"Smay" sp. z o.o.

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w "Smay" sp. z o.o.?

Toik tak

A tam imprezy praca dom / dom praca. Na imprezy i wczasy to chodzą i jeżdżą prezesi.

ktoś
@Toik tak

Co za idiotyczny komentarz. Jakbyś ty nie jeździł na urlop. Imprezy były, teraz pandemia wszystko wstrzymała. Dla nas wszystkich to teraz taki czas praca i dom. Jakby firma zrobiła teraz imprezę to byłby dopiero krzyk, że naraża zdrowie ludzi. Zastanów się zanim takie głupoty piszesz.

@Toik tak

Wszyscy lubimy bawić się i odpoczywać, jednak czasy epidemii temu nie sprzyjają. Wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest zdrowie i stabilne zatrudnienie, dlatego pracujemy intensywnie, żeby zachować wszystkie miejsca pracy.

Styrany
@ktoś

Ty to dopiero durną odpowiedź dałeś.

dzida
@Toik tak

hmmm . i nie zabierają Cię ze sobą . no to fakt lipa .

Czy w "Smay" sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Myszka

Bony nie, ale paczki są.

Smayowiec

O ile w ogóle to paczką można nazwać. Dwa razy w roku, na święta (o ile nie ma pandemii.. ) - dostajesz paczkę mięsa, jakieś kabanosy, boczek, kiełbasę i szynkę - z krótką datą ważności. Jak za czasów PRL, gdzie dostanie wędliny było cudem, tak teraz to śmiech na sali dawać takie coś, już by lepiej zrobili normalne paczki, albo bon na te 100 zł a nie mięso. Jak opowiadam znajomym, że dostaję wędlinę na święta to wszyscy zszokowani. A jak ktoś nie je mięsa, nie lubi nie przyprawionej i mdłej wędliny? Dramat

Pyskata
@Smayowiec

Spoko , zawsze można znaleźć prace w której nie dają mdłej wędliny tylko bony i przy okazji znajomi nie będą zszokowani ????powodzenia ????

Brygadzista
@Smayowiec

To oddaj biednemu lub temu co nie ma na chleb - wówczas odpowiesz znajomym jakim jesteś dobrym człowiekiem! Z uśmiechem na twarzy Dobro wraca!

@Pyskata

@Pyskata A co to ma do rzeczy? Od kiedy ktoś pracuje tylko dla benefitów? Rozumiem, że Ty tu pracujesz tylko dla wędliny? Może w takim razie poszukaj pracy gdzie dają zamiast 2 kg to 4 kg mięsa, będziesz zadowolny/a

@Brygadzista

@Brygadzista I tak właśnie robię, oddaję to po rodzinie. Z tego co wiem, to większość tak robi, a co niektórzy karmią tym swoje zwierzęta na wsi, więc jak najbardziej zastosowanie dla padliny zawsze się znajdzie. Tylko nie bardzo wiem, co Twoja odpowiedź wnosi do tematu paczek? Ktoś pytał jak to wygląda, to odpisałem, a Ty się przyczepiasz, widać że przesiąknąłeś już smayem. Nie pozdrawiam!

Prosty chłop
@Smayowiec

Będę modlił się za Ciebie bo chyba już nic innego nam nie pozostało. Poziom frustracji zaczyna narastać wraz z poziomem problemów wiec może warto iść do lekarza? Polecam i szczerze pozdrawiam

@Smayowiec

W SMAY od lat przekazujemy Pracownikom paczki z tradycyjną wędliną, cieszące się w większości dużą popularnością i powodzeniem ;) Doskonale wiemy, że nie ma możliwości trafić idealnie we wszystkie gusta, dlatego już teraz zasięgamy wewnętrznie Waszej opinii na temat zmian na nadchodzące Boże Narodzenie. Jesteśmy na nie otwarci i gotowi im sprostać, dlatego jeszcze raz z tego miejsca zachęcamy do udziału w ankiecie (dostępnej oczywiście dla wszystkich Pracowników).

Pyskata
@Smayowiec

A i tak na koniec , jeżeli nie smakują Tobie te wędliny , zawsze możesz zgłosić to osobie która się tym zajmuje ☺️ No chyba ze się wstydzisz to zrozumiem ☺️ Pozdrawiam ☺️

Pracuję w tej firmie już dość długo, żeby móc rzetelnie ocenić pracodawcę. Organizacja pracy, wsparcie ze strony kierownictwa – wszystko działa jak należy. Praca – wiadomo – wymaga jakiegoś wkładu od siebie jednak na tą chwilę nie myślę o żadnej zmianie bo po prostu dobrze mi się tutaj pracuje.

Alex
@Adam

Tak Adam trzymaj ,nic nie zmieniaj w swoim życiu

@Adam

Dziękujemy! Każdego dnia staramy się poprawiać warunki i organizację pracy, a każdy Wasz głos i uwaga są dla nas bardzo ważne. SMAY to miejsce tworzone przez ludzi i dla ludzi. Szczególnie tak wyjątkowych jak jego Pracownicy.

Katarzyna

Witam, w ofercie pracy Smay (Serwisant) wyczytałam, że oferowane jest atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne. Czy ktoś napisałby mi co wchodzi w skład socjalu w firmie? :)

@Katarzyna

Karta Multisport, bezpłatny kurs nauki języka angielskiego dla chętnych, ubezpieczenie na życie.

Kruszon

Firma może być wzorem dla innych firm rodzinnych. Pokazuje jak należy sie rozwijać. Bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o pracownika, świetni fachowcy. Jeśli szukasz pracy to warto spróbować tutaj :) Polecam

Customer Success Manager

Widzę siebie na kierowniczym stanowisku w firmie SMAY. Sprawdzę się w obszarze sprzedaży oraz kontaktu z klientem. Mogę zagwarantować trzykrotnością swojej miesięcznej pensji, że będziecie zadowoleni z zatrudniania mnie (taki "success fee" :o) Pytanie do SMAY: czy mecie otwarty wakat obejmujący zakres moich zainteresowań i predyspozycji? Pytanie do pracowników SMAY: czy warto starać się o pracę w waszej firmie? Pozdrawiam CSM

@Customer Success Manager

Dzień dobry, Zachęcamy do złożenia aplikacji przez nasz formularz: https://www.smay.pl/firma/kariera/ Nasza branża nie jest łatwa, dlatego szukamy najlepszych. Z chęcią umówimy się na rozmowę, żeby się lepiej poznać.

cnc

Są obecnie jakieś przyjęcia na maszyny CNC?

@cnc

Dzień dobry, w tym momencie nie szukamy pracowników na stanowisko związane obsługą maszyn CNC. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie publikujemy wszystkie aktualne oferty pracy: https://www.smay.pl/firma/kariera/

Pracownicy

Chcielibyśmy się dowiedzieć, co firma próbuje zatuszować tymi przedwczesnymi wyplatami?! Bo utrzymując wersję, że sami chcielismy, jest nieprawdą! A teraz my jesteśmy poszkodowani! Czyżby firma odbiła sobie BONUS świąteczny? A może to coś głębszego? Różne słuchy chodzą.

@Pracownicy

Dzień dobry, Już wyjaśniamy: do 2020 r. wypłaty były zwyczajowo przekazywane na konta pracowników ostatniego dnia miesiąca. Ze względów formalnych musieliśmy termin ten przesunąć na początek kolejnego miesiąca (w związku z tym w 2020 r. było 11 wypłat). Wypłata za grudzień 2020r. była w styczniu 2021 r.i ze względów formalnych zaistniała konieczność, żeby "wyrównać miesiące". Mogliśmy to zrobić tylko poprzez wypłacenie dwóch wynagrodzeń w jednym miesiącu. W kolejnych miesiącach wynagrodzenia będą przelewane na początku następnego miesiąca, nadal zgodnie z umowami. Szanowni Państwo, pamiętajcie, że jeśli pracownik otrzyma dwie wypłaty wynagrodzenia w jednym miesiącu (za miesiąc poprzedni oraz za miesiąc bieżący jak teraz), to wypłaty te są jego przychodem ze stosunku pracy, który uzyskał w ciągu jednego miesiąca. Pracodawca przy obliczaniu zaliczki na podatek dochodowy może odliczyć tylko jedne miesięczne koszty uzyskania przychodu i jedną miesięczną kwotę zmniejszającą podatek. Przez to drugie wynagrodzenie do wypłaty jest niższe, jednak w rozliczeniu rocznym pracownik może skorygować kwotę wolną i koszty. Kwoty te nie przepadają, pracownik ma możliwość ich ujęcia w zeznaniu rocznym PIT-37, zarówno za rok 2020 jak i 2021.

Widziałem ofertę pracy jako automatyk dział rozruchu w Krakowie. Czy można się dowiedzieć jak często są wyjazdy służbowe? Jaka jest atmosfera pracy? Poprostu, czy warto aplikować. Pozdawiam Tomek

@Tomek

Wyjazdy służbowe uzależnione są od kilku czynników i trudno z góry określić ich ilość, ale od razu zaznaczamy, że na tym stanowisku są dosyć częste (nie w weekendy). Zachęcamy do złożenia CV przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://www.smay.pl/firma/kariera/

Pracownica

Dziekujemy pracodawcy za prezent na Święta. Wszystkiego dobrego na Rok 2021.

Wojtek Srojtek
@Pracownica

Super fajnie. Jedno pytanie mam tylko: co z pracownikami którzy pracują x lat a akurat w tym czasie byli wysłani na urlop? Niespodzianki nie dostali i co teraz? Żal kropka pl. Nie wspominając o tym że najpierw zabarano ludziom premie w grudniowej wypłacie po czym prezes w czapce Mikołaja rozdał ludziom to co Im zabrał. I taka prawda. Happy new YEAR!

@Wojtek Srojtek

Zarząd Firmy jak co roku przekazał upominki świąteczne dla wszystkich pracowników - jeśli z powodu nieobecności go nie otrzymałeś, poinformuj proszę o tym swojego przełożonego lub napisz na adres praca@smay.pl. Przypominamy równocześnie, że premia ma charakter uznaniowy i jest przyznawana decyzją przełożonego.

Absolwent podstawufki
@"Smay" sp. z o.o.

Tylko ci przełożeni to ludzie wybrani i opłscani przez firmę.

gregor

Przepracowałem w tej firmie ponad 13 lat od początku tzn od garażu w Sułkowicach ,to była wtedy firma w powijakach ale z każdym rokiem szła prężnie do przodu, chciało się pracować, wtedy prezesem był Pan Marek Maj, była Nas garstka i to była wtedy firma typowo rodzinna .Z tego co teraz czytam jest tam (usunięte przez administratora) no niestety im więcej ludzi tym gorzej się pracuje chodż firma prezentuje się bardzo ładnie wizualnie.

LOLA
@gregor

Firma zgadza się, mega prężnie się rozwija, ale wraz z jej rozwojem nie brak troli i rozczeniówki, całe szczęście ze już nie kradną papieru toaletowego, mydła i kawy. Dlaczego? Bo mamy monitoring i kamery- tylko dlatego. Poza tym zawsze dostaję wypłatę na czas i dziekuję prezesowi młodemu, że dobrze zarządza firmą. Za niedługo podesle mu liste tych troli...

@gregor

Dziękujemy za opinię. SMAY istnieje od ponad 30 lat i choć to trudne przy tak dużej ilości pracowników (jest nas ponad 400 w całej Polsce), staramy się zachować ducha firmy rodzinnej. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby się rozwijać i poprawiać warunki pracy. Z chęcią posłuchamy i porozmawiam jak możemy robić to jeszcze lepiej. Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoimi pomysłami to prosimy o wiadomość: praca@smay.eu Z góry serdecznie dziękujemy :) Zespół SMAY

nnn

W firmie SMAY KRAKOW panuje atmosfera terroru ludzie sie zwalniaja nie zw na zarobki tylko zw pewnych ludzi

@nnn

A czy można się dowiedzieć o jakie osoby chodzi ?

nnn
@Kk

Witam jak podam imiona to bedzie wiadomo kto pisze

@nnn

Witam. Najlepiej podać pierwszą literę imiona to nie będzie tak jednoznacznie.

@nnn

Zobaczymy jak dlugo ludzie wytrzymaja ten terror. Kiedy to wszystko pęknie jak bańka mydlana.

Wieloletni pracownik
@nnn

Nie rozumiem po co takie bzdury ktoś opisuje. Jaki jest cel? Masz problem ze swoja pracą czy w dom?. To zwolnij sie i znajdź robotę w sklepie spożywczym. Jeśli nie masz poszanowania do pracy i zarobku- zmień to a nie pisz nieprawdziwych informacji. Nie ma tu terroru, ale wymagania są stawiane coraz wyżej bo firma chce być konkurencyjna i nie ma tu przedszkola. Wymagania przełożonego są dla Ciebie nie do spełnienia? To może problem masz ty. Ja ciesze się ze mam prace i regularna płacę. Mi się dobrze pracuje, ale nie mogę czytać tych bzdur bo aż mnie trzęsie..

@Wieloletni pracownik

Jak Cię trzęsie to może Ty masz udział w tym terrorze na współpracownikach ?

Gitara
@Kk

Tak, siedzę na taśmie i zajmuje się głupotami zamiast robota. Ogarnij się chłopie

GG

Pupa cię swędzi, że tak dogryzasz? Jak czytam twoje tekst to podstawówka mi się przypomina. I o jakim wy terrorze gadacie, co brakuje ci ćpania w pracy, bo co za nudna? Jak ci nie odpowiada praca to do widzenia. Prościej się nie da wytłumaczyć...

@nnn

Dziękujemy za wypowiedź, Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i rzeczową rozmowę. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby się rozwijać i poprawiać warunki pracy. Twoja opinia jest jednak zbyt ogólna, żebyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli sytuacje, które opisujesz, rzeczywiście miały miejsce, bardzo prosimy o kontakt pod adresem praca@smay.eu wraz z podaniem szczegółów zdarzenia. Zależy nam na ich wyjaśnieniu. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, że sytuacje, które opisujesz są przez nas całkowicie nieakceptowalne. Zespół SMAY

Aktualność
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na GoWork.pl i podzielenie się opiniami na temat SMAY.
Informacja zwrotna, zarówno pozytywna, jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas bardzo ważna. Do tej pory z uwagą śledziliśmy poniższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski, wprowadzając dzięki nim wiele usprawnień. Od dziś obiecujemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji i być obecnym w miejscu, gdzie podejmowane są ważne rozmowy dotyczące naszych pracowników i naszej firmy. Choć nie każdy zamieszczony tutaj komentarz jest dla nas pochlebny, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy.
Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że niektóre  opinie musiały zostać usunięte, ze względu na naruszenia regulaminu portalu.
Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt pod adresem praca@smay.eu wraz z podaniem szczegółów zdarzenia. Zależy nam na ich wyjaśnieniu. Dzięki Wam i Waszym opiniom mamy ciągłą motywację do polepszania warunków pracy.
                                                                                                                               Zespół SMAY

@nnn ale aż terror ? A podasz jakieś przykłady ?

Gerber

Bardzo przepraszamy za nieudogodnienia dla pani w tym roku, aczkolwiek Pan prezes jest człowiekiem myślącym do przodu i jak pojawia się kryzys, to trzeba bardziej myśleć o utrzymaniu stałego klienta i miejsc pracy. Jak sama pani napisała, co roku były paczki świąteczne dla dzieci pracowników jak i dla poszczególnych klientów. Ja miejsce pracy mam i stać mnie na cukiereczki dla swoich dzieci. Takie paczki każdy może dla własnych dzieci urządzić, jeśli jest to dla pani problem może pani skorzystać np. z usługi świątecznej paczki.

Pathetic

Pracodawca nie ma obowiązku na rozdawanie jakichkolwiek paczek dla pracowników... Bo w tym roku pani paczki nie dostała, no proszę się zastanowić co pani wgl pisze. Jest Kryzys a pani się pruje ze nie dostaje paczki z wędlinami w tym roku...hmmm... dobry pomysł w sumie z tą świąteczną paczką dla pani

Łysy

Żal (usunięte przez administratora) ściska jak się sra do własnego gniazda. Moja żonę właśnie zwolnili z pracy i teraz szukam pracy byle gdzie a ty tu o nastrojach nawalasz? Weź się k.... ty obudź bo Ci się chyba w (usunięte przez administratora) przewraca. Jak się nie podoba to w..... masz wybór

@Gerber

Święta prawda że prezes musi dbać o klienta .Racja ale czy będzie miał kto w przyszłości dla tego klienta robić. Oby nie został sam na polu bitwy.

@Zloty

Jak się na takich pracowników jak Ty to Klient nie będzie zadowolony. A co Ty możesz zaprezentować aby zadbać o Klienta? Podpowiem Ci - przestań narzekać i postaraj się zmienic krytykę w działania - jest wiele osób potrzebujących pomocy - jak im pomożesz chociaż raz to możesz wrócić i o tym opowiedzieć ! Mnie życie nauczyło jednego- dobro powraca a gnój nie jest wart uwagi. Życzę Ci abyś zaczął być dobrym! Ja tez kiedyś narzekałem dopóki nie zachorowałem ...

Spoko Gajer
@Łysy

Karma do Was wszystkich wróci ze zdwojoną mocą, mam nadzieję że zdajecie sobie z tego sprawę trolle smay'owe. Fakty są takie że, w firmie nie było nawet 1dnia przestoju w pracy. Pracy jest dużo przez cały okres wir..usa, a ludziom zabiera się wszystko co tylko się da. Prezes byłby szczęśliwy gdyby mógł wszystkich zwolnić i zatrudnić z powrotem za połowę wynagrodzenia. Jest to bardzo przykre bo firma ma naprawdę ogromny potencjał i zdobywa coraz więcej rynków europejskich i światowych.

@Gerber

A ty Gerber kim jesteś . Pewnie przydupasem . Aż mnie to ciekawi co ty robisz dobrego dla firmy. Moze jesteś obserwatorem.

@Zloty

No proszę ktoś tu ciekawski się znalazł, sorry ale nie chce mi się już pisać jak śmieszne jest to w jaki sposób piszecie na tej stronie. (usunięte przez administratora) hah, już swojego zdania i pozytywnej opinii nie można napisać ? Zloty proszę cię, bądźmy dorośli. Bo jeszcze ciebie będę obserwował :))

Czy w "Smay" sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nie

Absolwent podstawufki

Tak.

Pracownik były
@Absolwent podstawufki

Jak masz pracę zalatwioną po znajomości to tak

Zloty

Jak sobie spodnie rozepniesz to będziesz miał luźno albo ci z (usunięte przez administratora) spadną.

Zirytowany

Nigdy nie było funduszy socjalnego! To wyłącznie gest właścicieli. Zawsze tak było od kiedy pracuje. Żal się takie sprawy czyta. Ciesz się ze masz prace a za paczki które były ponad umowę to podziękuj bo jak widać słowo dziękuje tu się nie pojawia. Bez komentarza. Nie gryź ręki która Cię karmi!

Były pracownik !!

Pracowałem w firmie SMAY cztery lata i nie powiem nic złego , co tu wypisują !! Były dni gorsze i te lepsze .. jedyne na minus to zarobki które mnie skłoniły to odejścia . Pozdrawiam cała hale .. Król kielichów

W miarę obiektywny
@Były pracownik !!

Pracowałem w Smay dużo dłużej niż 4 lata i do odejścia nie skłoniły mnie zarobki bo one jak na produkcję są całkiem przyzwoite.Śmay jak na firmę prywatną ma całkiem niezły socjal np nagrody jubileuszowe , już po 10 latach pracy co jest rzadkością po za budżetowką.Odszedlłem przez fatalną atmosferę jaka tam panowała.W nowej firmie nie zarabiam więcej niż w Smay,ale do obecnej pracy chce mi się chodzić i pracować.Co do krytyki obecnego Prezesa Pana Michała uważam że jest przesadzona.Według mnie jest o wiele bardziej obiektywny i mniej emocjonalnie . podchodzący do pracowników niż jego poprzednik.Bez wątpliwości zrobił trochę porządku rozwalając stare kliki na produkcji co na pewno wielu ''starym'' jest nie na rękę

SMAY
@Były pracownik !!

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w SMAY. Informacje zarówno od naszych obecnych, jak i byłych pracowników, są dla nas bardzo ważne.

W miarę obiektywny
@SMAY

Bardzo proszę

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich sfrustrowanych i nie zadowolonych z pracy w tej firmie .Istnieje życie po Smay osobiście sprawdziłem

Pracownik były
@Anonim

Zgadzam się w 100% jak odeszlem z tej firmy to odrazu zaczęło się lepiej żyć ☺️ mniej stresu, bez mobbingu itd itp

Obiektywnie CHYBA NIE

Bardzo mi przykro, ale opinie nawet obiektywne z krztą krytyki zostają usuwane z owego portalu. Tak jak w polityce - manipulacja. A gdzie rzetelność ??

du
@Obiektywnie CHYBA NIE

w 4 literach

Zostaw merytoryczną opinię o "Smay" sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w "Smay" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Smay" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Smay" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Smay" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Smay" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Smay" sp. z o.o.