Sitaco

Wrocław

Sitaco

Opinie o Sitaco

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Sitaco. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Moze cos powiecie

Honorata

@B. czyli według Twoich informacji w Sitaco nie funkcjonuje już dział produkcji? Strona internetowa firmy jest aktualnie w budowie, więc trudno znaleźć jest wiarygodne informacje prosto od pracodawcy. Może ktoś napisać, jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w tej firmie?

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Sitaco? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

B.

firma leci na oparach, dział produkcji zamknięty od początku lutego.Potwierdzam że zwolnieni pracownicy znajdą pracę za lepszą kasę. Dyrektorek sprzedaje maszyny na złom aby konkurencja nie powstała, hehehe, tia! AKURAT. P.S. Grzesiu, czy już wywiozłeś z firmy wszystko co nie było twoje ? jeszcze złom Ci został :)

@B. 21.02.2018 12:36

maszyny są wyprodukowane przez NASA i nikt tej kosmicznej technologii nie przejmie, jak zawsze chytrze ;)

@B. 21.02.2018 12:36

i pomyśleć że jeszcze w ubiegłym roku było świętowanie sukcesów za wykonanie budżetu - torciki nam kupowali :) A teraz co, gdzie jest twój wielki WPRS panie dyrektorze ?

Miro

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

ccc
@Miro 30.01.2018 19:20

co tu pisać , dno osiągnięte, walizki spakowane, światło zgaszone

A.
@Miro 30.01.2018 19:20

Od marca 2018 dział produkcji jest zlikfidowany-pracownicy zwolnieni zgodnie z kodeksem pracy i odprawami.Nie ma czego żałować , idąc do innego zakładu będzie na "dzień dobry" kilka stówek więcej w wynagrodzeniu.

Firma na równi pochyłej - idzie na dno. Ludzie dla Jaruzela zwłaszcza Ci na produkcji są nikim - zwykłymi robolami. Teraz jak w firmie jest fatalnie i wyników brak (ledwo koszty dźwigają) zamydlają ludziom oczy tortem :) (jak wyżej) i przedstawiają wizje naprawy tego co sami zniszczyli - próbują się teraz wspomóc się ludźmi którzy dotychczas nic ich nie obchodzili i nimi gardzili. Osoby które robili dobrą robotę i znali się na tym to albo ich wypieprzyli albo sami odeszli. Jaruzel wini za wszystko innych tylko nie siebie, a to przecież Jego zasługa i to On doprowadził to końca produkcji izolacji w tej firmie a teraz zabiera się za produkcję o której nie ma pojęcia. Zastanawiające jest to czy Szef wszystkich Szefów tego nie widzi czy udaje że tego nie widzi - osoby winne zapaści Sitaco wciąż tam siedzą - Państwo Z - i traktują to jako swoje prywatną firmę. Może czas zrobić porządek Panie Marcinie aczkolwiek chyba już jest zbyt późno.

cukierniczka

jak to dlaczego nie ma tortu, bo AKURAT zabrakło :P hehehe!!!

cukiernik

dlaczego nie ma tortu za luty ?

neutralny

pracowałem kiedyś przez 2 lata w sitaco na produkcji. moje odczucia są obojętne, praca jak praca, a wśród ludzi nie brakowało tych, którzy są fajni i sympatyczni, pomocni, ale też są i tacy, którzy są skończonymi dupkami... kadra kierownicza bardzo słaba pod każdym względem, czasami bez pojęcia i często konkfliktowy klimat w relacjach pracownicy - kierownictwo wspominam miło brygadzistę, który chyba już tam nie pracuje, poszedł najpierw do biura a potem go wywalili z pracy albo sie zwolnił, tego nie wiem... ale poświęcił mi dużo swojego czasu, nauczył mnie wszytkiego i pracy na maszynach, bo sam to dobrze znał od podszewki, mimo że wymagający to zawsze był za swoimi pracownikami gryzienie wełny da się znieść, to nie jest jakiś wielki dramat, na początku, fakt - ciężko. jak się ma fajnych kumpli i spoko brygadzistę to jest całkiem dobrze zarobki bardzo średnie, wypłata ZAWSZE NA CZAS pozdrawiam Łukasza J. jeśli będziesz to czytał kiedyś :-)

bbbbb

są podzieleni na izolacje techniczne oraz platformę budowlaną

qwer

błędne przypuszczenie;) zmieniło się tyle,że firma pikuje mocno w dół

Piter

Ja nie twierdzę że firma stoi w miejscu. Ja dzielę się opinią własną z doświadczeń pracy na produkcji w tej firmie. Mam doświadczenie z wielu firm i wiem że można zarobić więcej a się tak nienarobic jak w Sitaco. Do tych warunków nigdy bym nie wrócił. Tyle w. Temacie. Pozdrawiam.

Piter

Pracowałem w tej firmie jakieś 3 lata temu. Wtedy zarobki do wykonywanej pracy były śmiesznie niskie. Warunki pracy - obiektywnie przyznać są ciężkie i nie tylko przez pył ale także przez brak klimatyzacji na hali i proszę się nie dziwić to nie jest żadne udziwnienie - dziś pracuję na hali klimatyzowanej większej niż tam w Sitaco i jest chłód latem. Dla mnie najgorszy był skorpion - zainteresowani wiedzą o co chodzi nie szło wyrobić normy bez mordęgi. Dziś pracuje o połowę mniej co tam a zarabiam prawie 2 tyle. nie polecam chyba ze zmienia się warunki pracy

nowy

Stawka około 1800/2000 brutto premiera brak

maniek

Pracowałem przez dłuższą chwilę w tym syfie wiem ze nie ma lekko i żadnych szans na rozwój w tej firmie a o podwyszce czy premier nie ma co myśleć taka prawda ludzie tam zasuwaja i nic z tego nie mają szkoda mi ich trochę ale to ich wybór może będą mieli lepiej

zodi

Firma SITACO od lat znana jest na polskim rynku, na którym z proponuje swoje rozwiązania w wielu sektorach przemysłowych oraz budownictwie. Ich produkty to systemy izolacji termicznych i akustycznych oraz systemu profili metalowych z których ja osobiście najbardziej ich kojarzę. Firma moim zdaniem bardzo dobra

Myanmar

Sitaco na pewno w odpowiedni sposób je wykorzystało. Nie wierzę, że tak duża firma nie byłaby w stanie zrobić użytku z pracy ludzi. Zastanawiające jest tylko to, na co można liczyć w codziennym życiu firmy, bo myślałem o tym, by się u nich zatrudnić, ale nie wiem czy to byłby dobry krok i właściwy kierunek.

gal

Lepiej nie poruszac tematu badan, bo to tylko cyfry.

czacha

dlaczego w sitaco jest taka ogromna rotacja pracowników? ile zarabia się tam na ręke?

@czacha 20.05.2014 14:32

Zawsze znajdzie się ktoś taki, kto wystawi złą opinie na byle jakiego człowieka, to normalne, albo z zazdrości, albo z innych powodów, albo też zdarzyła sie taka sytacja o której kolega pisze, pracuje w tej firmie długo, nie zgadzam się ze stwierdzeniem kolegi o upałach na hali +40 stopni, a przerwy dodatkowe trwają 10 min :), co roku prowadzone są badania zapylenia - wszystko jest w normie - ktoś chyba wymyśla bajki, albo próbuje oczerniać firmę, bo coś mu w życiu nie poszło. Powiem szczerze, w takie opinie można wierzyć, ale to tylko opinie, niewiadomo przez kogo pisane - ktoś jak chce pracować to zawsze będzie pracował :) Pozdrawiam!

lubie placki

Witam,ja już tam nie pracuję. Tragedii nie było ale fajną pracą też bym tego nie nazwał ( ale praca od tego nie jest żeby ja lubić,tylko żeby zarabiać) ogółem wygląda to tak: Duże zapylenie,wełna gryzie jednych mniej innych bardziej, na hali nie raz +40 stopni (przerwy są 5 minutowe co godzinę wtedy :]) Ludzie całkiem spoko (pracownicy produkcji) kadry tez spoko , liderzy to już zależy na kogo traficie (jak na rudego lisa to uważajcie niby taki miły i pomocny ale jak przyjdzie co do czego to nakłamie na was u przełożonego.Jak sie będzie zle czuli i poprosicie o wolne to usłyszycie uwagi typu :ile pan ma lat? trzeba było nie pić wczoraj itp. podsumowując : nie jest to praca dla każdego ale jak masz zapał i chęci do pracy to sobie tam poradzisz i inni ci pomogą,

Łysy

Opinie są jak ludzie, różne. Napisze szczerze i bez ogródek- Produkcja: ludzie mili pomocni i zawsze uśmiechnięci,tyczy się to również brygadzistów. Jak coś nie wiesz pytaj wszyscy zawsze miło i z wyrozumiałością wytłumaczą i pomogą. Biuro- kierownik również normalny człowiek, ciut się wozi , ale ... to kierownik. Technolodzy i inni kij wie od czego to ... szwendające się darmozjady na które produkcja musi zasuwać żeby mieli na chleb, uczciwie kompletnie nie są potrzebni. Aaa ... zapomniał bym o logistykach - strasznie ważni koledzy bardzo niedoceniani, bez nich wszystko stoi. Mam nadzieje że komuś się ta opinia przyda bo kiedyś sam tu byłem i czytałem co i jak, gro wypowiedzi to bujdy ludzi co nie chcą lub nie umieją pracować. Pozdrawiam całą produkcję Grzechu,większej tylko kasy Wam życzę.

Witam,a czy może się ktoś wypowiedzieć jak to jest z pracą na magazynie,czy jest podobnie jak na produkcji,czy jest to całkiem inna praca?

Krzysiek

Witam pracuje od niedawna w sITACO moge duzo powiedziec o tej firmie pracy itp.Wiec zaczne od pojechania wszystkich co sie zle wypowiadaja na temat Sitaco jestescie ciotami praca nie jest ciezka .Jest spoko wełna az tak bardzo nie swedzi ekipa super kierownictwo takze jest ok.POZDRAWIAM

Ta informacja dotycząca zarobków odnosi się do osób zatrudnianych przez agencję pracy oraz na trzy miesięcznym okresie próbnym. Osoby, które pracują w Sitaco na umowę o prace zarabiają więcej. Istnieje możliwość awansu wewnątrz działu produkcji, co również wiąże się ze wzrostem wynagrodzenia. Obowiązuje też system premiowy, który uzależniony jest od wypracowanych dochodów. Firma zatrudnia pracowników z agencji pracy w celu ich przejęcia. To najlepsza metoda wzajemnego poznania się i podjęcia świadomej dla obu stron decyzji. Sitaco zawsze płaci i czasie, gwarantuje też stale zatrudnienie. Minusem jest praca przy wełnie, jednak można do tego przywyknąć. Nie ma zamordyzmu i jeżeli ktoś poszukuje stałego i stabilnego zatrudnienia, znajdzie to w Sitaco. Praca jest bezpieczna i prowadzona na bezpiecznych i przystosowanych do wymogów maszynach. Jeżeli komuś zależy na pracy, pilnuje pracy, nie znika nagle, ma zapewnione stałe zatrudnienie. Jeżeli ktoś ma tylko oczekiwania, nie dając z siebie za wiele, nie zostanie doceniony i będzie jak Alvaro wypisywał tutaj paszkwile na temat osób, o których pracy i kompetencji nie ma zielonego pojęcia. Jeżeli ktoś pisze, ze w Sitaco jest brudno, to niech ma świadomość, że pisze o swoim podejściu do sprawy porządku. Każdy ms na to wpływ i nie są to tylko jacys ludzie zarządzający firmą. Jestem osobą decyzyjną w Sitaco i zapewniam, że obecnie jesteśmy w stanie przyjąć na srale ludzi, którym zależy na pracy. Jak widzicie, są różne opinie o firmie. Zachęcam do osobistego zapoznania się z zakładem. Pozytywne i negatywne opinie warto zweryfikować osobiście. Ponownie zachęcam do pracy osoby ukierunkowane na stabilność zatrudnienia z wieloma swiadczeniami socjalnymi.

lubie placki

obecnie pracuje w sitaco na produkcji. wynagrodzenie to 1800 brutto. za nocki jest +20% praca na 3 zmiany .ja trafiłem na spoko brygade i jest ok, owszem wełna swedzi ale z czasem coraz mniej. jesli jestes studenciakiem i myslisz ze przyjdziesz i bedziesz sie obijac i siedziec na tyłku to oszczedz swojego czasu.sa tacy co przychodza i rezygnuja po godzinie albo nie przychodza nastepnego dnia przez takich agentów daja umowe na 2 tygodnie a potem nowa trzeba podpisac.pracuje sie na różnych stanowiskach żeby jedna osoba nie miała najtrudniejszej pracy.w upały jest masakra ale sa czesciej przerwy za to.bez upałów przerwy sa co 2 godzinki :] narazie nie spotkałem sie tam z tym o czym tak piszecie czyli ze złum traktowaniem pracownikow a wrecz przeciwnie. ogołem jak ktos nie boi sie pracy przy wełnie to jest spoko.

Olo

Jak popracujesz to sam stwierdzisz. Jednym pasuje drugim nie. Jest wiele innych zakładów. Zawsze możesz spróbować w lg to stwierdzisz ,że praca przy wełnie to wakacje. Pracowałem tam rok temu i było spoko i spoko ludzie. Nie wszędzie masz 3 przerwy:):) i spokojnego zapalenia papiersoa bez przypału.

Alvaro

Jak odradzam stanowczo, szukaj pracy wszędzie ale nie tam !! (usunięte przez administratora DZIADOSTWO NIEDOCENIANE !!

Edi

Nie zgadzasz się bo albo siedzisz w biurze i się śmiejesz z tych co pracują na produkcji, albo jesteś podstawiony i tyle w temacie !!

Alvaro

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć że skoro w waszej firmie tytułuje się Imiona i Nazwiska osób które wyraziły się opinią na stan który tam panował to TYLKO PODKREŚLA TO CO MOGŁEM PRZEKAZAĆ INNYM w kontekście ostrzeżenia przed zawieraniem jakich kol-wiek współpracy z firmą. Gdyby moja praca była doceniana odpowiednio w tej firmie, to na pewno bym nie wyciągnął brudu na światło dzienne !! Pozdrowienia !!

Zostaw opinię o Sitaco - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sitaco