Opinie o CPA Display Sp. z o.o. w Kosakowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CPA Display Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CPA Display Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CPA Display Sp. z o.o. w Kosakowo

Cześć, chciałabym wysłać do nich cv, bo widziałam ofertę na stanowiska projekt managera. Interesuje mnie sprawa tego punktu z listy wymagań, czyli znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1/C2). Czy cały proces rekrutacji jest po angielsku? Czy po polsku? Albo jakoś na rekrutacji sprawdzają ten poziom językowy??

Uciekajcie Nowy wpis

Problemem tej firmy jest Pani Marta, w ciągu 2 lat z firmy uciekła cała administracja, spytajcie jski jest powod, każdy powie, chora psychicznie Marta. Cóż Ci co chcieli zmienili swoje życie na lepsze, ona zostanie sama, bez znajomych że swoim tekstem, że ma to w (usunięte przez administratora) jaki poziom taki człowiek. Nikomu nie polecam spotkania z Panią M, żal nam wszystkim Ciebie dziewczyno.

Ostrzegam Nowy wpis

Firma prowadzone przez Pana Hansa który poniża wszystkich a Marta M jego lewo jądro jest 100 gorsza wyzywa się na pracownikach bo ma problemy psychiczne

Katarzyna

Wprawdzie dopiero co otrzymałam propozycję pracy w cpa, tak więc nie mogę się wypowiedzieć w wielu kwestiach, ale po pierwszych kilku dniach w firmie mogę potwierdzić, że panuje bardzo miła i koleżeńska atmosfera. Sam proces rekrutacji został przeprowadzony profesjonalnie, w odróżnieniu od kliku innych firm, w których ubiegałam się o to samo stanowisko.

Marta M.

Drogi Były Pracowniku, jest nam bardzo przykro, że byliśmy zmuszeni się z Tobą rozstać. Nie rozstaliśmy się z Tobą jako jedynym, z powodu sytuacji ekonomicznej. Rozumiemy Twoją frustrację, jednak nie rozumiemy skąd wynika Twój hejt w stosunku do nas. Przecież nie odszedłeś sam - czego nie rozumiemy. Skoro pracowałeś tu ponad półtora roku a było tak bardzo bardzo źle a przełożeni byli dla Ciebie rzekomo tacy okropni, dlaczego nie złożyłeś wypowiedzenia sam? Oczywiście jeżeli jakieś kwestie pozostają dla Ciebie niejasne bądź chciałbyś porozmawiać i wyjaśnić pewne sprawy - zapraszamy, jesteśmy zawsze chętni do dialogu. Pozdrawiamy

Byly Nowy wpis
@Marta M.

Pani Marto pracowałem krotki czas na produkcji i wiem, że z biura w ciągu roku odeszli wszyscy, bo nie chcą z Panią pracować. Nie jest Pani człowiekiem, samotna sfrustrowana cieszyła się Pani gdy szef wolał na produkcję dając szanse znęcania się nad ludźmi. Cieszę się, że odszedłem. Rodzina się Pani wstydzi to jest pewne. Problemem tej firmy jest Pani ego, zagubionej chorej dziewczynki, co lubi każdego szefa... byle po drabinie do góry.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CPA Display Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Project Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
Odradzam

Faktura przelewowa wystawiona 65dni temu,jest to firma która ma problemy finansowe i nie spłaca wziętych materiałów zalecam ostrożność

Poważnie ?

Poważnie ,myslisz nad praca dla tego czegoś… https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/skandaliczny-wyrok-w-gdansku-natalia-nitek-plazynska-ma

Nie polecam

Marta M wielka Pani z wsi która (usunięte przez administratora) wyżej niż (usunięte przez administratora) osoba jak jej szef poniża każdego kto się krzywo spojrzy , firma na wykończeniu finansowym…. https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/skandaliczny-wyrok-w-gdansku-natalia-nitek-plazynska-ma

Ludzie się nie zmieniaja

Skopiuj link wrzuć w przeglądarkę i obejrzyj jak ładnie mówi o nas ,,szef” nic się nie zmieniło tam nic wręcz jest gorzej pozwala sobie na jeszcze więcej

Zero klasy

Jest to ta sama firma co possystems prowadzona przez 2 (usunięte przez administratora) czyli właściciela szwaba hansa oraz jego lewego jądra Marty M wielkiej pani ,,prezes’’ zero szacunku do pracownika zero tylko krzyki obrażanie wyzwiska nie będę się rozwijała na temat tej firmy bo to przechodzi ludzkie pojęcie wystarczająco jest opini na tego Pana a pozytywne komentarze piszą sobie sami zwykły (usunięte przez administratora) szanujcie siebie i swój czas proszę omijać tą firmę z daleka szkoda Państwa czasu jak i zdrowia

RYCHU

Nie polecam nikomu

Czy kwota 5000 to dobra stawka w firmie CPA Display Sp. z o.o.?

Katarzyna

Tak jak w każdej firmie, wysokość wynagrodzenia zależy od obejmowanego stanowiska. Firma prężnie się rozwija, dlatego warto wysłać do nich swoje CV.

Mariusz

Wypłaty na czas, żadnego ściemniania z zatrudnianiem, atmosfera ok a i na pomoc współpracowników zawsze można liczyć. Jak ktoś nie jest obeznany z jakąś konkretną maszyną, to chętnie doszkalają. Pracuję od ponad roku i jestem zadowolony.

@Mariusz

Super że są szkolenia! :) Czyli można liczyć na rozwój. A jak z awansami? Jest perspektywa na pięcie się w górę w strukturach firmy?

a.

Brałam udział w rekrutacji i na bardzo późnym etapie zorientowałam się,(usunięte przez administratora) Wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie szczerze odradzam.

W.
@a.

A możesz przybliżyć co złego jest w tej firmie? Z chęcią się dowiem, ponieważ myślę o złożeniu CV

Hanna

Może znajdzie się ktoś kto pracuje lub ostatnio pracował w Cpa Display i podzieli się swoją opinią na ten temat? Jak oceniacie tutaj wynagrodzenie? Czy można się spodziewać jakichś benefitów pozapłacowych? Na co może liczyć nowa osoba przychodząca tutaj do pracy? :)

Czy zdarzały się u was kradzieże ?

Jeremi

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i jak przebiega?

Zostaw merytoryczną opinię o CPA Display Sp. z o.o. - Kosakowo

• Jak się pracuje w CPA Display Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CPA Display Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CPA Display Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CPA Display Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rzemieślnicza 11
    84-217 Kosakowo