Harmann Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Harmann Polska Sp. z o.o.

Obecny pracownik

Wiem jedno, że Harmann Polska ma opinię super pracodawcy. Jeśli są niezadowoleni to mogą zmienić pracę i po kłopocie.

Julita

@Pawo - co dokładnie podoba Ci się w pracy dla Harmann Polska? Przykłady konkretnych sytuacji mogą pomóc osobom zainteresowanym ofertami pracy zobrazować sobie przyszłą pracę w tej firmie. Doświadczenie innych użytkowników stanowi bezcenne wskazówki dla potencjalnych kandydatów na dane stanowiska.

Pawo

Fajny firma, super ludzie, atmosfera i dobre produkty

Pw1

Mam, nie polecam!

lojk

@agatka no i mądrze mówisz..nigdy nie będzie tak ze się pzeciez wszystkim ludziom dogodzi zawsze znajdzie się ktoś komu cos nie będzie pasowało logiczne ale widać sa jeszcze ososby które potrafią docenic to ze maja prace i sa z niej zadwolowone..pozdrawiam

Rob

A co kolego wyrzucili cię? Nie dotrwales do końca okresu próbnego? Zdarza sie. Na pewno jesteś super.

Berliner

Witam, Firma mega dziwna po pierwszej rozmowie już powinien każdy wyciągnąć wnioski. Po pierwsze polski kapitał i spółka czyli tak naprawdę dystrybutor Harmann a w Polsce. A te Gazele to rozdają patałachom niech nikt się tym nie sugeruje odnosząc się d super rozwoju. Jak dla mnie szkoda czasu i energii. Szkoda 2 miesiące w plecy.

wtajemniczony
@Berliner 16.09.2016 16:56

Świat dzieli się na ludzi, którzy coś osiągneli lub którzy mają duże szanse coś osiągnąć i tych, którym to absolutnie nie grozi. Stałem z boku i wiem, że tobie firma podziękowała bo bycie w tej drugiej grupie masz w DNA, co wynika nie tylko z deficytu intelektu ale również lenistwa. Patałach to człowiek robiący coś niedbale i niezdarnie. Słyszysz to określenie często? Sprawy własności i who is who nie warto komentować, bo z wyżej wspomnianym deficytem i tak tego nie ogarniesz. Zresztą to nie twoja sprawa

Wiesz o firmie Harmann Polska Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Harmann Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harmann Polska Sp. z o.o.