Opinie o Voltika Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Voltika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Voltika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voltika Sp. z o.o. w Kraków

Zibi Nowy wpis

Pracowałem w Columbus Energy albo jak kto woli Voltika jako instalator. Technicznie praca bardzo ciekawa dla chłopaków. A co jest nie tak w Columbusie: Masz wycięte 5 dni z tygodnia, nic sobie od poniedziałku do piątku nie zaplanujesz bo trzeba pracować na akord po 12 godzin z dojazdami do miejsca zakładania paneli fotowoltaicznych. Jeżeli zakupiłeś karnet Multisport to z niego nie skorzystasz, bo musisz pracować od świtu do zmierzchu. Byli i tacy pazerni na kasę , że jeszcze w sobotę szli tyrać! Nie pracuje się tutaj 8 godzin , ale aż do zmierzchu! Auta tak zwane busy: Po całym dniu pracy przy instalacji nie ma już czasu na sprzątanie i porządek w autach, wobec tego jest (usunięte przez administratora) pogubione narzędzia, bałagan. Okłamuje się klientów że w jeden dzień postawi się całą instalację. Tak naprawdę to zajmuje 72h w zależności od przeszkód! To praca dla młodych, napalonych na nadgodziny chłopaków, kosztem zdrowia i poświęcenia pięciu dni roboczych w tygodniu, wyłącznie do pracy! Nie ma przerw na śniadanie, ludzie jedzą w busie w drodze. Dlatego nikt przy instalacjach na budynkach długo nie popracuje, bo się wykończysz fizycznie!

Zibi

Po rozwiązaniu stosunku pracy musisz wysyłać listy przez rok , że nigdzie nie pracujesz gdzie indziej w fotowoltaice. Za to firma gwarantuje Tobie odszkodowanie w wysokości 25% wynagrodzenia. "Oświadczam, że należycie wykonuję umowę z dnia 10...2020 dotyczącą zakazu konkurencji zawartą z Voltika sp. z.o.o. , ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, oraz że nigdy nie naruszyłem jej postanowień" $23 Za zobowiązanie się do powstrzymywania się od działalności konkurencyjnej przez 12 miesięcy od rozwiązania stosunku pracy Pracownika z jakichkolwiek przyczyn, Pracownikowi będzie wypłacone odszkodowanie w wysokości 25% wynagrodzenia Pracownika, jakie otrzymywał przed rozwiązaniem umowy o pracę za faktyczną długość okresu, w którym obowiązywało zobowiązanie do powstrzymywania się od działalności konkurencyjnej. Odszkodowanie będzie płatne na koniec okresu obowiązywania zakazu konkurencji w drodze przelewu bankowego na rachunek bankowy Pracownika, którego szczegółowe dane zostaną dostarczone przez Pracownika na piśmie. Wynajęli jakiegoś prawnika w Krakowie i kazali napisać do mnie, że nic się mi nie należy po 12 miesiącach i jeszcze dodali , wymyślili, że ja gdzieś pracowałem w fotowoltaice. To oczywiście kłamstwo! Uczciwie rozliczyłem się z zaliczki w wysokości 3191,23 zł, oddałem telefon słuźbowy. Columbus czy Voltika (usunięte przez administratora) byłych pracowników, nie wypłaca im odszkodowania. Bezsensownie wysyłaliśmy te listy, to kłamstwo ze strony Voltika czy Columbus. Skoro to (usunięte przez administratora) to można spokojnie pracować u konkurencji, ze zdobytym doświadczeniem , jeśli jeszcze jest ochota pracować na dachach domków.

Zostaw merytoryczną opinię o Voltika Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Voltika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voltika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Voltika Sp. z o.o.
  • Wielicka 25