"Smay" sp. z o.o.

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

gonia

Bardzo cenię sobie pracę w smay. Nowa lokalizacja jest super. Pracowałam już w kilku miejscach gdzie było znacznie gorzej. Ludzie tworzą tu niesamowitą atmosferę. pozdrowienia dla hejterów

Smayowiec

Świetna atmosfera pracy, ludzie pomocni i życzliwi. Zarobki na poziomie rynkowym - nic mniej nic więcej... Widać, ze firmie bardzo zależy na pracownikach i stara się pomóc w dojazdach i innych sprawach. Nie wszystko w nowej lokalizacji działa jak trzeba, ale jest szereg ludzi, którzy robią wszystko co w ich mocy by poprawić funkcjonowanie całego obiektu.

@Smayowiec

Jak pomagają w dojazdach. Myślisz że będzie firmowy autobus żeby dowozić pracowników czy zrobią inne rozwiązanie?

Smayowiec
@Marcin

Już zrobili firmowy autobus, który dowozi ludzi do pracy.

@Smayowiec

Za darmo? I po jakich okolicach jeździ?

@Wanda

Dzień dobry @Wanda, dziękujemy za Twój komentarz. W okresie wakacyjnym realizujemy kurs z północy Krakowa. Początek trasy naszej SMAYOBUSA znajduje się przy Placu Imbramowskim w Krakowie, następnie jedziemy przez Bieńczyce i Nową Hutę. Odbieramy również pracowników docierających do nas pociągiem z przystanku Podłęże PKP. Oczywiście transport jest w pełni finansowany przez SMAY dla naszych pracowników. Pozdrawiamy Zespół SMAY.

Aktualność
Mieszkasz w Krakowie? Chcesz być częścią SMAY, a masz problem z dojazdem?

Pracuj lokalnie…. w Podłężu/Niepołomicach i wspólnie dojeżdżaj z nami do pracy!
Skorzystaj z naszego SMAYOBUSA!

Zmieniajmy wspólnie rzeczywistość w branży wentylacyjnej.
Czekamy na Twoje CV na: http://www.praca.smay.pl
Biuro

Socjal - byl Multi sport jest nadal, byly paczki świąteczne i zostały zebrane bez żadnego wyjaśnienia. Po tym jak pracownicy sie upomnieli o kiełbasę i powiedzieli ze przecież w ogłoszeniach o pracę widnieje informacja o paczkach. I co na to zarząd nic, kilka dni później z ogłoszenia usunięto informację o paczkach świątecznych. Nie ładnie Smay.

@Biuro

@BIURO - dziękujemy za Twój komentarz. Każdy z naszych pracowników może skorzystać z: karty sportowej Multisport, ubezpieczenia grupowego, autobusu pracowniczego oraz darmowego kursu języka angielskiego. Na bieżąco analizujemy naszą ofertę benefitów i staramy się ją dostosować do Waszych potrzeb. Jeśli coś chciałbyś zmienić lub wprowadzić, skontaktuj się z nami! (praca@smay.eu) Pozdrawiamy, Zespół SMAY

Aktualność
Pracuj lokalnie! - Zmieniaj rzeczywistość globalnie…w Podłężu k. Niepołomic!

Drogi Użytkowniku @Gowork - z wielką przyjemnością informujemy, iż za nami wielka zmiana! ;)
Przenieśliśmy się do Niepołomickiej Strefy Ekonomicznej, do Podłęża! :)

Chcemy działać lokalnie i razem budować kapitał społeczny.

Mieszkasz w okolicy Wieliczki, Niepołomic czy Podłęża?

Dołącz do prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej.

Mieszkasz lokalnie? Chcemy dawać zatrudnienie tym wszystkim, którzy szukają stabilnego zatrudnienia.

Aplikuj do SMAY. ✌️

Sprawdź nasze aktualne ogłoszenia: http://www.praca.smay.pl
Pamiętaj! Jesteśmy tylko 15 minut drogi samochodem od Krakowa.

@Kierownik - przypominamy, że wszelkie opinie niezgodne z regulaminem serwisu są automatycznie usuwane przez administratora GoWork (w tym również te pozytywne!) Informujemy jednocześnie, że portal Gowork nie jest oficjalnym kanałem komunikacji w firmie. Jeśli jest coś co wymaga poprawy albo zmiany - skontaktuj się z naszym Działem HR lub możesz poprosić o pomoc/wyjaśnienie rozmawiając bezpośrednio ze swoim Przełożonym. Czekamy na kontakt! Pozdrawiamy, Zespół Smay.

Prezes klubu tęcza
@"Smay" sp. z o.o.

Od tej chwili obiecuje sumiennie pisać tylko i wyłącznie pozytywne opinie ! Po za tym proponuje w korytarzu przed szatniami zamontować szafę z nagrywającym magnetofonem , aby każdy mógł nagrać pozytywną opinię : ŁUBU DUBU, ŁUBU DUBU , NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU , NIEEEECH ŻYJE NAM !

@Prezes klubu tęcza

@PREZES KLUBU TĘCZA - szanujemy zdanie każdego użytkownika portalu. Chcemy jednak, aby GoWork był miejscem wymiany opinii na temat pracy, warunków zatrudnienia, rekrutacji czy pozostałych aspektów związanych z pracą w Smay. Nie chcemy, aby było to miejsce wewnętrznej dyskusji firmowej - pełnej hejtu czy przekazywania nieprawidłowych informacji. Często na forum pojawiają się wpisy, które naruszają tajemnice przedsiębiorstwa. Dążymy do tego, aby GoWork był miejscem wzajemnego szacunku i poszanowania opinii – merytorycznej i zgodnej z regulaminem. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt pod adresem praca@smay.eu wraz z podaniem szczegółów zdarzenia. Zależy nam na ich wyjaśnieniu, a anonimowe wpisy nie są możliwe do weryfikacji. Dzięki Wam i Waszym opiniom mamy ciągłą motywację do polepszania warunków pracy. Pozdrawiamy, Zespół Smay.

Lotos

Witam wszystkich którzy chcą wiedzieć o tej firmie co kolwiek jako były pracownik chciałbym powiedzieć jak to wygląda. Zatrudniając się do firmy wygląda to obiecująco. Niestety po chwili moment okazuje się że jednak pracownik jest nic nie warty. Jednak kierownictwo wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. A przysłowie mówi dbaj o pracownika bo on zadba o klienta a nie klient nasz pan.

@Lotos

@LOTOS - dziękujemy za Twoją opinie! Informacja zwrotna, zarówno pozytywna, jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas bardzo ważna. Jeśli zostałeś/aś nieprofesjonalnie potraktowany/a lub chciałbyś/chciałabyś się podzielić swoimi pomysłami co moglibyśmy robić lepiej - prosimy o Twoją wiadomość na: praca@smay.eu. Czekamy na kontakt! Pozdrawiamy, Zespół SMAY.

mgr

Pracuje juz tu dluzsza chwile w smay i nie moge narzekac. Praca ok. Szefostwo tez uczciwie podseszlo do tematu dojazdow do niepolomic. Tu jest o wiele bd komfortowo. Wszyscy potriafia tylko marudzic, ehh.

@mgr

I co z tym dojazdem do Niepołomic w takim razie ?

@Wanda

Droga @WANDA , przypominamy, że GoWork nie jest oficjalnym kanałem komunikacji w Smay. Zachęcamy, aby to samo pytanie zadać Przełożonemu. Z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Pozdrawiamy, Zespół Smay.

Kaki

Witam, chciałabym uzyskać informacje dot. pracowników biurowych - Ile dostaje się na rękę? Jakie są obowiązki? Czy atmosfera pracy jest przyjazna? Jakie są benefity? Czy są premie np swiąteczna? Czy bywają podwyżki? Jeśli tak to jak często można się o nie ubiegać? Czy firma oferuje jakieś kursy/możliwość rozwoju? Czy obwiązuje dresscode?

Majki
@Kaki

@kaki to zależy od stanowiska ja zarabiam 10000 zł na rękę plus około 50000 zł premii rocznie. Do tego mam samochód służbowy ( zaraz dostanę nowy) do swobodnego jeżdżenia z rodzinka po mieście i w weekendy. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Do tego czasami jakaś nagroda w postaci wczasów lub weekendu w 5 gwiazdkowym hotelu. Obowiązki jak wszędzie trzeba zasuwać ale wiem za co. Atmosfera jak w to w pracy. Trzeba przytakiwać i jest ok bo po co mieć inne zdanie. Za dobrze mi. Było kilku co mieli swoje zdanie o już nikt o nich nie pamięta. Kursy sobie ogarniam nawet fajne. Na szczęście póki co bez lojalki te są dla szeregowych pracowników.

@Kaki

Drogi @KAKI - bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Otwarcie i szczegółowo omówimy zarówno kwestie związane z wynagrodzeniami czy poziomem i częstotliwością podwyżek. Jesteśmy dostępni pod mailem: praca@smay.eu. Czekamy na Ciebie! :) Pozdrawiamy, Zespół Smay

Andżela

Dyrektor do serca przyłóż, kierownicy jak starsi bracia, atmosfera w firmie jak w rodzinie, kłamcy oczerniają nasza firmę, kierownicy żyją w zgodzie , nowoczesne sprzęty działają bez zastrzeżeń , logistyka jest na medal , wcale nie ma (usunięte przez administratora) na produkcji, zarobki są satysfakcjonujące , ogólnie nie ma się do czego przyczepić.

Kamila
@Andżela

No to super, że atmosfera jest super. A ile wynoszą konkretnie zarobki? Piszesz, że są satysfakcjonujące.

Krisu

Tak przeglądam te wszystkie wypowiedzi i wydaje mi się, że ten gowork to chyba tylko po to aby byli pracownicy którzy zresztą swoje za uszami mieli dzielą się swoją (jakżeby inaczej) negatywną opinią i doświadczeniami. Nikt nie użył żadnej merytoryki w swoich wypowiedziach tylko same dziwne wypociny. Robię na produkcji już dość długo, żeby stwierdzić, że nie jest to praca łatwa ale jak to w pracy bywa jak masz chęci i pomysł to się odnajdziesz. Wypłata mi się zgadza, atmosfera też wydaje mi się, że jest całkiem dobra no a swoje dziennie wyrobić musisz. Tyle ode mnie.

@Krisu

Przeczytaj może sobie definicję terminu "merytorycznie", zanim zaczniesz używać słów, których nie rozumiesz. W komentarzach poza typowym narzekaniem jest też ładnie wypunktowane to, co ludziom nie pasuje. Ot, choćby kwestie dojazdu, "podwyżek", chaosu w logistyce, organizacji, socjalu, polityki firmy względem pracownika etc.

Syrenka

A coś pozytywnego? Nic ? A szkoda

Luki

Gdzie są paczki Świąteczne

Rik
@Luki

Tam gdzie paczki.Widzisz że wojna na Ukrainie w standarcie albo cowid albo wojna.????????

Robdon
@Rik

Twój bagaż doświadczeń wymaga korekty. Podejdź do przełożonego a otrzymasz wyjaśnienie bo to nie covid ani wojna to Twoja zwykła ludzka niewiedza. A może dasz coś bezinteresownie raz od siebie? Warto

@Robdon

Coooo? Brak socjalu, jak we wsiowym januszexie (skąd firma się wywodzi), śrubowanie wymagań w zamian za guzik, nie podwyżki, kible gorsze, niż te w Katowicach na dworcu... Nowa siedziba gdzieś na peryferiach (z punktu widzenia firmy, bardzo sensowną i opłacalna), ale zwykły robił dostanie w tej chwili więcej w Biedronce, już nie wspominając o ludziach, którzy produkcję trzymają, choć tych wielu nie zostało z powodów oczywistych, bo zjedli na tym zęby, a nie kierownikach, a raczej "kierownikach", którzy są oderwani od rzeczywistości, albo zwykłymi dyletantami. Kadra zarządzająca na produkcji to nieśmieszny żart. Pan prezes za nic ma ludzi z produkcji mimo, że wiele wartościowych osób się tam przewinęło. Dla niego bydłem jest każdy, kto nie nosi koszuli na co dzień. Jego ojciec, który stawiał tą firmę od zera jakoś nie bał się ubrudzić rączek i witał się z każdym pracownikiem. Prezio obecny jak podaje rękę, to nie wiem, czy uścisnąć, czy pocałować. Zarząd żenada, brandzlujacy się jedynie wynikami z iście IXX wiecznego wyzysku klasy robotniczej.

Paczka
@Luki

Paczki są tam gdzie nasze podwyżki, kasa na dojazdy i tym podobne :D Dobrze, że odchodzę bo to co się dzieje w tej firmie to jakieś nieporozumienie, zarobki na poziomie biedronkowych jak nie nizsze - naprawdę myślicie że za 3 500 zł ktoś będzie jeździł do Niepołomic? Paliwo przy tych cenach to zostanie 2900 na życie, niepojęte w tych czasach! W konkurencyjnych firmach już dwa razy ludzie dostali delikatne podwyżki żeby jakoś zrekompensować inflację a w Smayu? Obniżki! Więcej na dojazdy, więcej zmarnowanego czasu, firma przenosi się lada dzień a Wy dotąd nie potraficie poinformować pracowników jak to wszystko ma z Waszej strony finansowo wyglądać. Jeśli się ktoś zastanawia - polecam konkurencję! Bez problemu mnie przyjęli, kasa o 600 zł na start większa, po 3 miesiącach ma być podwyżka. W smayu nie potrafią nawet głupiej paczki za 100 zł dać, a tłumaczenia narzekaniami, pandemią (hit sezonu - nie mamy jak dać Wam paczek żebyście się nie zarazili covidem xD ) możecie sobie wsadzić sami wiecie gdzie ... Ale zaraz zrobicie grilla i będziecie się chwalić co to nie Wy, jaka to nie prężna firma, jak nie dba o pracowników bo da im 3 kiełbasy i piwo i cieszcie się!

Ted
@Qc

Gdybyś pracował w tej firmie na pzełomie lat 90 i 2000 miałbyś całkowicie inne zdanie na temat prezesa obecnego i poprzedniego

Wrotki
@Paczka

Właśnie przyjmują w kilku działach z konkurencji gdzie niby tak cudnie! Chyba dlatego konkurencja przyjmują takie osoby jak ty. Co do dopłat za dojazdy to wybierz się do laryngologa bo chyba masz problemy ze słuchem albo logicznym myśleniem, ciesze się ze już nie będziesz pracować i to bardzo!

Wrotki
@Qc

Chyba z choinki spadłeś albo jakieś zioło palisz.

Paczka
@Wrotki

Bardzo kulturalna odpowiedź, nie ma co. Idealny przykład zachowania osoby z biura zapatrzonej w Smaya za duże pieniądze, patrzącej na osoby na niższych stanowiskach jak na (usunięte przez administratora) i zło konieczne! Pamiętajcie, że firma działa przede wszystkim dzięki ludziom z produkcji, którzy. Są traktowani jak w komentarzu wyżej

Racja

Martin

3500 na rękę na start ?

@Martin

Gdzie dają 3500 na start, bo na pewno nie w smayu?

Roman
@Qc

Jeśli talent masz taki jak piszesz- nie dostajesz ! Wymagają coraz więcej ale to proste - nie potrzebują płaczącej brzozy i narzekania. Nikt nie potrzebuje słabych ludzi i myślących ze potrafią wiele…. Szukaj tam gdzie będziesz gwiazda i najlepszy

@Roman

Szukać już nie muszę, bo już jakiś czas temu ten wasz (usunięte przez administratora) opuściłem (z własnej woli).

Riky
@Qc

To zacznij robić coś dobrego i powiedzieć dobre słowo bo z narzekania Cię znamy

vki

Nie warto

Reksio
@vki

Oczywiście, że warto! Firma z energia oraz bardzo perspektywiczna, pracuje od kilku miesięcy i w porównaniu z poprzednim pracodawca jestem bardzo zadowolony. Rekomenduje

@Reksio

Jeśli dla Ciebie firma z energią jest ważniejsza od zarobków to jak najbardziej się tutaj odnajdziesz. Zarobki w granicach 3 500- 3600 zł to śmiech na sali przy dzisiejszych cenach i inflacji, dla przypomnienia najniższa krajowa to już niecałe 2400 zł, faktycznie bardzo perspektywiczna firma, która chwali się zarabianymi milionami a nie potrafi dać pracownikom normalnej podwyżki żeby uwzględnić szalejące rachunki, plus dojazdy do nowej siedziby - powodzenia !

XYZ
@Vki

Hmmm...... Skoro tak Ci zle dlaczego wciaz SMAY ? W Krakowie setki firm, zakladow. Naprawde nikt Cie nie chce ?

@XYZ

Akurat tu się mylisz, już na szczęście nie Smay. Nie jestem wariatem żeby zarabiając takie pieniądze dojeżdżać jeszcze 30 km dalej i wydawać na paliwo 1/4 wypłaty, znalazłem pracę bez problemu w Krakowie za delikatnie wyższą pensję na start. Dla wszystkich niezdecydowanych - polecam! Rynek póki co na szczęście jest po stronie pracownika, można wybierać bez problemu

XYZ

Serio

Franek

Chyba sprzątasz na zakładzie..lub nie pracujesz na produkcji, pomyliłeś firmy.

Julia
@vki

dlaczego niby nie warto wysyłać cv? jakis konkretny argument na "nie" ?

@Julia

1. Słabe zarobki - no chyba, że jesteś po znajomości, to znajdzie się i awans i lepsza kasa, dla normalnych pracowników którzy nie podlizują się wiadomo komu - zarobki kiepskie ( ostatnia podwyżka była rok temu rzędu 300 zł brutto) a co się dzieje z cenami czynszów, gazu, prądy, jedzenia i paliwa sami dobrze wiemy 2. Brak szans na awans jeśli jesteś z zewnątrz 3. Dojazd - firma przeniosła się do Podłęża więc dojazd jest małoopłacalny, niby będą coś zwracać ale po policzeniu to marne grosze i to tylko przez rok 4. Brak socjalu, niby się podpisuje jakieś papiery a potem dostajesz informację, że paczek świątecznych nie będzie 5. Firma chwali się nowoczesnością/ innowacyjnością a tak naprawdę mentalnie to ciężkie lata 2000, firma nowa siedziba a w środku wszystko po staremu 6. HR manager ma ciężką pracę, musi głupoty szefostwa ubrać w słowa dla pracowników przez co nikt nie traktuje jej poważnie, wszyscy mają taką osobę za wiadomo kogo, trzeba mieć talent żeby wypisywać takie głupoty do pracowników i udawać że wszystko jest ok, mocne nerwy się przydadzą! 7. Plotkowanie/ kablowanie w firmie Smay na porządku dziennym Ogólnie firma chce być och i ach nowoczesna, ale zapomina o najważniejszych osobach - swoich pracownikach, traktując ich jak (usunięte przez administratora)

@Vki

to ile procent tego co się przejeździ samochodem będą wracać? pytam bo się zastanawiam czy składać tu CV, czy mi się by opłacało tyle dojeżdżać.

@Wanda

Nowym pracownikom nie będą nic zwracać, zwracać będą koszty dojazdu pracownikom zatrudnionym u nich przed 01.2022 - przez rok zwrot pomiędzy starą siedzibą firmy a nową czyli max.17 km, biorą pod uwagę spalanie na poziomie 7L/100 i średnią cenę paliwa, po przeliczeniu w ich magicznym wzorze wychodzi, że na dojazd poszłoby 840 zł a oni łaskawie przez rok dopłacać będą 170 zł i to w dodatku nie na bieżąco tylko po 1.5 miesiąca. Oczywiście zero podwyżki, tylko chwalenie się jaka to cudowna firma, a podejście do pracownika jak sprzed 20 lat.

Bruno
@Vki

Wiadomo co z autobusem który dowozi ludzi, czy będzie jeździł nadal?

Robert
@Bruno

Tak, uruchomiony i planują kolejny. Fajnie ze dba sie i szuka rozwiązań. Jest super tu na Podłężu

@Bruno

Trzeba czekać aż ktoś odpisze, ja już tam nie pracuje na szczęście

Franek
@Vki

Jakie to smutne jak to opisujesz i mija się z prawda, warto wrócić do szkoły podstawowej. Tobie dziękujemy

@Franek

Który punkt dokładnie mija się z prawdą? Brak podwyżek? Wzór obliczany na różnice między Podłężem a ciepłowniczą? Spalanie na poziomie 7L? Traktowanie pracowników? Proszę o odpowiedź

Firma zapowiadającą się bardzo dobrze. Umowa o pracę wszystko pięknie. Okazuje się że nie chodzi o pracownika nikt się z nim nie liczy w tej firmie od kierownika do brygadzisty chodzi o zapełnienie luki wśród ludzi. Firma przenosiła się do Niepołomic od xx zbierano podpisy jeśli chodzi o dojazd z dnia na dzień pracownik był postawiony pod murem "na własną rękę" kierownictwa to nic nie obchodzi że człowiek nie na dojazdu . (usunięte przez administratora) nie firma niby z renoma ???? nie polecam tam pracy.

Wiatr

Co sądzicie o nowej firmie. No budynek zarabiasty ładny niby nowoczesny.Poza tym nic się nie zmieni maszyny ustawione na samym środku wspolczuje tego huku ....no moze jeden plus z promatu sie nie bedzie kurzylo.Teraz słupki dyrektorowi tak pójdą w górę zeby mu czasem okularów nie rozwalily.Jest mi bardzo przykro jak pomyślę ze dyrekcja z kierownictwem myślą tylko o kieszeni pracodawcy .Mam nadzieję że kiedyś przypomną sobie o nas (fizolach)bez których zaklad nie bedzie prosperował

Lovi

Czy to prawda że Smay każe byłych pracowników karami za przejście do innych firm ?

Inna
@Lovi

Błagam nie wierz w te plotki ????

Ana

Witam, jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Pracownik administracji?

Riky

Bardzo stabilny i perspektywiczny pracodawca! Polecam!

@Riky

Odpuść trollu

Ricky
@Abc

Czy możesz zmienić język nienawiści na konkrety oraz zacząć wprowadzać rzeczowe informacje bez zbędnego jadu? Wystarczająco już go nam ze wschodu wiec prośba o szacunek dla każdego pracodawcy albo merytoryczna i konstruktywna krytykę. Ideałów szukaj u siebie lub zastanów się czy plucie popłaca. Życzę Ci spokoju i pokoju w tym jakże trudnym dla Ukrainy i nas momencie

Robdon
@Riky

Zgadzam się i uważam, że warto z tymi ludźmi pracować

Abc

Czy ktoś wie co się dzieje w firmie że na przestrzeni 6 miesięcy odeszlo kilku kluczowych pracownikow z dużym jak na tą firmę stażem ?. Jedna osoba ok ale 6-7 odejść i zmian nie wróży chyba dobrze.

Zibi
@Abc

Taki nastał okres. Nikt nie walczy o zasłużonych pracowników. Ale spokojnie na ich miejsce przyjdą nowi którym teraz trzeba będzie płacić już piecio cyfrowe wypłaty. Ale historia pokazuje że taki nowy najemnik jest na 2 lata i koniec

Bo to prawda

Stenio
@Zibi

Mylisz się lub wydaje Ci się, że jesteś pępkiem świata albo twoje odejście to tylko kwestia twoich słabych wyników i jakże typowego polskiego narzekania. Na twoje mniejsze są znacznie lepsi a za ile to zależy jaka reprezentują wartość - zapewne to prawdziwe ale jakże częste.

Renia
@Abc

A czy nie zastanawiające jest ze w tym samym czasie zatrudniono ponad 10-20 nowych osób? Czy myślisz czy odejście to czasami także zwolnienie lub niezadowolenie z wykonywanej pracy?

@Renia

Buhaha 10-20 osób chyba żartujesz. Zatrudnienie 5 studentów w miejsce zadłużonej kadry to jakaś kpina. Pępkiem nie pękiem kogoś (usunięte przez administratora) bolą ;) czy to nie tak że firma idzie pod młotek i to tylko kwestia czasu ? Sig Swego Flakta ? Coś chyba jest na rzeczy.

Hjk
@Renia

Renia fyi to były świadome odejścia a nie tak jak piszesz pod publiczkę góry zwolnienia. Ogarnij się. Zwolnienia buhaha niektórych błagali żeby zostali

wiktor
@Zibi

z prawktyki i obserwacji wiekszosc młodych nauczy sie czegos nowego i ucieka

Zibi
@wiktor

Z doświadczenia najlepsi zostają, o nich zawsze walczy firma, no chyba że idzie na macierzyński. Ci co skaczą 200 plus są nieetyczni szukają kwadratowych jaj lub dobrego pracodawcę w CV czy to coś nienormalnego? Co innego sflustrowany przeciętniak, który wyłącznie marudzi a nic nie kuma i z decyzyjnością marnie.... tych na szczęście coraz mniej. Ogólnie swietny zespoł teraz się tworzy, bez dynozaurów i psycholii

@Stenio

Bo nie

Normalny
@Abc

Chyba pomyliłeś fakty. Firma przyjęła osoby z tych firm i nie tylko. Planuje kolejne….Widać ze nie pracujesz w tej firmie lub dawno zostałeś zwolniony bo nie wiesz nic oraz opisujesz nieprawdziwe informacje. Czy możesz zastanowić się co ten wpis zmieni w twoim życiu? Może warto zacząć pracować nad etyka aby ktoś cię docenił?

Riki
@Hjk

Większe bzdury nie czytałem. Błagam to chyba Ciebie abyś nie pisał nie prawdziwych informacji może czas na terapie ? Żona chyba tez niezadowolona?

Aabb

Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku pracownik laboratorium? Pytam bo chciałem spróbować aplikować ale nie wiem czy nie szkoda czasu ????

@Aabb

nie więcej niż 2700 na rękę na start a kierownik laboratorium to bardzo wymagający Pan :)

@Paweł

2700 na rękę na sam początek, bez doświadczenia - moim zdaniem nie tak źle. a po jakim czasie można liczyć na więcej? :)

@Ewa

Tu ciężko się wypowiedzieć bo każdy w zależności od zdobytych umiejętności dostaje inną podwyżkę. Wszystko zależy od tego jaką inwencją twórczą się wykażesz oraz tym czy spełnisz wymagania kierownika Laboratorium. Na pewno po okresie próbnym podwyżka powinna być ale co dalej? To już zależy od Ciebie.

Aabb
@Paweł

Bardzo wymagajacy? Rozwiniesz myśl? I przy okazji tam jest praca na 1, 2 czy 3 zmiany?

...

Zastanawia mnie dlaczego HR nie jest w stanie podziękować za wysłane CV a nawet potwierdzić z automatu za aplikację na jakiekolwiek stanowisko. Czyżby pycha? Czyżby zbyt duża pewność siebie na rynku? Czyżby macie ludzi gdzieś, gdzie światło nie dociera? A przecież polski rynek to mały rynek, potentatem nie jesteście. Szanujcie specjalistów także tych którzy do was aplikują, bo więcej nie będą chcieli

Rikitiki
@...

Pani z HR za dużo pracy ma. Musi przekonać nas przecież do przejścia do nowej siedziby poza miastem. Szkoda nerwów i czasu. Są lepsi bliżej

Laki
@Rikitiki

Nowa siedziba prezentuje się znakomicie.Warunki pracy będą na pewno lepsze. A dojazd ?. W jakim miejscu by firma nie była trzeba dojechać.Wiecej realizmu życzę

Ikal
@Laki

Na wizualizacji wszystko wygląda pięknie. Co będzie w realu zobaczymy. Zgadza się wszędzie trzeba dojechać ale pewnie ty jesteś jedną z wybranych osób które mają samochód służbowy do bujania się po mieście. Też nie stanowiłoby mi to problemu. Chyba że teraz każdy dostanie nowy samochód tylko dla siebie bo przecież ciągle na spotkaniu się jest. Ciekawe że nikt tego nie widzi

Ikal
@Laki

Jak się ma auto firmowe to faktycznie nie boli. Szczególnie do bujania się po mieście w piątki świątki i na wakacje. Chyba że każdy teraz dostanie w nowym roku taki bonus

Ron
@Laki

Pewnie masz auto służbowe dlatego ci to nie przeszkadza

Masz rację nie pomyślałem o tym. Gluptas że Mnie

@...

Dziękujemy za wiadomość i wszystkie aplikacje. Zawsze staramy się skontaktować z chętnymi do pracy w SMAY. Kandydacie, jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi dłużej niż 7 dni od aplikacji prosimy o kontakt: praca@smay.eu, żeby wszystko wyjaśnić. Zachęcamy do składania CV przez formularz aplikacyjny w zakładce praca na naszej stronie. Już w przyszłym roku SMAY zmienia siedzibę i przenosi się do Podłęża. Wierzymy, że szereg komunikacyjnych ułatwień ( bezpośredni zjazd z autostrady, szybka kolej z Krakowa, autobusy pracownicze, dodatki za zwiększone koszty przejazdu oraz program przejazdów koleżeńskich) sprawi, że odległość nie będzie kłopotem.

Mimi
@"Smay" sp. z o.o.

Dzień dobry, chciała bym zapytać czy już wiadomo czy w Podłężu będą 2 czy 3 zmiany?

Felus
@Rikitiki

A może nie byłeś zbyt przekonujący lub nie zrobiłeś dobrego wrażenia? Kultura wymaga przypomnienia i słowa dziękuje nie zawsze licz na słowo dziękuje jak sam nie potrafisz napisać cis pozytywnego. A może rak tak coś dobrego, miłego ? Czy tylko tak chcesz aby twoje życie wyglądało? Karma wraca chłopie ! Im więcej złości i nienawiści tym mniej dobrych ludzi i pracodawców będzie cię chciało

Zostaw merytoryczną opinię o "Smay" sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w "Smay" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Smay" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Smay" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Smay" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Smay" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Smay" sp. z o.o.