Opinie o Hotton Hotel Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotton Hotel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotton Hotel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotton Hotel Sp. z o.o. w Gdynia

Katarzyna Nowy wpis

Powiedzcie jak firma radzi sobie w czasach lockdownu? Miałam zamiar aplikować ale teraz to z pewnością bez szans na pracę.

Ewa M Nowy wpis

Hotton to profesjonalny hotel i tak też wyglądają warunki pracy. Byłam bardzo zadowolona z etatu.

Pietro Nowy wpis
@Ewa M

Potwierdzam, ze wszystkich moich przelotnych prac w trójmieście, Hotton wspominam najlepiej:)

Marcin Nowy wpis

U mnie również pozytywnie, zarobki ok, a praca dokładnie taka, jakiej się można spodziewać. Żadnych niepożądanych niespodzianek nie doświadczyłem :D

Lena

Ja pracuję, nie narzekam i staram się żeby szefostwo było zadowolone. Niektórzy tylko licytują się kto więcej lub gorzej pracuje!!

Wojciech
@Lena

Jak długo pracujesz już w Hotton Hotel? Czy będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami tym, jak wyglądają warunki Twojego zatrudnienia? Chodzi mi przede wszystkim, czy pracodawca oferuje umowę o pracę, czy może umowę zlecenie? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Firma Hotton Hotel Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kucharz / Kucharka a'la carte. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Nie jestem w stanie potwierdzić negatywnych komentarzy, ponieważ moja współpraca przebiegła bardzo owocnie. Wynagrodzenie w terminie, środowisko pracy ok, nie byłem co prawda długo, ponieważ znalazłem lepszą ofertę w swoim zawodzie, aczkolwiek wspominam tę pracę ciepło.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Hotton*** Hotel w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

kasia

niestety to co pisza pracownicy to prawda w tym hotelu liczy sie grupa inwalidzka za ktora dostaja kase. praca moze i stabilna ale jakim kosztem ...?

na szczęście były pracownik

Niestety w tej firmie człowiek się nie liczy, za to liczy się kasa przyjmują pracowników z grupą inwalidzką (im wyższa grupa tym pracownik ważniejszy-bo większe profity ) zdrowy pracuje - "chory" wystarczy że jest . Przykre.

Ona
@na szczęście były pracownik

Haha! Ujęte w punkt. Polecam tą pracę dla ludzi z grupą - będziecie mieć raj na ziemi, a tym którzy nie mają stanowczo odradzam. Nic dodać nic ująć.

maja

i jak tam poszło @jajka mam ten sam problem co Ty daj znać czy coś się u nich udało

hotton

Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich obowiązków. Każdy kto pracuje w nadgodzinach ma za to zapłacone. Problem raczej jest taki, że niektórzy uważają pracodawcę darczyńcę. Myślą, że wszystko spadło mu z nieba i jest zły bo nie chce się podzielić. Nikt nikogo nie trzyma siłą w pracy - wolny kraj. Jak gdzieś jest lepiej to po co się męczyć.

A to ciekawe. Mam zupelnie przeciwne zdanie. Praca nijaka, a Pracodawcy mają węża w kieszeni delikatnie mówiąc. nie liczcie na podwyżki, \"wdzięczność\" za pracę po godzinach i jakąkolwiek lojalność.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotton Hotel Sp. z o.o. - Gdynia

Hotton Hotel Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Św. Piotra 8
    81-347 Gdynia