Opinie o Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb w Gdynia

Xxc Nowy wpis
Kandydat

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? Niby tyle lat na rynku myślałem może o pracy stabilnej, ale sklepu firmowego brak, nikt tu mebli Dębu nie sprzedaje, jak sie dzwoni po sklepach meblowych . Facebook wygląda jak podstawiony, widać, że non stop Ci sami ludzie piszą komentarze, czyli pewnie pracownicy. W sumie pojechałem tak i wiekszość terenu należy juz do innych właścicieli. Dajcie znać czy warto podrzucić cv czy nie tracić czasu.

eMa Nowy wpis

Firma obiecuje stabilne zatrudnienie, korzystają z dofinansowania z urzędu pracy a po okresie umownym z urzędem zwalniają pracowników mówiąc im o tym ostatniego dnia pracy mimo zapewnień że będzie inaczej.

Byly Nowy wpis

Ta firma zarzadzaja nieudacznicy którzy doprowadzili ja na (usunięte przez administratora) Wielkie ego a w głowach "niby prezesów" wióry. Uciekajcie jak najdalej stamtąd jeśli nie chcecie mieć urazu psychicznego na całe życie.

Karol
Inne

Co myślicie o zarządzaniu, jesteście zadowoleni?

Aryjczyk Nowy wpis
@Karol

Oni tam naprawdę żyją jak rodzina hehe ,pozdrowienia dla pana (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
?
Inne

@Zawiedziona a to częsty u nich proceder że po próbnym zwalniają?

Zawiedziona
@?

Częściej ludzie odchodzą przed końcem okresu próbnego, ta firma tonie w dlugach.

Aryjczyk
@?

Banda i jeszcze raz banda

Były fizyczny

3 dni, tyle niektórzy wytrzymują, a zatrudniając robią piar, jakby do NASA zatrudniali, śmiech na sali. Teksty, że jest szansa na rozwój, jak pracujesz za 5 osób, choć generalnie w tej firmie czas pracy się szanuje, :p, szczególnie na produkcji. Bałagan to mało powiedziane, nie byłbym pewny, czy oni w ogóle wiedzą, co produkują,

Zawiedziona
Kandydat

Żenada to mało powiedziane. Zatrudniają pracownika, żeby zwolnić po okresie próbnym. Wmawiaja, że firma z tradycjami stabilna, a wszyscy są nowi, tylko osoby na produkcji, przed emerytura tam siedzą, bo co im zostało, przemecza się zanim firma padnie, a jest już na dnie i tonie. Zarządzanie to porażka chaos, nikt nic nie wie. Rotacja bardzo duża, i mydlenie oczu, że firma stabilna, że nie każdy by się podjął pracy, szkoda czasu na takie farmazony.

Czarek
Inne

Może słaba byłą praca i stąd niskie zarobki? Firma jest ok!!

Tapi

Szkoda czasu .na tą firmę.zarobki żenujące

Zostaw merytoryczną opinię o Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb?

Zobacz opinie na temat firmy Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Meblarska Spółdzielnia Pracy Dąb
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krzywoustego 3