ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Gdynia

Opinie o ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

prawda

Wyzysk - Nie polecam pracy w Stoczni .Pani Krysia koordynatorka - nie ma żadnego szacunku dla pracownika - traktuje ludzi za śmieci - natomiast Brygadzistka Zosia -- tylko obserwuje i donosi do Szefowej Krysi(niech się sama weżmie za robotę) .Praca - koszmar - wyzysk ,krzyki ,uważa się za coś lepszego. Praca ciężka brudna -- najlepej jakby jedna osoba wykonała pracę za czterech.Ludzie pracujący w Stoczni sami twierdzą ,że ludzie uciekają - duża rotacja.Ocena dostateczna dlatego, że wypłaty na czas - ZPCH

Masz wiedzę na temat firmy ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Zostaw opinię o ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUT Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej