Opinie o Totex Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Totex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Totex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totex Sp. z o.o. w Kraków

Fajnie wyglądają te widełki płacowe 4000 - 8000 zł dla kogoś na stanowisku Handlowiec ze znajomością jęz. francuskiego. Wiecie czy ta kasa 8000 zł jest możliwa już od razu na początek współpracy? Czy to jest jakiś sufit, limit do którego z czasem można dojść na tym stanowisku?

A czy możesz przy tym uzasadnić to stwierdzenie? Także widzę te ofertę w internecie. Nie jest już po prostu w żaden sposób aktualna? To jakie obowiązki się teraz wykonuje? Pisali ze właśnie te zarobki są co do nich adekwatne

Diana Nowy wpis

Kiedyś w ofercie dla przedstawiciela biura obsługi klienta różnica w widełkach wynagrodzenia wynosiła 4 000 zł. Do dziś taka sama występuje? Pisali wprost, że ma być ono adekwatne do zakresu wykonywanych obowiązków. jakie teraz są przydzielane?

Jestem tu w sprawie ogłoszenia dla pracownika warsztatu. Podane sa godziny (usunięte przez administratora) czyli od 6 do 14. Ale jest info o możliwych nadgodzinach. A one są takie regularne, niemal codziennie trzeba dłużej pracować, czy to sporadyczna sytuacja, kiedy pracuje się dłużej?

Max Nowy wpis

No to wkoncu jakie tam są zmiany? 6-14 piszą a tu 6-16 czy ta nadwyzka jest dodatkowo płatna jako nadgodziny czy są inne profity z tym związane?

Leon zawodowiec Nowy wpis
@Max

Tak wszystko płacone, i jeszcze najeść się dadzą, objad zamówią , i złota kartę dostaniesz ....super firma ....

Z tą godziną 16:00, którą ktoś podał to nie chodziło przypadkiem o biuro? W ofercie dla Przedstawiciela Biura Obsługi Klienta było napisane wcześniej, że pracuje się od 8 do 16 właśnie. takie godziny by mi odpowiadały. Nie wiecie czy nie będzie jeszcze ktoś potrzebny? tamta oferta była już wygasła

Marysia

Do teraz nikt nie opowiedział wprost czy mu się opłaca robić za 3 tys na miesiąc czy nie? to w ogóle prawda z taką kwotą? Zwłaszcza w tym roku miałabym do niej wątpliwości względem tej minimalnej, która jest już przyklepana. Tutaj w jakich miesiącach są przyznawane podwyżki? jest jeden wybrany miesiąc?

Natalia

Nie wiem czy koleżanka buja się czy nie w tych obłokach ale ten poruszony wątek odnośnie stawki poniżej minimalnej mnie także zaciekawił, jak to jest rozwiązane? Chyba, że to niesprawdzone informacje?

Rozmowę kwalifikacyjną w Totex Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik warsztatu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Skoro piszesz, że jest rotacja i twarze się zmieniają czy to nie oznacza, że jednak ta wspomniana kolejka kandydatów w pewnym sensie jest i się ustawia? Od czego może to zależeć, że jest tylu chętnych? Chodzi o oferowane stawki? Gdzieś ktoś przytaczał jakieś dawniejsze widełki do 12,000 zł

Stefan

Bardzo chętnie wrócę do was , za 12 tys netto na rękę, dzwońcie czekam ...

Sonia

nie żeby co ale ja także widzę te ofertę, co prawda ma dwa lata ale można ja wyszukać w przeglądarce. Z roku na rok zarobki się pomniejszały? Zakres obowiązków tez jest luźniejszy przy tym?

Lucan

Nie polecam pracy u (usunięte przez administratora) ale my tak możemy regularnie pisać, by przestrzec przed tą firmą. Płaca z najniższą Krajową, na umowie w rzeczywistości 22zl na godz.(usunięte przez administratora) dziennie, plus soboty ...uwaga na urlopy , płacone od najniższej krajowej czyli jesteście w plecy...idzie zima na halach nie ma ogrzewania ....pozdrawiam kierownika Roberta

@Lucan

To jaka ta temperatura na hali?(usunięte przez administratora) Zakładam, ze posiłku ciepłego w okresie zimowym nie zapewniają? Słabo bardzo, ale robić gdzieś się musi.(usunięte przez administratora)

@Lucan

W „swojej” mikrofali? Nie macie żadnej tam na miejscu czy o co chodzi? piszesz o tych dodatkowych sobotach. To jak one są płatne? I przede wszystkim co jak na nie nie będziesz chodził? Te warunki które obecnie opisujesz to już wcześniej były wskazywane normalnie na rozmowie? Ona sama jak wygląda?

Małgosia

No mnie właśnie już kiedyś interesowała praca tu w biurze. dodawali kiedyś ofertę, ze znajomością języka niemieckiego i wynikało z niej ze podobno nawet do 12 tys można było zarobić. ale czy ktokolwiek o tym w ogóle słyszał? Co do tych posiłków to z jakich przyczyn taki układ występuje? O ile Was jest więcej niż Biurowych?

Jaka umowa obowiązuje w Totex Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ogłoszenie na Handlowiec do Totex Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Sonia

A jakieś szersze odniesienie, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości? Jaki występuje standard pracy przedstawicieli? Jakich szkoleń mogą się spodziewać i pomocniczych narzędzi do pracy? dacie znać jakie są auta oraz zasady odnośnie ich użytkowania?

Justa

Jak to 10 godzin dziennie, przecież etat to 8. Z jakiej racji codziennie takie nadgodziny? A umowa chociaż o pracę czy na zlecenia przedłużają?

Firma Totex Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Karol

Widziałem że firma totex szuka nowych pracowników do działu sprzedaży.... czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach , atmosferze , jak tam się pracuje ? Czy to te "słynne " ciezarowki.pl z forum na Facebooku ?

Firma jak najbardziej na plus. Bardzo mili ludzie, od pierwszego dnia dobra atmosfera. Zdarzały się sytuacje stresujące, ale to w każdej firmie ma miejsce. Dobrze płacą jak na początek, obiady pracownicze oraz kawa. Polecam.

Stefan

Powinno być podpisane Robercik

Urszula
@Stefan

Czemu niby?xd

Arbuze56

Robota na warsztacie 10h codziennie.(usunięte przez administratora)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Totex Sp. z o.o. dla pracy jako handlowiec są dla was satysfakcjonujące?

Jakub

W tej firmie jest chyba ciągła rekrtuacja od dnia jej powstania. Miałem wątpliwą przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej z właścicielem ale potwierdziło się wszystko co napisane poniżej. Mimo propozycji pracy zdecydowałem się zrezygnować i patrząc na komentarze nie żałuję. Nie polecam

Urszula
@Jakub

Aż ciekawa jestem jak ta rozmowa musiała wyglądać skoro to wszystko zauważyłeś. Opowiesz?

Emilia

Co takiego zrobiły, że tak piszesz? Możesz rozwinąć?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Totex Sp. z o.o.?

forex

zadne , pracowałam tam krotko tylko kilka miesiecy ale zdecydowalam sie nie przedluzac umowy ze wzgledu na atmosfere i wlasciciela , nie polecam

Halina
@forex

Fajnie by było jakbyś opowiedziała coś więcej o atmosferze! Czy jest tak jak pisali wcześniej ? coś możesz dodać od siebie ?

Niestety firma nie należy do najlepszych jeśli chodzi o strukturę wewnętrzną. Utrzymuje się na rynku dzięki dwóm pracownikom, pomimo, że szef strasznie to utrudnia. W firmie panuje chaos. Nigdy nie wiadomo który dzień będzie twoim ostatnim. (usunięte przez administratora). Na placu również panuje chaos, nikt za bardzo nie wie co ma robić, ani za co się najpierw wziąć. Sytuacji nie ułatwia szef, który niekiedy biega po całym placu i szuka problemów. On właśnie powinien być filarem który utrzymuje tą firmę, a w rzeczywistości jest on pierwszym, którym pcha ją ku przepaści.

Czym Totex Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Raczej niczym skoro ciagle szukają osób na te same stanowiska

Klaudia

Wynagrodzenie jest na wysokim poziomie?

Zdecydowanie nie polecam zaczynać pracy w tej firmie! Miałam dobrą pracę, ale pewnego dnia zadzwoniła do mnie właścicielka Totexu prosząc o spotkanie. Od początku mówiłam ze już jestem zatrudniona w innym miejscu, ale ona nalegała ponieważ zależało im na osobie która zna 3 języki. Podczas rozmowy pani zaoferowała mi rzeczywiście super warunki, które ostatecznie mnie przekonały (dodawała jeszcze żebym już nie chodziła na żadne inne rozmowy, bo u nich na pewno będę zadowolona). Rzuciłam dotychczasową pracę. Na początku dostałam umowę zlecenie na tydzień, żeby sprawdzić czy w ogóle praca mi odpowiada, po tym czasie miałam podpisywać już umowę o pracę. Minął tydzień, mi praca bardzo się spodobała, odbyłam rozmowę z kierowniczką biura, która też twierdziła, że jest ze mnie zadowolona . Na następny dzień właściwie miałam podpisywać już umowę i nagle dowiaduje się od kierowniczki, że Totex ma jeszcze nad sobą firmę która jest odpowiedzialna za zatrudnienia i oni mają swoją kandydatkę na to stanowisko, która musi mieć tak samo tydzień szansy jak i ja. Kazali więc czekać mi tydzień na decyzję. Po upływie tego czasu oczywiście brak informacji. Dzwoniąc tam dowiaduje się, że zatrudnili tamtą osobę, ale nie na stanowisko, które miałam objąć ja, tylko na jeszcze inne, a na moje stanowisko przechodzi dziewczyna z innego działu. Przez tą firmę straciłam dwie prace. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Totex Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Totex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totex Sp. z o.o.?

Totex Sp. z o.o.
  • Karola Łowińskiego 11B