Opinie o Glazurit Zenon Łabucki w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Glazurit Zenon Łabucki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glazurit Zenon Łabucki o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glazurit Zenon Łabucki w Rumia

Kara Nowy wpis

Panowie Łabuccy Zenon i Sebastian to o (usunięte przez administratora) i zarabiają na biednych ludziach, dużo wspólnot ma z nim problemy i potwierdzam również co wcześniejsi ludzie piszą wystarczy poczytać opinie prace tam też odradzam

piotr Nowy wpis

pracowalem i za malo placa co dzien pisza co czlowiek ma robic chore panie na klatkach tez za malo dostaja i tez za mycie okien to samo stary sprzet bo kierownika nie stac na nowy sprzet wozki mopy itd.sie dziwie ze administracja go wziela bo nie ma pojecia i wiedzy o terenach i klatkach.nie polecam przyjmowania sie do tej firmy ludziom.

Usługobiorca firmy Glazurit Nowy wpis

Z usług Firmy Glazurit jako usługobiorca korzystaliśmy przez okres roku. Niestety z samej usługi sprzątania biur oraz mycia posadzki magazynowej byliśmy średnio zadowoleni. Jak sądzę problemem może być to, iż panie sprzątające są słabo opłacane w związku z czym usługa jest wykonana na podobnym poziomie. Jeśli chodzi o sprzątanie posadzki to problemem była za mała maszyna do powierzchni 2000m2 więc w ogólnym rozrachunku zdecydowaliśmy się na zmianę Firmy sprzątającej. I tutaj pojawił się problem. Gdy poinformowaliśmy o rozwiązaniu umowy Pan Zenon z bardzo miłego Pana zmienił się diametralnie. To było bardzo nie miłe zakończenie współpracy. Po ostatnim sprzątaniu (wykonywane było po godzinach pracy naszej firmy) Pan razem ze swoim sprzętem zabrał również sprzęt i materiały należące do nowej firmy sprzątającej z którą podpisaliśmy umowę. Wszystkie materiały posiadały naklejki z ich logo więc ciężko było to uznać za pomyłkę. Gdy zadzwoniłam do Pana Zenona, aby wyjaśnić nieporozumienie to usłyszałam podniesiony ton, że jakim prawem dzwonię w czasie jego urlopu i co ja sobie wyobrażam po czym zakończył połączenie. Powiem szczerze, że w tamtym momencie nie rozumiałam co się dzieje. Postanowiłam opisać całą sytuację w wiadomości tekstowej którą przesłałam do Pana Zenona. Udało się uzgodnić termin spotkania, ale umowa była już w tamtym momencie rozwiązana. W związku z tym miałam problem, ponieważ zajmowałam się w firmie osobiście tą sprawą, czyli obsługą i nadzorem firmy sprzątającej. Ważne jest, że materiały przywłaszczone przez Pana Zenona to porządnej klasy odkurzacz karcher oraz około 15 innych sprzętów, materiałów i środków czystości. W związku z tym miałam przed oczami widmo pokrycia dość sporej sumy z własnej pensji. Pan Zenon nie zjawił się na umówione spotkanie, nie opisywał na emaile ani wiadomości a wszystkie połączenia telefoniczne odrzucał. Ostatecznie po oficjalnym piśmie jakie wysłałam informujące o zgłoszeniu sprawy na policję, jeśli nie odzyskamy przywłaszczonego mienia Pan Zenon przyjechał pod firmę i wystawił wszystkie rzeczy na parkingu pod budynkiem naszej firmy. Ocenę tej sytuacji pozostawiam bez komentarza. Chciałabym nadmienić, że Firma Glazurit jeśli chodzi o miesięczny koszt usługi to plasuje się w średniej cenie. Udało się nam znaleźć jednak jeszcze lepszą ofertę cenową, ale wykonanie usługi jest na znacznie wyższym poziomie. Ta opinia ma służyć tylko i wyłącznie jako przestroga na zachowanie czujności, jeśli zdecydują się Państwo na usługę tej Firmy.

Usługobiorca firmy Glazurit Nowy wpis

Z usług Firmy Glazurit jako usługodawca korzystaliśmy przez okres roku. Niestety z samej usługi sprzątania biur oraz mycia posadzki magazynowej byliśmy średnio zadowoleni. Jak sądzę problemem może być to, iż panie sprzątające są słabo opłacane w związku z czym usługa jest wykonana na podobnym poziomie. Jeśli chodzi o sprzątanie posadzki to problemem była za mała maszyna do powierzchni 2000m2 więc w ogólnym rozrachunku zdecydowaliśmy się na zmianę Firmy sprzątającej. I tutaj pojawił się problem. Gdy poinformowaliśmy o rozwiązaniu umowy Pan Zenon z bardzo miłego Pana zmienił się diametralnie. To było bardzo nie miłe zakończenie współpracy. Po ostatnim sprzątaniu (wykonywane było po godzinach pracy naszej firmy) Pan razem ze swoim sprzętem zabrał również sprzęt i materiały należące do nowej firmy sprzątającej z którą podpisaliśmy umowę. Wszystkie materiały posiadały naklejki z ich logo więc ciężko było to uznać za pomyłkę. Gdy zadzwoniłam do Pana Zenona, aby wyjaśnić nieporozumienie to usłyszałam podniesiony ton, że jakim prawem dzwonię w czasie jego urlopu i co ja sobie wyobrażam po czym zakończył połączenie. Powiem szczerze, że w tamtym momencie nie rozumiałam co się dzieje. Postanowiłam opisać całą sytuację w wiadomości tekstowej którą przesłałam do Pana Zenona. Udało się uzgodnić termin spotkania, ale umowa była już w tamtym momencie rozwiązana. W związku z tym miałam problem, ponieważ zajmowałam się w firmie osobiście tą sprawą, czyli obsługą i nadzorem firmy sprzątającej. Ważne jest, że materiały przywłaszczone przez Pana Zenona to porządnej klasy odkurzacz karcher oraz około 15 innych sprzętów, materiałów i środków czystości. W związku z tym miałam przed oczami widmo pokrycia dość sporej sumy z własnej pensji. Pan Zenon nie zjawił się na umówione spotkanie, nie opisywał na emaile ani wiadomości a wszystkie połączenia telefoniczne odrzucał. Ostatecznie po oficjalnym piśmie jakie wysłałam informujące o zgłoszeniu sprawy na policję, jeśli nie odzyskamy przywłaszczonego mienia Pan Zenon przyjechał pod firmę i wystawił wszystkie rzeczy na parkingu pod budynkiem naszej firmy. Ocenę tej sytuacji pozostawiam bez komentarza. Chciałabym nadmienić, że Firma Glazurit jeśli chodzi o miesięczny koszt usługi to plasuje się w średniej cenie. Udało się nam znaleźć jednak jeszcze lepszą ofertę cenową, ale wykonanie usługi jest na znacznie wyższym poziomie. Ta opinia ma służyć tylko i wyłącznie jako przestroga na zachowanie czujności, jeśli zdecydują się Państwo na usługę tej Firmy.

Aplikowałeś na stanowisko SPRZĄTACZKA oferowane przez firmę Glazurit Zenon Łabucki? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
totalne dno

Pan Łabucki Sebastian, bo to nie tajemnica w firmie, której nazwa nosi ich nazwisko to totalny niedorozwinięty człowiek. Używa pieniędzy tatusia, a sam nic nie potrafi zrobić. Szuka dziury w całym, gdzie inni nawet nie zauważą problemu. Wypisuje fałszywe opinie w miejscach, gdzie był nie mając żadnych ku temu podstaw. Totalnie żenujące zachowanie. Ubierz na siebie więcej Calvina Kleina, bo za mało świecisz buractwem XD

Marzena
@totalne dno

Czytając to ciekawa jestem czy Ty także masz jakiekolwiek podstawy, żeby tego typu rzeczy tutaj pisać? ;p Opinia dość nieprzychylna, widzę że też Ci na niej zależy skoro po paru godzinach znowu wrzucasz? Piszesz o jakimś szukaniu dziury w całym, robieniu problemów. Przykłady?

totalne dno

Wiktoria
@totalne dno

to bardzo personalny komentarz, bardziej bym chciała wiedziec jak go widzisz jako pracodawce ? nie interesuje mnie gdzie pracodawca jeździ i co nosi ...

Stach

Nie polecam pracy w firmie Glazurit. Nie dają umowy, płaca grosze, ogólnie zero profesjonalizmu a firmę prowadzi ojcie z synem który nie ma o niczym pojęcia!!!

@Stach

W ogóle nie dostałeś umowy? A ile tam pracowałeś? Bo może zbyt krótko żeby ją dostać. Z tego co wiem w przepisach jest 7 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Glazurit Zenon Łabucki - Rumia

• Jak się pracuje w Glazurit Zenon Łabucki?

Zobacz opinie na temat firmy Glazurit Zenon Łabucki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glazurit Zenon Łabucki?

Glazurit Zenon Łabucki
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gdańska 18 lok. 33
    84-230 Rumia