EXEO S.J.

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

EXEO S.J.
4 1 6 1

Opinie o EXEO S.J.

Łukasz

Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w firmie EXEO i mógłby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami na ich temat? Każda opinia, zarówno negatywna jak i pozytywna będzie cenna. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin .

plejek

Spółka EXEO jest bezpośrednim Autoryzowanym Partnerem PLAY. W ramach współpracy z P4 realizują poprzez swoich Doradców Biznesowych założenia strategii sprzedażowej sieci PLAY. ponadto aktualnie poszukują doradcow do klientow biznesowych, oferujac szkolenia wdrazajacyh w prace oraz wynagrodzenie powyzej sredniej krajowej.

Zostaw opinię o EXEO S.J. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXEO S.J.