokroju szefostwa firmy Dionizos. Coz wydzwiek opinii jest?jednoznaczny-zbyt duzo obcych sonie ludzi zle o nich pisze wiec widocznie jest tak jak piszemy.

Aga
Pracownik
@Jola

Nie brakuje osób obrażonych za zwolnienie z pracy z powodu spożywania alkoholu w pracy, bądź za kradzieże.

Dorota
@Aga

Te osoby serio piły alkohol tutaj i są obrażone, że za to złożono im wypowiedzenie? No to faktycznie dziwna sprawa.xd I niech zgadnę, nikt się do tego teraz nie przyzna? jeśli to prawda..

Aga
Były pracownik
@Aga

Patologia przyciąga patologię, tylko tacy pracownicy wam zostali. Karma wraca za całe wasze niedobro. Wymagacie szacunku wielkie szefostwo, a smi traktujecie ludzi jak szmaty.

Jarosław
@Aga

Widzę masz jakiś żal do szefostwa. Tez zostałaś zwolniona czy chodzi o coś innego?

Aga
Były pracownik

Praca tam to dramat, ludzie przy zdrowych zmysłach uciekają w cholerę . Zgodę się w 100 procentach z tymi negatywnymi opiniami.

Jakub
@Aga

To weź napisz może więcej na ten temat, co Ci konkretnie nie pasowało? Bo każda opinia się może trochę różnić. Wolę żebyś doprecyzowała.

Aga
Były pracownik
@Jakub

To się tam zatrudnij, będziesz wiedział co ludziom tam nie pasuje. Bo nie tylko mnie, ale większości.

Kiki
Były pracownik

Ten sklep to patologia z szefostwem włącznie. Szkoda nerwów i zdrowia.

Jola
Były pracownik
 Pytanie

Koleś przekręt pierwszej wody.Odejmuje z pensje za doslownie wszystko. Krzywo postawiona wódka -50 zł Brak klientów -50 zł Jesz kanapkę -100 zł Żona? Seksistowskie odzywki to norma.Jakby sie czlowiek zgodzil to na deptaku nogi rozlozy. Ciekawe kiedy odda mi moje 1500 zlotych pensji

1
Jakub
@Jola

Nie no, to brzmi jak jakiś żart :D Czemu masz płacić karę za brak klientów? Jaka jest w tym twoja wina? Boże, że też takie firmy dalej funkcjonują...

Jola
Były pracownik
@Jakub

Poczytaj opinie innych-to samo piszą

Aga
Pracownik
@Jola

Pracuję tu już bardzo długo i nie spotkałam się z niczym tutaj wspomnianym. Być może komuś zwyczajnie się nie chce pracować i narzeka...

Jarosław
@Aga

Masz racje. Narzekanie w necie na firmę to często standard. Czyli nie obcinają kasy za złą obsługę? Ile teraz płacą na rękę? Bo nie jestem zorientowany w zarobkach.

Aga
Pracownik
@Jarosław

14 zł na godzinę, więc szału nie ma. Ale przełożeni są bardzo sympatyczni, nierzadko są premie.

Jola
Były pracownik
@Aga

A byc moze ktos sie podszyl pod niejaka Age (co jest normalne) i robi za trolla na forum...

Aga
Pracownik
@Jola

Wystarczy mieć chęci do pracy i być w porządku w stosunku do przełożonych, ani raz nie spotkały mnie nieprzyjemności, lub problemy z wynagrodzeniem. Szef specjalnie przyjeżdża z wypłatą i o czym już wspomniałam, są również premie. No , ale to trzeba pracować, A nie narzekać

Kaska
Były pracownik
@Aga

Tak, przyjeżdża z wypłata a nie wypłaca na konto, żeby nie było dowodów jak (usunięte przez administratora) ludzi! I prosimy szefostwa o nie trollowanie i dawanie sobie plusów bo jest to zwyczajnie śmiesznie. Nie uciekniecie przed odpowiedzialnością.

Rafał
Były pracownik
 Pytanie
@Jola

A skąd ty wymyśliłaś takie kary? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem w tej firmie

Jola
Były pracownik
 Pytanie

Wiadomo jak sie potoczyły sprawy w pip przeciwko Dionizos? Wiem,ze na gwałtu rety szukają do pracy na Bronowicach

Ela
Były pracownik
@Jola

Trzeba uważać bo Dionizos znowu grasuje na OLX. Moja koleżanka tam pracowała i zgłosiła sprawe w Pipie nie wiem jak to dalej się potoczyło. Z tym, że rzeczywiście szef jej ubliżał i padały nawet groźby karalne. Ja nie wiem jak to się dalej utrzymuje. W każdym razie zauważyłam, że ten gościu to psychopata i znęca się nad tymi dziewczynami.

Zofia
@Ela

a mogłabyś się dopytać koleżanki bo to ważna sprawa, warto uświadamiać tutaj ludzi :) dzięki temu forum zrezygnowałam z wysłania CV do pewnej firmy.

Aga
Pracownik
@Ela

Kłamstwa

1
Jola
Były pracownik
@Aga

Tak jak nick Aga,ktory nieudolnie probuje w zaklamany sposob poprawic wizerunek firmy :) Nie pozdrawiamy Patrycji P Sławomira P

Aga
Pracownik
@Jola

A może te negatywne opinie wystawiają osoby, które zostały zwolnione z powodu spożywania alkoholu w pracy, bądź kradzieże.... Nie brakowało takich

1
Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Aga

Jak sorzedawca jest pijani lub (usunięte przez administratora)to wzywa sie policje majac na to dowody a poki co droga Patrtcjo Puetrusa Slawomirze Pietrusa tudziez Juztyno Kołodka kogo zwolniliscie na podstawie dowodów kradziezy lub bycia pod wpływem? Na kurnikach straciliscie sklep na wlasne zyczenie. A na Aleksandry? Kto byl pijany lub kradl? Przestan klamac i podszywac sie pod innych bo takie zachowanie zalatuje Tworkami. Jedna osoba moze sie mylic co do pracodawcy alw kilkanascie juz nie.

1
Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Aga

Haha wyrzucili kogoś za kradzieże? Przecież każde braki w towarze muszą pokrywać pracownicy :). Ps Aga skoro u Pietrusów same (usunięte przez administratora) i alkoholicy pracują - bo tylko Twoje opinie są pozytywne, to chyba nie warto polecać pracy u nich jak takie elementy przyciągają :)

Aga
Pracownik
@Były pracownik

Właśnie powinniście się cieszyć, że takich ekscesów nikt na policję nie zgłosił. Wtedy dopiero mielibyście kłopoty

Aga
Pracownik
@Jola

Właśnie powinniście się cieszyć że takich ekscesów nikt na policję nie zgłosił. Wtedy dopiero mielibyście kłopoty

Jola
Były pracownik
 Pytanie
@Aga

A kto Ci broni zglosic? Masz monitoring to udostepnij na komendzie. Ja zglosilam w odpowiednich instytucjach niewyplacenie pensji i traktowanie mnie jako pracownika i poki co to Wy macie przerabane (odebranie koncesji na Kurnikach za sprzedaz nieletniemu alkoholu przez pijana sprzedawczynie) oraz sprawa karna dla wlascicielasklepu za to co w nawiasie.

Jola
Były pracownik

Jasnie Pani sie rozkreca :) Kolej a cegielka na dolozenie u odpowiednich slyzb :) Dyskutowac z przestepcami nie mam zamiaru.

Kaśka
@Jola

Rzeczywiście nie potrafi Pani posługiwać się językiem Polskim????

Aga
Kandydat
@Jola

Wybacz, ale zastanowiłaś się może, skąd mogłabym mieć nagranie z monitoringu..... Ojej, pracodawca potraktował Cię jak pracownika , szokujące. Żegnam, szkoda czasu na tego typu dysputy.

2
Werka P.
Były pracownik

Proszę uważać bo szefostwo wystawia sobie pozytywne komentarze. Na przykład pod pseudonimem „Aga”. Niestety z tego co wiem to nadal jeden wielki szwindel w tej firmie wiec proszę uważać. Szkoda nerwów.

Aga :)
Były pracownik

Nie polecam współpracy z tym państwem. Jakieś- nieopodatkowane kary finansowe za złe obuwie czy nieumycie podłogi. Dodatkowo radzę sprawdzać rachunki z wypłatą, robią jakieś przekręty i wpisują większą liczbę godzin niż faktycznie się przepracowało. szefostwo bardzo aroganckie, wyczuwalny (usunięte przez administratora) w pracy. Dodatkowo napisze, że raz po wypłacie kierowniczka kazała podziękować szefostwu za wypłatę :)

1
Wiktoria
@Aga :)

Ale to wtedy jak wpisują większą ilość godzin to wypłacają więcej niż powinni ??

Aga :)
Były pracownik
 Pytanie
@Wiktoria

haha, żartujesz ? są dwa rozliczenia - jedno prawdziwe, na którym jest faktyczna ilość godzin, naliczone kary i straty i drugi rachunek urzędowy, na którym potwierdzasz odbiór wypłaty. W sumie to dostajesz mniej niż rzeczywiście wypracowałaś - bo czasem zrobisz jakieś groszowe manko na kasie, bądź dostaniesz kare, ewentualnie płacisz za towar który się przeterminował albo za rozbieżność w papierosach :)

Wiktoria
@Aga :)

To koniec końców ile tu można tak na oko zarobić? Jak takie zamieszanie z tym wszystkim jest...

Janusz
Były pracownik

Witam. Nie polecam pracy w firmie „Dionizos”. Zaczniecie Państwo od szkoleń na, które trzeba przychodzić pare razy a nie dostaniecie za to zapłaty. Szefostwo niestety to ludzie z marginesu społecznego. Szefowa mało inteligenta otyła blondynka, która uważa, że pojęcie o handlu. (usunięte przez administratora) Zaczepia, każda osobę płci przeciwnej i składa przy tym niemoralne propozycje. Obcina wynagrodzenia . Przestrzegam ponieważ cały czas są ogłoszenia o przyjęcia do pracy w shocie na Aleksandry 3a. Nie dziwie skoro nikt tam nie chce pracować. Jeżeli ktoś tam pracował i również zaznał przykrości ze strony tego pracodawcy proszę się zgłaszać.

1
Jola
Były pracownik
@Janusz

pracowałam tam.Prosze o kontakt. jolajel6@gmail.com

Izabella
Były pracownik

Miałam przyjemność pracować w firmie „Dionizos” a dokładnie w sklepie shot. Niestety szybko okazało się, że szef jest niezrównoważony psychicznie i wulgarnie odzywa się do pracowników. Potrafi nie wypłacić połowy wynagrodzenia naliczając jakieś absurdalne rzeczy. Zachowanie szefa zakrawa o patologiczne. Bardzo proszę uważać na prace tam. Sprawa jest już zgłoszona w PIPie. Szef dzwoni na telefon firmowy i obraza pracowników ale udało mi się zarejestrować taka rozmowę jak i również niestosowne zachowanie w cztery oczy. Uważajcie na współpracę z tym Panem.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Pietrusa Dionizos - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Patrycja Pietrusa Dionizos?

  Zobacz opinie na temat firmy Patrycja Pietrusa Dionizos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

Patrycja Pietrusa Dionizos
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleksandry 3A
  30-837 Kraków
 • NIP: 5512337567 REGON: 362660664
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Patrycja Pietrusa Dionizos
Przejdź do nowych opinii