Hotton*** Hotel

Gdynia

Opinie o Hotton*** Hotel

na szczęście były pracownik

Niestety w tej firmie człowiek się nie liczy, za to liczy się kasa przyjmują pracowników z grupą inwalidzką (im wyższa grupa tym pracownik ważniejszy-bo większe profity ) zdrowy pracuje - "chory" wystarczy że jest . Przykre.

Ona
@na szczęście były pracownik 17.11.2017 21:11

Haha! Ujęte w punkt. Polecam tą pracę dla ludzi z grupą - będziecie mieć raj na ziemi, a tym którzy nie mają stanowczo odradzam. Nic dodać nic ująć.

maja

i jak tam poszło @jajka mam ten sam problem co Ty daj znać czy coś się u nich udało

hotton

Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich obowiązków. Każdy kto pracuje w nadgodzinach ma za to zapłacone. Problem raczej jest taki, że niektórzy uważają pracodawcę darczyńcę. Myślą, że wszystko spadło mu z nieba i jest zły bo nie chce się podzielić. Nikt nikogo nie trzyma siłą w pracy - wolny kraj. Jak gdzieś jest lepiej to po co się męczyć.

A to ciekawe. Mam zupelnie przeciwne zdanie. Praca nijaka, a Pracodawcy mają węża w kieszeni delikatnie mówiąc. nie liczcie na podwyżki, \"wdzięczność\" za pracę po godzinach i jakąkolwiek lojalność.

Zostaw opinię o Hotton*** Hotel - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotton*** Hotel