Opinie o Nexity Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nexity Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexity Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexity Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Nowa Nowy wpis

Hej Można prosić o jakąś większą ilość konkretów Kasą , rodzaj umowy , ilość wizyt, profity , auto ? Ile etapów rozmowy ? Odbywa się w KRK ? Czy np pierwsza jest w mniejszych miastach do celowych ?

a. Nowy wpis
@Nowa

kto pisze to komentarze? przecież firma nie ma żadnych ofert pracy, praktycznie nie istnieje

MUKESZ

NEXITY GLOBAL Kraków to TRAGEDIA .Mam Przyjaciół którym nie wypłacili jeszcze za Prezesury P.Kmiecika i dalej ich zwodzą jak przejął to COLUMBUS ENERGY. Doradzę im żeby powiadomili też URZĄD Skarbowy bo to jest SKANDAL. PREZESI czerpią zyski, mają udziały a co z zaległościami.Trzeba też powiadomić PIP i Biura Informacji Gospodarczej.

Pjoter Nowy wpis
@MUKESZ

Jestem jednym z wykorzystanych podwykonawców, od lipca nie mogę wyegzekwować należności za wystawioną fakturę. Poprzedni Prezes, p. Kmiecik, wprost powiedział, że nie będzie płacił, i że rozliczenia przejmuje nowy zarząd z Columbusa. Nowy zarząd (prezesem Nexity Sp. z o. o., Nexity Global SA i Columbus Energy SA jest obecnie ta sama osoba) powiedział, że nic mi się od nich nie należy, ale zaoferował mi połowę należności (sic!) lub wycieczkę do sądu. I tam właśnie kierowana jest aktualnie sprawa. Do tego ani dzień dobry, ani przepraszam, taka kultura. Jak widzę opinię "brawo Columbus" to tylko mnie śmiech zbiera... Jedna klika wielkich Panów Prezesów, których nikt nie nauczył, że płaci się faktury za pracę. A stylizują się w tych czarnych golfach na polskich Jobsów. Mam podpisaną umowę, podpisane zlecenie, podpisany odbiór wykonanego zlecenia, mogę udostępnić do wglądu Adminowi jakby co. Czym to się różni od zwykłego (usunięte przez administratora)

Tragedia 2 Nowy wpis

Nie polecam. Problemem nie był tylko brak umiejętności zarządzania biznesem, ale też brak kultury ze strony Prezesa i jego żony. Jak jeszcze Prezesowi udało się trzymać czasami nerwy na wodzy, tak Pani dyrektor nie. Obgadywanie przez nią pracowników na porządku dziennym, wymyślanie absurdalnych powodów aby móc zwalniać tych którzy zwyczajnie nie pasowali wyglądem czy charakterem. Całość była kreowana mocno na pokaz. Absurd ciągnął kolejny absurd. Cyrk na kółkach. Gdyby nie Columbus i tak upadłoby to prędzej czy później. Pracownicy odchodzili gromadami interes nie kręcił się, aż w końcu Prezes i Dyrektor zostaliby bez pieniędzy i ludzi do pracy. Edit: tak już stało się. Brawo Columbus. Firma możliwe ze nie będzie zatrudniała ludzi już, ale uważajcie na te dwie osoby. (usunięte przez administratora)

Tragedia

Największym problemem w tej firmie był brak umiejętności zarządzania ludźmi i kultury osobistej reprezentowany zwłaszcza przez żonę prezesa i kierowniczkę działu rozliczeń. Nieudolne i potajemne działania żony prezesa były bardziej komiczne niż wszystkie kabarety razem wzięte. (usunięte przez administratora) ingerencja w życie prywatne i tworzenie przezwisk innym pracownikom przez kadrowego i kierowniczkę rozliczen to już sprawa dla PIPu. Zero możliwości rozwoju i nauki, bo "kierownicy" wiecznie zajęci obgadywaniem innych. Brak szacunku na porządku dziennym. Natomiast były prezes - bardzo odważny człowiek, opuścił swój tonący statek jako pierwszy, zostawiając całą załogę na pastwę losu. Koniec Nexity to idealny przykład karmy. Dla wszystkich pseudo kierowników, którzy skrzywdzili dobrych, wykształconych i mocno zaangażowanych pracowników. Brawo Columbus!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nexity Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
mukesz

Dalej sprawa beznadziejna, Przyjacielowi nie wypłacili wynagrodzenia, Nexity nic się nie odzywa , Columbus który przejął Nexity też milczy. Pachnie mi to przekrętem. Prezesi tak nie załatwia się spraw, trzeba wypłacić zaległości.

Nick Carter

Super profesjonalna firma. Dobrze chłopaki robią. Jest dobrze. Dobrze robią. Wypłaty się zachciało? bez przesady. Jak byłem młody to się robiło z uśmiechem i jeszcze trzeba było dopłacać szefowi. Ogólnie nie wyszło, bo najprawdopodobniej ładowarki były złe, a kable też były złe. Tak jak mówiłem we wcześniejszym wejściu. Jak w końcu zalegizują ładowaerken, to pójdzie ładnie.

Nick Carter
@Nick Carter

Tak sobie jeszcze myślę, że komu to potrzebne? a dlaczego?

Smutne

Kierownictwo firmy prezentuje niski poziom kompetencji z zarządzania i społecznych interakcji. Ogólnopanujący chaos, zmiany decyzji i niepewność jutra niekorzystnie wpływa na morale. Chęci i inicjatywy oddolne zabijane w zarodku. Brak zaufania i podstawowego szacunku na porządku dziennym. Jeśli macie ofertę pracy - dajcie sobie spokój. Kwaśno-gorzki cukierek opakowany w śliczne sreberko.

Najbardziej toksyczne środowisko w jakim kiedykolwiek pracowałem. Mobbing na porządku dziennym i wszystko uzależnione od humorów zarządu. Najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować.

Moja corka tam pracuje od ponad roku . Jest bardzo zadowolona , super ludzie i szefowie .Pracuje hybrydowo z domu ,ma bardzo elastyczny grafik i dobre pieniadze .Polecam serdecznie

Zaciekawiona
@Ania

A jakieś szczegóły, konkrety? Jakie dokładnie stanowisko córki? Jak wygląda ta praca hybrydowa? Ja brałam udział w rekrutacji i na pytanie o prace hybrydową i zdalną dostałam odpowiedź od HR, że nie ma takiej możliwości. Poza tym, dlaczego córka sama się nie wypowie skoro jest tak zadowolona? Czyżby to była jakaś manipulacja?

Dziadek
@Ania

Mój wnuczek pracuje tam już 10 lat i dużo mi opowiadał, ale nie będę w jego imieniu pisał komentarzy.

Diwad
@Ania

Kochanie, nasza córka nie pracuje w nexity, ma 12 lat. Siedzenie w salce konferencyjnej i odrabianie lekcji nie jest pracą. Poza tym musimy zacząć wpisywać ją do księgi gości (Przepisy przeciwpożarowe wymagają listy osób przebywających w budynku).

MOPSY Kraków
@Diwad

Dzień dobry, Czy dobrze zrozumiałem, że pani Ania zmusza swoje 12 letnie dziecko do pracy? Czy ta mała 12 letnia dziewczynka jest zagrożona pominięciem w przypadku nagłej ewakuacji budynku? MOPS powinien się tym zainteresować Bardzo proszę o więcej informacji na ten temat

Dział rozliczeń

To może ja się podzielę czymś. Minęło trochę czasu ale widzę wiele opinii i myślę że warto żebym ja też coś napisała od siebie. Starałam się o pracę w nexity do działu rozliczeń. Dość długo czekałam na drugi etap, pani powiedziała, że rekrutacja się przedłużała i dyrektorka nie miała czasu. No dobrze, więc poszłam na spotkanie. Od samego początku mówiłam, że mogę zacząć pracę po moim macierzyńskim bo aktualnie jeszcze jestem na urlopie macierzyńskim. Okazało się, że pani kierowniczka i dyrektor chcą żebym od razu zaczęła chodzić na bezpłatne szkolenie (podczas mojego urlopu macierzyńskiego) I zaczęła od pracy na słuchawce. Jak tam bym się sprawdziła to wtedy mogłabym pójść normalnie pracować w dziale rozliczeń. Nie spodobał mi się ten pomysł ale stwierdziłam, że już trudno i możemy się tak umówić. Po tym wszystkim dostałam po kilku dniach telefon, że mimo że mi zaproponowano pracę to jednak nie mogą mnie zatrudnić. Moim zdaniem szkoda czasu na te firmę. Żenujące podejście i brak szacunku

NICK
@Dział rozliczeń

Takie działania są niezgodne z prawem! Nie ma czegoś takiego jak "bezpłatne szkolenie" w trakcie pracy, nie masz czego żałować...

NICK

Warto dodać, że firma jest teraz jako : NEXITY GLOBAL S. A. i mają siedzibę w Krakowie. Nie polecam

Samaprawda

Dodam jeszcze od siebie, że cały czas jest problem z komunikacją z zarządem - jedna osoba wydaje polecenie, po czym druga (podobno równie ważna persona) każe zrobić coś zupełnie innego. I co by się nie zrobiło, kogo by się nie posłuchało zawsze wyjdzie źle. W dodatku prawie nigdy nie ma "najważniejszej" osoby z zarządu, a możliwość dopytania się o coś w kontekście zleconych obowiązków jest zupełnie niemożliwe. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na e-maile, potrafi nie przychodzić na umówione PRZEZ SIEBIE wcześniej spotkania, a później jest afera, ,że coś nie zostało zrobione tak jak on by sobie tego życzył. I to nie ma znaczenia, że nie podał wytycznych ani nie sprecyzował oczekiwań. Ludzie, pandemia już się kończy, rynek pracy odżył więc nie musicie tam siedzieć!

XXX

Jako były pracownik nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku do ludzi i wyzysk. Wszystko do zrobienia nagle i na już. Kontrola pracownika na każdym kroku, ciągłe raporty. Nie ma mowy o wyrozumiałości, czy o szkoleniach, wprowadzeniu do firmy i w obowiązki. Brak pomocy i wsparcia. Radzę bardzo dokładnie czytać umowy przy zatrudnieniu- są mocno obciążające pracownika. Jedyne co wspominam to ogromna presja i ciągły stres. Większość osób zatrudnionych raczej nie myśli o pracy w tej firmie na dłuższą metę, ze względu na tragiczną atmosferę i podejście pracodawcy do pracownika. Praca zdalna- nie ma mowy. Dlatego, że pracodawca miałby ograniczoną kontrolę :) Nowe pomysły i inicjatywy pracownika raczej nie są mile widziane. Trzeba pracować jak robocik i ładnie się uśmiechać, będąc do dyspozycji najlepiej całą dobę. Reasumując -NIE POLECAM.

Samaprawda
@XXX

Podpisuję się pod tym wpisem obiema rękami!

Michał M.

Pracowałem prawie pół roku w firmie, niestety musiałem odejść ze względu na prywatne kwestie. W mojej ocenie ciekawa praca - nowa i szybko rozwijającą się branża elektromobilności. Możliwe, że zaczyna się pracować u przyszłych liderów w tej branży. Przed pracownikami czeka bardzo dużo wyzwań, które mogą pozwolić rozwinąć się im na wielu płaszczyznach. Super ludzie w firmie, można liczyć na wsparcie koleżanek czy kolegów w problemie.

Skonfundowana

Pani z HR niby się starała na rozmowie, aczkolwiek zero jakichkolwiek konkretów. Ogólnie już w trakcie rozmowy dało się wyczuć, że coś kręcą. W ogłoszeniu jasna informacja o możliwości pracy hybrydowej, zapytani o to zaczęli się wymigiwać od odpowiedzi. Przedstawione oczekiwania co do zakresu obowiązków i propozycja warunków zdecydowanie się różniły od tych z ogłoszenia.

Karol
@Skonfundowana

Pod kątem jakiego stanowiska takie rozbieżności warunków ?

Asia

Pracuję w Nexity od początku listopada. Jeżeli tylko ktoś chce mieć dużo przestrzeni na rozwój, jest samodzielny i chce działać - bardzo polecam. Duża otwartość na wprowadzanie własnych inicjatyw, ulepszeń, czy procesów. Dają szansę osobom z potencjałem, a nie tylko konkretną minimalną ilością lat doświadczenia. Dodatkowo na plus klimat. Same sympatyczne dusze. :)

Aneta
@Asia

A możesz zdradzić, na jakim stanowisku pracujesz? Piszesz o możliwościach rozwoju, zechcesz to nieco rozwinąć? Chodzi o wdrażanie własnych pomysłów, czy może szkolenia organizowane przez pracodawcę? Napisz proszę też coś o zarobkach- czy w Nexity obowiązuje system premiowy?

Nowy sacz
@Aneta

Na LinkedIn widać, że HR Managerem jest Joanna Zielińska - jeśli to jej opinia to powinna się podpisać tytułem w pracy, aby nie mieć wątpliwości co do intencji i charakteru wypowiedzi.

Nie polecam. Na rozmowie o pracę obiecują pracę zdalną, ale potem nie ma praktycznie takiej możliwości. Umowa bardzo jednostronna, nie ma możliwości zapoznania się przed rozpoczęciem pracy. Brak możliwości pracy samodzielnej, wszystko musi być robione według wytycznych zarządu, ciągle wymagania i pretensje do czego co się zrobi

Natalia

Witam. Pracuje w firmie Nexity od lutego. Nie mogę nic złego powiedzieć. Praca bardzo w porządku. Szefostwo i przełożona również super. Indywidualne podejście do każdego pracownika. Każdy ma czas by się wyszkolić i zaaklimatyzować. Podczas ścisłych restrykcji odbywała się praca zdalna, wszelki sprzęt zapewniony do pracy w domu. W tym czasie firma rekrutowała też nowych pracowników. Praca w branży ciągle rozwijającej się, więc satysfakcja z możliwości pracy przy czymś nowym również jest. Praca na Contact Center trzy-zmianowa. Umowa o prace. Ogólnie polecam :)

Mm
@Natalia

Chachavha chyba w snach!!!!! Pracowaem na call Center, najnisza krajowa ,cuagle wymagania i wieczne pretensje!!!!!! Zonka prezesa sie wozi tylko po biurze i udaje wielka pania dytektor

Kasia W.
@Mm

Cześć, tu Kasia W. O kwestiach wynagrodzenia i oczekiwań stawianych członkom zespołu rozmawiam otwarcie z każdą zatrudnianą przeze mnie osobą, żeby komunikacja była jak najlepsza, bo nie lubię ogólników, niejasności i niedomówień. W Nexity pełnię rolę Managing Director - odpowiadam za działania operacyjne, administrację i bieżące funkcjonowanie spółki. Prywatnie jestem żoną Prezesa Nexity, natomiast nasze zakresy działań są rozdzielone. Ja mam swoje obowiązki, z których jestem rozliczana i ciężko pracuję każdego dnia na szacunek swoich ludzi, o których staram się dbać oraz ich rozwijać najlepiej, jak tylko potrafię. Tego też staram się uczyć moich pracowników - uczciwej komunikacji wprost, bez oceniania i poniżania innych oraz rzetelnej pracy - i tylko dla takich osób jest miejsce w moim zespole.

Daniel
@Kasia W.

Zgadzam się z Natalią, oraz z Kasią - Firma jak i kadra zarządzająca jest bardzo przyjazna pracownikom, szefostwo dba o komfort pracy i odpowiednie środowisko do rozwoju. W żadnym poprzednim miejscu pracy nie spotkałem się z taką kulturą i wzajemnym szacunkiem. W końcu pracodawca, który podchodzi do pracowników na zasadzie „Jesteśmy ludźmi i traktujmy się jak ludzie”. Niestety wyjątek w dobie wszystkich Januszeksów Sp z o.o. ;)

Pracuje w tej firmie od niedawna aczkolwiek mogę powiedzieć że pracuje się bardzo dobrze. Możliwości awansu są ogromne, i to w dodatku w dość szybkim czasie. Firma się bardzo szybko rozwija. Każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem przez innych pracowników (włącznie z zarządem). Jeśli ktoś sobie ceni pracę w szybko rozwijającej się firmie i chce mieć możliwość awansu to naprawdę polecam.

Potwierdzam wypowiedź przedmówcy, dodam od siebie, że zarząd umożliwia szkolenia oraz rozwój w kierunku który chcemy obrać, co w przypadku innych firm, chyba jest niemożliwe. Nawiązując do wcześniejszych komentarzy, nie spotkałem się wcześniej z tak dobrym podejściem do pracownika, pod względem umowy, oraz elastyczności pracy, mam tu na myśli np. okres pandemii gdzie, żadne stanowisko nie było zagrożone utratą pracy.

Itmen

Lepiej dobrze sprawdzajcie umowy zanim zaczniecie pracę. Nigdy się z taką jaką tu dają w żadnej firmie nie spotkałem. I jeszcze notorycznie przekładają terminy spotkań, zero zorganizowania

@Itmen

Czy mógłbyś rozwinąć temat?

Itmen
@Nowy

Są mocno jednostronne, cała odpowiedzialność spada za wszystko na programistę. Dodatkowo nie chcą jej wcześniej pokazać, nie zgadzają się również na negocjacje istotnych z punktu widzenia pracownika punktów. Nie mam tutaj na myśli dodania urlopu czy innych banalnych rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexity Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Nexity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexity Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexity Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Myśliwska 2
    33-300 Nowy Sącz