Sig Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Sig Sp. z o.o.

Niezadowolony

Ta strona jest mało wiarygodna. Wszystkie negatywne wpisy zniknęły chociaż były zgodne z regulaminem, zostały tylko te które nic nie wnoszą. Po co takie forum skoro prawda znika ?!

Zazdrosny...

Mam pytanie do pana kierownika P.K. Jesteś tak dobrym managerem, ze nie musisz nic robic, czy masz tak dobry zespuł i to na ich plecach cały czas śmigasz ? I jeszcze jedno posiłki profilaktyczne tez ci przysługują? Bo z tego co wiem to tam w biurach jest dosyć ciepło . Mam nadzieje ze zdążysz odpisać nim to skasują .

Rozbawiony

Patrzę na go worka i odmłodniałem o półtorej miesiąca Poza tym nic się nie zmieniło

Paulina

@lolo a pracowałaś w centrali firmy, czy z założenia zakładasz, że w twoim dziale jest dużo gorzej? Z punktu widzenia pracownika, który szuka pracy - są to bardzo ważne informacje. @archiwistka a awans jest tu sytuacją częsta? Na jakie stanowiska?

bsk

Witam! Pojawiło się ogłoszenie do wrocławskiego oddziału SIG na stanowisko Specjalisty ds zamówień, na które mam zamiar aplikować. Czy osoby z Wrocławia mogą coś napisać na temat tego stanowiska oraz atmosfery racy w dziale zamówień?

Jola

dostałam ofertę pracy w centrali w krakowie w dziale archiwizacji. Jak się pracuje, fajna atmosfera? jest mozliwość pracy na stałe albo na jakiś awans ?

archiwistka
@Jola 08.09.2017 21:25

Ciężka praca, w normalnych godzinach, dobra atmosfera, jest opcja pracy na stałe, jest opcja awansu. Jest też opcja zdobycia doświadczenia i znalezienia dobrej pracy w innych firmach.

lolo
@archiwistka 12.09.2017 21:19

ciężka praca w centrali ha ha wolne żarty. Zapraszam na oddziały

Paulina

@Wszystko@wiedzący moją intencją nie jest "podkręcanie" kont, a próba uzyskania od forumowiczów bardziej konkretnych i merytorycznych opinii, które podnoszą jakość dyskusji i pomagają forumowiczom, którzy pracy szukają. Nie ma w tym żadnych ukrytych celów.

???

A może by tak zorganizować szkolenie o tym czym jest mobing i jak na niego reagować?

@??? 30.08.2017 14:16

Kiedy czytam takie wpisy, to tylko płaczem. Firmowe regulacje doskonale precyzują jak reagować. I dokładnie takie reakcje są podejmowane. Tyle, że to co wyprawia się na tym forum, to mobbing w czystej postaci. Warto mieć to na uwadze.

Wszystko@wiedzący
@wiedzący 30.08.2017 23:25

Wiedzący @Paulina to moderator serwisu jest tu po to aby podkręcać każde konto, na którym się nic nie dzieje Ale Ty pewno nie masz takiej procedury tylko piszesz "Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park" , "Kiedy czytam takie wpisy, to tylko płaczem." i sam dajesz się wkręcać w te bezsensowne dyskusje. Weź się Synu za te swoje procedury i w.pie.prz te co są "niezbędne" do uprzykrzania ludziom życia a zobaczysz jaki świat jest piękny a ludzie robią się życzliwi

Paulina

@wiedzący, własnie trzeba dążyć do tego, żeby osoby, które wyrażają opinię na temat Sig Sp. z o.o. wyjaśniali ją i podawali uzasadnienie. Tylko w ten sposób, uda się przedstawić o ile to możliwe, obiektywny obraz firmy. System przyznawania premii to dla potencjalnych pracowników ważny temat, więc warto go tutaj przedstawić szczegółowo.

@Paulina 29.08.2017 12:20

Och, na prawdę, wystarczy pochylić się nad dostępnymi w trakcie rekrutacji dokumentami, które przedstawiane są każdemu pracownikowi (i są ogólnie dostępne w każdej chwili). Co więcej, każdy pracownik potwierdza znajomość określonych zasad, ponieważ firma prowadzi skuteczną (zdawałoby się) politykę wprowadzającą. Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park.

wiedzący

Pani Paulino, proszę nie szukać taniej sensacji wśród osób, które wyraźnie nie grzeszą chęcią zapamiętania obowiązujących zasad zatrudnienia, a jedynie mają niezaspokojoną potrzebę obrażania w anonimowy sposób swoich Koleżanek i Kolegów. Rozmawia się poważnymi ludźmi, w poważny sposób, niekoniecznie przez taki hyde park.

Paulina

@Dd to z czego wynika brak premii w firmie? Na jakiej podstawie jest ona przyznawana, bądź też nie? Dobry system motywacyjny to według wielu teoretyków klucz do rozwoju firmy. Tylko chętni do pracy pracownicy mogą przynieść jej sukces.

lolo

skoro jest tak zle to czemu tam jeszcze pracujecie? przecież jest dużo pracy dookoła.

bbmag
@lolo 10.08.2017 18:58

pozdrowienia dla pana dariusza na pewno to pan napisał bo pan tak motywuje ludzi do pracy tak jak pan powiedział kierowcy ze jest na odstrzale jak pana zapytał o podwyżkę a już nie wspomnę o nadgodzinach jak pan urywa

Dd

podział pracy - rób wszystko ! ale tak by nie mieć nadgodzin by tam by pracować więcej. Najgorsze jest to gdy ludzie dowiadują się ze już 2 dnia miesiąca maja po premii. To wszystko rozwala system- - przez to w firmie brak jakiejś atmosfery - nie mówie ze musi być pięknie i cudnie ale nie żeby ludzie chodzili wkur.... Kierowcy magazynierzy są zi system premiowania pracy się nie sprawdził ale ich to nie obchodzi będą czekac az pełno ludzi się zwolni pan D.. zacznie może wtedy sam pracować na magazynie. A nie tylko magazyny caly system magazynu centralnego choć dobra idea to zle realizowana nie tedy droga. transporty itp.. zmiana powinna pomagać ulepszać (rozumiem testy ale już za długo) Sig pamiętaj ludzie sa jedna z największych wartoci w firmie . I pamiętajcie my jesteśmy firma hadlową a nie firmą transportową

Magazynier bb
@Dd 09.08.2017 13:42

Ogólnie większość ludzi kierowców magazynierów są zniechęceni do pracy przez pana Dariusza i rozglądając się za inną pracą dojdzie do tego że sam pan Dariusz będzie się zajmował magazynem I transportem

Paulina

Czy w firmie obowiązuje jasny podział obowiązków? Skąd wynikają kłótnie, o których wspominasz @dobra dusza? Często brak jasnego podziału obowiązków jest głównym powodem wielu konfliktów w firmie. Jak to wygląda tutaj?

pracownik jeszcze... :)))

Darku i dalej jesteś CHAMSKI do pracowników.... :(((( Zastanów SIĘ chłopie co robisz ? Ruda Śląska Katowice, Bielsko , Gliwice Rybnik . Pozdrawiam

Dobra dusza

Witam Zastanawiam się nad tym wszystkim co piszecie. I jak sadze ze w każdej opowieści jest ziarnko prawdy albo pięść prawdy. Na pewno w firmie SIG Śląsk nie dzieje się dobrze. Rozwalenie wszystkiego milionem Dyrektorów nie spowodowało poprawy w obsłudze klienta od szukania, zdobycia, przypisania, zamówienia towaru az po załatwienie towaru i wydanie go. Pamiętajcie ze każde ogniwo w łańcuchu jest ważne. Firma nie będzie działać jak będzie tylko miała dyrektorów albo samych handlowców, po drodze sa potrzebni SW, magazynierzy i inni o których nie wspomniałem. ALe gdy jest przerost formy nad materią zaczyna się psuć. Wspaniała rzecz magazyn centralny - w Sigleterze i na papierku działa cudownie samopochwał nie brak. Ale ludziom którzy pracują na zysk w tej firmie nie do śmiechu. Coraz więcej odejść coraz więcej kłótni po co to przeicez jesteśmy jednym zespołem i zarząd powinien to zauważyć. Nie każdy musi być najlepszym dyrektorem bo nie każdy handlowiec nim może być - nie każdy Dyrektor wzięty z ulicy ma predyspozycje, a to ze umie jeździć na wózku widłowym to .... prace może inne wykonywać niż kierować ludzmi. tego tez dotyczy DO nie każdy super handlowiec jest super Dyrektorem Powoli kończąc ten mój wywód - nie mowie ze firmie się zle pracuje , są tu super ludzi i ludzie których wolałbym widzieć w konkurencji żeby ich męczył a nie nas, ale trzeba jakos żyć. Sląśk ma swoje minusy i jak jeszcze więcej ludzi odejdzie (z klientami) jak i z dużym doświadczeniem w logistyce (magazynierzy ) będzie ciężko. SIG coraz więcej płaca w konkurencji coraz więcej chcą zabrać ludzi SIG obudź się puki jeszcze nie jest za późno, lepiej zapobiegać niż leczyć rany. PS Każdy może powiedzieć gdzie nas nie ma jest dobrze ale czemu nie mieć dobrze gdzie jesteś i patrzeć optymistycznie w przyszłość.

ANIOŁ STRÓŻ
@Dobra dusza 31.07.2017 16:50

Dobra Duszyczko !!! Tu nie chodzi o Dyrektorów Handlowców czy innych Białych Koszul !! Trzeba się zastanowić nad ludzmi którzy ciężko pracują jako magazynierzy ,kierowcy bo to oni są zle traktowani bądź nie równo z innymi ,dlaczego ludzie odchodzą bo wciąż,wyzysk pretensje ,nawet śniadanie w momencie przerwy jeśli się ja ma jest luksusem .Dlaczego nie dacie ludzią zarobić !!! To jest podstawa nikt by nie odchodził do konkurencji czy do innych firm .Dlaczego nowy pracownik który przychodzi dostaje lepsza podstawe niż ten który pracuje uczciwie kilka lat w Firmie .Szanuje klientów ludzi w którymi pracuje i jest uczciwy ,przecież teraz ciężko o takich ludzi!!! Nad tym powinniśćie się zastanowić co zrobić by ci którzy są oddani byli traktowani z Godnośćią.Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś w końcu przejrzy na oczy i dostanie rozumu do głowy !! Bo każdy chce rządzić !!!! Pan oczekuje szacunku i my również ,na tym to polega SZanujmy się nawzajem bo rozmowa to podstawa bo chamstwem i straseniem daleko się nie dojdzie!!

Kmag
@Dobra dusza 31.07.2017 16:50

To możecie skasować

czytacz

strona to dno dna wszystko znika o dariuszu o gwiazdorze budce to tez zniknie za chwile

Urlop od poniedziałku:-)

Witam wszystkich pracowników SIG Tyle było komentarzy na Dariusza i wszytko zostało usunięte:-( Dlaczego ??? Prawda Boli :-):-):-) Miłego weekendu :-)

Magazynier bb
@Urlop od poniedziałku:-) 28.07.2017 22:40

Wszystko co jest pisane na temat Pana Dariusza jest skasowane A było coś z 20 postów wszystko poszło pod dywan wszystko jest ukrywany dopiero będą się zastanawiać jak ludzie będą odchodzić od firmy już w Rudzie Śląskiej ludzie nie chcę mieć przedłużone umów

wiedzacy

Nawet Duda się pozbierał, a anonimowi dalej swoje.

Magazyniera

Potwierdzam co się dzieje prosimy o pomoc

Damian

Faktycznie menager z Wrocławia to taki cwaniaczek miałem nie przyjemność z nim rozmawiać.

Paulina

@wkt Katowice Ruda, piszesz, że firma Sig Sp. z o.o. nie dba o pracowników fizycznych oraz przedstawicieli. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób firma nie dba o swoich pracowników? Jakie Ty zmiany byś wprowadził w tym temacie?

Bolo

Ktoś wypowie się na temat pracy we Wrocławiu ? Jaki klimat, jakie szefostwo ?

kiedyś było lepiej
@Bolo 17.05.2017 20:49
Ktoś wypowie się na temat pracy we Wrocławiu ? Jaki klimat, jakie szefostwo ?

witaj ogólnie na oddziale ok Śląsk zarówno dolny jak i górny ma beznadziejnych menagerów Panowie rozwalili już połowę regionu i większość dyrektorów starej kadry już nie pracuje na oddziałach w miarę ok niestety debilne dyspozycje czasem docierają na dół a ci dyrektorzy którzy zostali już nie mają własnego zdania siedzą i udają że wszystko gra jeśli chodzi o zarobki ok socjal itp. ok zabawki samochód itp. wszystko gra pensja nie spóźni się nawet o godzinę brak problemów z towarem żadnych blokad u dostawców

miś
@kiedyś było lepiej 18.05.2017 17:16

a co tam w Krakowie ? podobno nieciekawie się robi?

Wacek wielki

Matko Monika co ci przyszło do głowy zabierać głos na takim forum. To przecież skupisko frustratów opluwających wszystko i wszystkich bez względu czy ktoś sobie na to zasłużył czy nie .

zniesmaczony zniesmaczonym

Komentarze mówią wszystko o pracy w SIG.

lolek
@Paulina 04.05.2017 09:58
Przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat pracy w Sig Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych osób oraz jej projektów....

Warto czytać ze zrozumieniem:-) Podsumowując - w SIG obowiązuje brak współpracy - w przypadku wielu osób jak graficzka współpraca jest mocno zaburzona a komunikacja jednostronna. Brak odpowiedzialności za swoje działanie. Brak zaangażowania w to co się robi itd. Robienie show i "dobrego wrażenia" przy jednoczesnym braku kompetencji. Brak rzetelnosci, przerost formy nad treścią. Słupki, wykresy, piktogramy a daleko, daleko ludzie i relacje.

Zażenowana

Szanowni Państwo, zamiast "pokazywać klasę" w Internecie anonimowymi opiniami proponuję przekazać swoje merytoryczne uwagi do projektów bezpośrednio Graficzce, która jest osobą z krwi i kości, potrafi czytać, słuchać i mówić. Brak informacji zwrotnej rozumiany jest jako akceptacja i brak zastrzeżeń, trudno oczekiwać, że ktokolwiek będzie Państwu czytać w myślach albo sugerować się bezimiennymi wrzutkami z sieci. Zalecam odrobinę profesjonalizmu i samorefleksji, bo zwróćcie uwagę, że za atmosferę pracy w tej firmie odpowiadacie również Wy, każdy z osobna.

jarek
@Zażenowana 28.04.2017 16:32

A czy ty miałaś do czynienia z "graficzką"? Chyba nie. Ja miałem i zgadzam się z wypowiedziami. Przerośnięte ego i bardzo odtwórcze działanie. Do tego osoba, która nie jest nastawiona na rozmowę, tylko na monolog. No może dla ciebie taka atmosfera jest normalna. Dla mnie nie, pracowałem w kilku firmach, więc wiem co mówie.

Ciekawy

A jaki finał ma sprawa mobbingu w Katowicach? Słyszałem że SIG poległ w sądach. Prawda?

wiedzacy

KN ty tak sama o sobie piszesz??? Buahahahaa

zniesmaczony

Komentarze na temat pracy w Sig Sp. z o.o. są chyba oczywiste, skoro nawet po wytknięciu, że współpracownicy hejtują Koleżankę, anonimowy hejt trwa dalej.

On
@zniesmaczony 24.04.2017 14:36

Widocznie to nie pierwszy "genialny" projekt pani "graficzki" i ludzie cierpliwosc stracili. :-))

jim

Projekty są żenujące, bo nikt nad nimi nie panuje. Przecież Pani Monika ma jakiegoś szefa nad sobą, co? Chyba, że on sam również ma takie "wyczucie" smaku, albo ma to w d...

jocker

nie wiem jak wy ale ja mam już dość głupich docinek i żartów na temat leżaków i plakatów które są żenujące . Pani Moniko może zrobimy ankietę wśród klientów i dowie sie Pani ile warte sa Pani pomysły i całego zespołu oderwanego od rzeczywistości jak cała centrala. ilu więcej mielibyśmy klientów gdyby nie było takich pseudo menagerów i dyrektorów od siedmiu boleści i to by była najlepsza promocja firmy.

zniesmaczony

Kultura pracy i w ogóle jakakolwiek w tej firmie, to coraz większe dno. Oczywiście ryba psuje się od głowy. Nikt nie wyraża na głos swoich opinii. Jeżeli już wyraża, to ważne aby były zgodne z polityką sukcesu. Jeżeli nie są zgodne z polityką sukcesu, są z góry skazane na porażkę. Raz na czas zdarza się osoba, która odpowiada na hejty podpisując się imieniem i nazwiskiem a i tak jest dalej hejtowana przez swoich własnych współpracowników, którym brakuje jaj żeby wprost wyrazić swoją opinię bezpośrednio.

Paulina

To już indywidualna kwestia gustu. Niektórym grafika może przypaść do gustu, innym nie. Proszę jednak o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Sig Sp. z o.o., a nie na temat grafiki oraz osoby, która ją wykonała.

Russel

jedno - kto zrobił projekt a drugie kto zatwierdził. czy ona nie konsultuje tego ze swoim szefem ani zespołem, bo chyba ktoś powinien zwrócić uwagę na to, że się to nie pasuje. Może Monika miała gorszy dzień, ale czy może wszyscy w zespole mają takie same "poczucie estetyki" które nie pasuje do niczego, albo mają to gdzieś. Ale leżaczki wygodne, można się poopalać przed drzwiami firmy, szkoda, że pogoda nie dopisuje, bo naśniegu to promocja wakacyjna wygląda nie najlepiej - ale to już nie wina pani Moniki :)

arabello

trochę hejtu tu widać, a przydałoby się bardziej merytorycznie. No to ja się postaram. Pani Graficzko (żeby nie używać imion). Kilka projektów było niezłych. ale były też gorsze. a na tym ostantnim to Pani poległa kopletnie. Czy Pani widziała rozlożone leżakii? Chyba nie. To proponuję przejść się do któregokolwiek oddziału (w Krakowie ma Pani chyba najblizej) i zobaczyć. Widać żółty leżak z - jak to ktoś pięknie określił - babą w staniku. Wszystko żółte. Dlaczego? Gdzie tu SIG? Rozumiem, że słońce, że piasek, to żółte. Ale pytam - gdzie tu SIG? Proszę popatrzeć na leżak z odległości kilku metrów - tak jak widzi go klient. Widzi Pani logo sig? nie. dopiero jak się podejdzie na odległość 1 m to widać. z góry, w miejscu najmniej widocznym na leżaku. Pierwsze skojarzenie? Że to promocja Isovera, bo oni są żłóci. i pewnie zacierają ręce teraz. pewnie pierwszy raz projektowałą Pani leżak - więc bądźy wyrozuiali - następnym razem zrobi pani lepiej. Ale proszę wyciągnąc wnioski z błędu. Na plakacie już SIG trochę lepiej widać, ale jest przyklejony do grupy dostawców i trzeba się dobrze wpatrzeć w plakat, żeby zobaczyć że to promocja organizowana przez sig. A jeśli Pani się już uparła na laskę w staniku, to może trzeba ten stanik było zrobić czerwony? Sigowy? jakieś nawiązanie do naszej kolorystyki, chociaż najdrobniejsze, cokolwiek... bo odjechaliśmy zupełnie. Pozdrawiam panią i życzę powodzenia w następnych projektach.

jantar

A Pani Monika zamiast przesiadywać na Fejsbuku w godzinach pracy mogłaby się doszkolić:-))))

ziutek
@jantar 18.04.2017 10:35

@jantar - na przerośnięte ego pani graficzki nic nie poradzisz:-))) Miałem przyjemność poznać. Dużo gadania, z którego nic nie wynika:-)

jantar

@Rudi, masz rację, mam to samo wrażenie. Projekt powinien być dobrą kreacją, ten jest odtwórczy i nie spasowany z branżą. A komentarz Pani "grafik" to jakaś żenada. Na rynku jest wiele dobrych, kreatywnych agencji, dlaczego SIG im nie zleci projektu? Oszczędności?:-)

Rudi

Marketing teraz nową proocję wymyślił i w sumie dobrze, może zadziała. Ale tego grafika co im robił te plakaty to powinni zmienić dramat. Na leżakach widać tylko babę w żółtym staniku, wogóle nie widać logo firmy, nie wiadomo o co chodzi. trudno się zorentować że to wogóle leżaki z sigową promocją, wyrzucone pieniądze i tyle. Klienci leją, że chyba sig zmienia branżę i pytają, czy branża będzie turystyczna, czy towarzyska (no bo baba w bieliźnie). Ale nie czepiajmy się, ważne, że wreszcie jakąś promocję zrobili, zobaczymy, czy zadziała.

Monika Janus
@Rudi 17.04.2017 16:24

Bardzo mi przykro, że grafika na plakatach nie odpowiada Pana poczuciu estetyki. Celem było zwrócenie uwagi na klimat wakacji i jestem pewna, że takie założenie udało się zrealizować. Nie sądzę, żeby udało się wywołać większe zainteresowanie akcją wakacyjną, prezentując podstawowy atrybut, związany z naszą działalnością, czyli samochód dostawczy SIG. Grafika spełnia swój cel, jeśli się o niej mówi i jeśli się ją zauważa. Takie jest życie, jednemu się podoba, drugiemu - nie, najważniejsze jednak jest to, że zarówno Pan, jak i Pana klienci bardzo osobiście zaangażowaliście się w akcję, napisanie posta, rozmowa, żarty, wątpliwości i dywagacje, to więcej niż mogłam sobie wymarzyć projektując plakat, leżaki i dziesiątki innych drobniejszych nośników. Bardzo Panu dziękuję za ten wpis, mam nadzieję, że tak szybko mnie nie zwolnią i następnym razem, uda mi się zaprojektować coś, co spodoba się również Panu, choć wtedy pewnie nie spodoba się komuś innemu. Życzę dobrego dnia i udanych wakacji, w takim klimacie, jaki Panu sprawia przyjemność. Pozdrawiam serdecznie Monika Janus

Paulina

@zniesmaczony, nie współpracuję z Sig Sp. z o.o. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w tej firmie. Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku.

WKTowiec forever

jak zamykamy w regionach pierwszy kwartał?

Paulina

@inz, a jakie usłyszałaś przykładowe pytania?

Paulina

@NICK wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem Sig Sp. z o.o.? ;)

NICK

Rafciu i co ty biedaczyno zrobisz w tym roku dziury po oddziale IT nie zasypiesz Arek zmienił im szyld na 3W IT (a raczej może sami zmienili) oby tylko nowa firma nie szła w stronę Menagerstwa bez pojęcia i pseudo Coach-owania a ekipa która robiła ROBOTĘ u ciebie będzie zadowolona i zrobi jeszcze większą w 3W I tak sobie zostaniesz z paroma oddziałkami których jeszcze nie zdążyłeś doprowadzić do zamknięcia, a w tych oddziałach paru naprawdę dobrych weteranów którzy przespali okazję na przejście do normalniejszej firmy (jednej, drugiej, trzeciej) w odpowiednim momencie. Pozdrawiam Cię Biedaczyno i życzę powodzenia Chłopakom którzy się jeszcze z tobą i resztą towarzystwa wzajemnej adoracji męczą...

Paulina

@zniesmaczony, pracowałeś w Sig Sp. z o.o.?

@Paulina 01.03.2017 14:20
@zniesmaczony, pracowałeś w Sig Sp. z o.o.?

Hmmm dziwne pytania zadajesz ... szpiegujesz dla Centrali ???!!!

zniesmaczony zniesmaczonym
@zniesmaczony 03.04.2017 22:50
Hmmm dziwne pytania zadajesz ... szpiegujesz dla Centrali ???!!!

dla centrali 3W ewentualnie

Zniesmaczoona

Pozdrawiam zwolnionych z SIG i całą konkurencje SIG. Ale zaraz zaraz może łatwiej , aby nikogo nie pominąć , było napisać : Pozdrawiam wszystkich którzy się tu wypowiadali jak do tej pory.

@Zniesmaczoona 22.02.2017 13:27

Nie trafiłaś, wypowiadają się Ci którzy jeszcze pracują podkreślając JESZCZE bo to nie Sig zwalnia ... to ludzie sami odchodzą z tej niegdyś super firmy. Złe zarządzanie i menagerowie są tego przyczyną a sądząc po wypowiedzi to pewnie i Ty masz w tym swój udział. Pozdrowienia dla menagerów i koordynatorów darmo zjazdów to Wy sprowadzicie tą firmę na dno

Zadowolona
@Zniesmaczoona 22.02.2017 13:27

Wiesz Zniesmaczona nie każdy trzyma się kurczowo korporacji, są również inne miejsca gdzie można się realizować. PS. mnie nikt nie wyrzucił, sama odeszłam bo z firmy do której przyszłam pracować zostały tylko statystyki, słupki i procedury, a klient został całkowicie zignorowany. Ktoś chyba zapomniał kto w handlu daje zarobić. pozdrawiam niedobitki z WKT i Wodanu.

zniesmaczony

Daszek się sypie a i reszta niezbyt dobrze się trzyma. W " budce " wszytko się posypało bo jak fundamenty są słabe to niestety ... musiało się posypać. Ktoś kto nie jest dla ludzi autorytetem i nie potrafi słuchać ludzi nigdy nie bedzie dobrym menagerem

mały ptaszek

Tak to menago wysokich lotów ale jak spadnie z tego wysoka co lata to mokra plama zostanie. Tylko, że region rozmontuje, bo ludzi nie rozumie i nie słucha a ludzi trzeba rozumieć i słuchać bo to oni raczej pracują a nie on. Sam tylko wie lepiej, najlepiej. Dziwne, że wielki ptak ma jeszcze zaufanie a może już nie ma ?

garba mam

Nowego się weźmie, o dziwo często droższego od starego, to go się wyindukcjuje (łac. inductio - wprowadzenie), potem wykołczuje i sprzedaż idzie aż furczy.

Dam

Witam, Teraz w Warszawie szukają DTH, miejsce pracy warszawa na region mazowsze, czy może się ktoś wypowiedzieć jak faktycznie wygląda praca? Czy typowo na miejscu czy raczej w terenie? Jakie warunki zatrudnienia, udogodnienia? Jaka podstawa?

inz
@Dam 02.02.2017 20:13

moim zdaniem albo jest to rekrutacja widmo, albo szukają pracowników za pół-darmo, choć zatrudnili profesjonalną firme HR. atmosfera w firmie dziwna, wydaje się, że nie są toba zainteresowani od samego poczatku na tej rekrutacji, pytania też mało wnoszące do rozmowy. osobiście nie polecam marnowania swojego czasu na rozmowy z tą firemką

see you

Jeżeli to prawda, to można się spodziewać kolejnej fali odejść solidnych i wartościowych ludzi. Przede wszystkim starych WKTowców którzy znają wartość i solidność AM a mają dość drewnianej korporacji i sukcesów widzianych w krzywym zwierciadle.

WKTowiec forever
@see you 30.01.2017 17:20

POTWIERDZAM!!!!

Welcome
@see you 30.01.2017 17:20

Właśnie się zaczęło . Widziałeś ile rekrutacji rozpoczęli

Zostaw opinię o Sig Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sig Sp. z o.o.