Atut PL Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Atut PL Sp. z o.o.

KRS

W kwietniu nastepna licytacja komornicza naszego pana presesa, tym razem idzie pod mlotek mieszkanie jak wynika z ksiag wieczystych po rodzicach i ktore teraz zamieszkuje bo ten sam adres jest w ogloszeniu o licytacji. Chyba czeka go teraz wyprowadzka ale nie ma co sie bardzo matrwic bo idzie lato i mostow jest w Krakowie pod dostatkiem. Moze skorzysta z panstwowego wiktu i dachu nad glowa bo jak pisze Teodor i ja sam sprawdzilem jego dzieciak sciga go za dlugi. A jak dziecko sciga za dlugi to sa to prawie na pewno alimenty a prawo ma sie zmnienic na bardziej rygorystyczne.

Bożenka
@KRS 20.03.2017 20:19

Masz moze numer tej księgi wieczystej? Z gory dzięki

Coś wiem

Facet rozkręca nowy biznes bod chili concept. Przestrzegamy wszystkich także przed ta spółka. Większego oszusta nie spotkałem do tej pory. Powinno się go zamknąć aby nie szkodzil ludziom nadal. Czy komornik jest na nim jako na firmie czy prywatnie?

Teodor
@Coś wiem 09.12.2016 16:27

Dobrze ze ostrzegasz wszystkich przed tym " biznesmenem. Nie mysle ze on jest w stanie kogos wiecej oszukac bo to ciec ktorego wszytskie biznesy konczyly sie dotychczas u komornika. Z tego co wynka z elektronicznych ksiag wieczystych nastepne dwie licytacje sa prywatne. Mysle ze komornik nie interesuje sie spolkami ktore nie maja zadngo majatku a w takich specjalizowal sie nasz prezes. Jako ciekawostka - z ksiag wieczystych wynika ze sciga go za dlugi jego wlasne dziecko.

Klatt

Jesli ktos szuka adresu p. Kortyny to jest od pod tym linkiem http://www.ekomornik.pl/auctions/detail/302161 , gdyby link nie dzialal to podaje sygnature licytacji Sygnatura: KM 1505/14 Nie podaje adresu bezposrednio bo moze by go wymazali z mojego postu. Ze mieszka tam wiem na pewno bo widzialem jak wchodzil do swojego auta ktore tam parkuje. Moze on nie zdaje sobie sprawy ze jest dluzny pieniadze tylu ludziom? Mysle ze zawsze mozna rozmawiac aby rozwiazac sytuacje.

wes
użytkownik zarejestrowany

@wes 19.10.2016 22:36

" wes 2016-10-19 22:36:51 a macie juz jakieś potwierdzone informacje na ten temat? to wszytsko prawda o licytacji? " Panie Prezesie , Dobrze Pan wie ze to prawda a szczegoly kazdy moze sobie znalezc na necie. Dobra wiadomosc dla Pana to to ze moze pan dozywotnio tytulowac sie Panem Prezesem. A ponoc od nastepnego roku ten tytul moze byc dziedziczony.

KRS

Szykuje sie nastepna licytacja pana prezia Atutu , chyba juz czwarta w ciagu roku .Mysle ze komornicy ostatecznie wybija mu jakikolwiek biznes z glowy chroniac przed nim potencjalnych kredytodawcow i pracownikow. Z ogloszenia o licytacji wynika ze pan prezes przeprowadzil sie do mieszkania swoich rodzicow. Moze to kogos dziwic ale trzeba wziasc pod uwage ze jego wlasne mu zlicytowano. Miejmy nadzieje ze mu sie tam zmieszcza wszytkie jego spolki.

Agata
@KRS 26.07.2016 02:39

Jak ktos ma jakies dane o komornikach i adresach pana Kortyny to wrzucajcie, moze cos odzyskamy

CosWiem

Firma ale tylko na papierze w rzeczywistości to bankrut. Chili concept, studio reklamowe chili z Rzeszowa teraz już chyba Kraków, atut properties, pakaya i inne to wszystko jest powiązane z Januszem biznesu ich prezesem. Ta firma o jeden wielki dramat.

ciekawski robaczek

czy firma jeszcze działa?

CosWiem

Wiem o Firmie ATUT PL Sp. z o.o. bardzo wiele. Szczerze nie polecam! Ani jako pracownik bo po prostu nie płacą, ani jako partner handlowy. Jeśli chcesz im coś sprzedać tylko na fakturę proforma, i to poczekać na kasę zanim się coś zrobi. Bo obiecują a nie płacą. Ogólnie są spłukani. Nie mają pieniędzy na nic. Firma jest powiązana z Studio Reklamowe Chili. Więc tu też raczej proszę uważać. Przestrzegam to nie jest miejsce do pracy ani robienia wspólnego biznesu dla nikogo.

tygdyn

nana56 strasznie kreatywnie. Zwłaszcza, że firma zredukowała swoich handlowców z kilkunastu do jednego, a na ich FB nie ma żadnego wpisu od tamtego roku. Udaj się do nich do siedziby widniejącej ostatnio w KRS. Pocałujesz klamkę. Firma zwinęła się z tego adresu. Karol niestety ma rację.

użytkownik zarejestrowany

Karol

Tak nana56 , spolka jest kreatywna chyba tylko przez fakt ze jej prezes naotwieral kilka firm ktore dzialaja tylko w jego marzeniach,buduje potege ale tylko w KRS-ie bo w realu musial zamknac spolke bo mu do niej wlazl komornik.Jak pisze tygdyn tam gdzie mieli byc juz ich nie ma. Zostala tylko strona internetowa z "fajnymi nutkami".Powodzenia a twoje zdanie "nic o tym nigdzie nie wiadomo" jest po prostu bezcenne

Adrian

Firma niepowazna, maja sie za nie wiadomo kogo a nie placa dostawca. Nie proponuje nikomu o zdrowych zmyslach wystawiac im faktury z odroczonym terminem platnosci.

Teodor

Dzieki za informacje ze jego corka byla i jest ciagle razem z nim w biznesie. Czy jestes tego pewna? Mysle ze sprawny prawnik moze dopatrzyc sie jakis powiazan i moze bedzie mozna rowniez z niej cos sciagnac? Czy masz na nia jakies namiary ?

Agata
@Teodor 30.10.2016 22:26

Na fejsbuku córka podaje ze pracuje w firmie Niras a ta jest na il. Lublańskiej 38 w Krakowie.

Znasz dobrze firmę Atut PL Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Atut PL Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut PL Sp. z o.o.