Opinie o Ambra Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ambra Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ambra Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambra Group Sp. z o.o. w Kraków

jak w tym roku idzie przedstawicielom? Mam na myśli kwestie targetów i ogólnych obrotów? W ofercie z tamtego roku pisali o zarobkach do 12,000 zł czy teraz będą je przekraczać?

Pracownik Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej dotąd przyszło mi pracować.

Xxx Nowy wpis

Firma powinna się zastanowić czym jest prawo pracy. Ludzie odchodzą i mają nerwice .

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Ambra Group Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 30 marca kilka ogłoszeń.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ambra Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Wioleta

Czy skoro w ogłoszeniu wymagają od kandydatów wysokiej kultury osobistej, to znaczy, że wymagają tez jakiegoś konkretnego dress code? Chodzi mi o stanowisko Przedstawiciel medyczny. Wymagają konkretnego wyglądu?

@Wioleta

właściciel nie grzeszy kulturą osobista to przedstawiciele muszą nadrabiać... :) a dress code standardowy :)

K

To argument na plus, że można zbudować swoją bazę klientów. Tylko trzeba to zrobić rozważnie i "wycelować" odpowiednich odbiorców. Wprowadzałem różne produkty w różnych firmach i zawsze jest trudno wejść z nowym prodyktem, to logiczne. Sęk w tym, żeby nie prezentować produktu do zabiegu, osobie która nie robi zabiegu. A moja poprzedniczka tak robiła i do tego dość chaotycznie, co widzę po raporcie odwiedzin. Znam 90% tych klientów i do połowy z nich nie pojechałbym z prezentacją tego produktu.. Co do kierowniczki. Chyba w tych czasach kontakt online nie jest wcale gorszy i doświadczony przedstawiciele nie potrzebuje duowizyt co dwa tygodnie lub raz w miesiącu. Cenię sobie niezależność i możliwość tworzenia swojej strategii i taką możliwość firma mi daje. Po latach korporacji widzę różnicę. A pracować trzeba wszędzie i wszędzie ciężko pracuje się na premie.

Mirosław
@K

Rozumiem że nie polecasz pracy w tej firmie? Czy coś może zmieniło się na lepsze?

Xxx
@K

I dlatego jako mistrz targetingu nie zrobiłeś kariery w żadnej poprzedniej firmie tylko poszedłeś do akwizycji żeby odbierać premie 500 zł miesięcznie ????????????,podjąłeś pracę w babmrze bo nie miałeś innego wyjścia .

K
@Xxx

Buhahaha ;) W innych firmach też dawałem radę. ;)

Amelia
@Mirosław

Polecam, pracuję w niej od wielu lat. Przyjazna atmosfera w pracy.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Ambra Group Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Kierownik Sprzedaży, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 19 marca.

Amelia

firma oferuje pracownikom benefit w postaci karty Multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego.

Czym w Ambra Group Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

P

Firma współfinansuje abonamenty Multisport, zapewnia dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie oraz udostępnia ambitne, ale osiągalne i opłacalne dla Przedstawicieli programy premiowe. Przede wszystkim jednak zapewnia swoim Przedstawicielom dużą swobodę planowania swojej pracy oraz wsparcie w rozwijaniu terenu, pozwala realizować swój własny plan sprzedażowy, elastycznie podchodzi do czasu pracy.

Iwona

Widzę, że ludzie jeszcze niedawno ostrzegali przed tym, że nie jest to firma farmaceutyczna lecz akwizycja. Przedstawiciele mają za zadanie zbudowanie bazy klientów, gdzie podobno nie zna się produktu a ma się za zadanie wygenerować obrót. Widzę jednak, że ktoś kiedyś pisał o tym, że ludzie mają dostęp do szkoleń, więc chyba nie rzucają jednak tak na głęboką wodę? Aktualnie na jakie kursy można tutaj liczyć czy przygotowują ludzi należycie do tego rodzaj pracy?

P
@Iwona

Każdy przedstawiciel, rozpoczynający pracę w firmie, może liczyć na odpowiednie przygotowanie merytoryczne - medyczne, produktowe i sprzedażowe, jasne wytyczne odnośnie zasad pracy oraz celów (niesprzedażowych!) do zrealizowania w pierwszym okresie trwania umowy. Nie zdarza się, by ten okres pracy był oceniany przez pryzmat wyników sprzedażowych - firma ocenia zaangażowanie w przygotowanie do pracy (głównie to merytoryczne, ale również research i pomysł na "teren"), warsztat nowego przedstawiciela, poziom komunikacji z przełożonymi, umiejętność wykorzystania swoich kontaktów, kompetencji i dotychczasowych doświadczeń (deklarowanych podczas procesu rekrutacji) oraz dostosowania się do wspólnie zaakceptowanych i zapisanych w umowie założeń dotyczących warunków pracy. Tylko tyle... i aż tyle (jak się czasem okazuje).

Czy Ambra Group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

mona

Elastyczne

Czy w firmie Ambra Group Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak jest dostęp do szkoleń.

Wiktoria

A jak często takie szkolenia w Ambra Groupie się odbywają? W ciągu roku ile ich może być? :) Dotyczą one jakiegoś konkretnego zakresu czy są różnorodne? Można wiele z nich wynieść? :D

lola

tak

Moja dziewczyna brała udział w rekrutacji. Totalny brak szacunku ze strony firmy. Po 3 rozmowach(w tym z głównym szefem firmy w drugiej rozmowie), pani która przedstawiła się jako potencjalny przełoóżny (na Linkedin ma status specjalisty od rekrutacji) pogratulowała dostania pracy, uzgodniła kiedy się rozpocznie praca, przyjazd, podpisanie umowy, odebrnie sprzętu, umówiła się na telefon w poniedziałek aby uzgodnić terminy szkoleń. Po czym....cisza. NIe odbierała telefonów, nie odpisywała na sms. Po całym tygodniu w stresie , raczyła poinformować, że musi jeszcze przegadać z szefem, bo on ma zastrzeżęnia do tegom, że moja dziewczyna, kandydatka ma 2 dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. To według niego możę utrudnić prace.....No i na drugi dzień, 2 dni przed umówionym terminem podpisania umowy, wysłała sms!! tak - sms! napisała że jednak szef nie dał pozwolenia. Koszmar. Zero szacunku, zero profesjonalizmu.

Najłatwiej obarczyć firmę za niewłaściwe zachowania samych pracowników. Firma stwarza dobre warunki więc piłka leży po naszej stronie.

gosc

Czy ktoś wie coś o tej firmie?

zainteresowany

Trudno znaleźć opinie o pracy w firmie, liczyłem, że na tym forum coś będzie. Dlaczego nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Ambra Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ambra Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambra Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambra Group Sp. z o.o.?

Ambra Group Sp. z o.o.