SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Co Nas wyróżnia?

Co Nas wyróżnia?

 

Ponad 60-letnie doświadczenie

Firma SIG plc rozpoczęła działalność ponad 60 lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie mieści się jej główna siedziba. Od ponad 25 lat jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 25 lat SIG jest obecny również w Polsce. Jako międzynarodowy koncern, w Polsce zajmuje czołowe miejsce jako dystrybutor specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych. Swoim odbiorcom dostarcza produkty najwyższej jakości, sygnowane markami najlepszych światowych producentów.

Własna flota samochodów ciężarowych

Zapewniamy usługę transportową dla zamówionych produktów. Posiadamy flotę samochodów dostawczych, w tym wyposażonych w HDS oraz wózki podwieszane. Gwarantujemy terminowe dostawy.

Znane marki

Na rynku polskim w skład SIG wchodzą: Interior-Zachód, Melle, Sitaco, TBS, WIG, WKT, Wodan. SIG Sp. z o.o. ponadto stworzył i rozwija markę własną PREFIX.

Renomowani producenci

Współpracujemy ze znanymi producentami materiałów budowlanych o światowej renomie. Produkty naszych dostawców dostępne są w całej Polsce i dostosowane do wszelkiego typu inwestycji, począwszy od domków jednorodzinnych, prestiżowe zabytki, obiekty użyteczności publicznej, na ikonach polskiej architektury skończywszy.

Wykwalifikowani doradcy techniczni

Wiemy, jak ważna jest wiedza i doskonalenie zawodowe, dlatego jedną z misji SIG jest nastawienie na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Kompetentni doradcy techniczni gwarantują profesjonalną i sprawną obsługę oraz reprezentują elastyczne podejście do wymagań stawianych przez obecnych i przyszłych klientów.

Nowoczesna platforma e-commerce

W 2016 roku uruchomiliśmy intuicyjny system sprzedaży internetowej, który umożliwia wygodne zakupy przez internet. Platforma e-commerce SIG dostępna jest dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdują się materiały budowlane i wykończeniowe wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymują produkty najwyższej jakości. Asortyment obejmuje grupy: sucha zabudowa, sufity podwieszane, pokrycia dachowe, izolacje techniczne, izolacje budowlane, klimatyzacja i wentylacja, materiały konstrukcyjne, chemia budowlana.

Solidny partner biznesowy

Naszym strategicznym celem jest ciągła specjalizacja w zakresie towarów sektora budowlanego i sektorów pokrewnych. Osiągamy to poprzez sukcesywną budowę pozycji rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorstwa, dbając o trwałe relacje z partnerami, a także rozumiejąc potrzeby i oczekiwania rynku.

Rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu

Inwestujemy w rozwój i dobre samopoczucie naszych pracowników oraz społeczności. Jesteśmy zaangażowani w społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe dla naszych klientów, pracowników, dostawców i akcjonariuszy. W SIG dążymy do realizacji naszych celów biznesowych w sposób odpowiedzialny, mając świadomość wpływu gospodarczego, społecznego i środowiskowego naszej działalności. Wierzymy, że rozwój naszych pracowników jest niezbędny zarówno dla nich samych, jak i dla naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że pracownicy są ambasadorami, którzy budują relacje z klientem, wpływając na wizerunek firmy.

Bezpieczeństwo, higiena pracy i ochrona środowiska

SIG przykłada szczególną wagę do zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, osób odwiedzających, kontrahentów, zewnętrznych udziałowców oraz wszelkich innych osób związanych z działalnością spółki. Firma SIG zdaje sobie także sprawę ze swoich zobowiązań w zakresie ochrony środowiska naturalnego poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom oraz wdrażanie i monitorowanie dobrych praktyk z tym związanych.

SIG Sp. z o.o.