SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy SIG Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w SIG Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień Dobry. Wynagrodzenie wypłacamy zgodnie z okresem rozliczeniowym, jakim jest miesiąc kalendarzowy, w okresach miesięcznych, nie później niż do 5 dnia następnego miesiąca. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłacamy w dniu poprzedzającym. Życzymy miłego dnia.

szukam pracy
Kandydat
 Pytanie

czy ktoś może przybliżyć zarobki na stanowisku "sprzedawca wewnętrzny" Kraków?

Pracownik
Pracownik
@szukam pracy

Adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczeń.

Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie, poniżej zamieszczamy informację o części z oferowanych przez nas benefitów. Wśród naszych benefitów pracowniczych znajduje się między innymi: możliwość skorzystania z Karty Sportowej, opieki medycznej oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Dodatkowo, każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z platformy wspierającej dobrostan. Naszym pracownikom oferujemy również kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne) oraz udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku). Życzymy dobrego dnia!

Rozbawiony
Pracownik

ależ oczywiście że tak .Pensja na czas , a nawet często przed czasem , opieka lekarska , profesjonalne BHP i wiele innych .

Joanna Nowy wpis
Kandydat
@SIG Sp. z o.o.

Ile trwa program wdrożeniowy? Czy różni się od pod względem warunków, po objęciu już stanowiska samodzielnie? :) Szkolenia sa narzucane, czy pracownik sam może wyjsć z własną inicjatywą takiego szkolenia czy warsztatu? Pozdrawiam!

Nowy wpis

Pracodawca

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym programem wdrożeniowym! Jest dla nas istotne, aby każdy pracownik czuł się włączony w działania SIG oraz znał naszą kulturę organizacyjną. Posiadamy dedykowaną spersonalizowaną Platformę wspierającą wdrożenie nowego pracownika. Na Platformie każdy z pracowników ma możliwość zapoznania się z najważniejszymi informacjami o firmie oraz dostęp do harmonogramu planowanych działań i zadań związanych z wdrożeniem w nową rolę. Harmonogram wdrożenia różni się w zależności od stanowiska, roli w organizacji. Jesteśmy również otwarci na dodatkowe uwagi i sugestie – w trakcie wdrożenia każdy pracownik ma możliwość wypełnienia ankiet oceniających proces oraz zgłaszania uwag zarówno w ankietach, do działu HR lub bezpośredniego przełożonego. W sprawie szkoleń indywidualnych, które pracownik uzna za ważne dla jego dalszego rozwoju zawodowego każdorazowo zachęcamy pracowników do rozmowy na temat proponowanej aktywności rozwojowej z przełożonym. Dodatkowo w naszej organizacji odbywają się rozmowy okresowe, które są również doskonałą okazją do między innymi do: omówienia skuteczności działań podjętych w ciągu ostatniego roku w zakresie rozwoju wiedzy i umiejętności pracownika oraz zidentyfikowania obszarów kompetencyjnych wymagających dalszego rozwoju (doboru odpowiednich narzędzi rozwojowych na kolejny okres). Jeśli jest Pani zainteresowana rozwojem w naszej firmie, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

*****
Kandydat
 Pytanie

Witam, nie dawno widziałem ogłoszenie na sprzedawcę oddział Płock. Czy dalej Państwo szukają?

Zbyniu
Kandydat
@*****

Ja widziałem na sprzedawcę wewnętrznego ale w Krakowie a w Płocku aktualne jest na przedstawiciela handlowego. Chyba będę wysyłał na sprzedawcę bo pasują mi godziny pracy 7-15. A ty będziesz wysyłać CV?

Pracodawca

@*****

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą ofert pracy w SIG na stronie: https://www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

Gigi
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki w SIG na stanowisku Specjalista ds. logistyki? (Katowice/ Siemianowice) jak wygląda ta praca? czy na tym stanowisku jest duzo pracy czy raczej nuda?

Małgorzata
Kandydat
@Gigi

I co, aplikowałeś do nich żeby samemu się przekonać? Sama jestem teraz w tej samej pozycji co ty, tyle pytań tak mało odpowiedzi :P Jakieś wskazówki odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej?

doradca techniczny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

Pytania

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy może ktoś napisać coś o pracy przedstawicieli w Sig u? Jaka podstawa , ilość wizyt gps itd ?

4

Pracodawca

@ciekawy

Praca Przedstawiciela Handlowego polega na rozwoju sprzedaży oferowanych przez SIG materiałów. Najistotniejszym elementem pracy jest budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi. W zależności od specyfiki oddziału jest to praca na inwestycjach we współpracy z wykonawcami lub praca z lokalnymi hurtowniami (lub mix tych dwóch kanałów sprzedaży). Ilość wizyt nie jest narzucona, jest ustalana indywidualnie i jest dopasowana do specyfiki oddziału i terenu, na którym się pracuje. Pracownicy nie mają zainstalowanych GPS. Wynagrodzenie podstawowe jest ustalane podczas spotkania rekrutacyjnego. Wynagrodzenie dodatkowe zawiera atrakcyjny system premiowy. Przykładamy dużą wagę do zapewnienia naszym pracownikom komfortu pracy, elastyczności i bezpieczeństwa.

Pracownik
Pracownik
@ciekawy

Dokładnie jest tak jak napisał pracodawca. Chodzi o wynik, jeśli realizujesz swój plan jest dobrze, jeśli go nie realizujesz, jest źle.

Ewelina
@Pracownik

Ale to co - jak ktoś nie zrealizuje planu to go wyrzucają czy jak?

Pracodawca

@Ewelina

Głównym zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja planu sprzedażowego, pozyskiwanie nowych klientów oraz pozyskiwanie zamówień od klientów. Naszym założeniem jest indywidualne podejście do pracownika. Co roku odbywają rozmowy okresowe, których celem jest obiektywna ocena efektów pracy członków organizacji, ich postaw i zachowań. Pracownicy biorą udział w szkoleniach produktowych które wspierają naszą Strategię Trwałego Rozwoju. Ich celem jest podnoszenie wiedzy naszych pracowników w obszarach związanych ze znajomością takich grup produktowych jak: Sucha zabudowa, Sufity podwieszane, Chemia budowlana, Dachy, Izolacje, Klimatyzacja i wentylacja, Własna marka PREFIX. Więcej informacji na temat programów rozwojowych można przeczytać na naszej stronie internetowej: https://www.sig.pl/kariera/rozwoj-i-spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu

Pracownik
Pracownik
@Ewelina

Wiadomo, że po miesiącu czy dwóch nie, ale jak ktoś nie wypełnia swoich obowiązków to wiadomo, że nikt go trzymać na siłę nie będzie.

Puk
Były pracownik
@Ewelina

Oczywiście od razu....

Franciszek
@Pracownik

A tak szczerze te cele są ciężkie do zrealizowania? Czy tylko nieliczni PH dają radę?

Pracownik
Pracownik
@Franciszek

Ciężko o tym rozmawiać przy obecnej sytuacji na rynku materiałów budowlanych (wszystko idzie ku spowolnieniu sprzedaży). Powiem tak, na pewno firmie nie zależy, aby pracownik był sfrustrowany i rzucił pracę przy pierwszej lepszej okazji, dlatego plany ustalane są z głową. Ale nie jest też tak, że to bułka z masłem, mimo wszystko jest to nasza praca, trzeba się wykazać i na siebie zarobić. Jeśli ma się predyspozycje, kontakty, łatwość w rozmowie z klientem i rzetelnie wypełnia się swoje obowiązki to nie powinno być problemu.

1
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@SIG Sp. z o.o.

A jakie auta mają przedstawiciele, marka model, rocznik? I jak jest z użytkowaniem prywatnym ? Są jakieś limity kilometrów lub cis takiego?

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za pytania. Istnieje możliwość użytkowania pojazdów w celach prywatnych, zgodnie z warunkami opisanymi w oficjalnej procedurze flotowej firmy SIG. W naszej firmie wykorzystywane są różne marki i modele samochodów służbowych, rodzaj użytkowanego samochodu również określają wewnętrzne regulacje.

Pracownik
Pracownik
@Zainteresowany

Wszystko zależy od oddziału. Samochody zawsze są w pełni sprawne technicznie, regularnie serwisowane i zadbane. Raczej nie ma modeli starszych niż parę lat, jednak na początku kariery trzeba liczyć się z samochodem po kimś. Samochód jest do użytku służbowego i dojazdów do pracy.

1
GOŚĆ z praktyką..
Pracownik
@Zainteresowany

Auta .. wprost proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych...co za pytanie..

Paulina
@GOŚĆ z praktyką..

A to nie chodzi o to, że auto powinno być w miarę reprezentatywne wobec klienta po prostu i dlatego pyta? A szczegóły odnośnie premii znasz żeby ją przybliżyć? wiadomo jak średnio handlowcom wychodzą? pytam, bo ciekawią mnie takie średnie zarobki, w które można celować

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do SIG Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Pracodawca

@Pytanie

Przed rozmową rekrutacyjną zachęcamy do refleksji: - jakie posiadasz umiejętności - jakie są Twoje doświadczenia zawodowe w różnych sytuacjach - nad wymaganiami dotyczącymi obowiązków - nad pytaniami, które Cię nurtują i chciałbyś/chciałabyś zadać je osobie rekrutującej Dodatkowo rekomendujemy: - odwiedzić naszą stronę internetową www.sig.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy: www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy były ostatnio jakieś podwyżki w firmie? Słyszałem, że fajna atmosfera ale z pieniędzmi gorzej i nie wiem czy kandydować.

4

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za wpis. Zachęcamy do złożenia aplikacji i wzięcia udziału w rekrutacji. Po spełnieniu wymagań na danym stanowisku, specjalista ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem. Podczas rozmowy rekruter przybliży działalność firmy, zakres obowiązków oraz odpowie na pytania związane z wynagrodzeniem. Zapraszamy :-)

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Wszystko zależy od oddziału, od Dyrektora, sytuacji na rynku i stanowiska. U nas w tym roku były podwyżki.

Pytanie
 Pytanie

Czym w SIG Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Jako pracodawca staramy się jak najlepiej poznawać oczekiwania i potrzeby pracowników. Zgodnie z deklarowanymi w trakcie rekrutacji warunkami zatrudnienia, zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dbamy o bezpieczne warunki pracy oraz o rozwój kwalifikacji pracowników poprzez różne formy szkoleniowe i warsztatowe. Nasi pracownicy korzystają z ZFŚS poprzez różne rodzaje dopłat, takie jak dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne czy zapomogi. Pracownicy mogą korzystać z wynegocjowanych warunków kart sportowych opieki medycznej oraz opieki medycznej dla członków rodzin. Powyżej określonego stażu pakiety są finansowane przez pracodawcę.

PRACUŚ
Pracownik
@Pytanie

DODATEK: dodatkowo co roku większy budżet.

Ania
Kandydat
 Pytanie

Czy można się dowiedzieć więcej o stanowisku administracyjnym-archiwisty? Widzę, że jest rotacja.

Pracodawca

 Pytanie
@Ania

Praca na stanowisku pracownik działu archiwizacji polega na obsłudze dokumentacji sprzedażowej (weryfikacja poprawności, dystrybucja poczty). Praca odbywa się w godzinach od 07:30-15:30, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy ul. Kamieńskiego 51 w Krakowie. Zespół składa się z sześciu wspaniałych osób :-). Szukamy siódmej osoby i zapraszamy do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=8FD39D7D-35B1-4029-9E2D-9955C5B05F5E&skkcfg=90570c1d11b14b459e2d09ad270e4401&skklocationId=21022&skkExternalOfferId=64886&skkCountryId=1&skkRegionId=6

ja
Pracownik
@Ania

pracowałem 5 lat temu polecam

Niewiadomo
Pracownik
 Pytanie

Uciekam z tej firmy przy pierwszej okazji. Pracując tu prawie 10 lat pensja dalej poniżej 2500 netto. Czy to jest normalne w tak wielkiej firmie? Nie ma mowy o rozwoju i podwyżkach. SIG rozczarowuje na każdym kroku. Szczerze nienawidzę tej firmy.

5

Pracodawca

@Niewiadomo

Dziękujemy za komentarz. Zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami zachęcamy do kontaktu z Działem HR, w celu szczegółowego omówienia sytuacji.

WIADOMO
Pracownik
@SIG Sp. z o.o.

W tej sytuacji to powinien na bieżąco reagować DO , a nie HR

Bla bla
Pracownik
 Pytanie
@SIG Sp. z o.o.

Drogi HR. Przecież co roku jest badanie zaangażowania, z którego zawsze wynika, że pracownicy są niezadowoleni z wypłaty. W związku z tym HR doskonale wie co i jak i co roku nic z tym nie robi. Czy nie tak?

1

Pracodawca

@Bla bla

Szanowny Panie/Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Cieszę się, że wspomina Pan/Pani o Badaniu Zaangażowania, to wiele znaczy dla nas, organizatorów badania. Co roku prowadzimy Badania Pracowników, aby poznać oczekiwania i w kolejnym kroku odpowiedzieć na te oczekiwania. Bardzo nam zależy, aby pracownicy czuli się dobrze w swoim miejscu pracy oraz aby ich praca przynosiła im satysfakcję. Korzystając z okazji, chcielibyśmy pochwalić się wynikiem NPS, uzyskanym w trakcie Badania przeprowadzonego jesienią 2020. NPS wynosi 32%, przy frekwencji ponad 88%. Jest to bardzo wysoki wynik, który świadczy o tym, że pracownicy zdecydowanie polecają SIG jako pracodawcę. Takie Badania są również okazją do zapytania pracowników, jakie warunki swojej pracy lub obszary działalności firmy chcieliby poprawić. Jednym z tych obszarów są wynagrodzenia i benefity. Zmiany, nad którymi pracujemy, szczegółówo ogłaszamy wewnętrznie. To, co chcielibyśmy komunikować na zewnątrz dotyczy wprowadzania nowych możliwości premiowania oraz poprawy oferty benefitowej takich jak specjalistyczna opieka medyczna po roku pracy, obniżenie opłat za karty sportowe.

Nierozczarowany
Pracownik
@SIG Sp. z o.o.

To tak szumnie brzmi, ale realia są inne. Moim skromnym zdaniem dział HR nie ma wiedzy, co się dzieje w oddziałach. Ludzie od lat nie dostają podwyżek, bo sytuacja na rynku jest jaka jest. Liczą się tylko wyniki i tyle. Jaki wynik wykręci oddział, taka będzie premia. Są firmy, które co roku podnoszą podstawy, bo szanują swoich pracowników. Wszystko drożej, widać to gołym okiem, ale pensja cały czas taka sama...

kajka13
Pracownik
@SIG Sp. z o.o.

Niestety nie ma się czym chwalić. Badanie zaangażowania co rok pokazuje, że ludzie nie są zadowoleni z wysokości zarobków. Benefity w stylu multisport, czy opieka medyczna są teraz standardem a nie czymś wyjątkowym. Bardzo ciężko wynegocjować jakiekolwiek pieniądze dla pracownika.

Marta
@kajka13

Chciałabym podpytać o wspomniane benefity w SIG. Czy za opiekę medyczną się coś płaci? Jaki jest koszt karty sportowej? Czy jeszcze jakieś inne dodatki pozapłacowe obowiązują prócz tych wymienionych?

Pracownik
Pracownik
@Marta

Marta, wspomniane benefity są bezpłatne dla osób, które przepracują 5 lat - i to jeden do wyboru. Szału nie ma...

Pracodawca

@Pracownik

Po roku pracy dostępny jest pakiet medyczny dla pracowników. Pracownicy mogą przystąpić odpłatnie do wszystkich pakietów niezależnie od stażu, korzystając z wynegocjowanych warunków i stawek.

C
Pracownik
 Pytanie
@SIG Sp. z o.o.

Pierwsze słyszę że jest pakiet medyczny dostępny po roku pracy? Bezpłatnie tak jak mają starsi stażem pracownicy ? Kto o takich rzeczach powinien informować???

Pracodawca

@C

Informacje o benefitach dla pracowników SIG dostępne są na wewnętrznych stronach. Ponadto, po osiągnięciu wymaganego stażu pracy, pracownicy są informowani odrębnym mailem o możliwości przystąpienia do programu.

P
Pracownik
@Nierozczarowany

niestety prawda...jak jest plan zrobiony to jest kasa ale jak nie ma to LIPA...liczą się tylko handlowcy....

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SIG Sp. z o.o.?

2
Zofia
Pracownik
@Pytanie

Pewnie

Krzysztof
@Zofia

A ile wynosi stawka początkowa dla takich osób bez doświadczenia? Jakie są stawki w SIG i ile można do tego zarobić z premii? Może powiesz mi też jaka atmosfera panuje w zespole? Ciekawi mnie to :D

Pracowik
Pracownik
@Krzysztof

Stawki to tajemnica :). Musisz co oddział to inaczej. Trzeba sobie wynegocjować coś dla siebie.

123
Inne
 Pytanie

Nie miałem, i raczej nie będę miał z tą firmą nic wspólnego jako pracownik. Wszedłem z ciekawości sprawdzić opinie. Zastanawia mnie dlaczego ludzie, którzy piszą, że pracują po kilka/kilkanaście lat i zarobki są marne, pracują dalej ? Nie podobają Ci się zarobki, nie potrafisz się rozwinąć w firmie i iść wyżej to albo robisz za tyle co Ci dają, albo idź szukaj lepiej zamiast płakać na internecie. Czasy gdzie poprawne wyczytanie WZ i spakowanie towaru były jakąkolwiek umiejętnością mineły

Pytalski
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak wygląda praca na magazynie w Bydgoszczy? Jak ludzie i atmosfera tam panująca. Czy wynagrodzenie również (usunięte przez administratora)netto jak doczytałem w jednym z postów?

1

Pracodawca

@Pytalski

Dziękujemy za pytanie. Magazyn w bydgoskim oddziale SIG jest jednym z najbardziej nowoczesnych w kraju tego typu magazynów (dystrybucji materiałów budowlanych). Sprzęt typu wózki jest najwyższej klasy i praktycznie nowy, regały wysokiego składowania, hala w 100% ogrzewana co powoduje, że nawet w zimie temperatura otoczenia pracy w hali nie spada poniżej 10ᵒC. Praca Magazyniera polega głównie na: - stosowaniu zasad BHP – to najważniejsza sprawa, ponieważ zależy nam jako SIG na tym, aby pracownicy bezpiecznie dotarli do pracy, bezpiecznie wykonywali pracę oraz bezpiecznie wracali do domu. Oczywiście wszystkie środki ochronne typu odzież i obuwie ochronne, regularne przeglądy sprzętu, pomieszczenie socjalne (szatnia, kuchnia łazienka z prysznicem), posiłki profilaktyczne zimą (mimo, że temperatura pracy tego nie wymusza) są zapewnione przez pracodawcę, - przyjmowaniu oraz wydawaniu towarów z zachowaniem standardów obiegu dokumentów magazynowych, - utrzymaniu należytego porządku w magazynie Szczegółowy zakres obowiązków można poznać podczas rozmowy o pracę do czego zachęcamy. Zespół magazynu jest doświadczony, każdy z pracowników pracuje kilka, a większość kilkanaście lat. Panująca atmosfera to atmosfera pracy i wzajemnego wsparcia. W firmie funkcjonuje zasada "stronger together", czyli razem silniejsi. Dlatego każdy pracownik wspiera i jest wspierany przez innych członków zespołu, ponieważ to daje lepsze efekty pracy, co przekłada się na wynagrodzenia w postaci premii. W SIG zasady wynagrodzenia mamy ustalone wewnętrznie dla każdego z typów stanowisk. Zachęcamy do zapoznania z tymi zasadami podczas rozmowy rekrutacyjnej. Mamy nadzieję, że udało Nam się odpowiedzieć na nurtujące Panią/Pana pytania. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Nnntz
Kandydat
 Pytanie

Jak wygladaja warunki pracy na magazynie w Rudzie Slaskiej?

Pracodawca

@Nnntz

Dziękujemy za pytanie. Warunki pracy na magazynie w Rudzie Ślaskiej są bardzo dobre. Pracownicy mają przygotowane miejsce do odpoczynku i spokojnego zjedzenia posiłku. Praca polega głównie na wydawaniu i przyjmowaniu towaru. Często jest to praca z klientem.

Potencjalny
Kandydat
 Pytanie

Witam czy w firmie jako. Handlowiec można używać auta do celów prywatnych?

Pracodawca

@Potencjalny

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, jest to możliwe zgodnie z warunkami opisanymi w oficjalnej procedurze flotowej firmy SIG.

Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w SIG Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@doswiadczony
Pracownik
@Pytanie

Nie

Pracodawca

@Pytanie

W SIG rozwój pracowników jest niezwykle istotny i został wpisany w cele strategiczne firmy. Nasze założenie to indywidualne podejście do pracowników, z którego wynikają programy rozwojowe oraz portfolio szkoleniowe, umożliwiające pracownikom rozwijanie swoich talentów w różnorodnych kierunkach, uwzględniające ich faktyczne możliwości i aspiracje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową strategią rozwoju w SIG, która dostępna jest na naszej stronie: https://www.sig.pl/kariera/rozwoj-i-spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu

Pracownik
Pracownik
@SIG Sp. z o.o.

Oczywiście zgodzę się z tym, ale to wszystko zależy od oddziału i menagera, który w nim rządzi. I trzeba pamiętać, że większość pracowników na wyższych stanowiskach pracuje długie lata, więc okazje na awans nie zdarzają się często.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

No co tam u Was za bałagan na jednym z oddziałów?Co jakiś czas wisi ogłoszenie że potrzeba magazyniera, lecz do wcześniejszych kandydatów nawet nie łaska oddzwonić z informacją że nie spełnia warunków zatrudnienia.No co tam się więc u was wyrabia za bałagan, czy jest to po rostu naturalne olewcze podejście jakie macie do pracowników i być może do klientów również. (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za uwagi odnośnie procesu rekrutacji. Dział HR pozostaje w kontakcie z wszystkim kandydatami, których zaprosił na spotkania i udziela informacji, na jakim etapie jest proces. Prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@sig.pl, abyśmy mogli wyjaśnić wątpliwości.

Kandydat
Kandydat
@SIG Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, ale raczej nie skorzystam z opcji kontaktu. Widziałem ponownie ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera..dużą rotację wśród pracowników więc to sugeruje. Jako pracownik stawiam jednak na stabilizację, solidność i jasne warunki zatrudnienia. Częste zapotrzebowanie oraz duża rotacja na stanowisku magazyniera sugeruje mi coś innego i nie do końca mi się z tymi oczekiwaniami zgadza, niemniej jednak jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za wyrażenie opinii.

Pracownik
Pracownik
@SIG Sp. z o.o.

Jak ktoś wie po co pracuje, i robi to co do niego należy, a nie tylko kombinuje jak nic nie robić to gwarantuję, że praca jest bardzo stała. I pracodawcy na tym zależy. Gdyby tak nie było, to rotacja byłaby większa. Są oddziały, gdzie pracownicy na magazynie pracują po 10-15 lat. Niestety tylko "młodym" rocznikom nigdy nic nie pasuje, i stąd problemu.

Ktoś 1
Kandydat
 Pytanie

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat atmosfery i pracy w oddziale Poznań ?

IZAA
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze na dziale Izolacje Techniczne? Jak atmosfera, warunki pracy? Jak z benefitami? dajcie proszę znać

Pracodawca

@IZAA

Szanowni Państwo, W Oddziale Izolacji Technicznych SIG we Wrocławiu, podobnie jak w całej strukturze firmy, zwracamy szczególną uwagę na stwarzanie przyjaznej atmosfery w pracy, ponieważ kształtuje ona relacje międzyludzkie i poprawia efektywność pracownika. Nasza firma zapewnia korzystne warunki finansowe oraz atrakcyjne benefity. Warunki pracy oraz dostępne narzędzia pozwalają na realizację nakreślonych celów, a to przekłada się na poczucie stabilności i bezpieczeństwa dla pracowników.

ZADOWOLONY?
Pracownik
 Pytanie
@SIG Sp. z o.o.

Jedna uwaga- czy ktoś sprawdza/pyta o atmosferę i relacje międzyludzkie?

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie SIG Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pracodawca

@Pytanie

W tym roku Wigilia (24 grudnia) w naszej firmie będzie dniem wolny od pracy za Drugi Dzień Świąt (26 grudnia), który wypada w sobotę.

Odpowiedź
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Cóż za pytanie? Najlepiej zapytać u źródła w danym oddziale..

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

SIG Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii