Opinie o LAVASTER Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LAVASTER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LAVASTER Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAVASTER Sp. z o.o. w Kraków

Majster

Od razu zaznaczę, że po okresie próbnym nie została przedstawiona mi oferta pracy, ale powody takiej decyzji to szaleństwo. W firmie LAVASTER przepisy BHP to wymysł urzędasów, a prawdziwi twardziele nie stosują kasków, rękawic, przyłbic i tego typu elementów ochronnych. Masz podnieść coś ciężkiego? Próbujesz to zrobić tak żeby nie wypadł ci dysk? Nie nadajesz się. Każdy twardziel dźwiga wszystko na prostych nogach. Zanim przystąpisz do pracy na hali powinieneś odbyć szkolenie BHP prawda? Otóż nie tutaj, szkoda dnia na takie głupoty. Firma standardami przypomina kraj trzeciego świata. Firma mami potencjalnych pracowników wizją dobrego wynagrodzenia i rozwoju, a to zwykły Januszex w którym mentalność pozostała w PRLu. Przełożeni ze swoją kulturą osobistą nadają się pod budkę z piwem. Nie polecam chyba, że ktoś przyzwyczajony do pracy z tego typu ludźmi

raven23
@Majster

Współpracuję z firmą Lavaster od lat, dlatego z takim jawnym kłamstwem nie jestem w stanie się zgodzić. Według mnie zemsta za brak przedłużenia umowy (nie sądzę, żeby był nieuzasadniony). Z racji stałe współpracy z Firmą Lavaster od lat znam prezesa i pracowników, którzy od lat tam pracują i takie obłudne kłamstwa nigdy uwierzę. Prezes na wysokim poziomie i wiem z jakim wysiłkiem doszedł do tego, jak rozwinął firmę i jak dba o pracowników, dlatego nie mogę nie ustosunkować się do tego bezpodstawnego oszczerstwa

SpawMaster

Wiele wpisów które tu widzę to po prostu nieprawda. Pracuję w firmie od kilku lat i przez ten czas wiedzę zmiany i to często na lepsze. Pracuję na hali więc dla mnie dużym problemem była niska temperatura w ziemie. Teraz hala jest ogrzewana i izolowana. Na sobie czuję że warunki pracy się poprawiają.

No to faktycznie, warunki z tego co piszesz mogłyby być lepiej. Narzekasz na kierownika, a ciekawi mnie czy szefostwo jakoś reaguje na takie zachowania? Bo przecież od razu inaczej się pracuje jak chociaż atmosfera jest git. No i to co mówisz trochę mnie martwi jakie tam zarobki mogą być, czy te słabe warunki pracy przekładają się na kasę?? A może wypłaty są mimo wszystko spoko teraz?

Tak się zastanawiam, bo jest te ogłoszenie praca na wytwórni (ślusarz-monter, spawacz, operator maszyn) i wszystkie kwoty są wyjaśnione dokładnie, są trzy stopnie ""wtajemniczenia"" w zawodzie i zależne od tego stawki. Super. Ale praca ma być na umowę o pracę i napisano, że ok. 200 godzin miesięcznie. Z czego to wynika? To do podanych kwot dojdzie jeszcze PLN za nadgodziny?

Obiektywny
@Yo

@Azok Masz rację, ani 9 ani 10 godzina pracy nie jest dodatkowo płatna :) Cos na ten temat wiem bo robiło się tak tam i też masz rację, że jak chcesz wyjść wcześniej to musisz pisać jakiś papier na wyjście po 8 godzinach pracy ;) coś dla mnie śmiesznego w stosunku do innych firm. Trzeba szefowi tamtejszej firmy podsunąć pomysł na odliczanie kasy za wyjścia do kibla nawet bo za długo się tam siedzi i głupie pomysły do głowy przychodząc pisząc takie wpisy. :D pozdrawiam z pierwszej kabiny :P

@Konrad

Witam wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że zamiast zbierania merytorycznych informacji o potencjalnym przyszłym pracodawcy, strona ta stała się prywatnym poletkiem na spędzenie wolnego czasu dla kilku osób. Nie twierdzę, że jest idealnie bo w żadnej firmie nie jest, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Warunki socjalne są na nienagannym poziomie. Nigdy nie brakowało środków ochrony indywidualnej. Pracownicy od zawsze mogą liczyć i korzystają prywatnie z firmowych samochodów, narzędzi, pomocy finansowej oraz różnego rodzaju pomocy w sprawach prywatnych. Nikt z Nadzoru nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Niejednokrotnie taka pomoc była proponowana przez firmę ... Takie praktyki nie mają raczej miejsca w kołchozach pracy. Rozumiem, że zawsze znajdą się osoby niezadowolone, ale można to wyrazić w sposób kulturalny, na pewno nie chamski i bez obraźliwych słów. W ostateczności, zawsze można zmienić pracodawcę na lepszego, do czego nie zachęcamy, ponieważ uważam, że tworzymy całkiem zgrany zespół pracowników uzupełniających swoje umiejętności. Jeżeli szanujecie kolegów nie róbcie sobie żartów, ponieważ takimi opiniami nie zachęcacie osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu. Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu, który nie jest zobowiązaniem podjęcia pracy. Jest możliwość obejrzenia hali produkcyjnej, porozmawiania i wyrobienia sobie własnej oceny. Wydaje mi się, że nikt mi nie zarzuci braku szacunku do jego osoby, dlatego też z uwagi na ten fakt, proszę o nie komentowanie tego wpisu. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników / kolegów.

Xyz Nowy wpis

Firma bardzo interesująca, ciekawa produkcja. Jeśli jesteś w stanie zaakceptować propozycje i warunki pracy na pewno będziesz zadowolony. Właściciel jest bardzo dobrym fachowcem w tej dziedzinie produkcji, obsada spawaczy monterów również bardzo fachowa. Warunki finansowe typowo rynkowe. Bardzo polecam.

Jasna odpowiedź

Kolego to tak nie działa !!! Kwota netto jest podana z nadgodzinami o ile będzie premia ? Tak naprawdę fajnie to wygląda na papierku. Pani z rekrutacji obieca złote góry finalnie jest zupełnie co innego .Naprawdę rozumiem tych obecnych oraz byłych pracowników że wylewają tu swoje żale.Obecna sytuacja firmy jest słaba chcą na gwałt dokończyć zlecenie a co później będzie ? Zostaną jednostki a reszta do zwolnienia.

Lv
@Jasna odpowiedź

Dokładnie. Po zakończeniu kontraktu powrócą pracownicy do 40 godzinnego systemu z mniejszą stawką. Stawka oferowana jest w systemie 48 godzin pracy. Najlepiej bardzo dokladnie dopytać się o stawkę liczoną w razie zmiany na 40 godzinny system. Ja znalazłem inną pracę z większą stawkę. Pracodawca zapomina że pracownik przychodzi do pracy by zarobić.

Zainteresowana
@Jasna odpowiedź

Czyli to nie jest podstawa sama tylko już powliczali jakieś dodatki? I mówisz o nadgodzinach jeszcze, to często trzeba przychodzić po godzinach i siedzieć? Pytam dla ojca ale proszę o odpowiedź pilną.

azok Nowy wpis
@Zainteresowana

Nadgodziny są od poniedziałku do czwartku po 10 godzin a piątek 8. Nadgodziny są obowiązkowe. Chcesz wyjść wcześniej musisz poprosić.

Yo Nowy wpis
@azok

Nie ma wyjścia ,9 i 10 godzina nie jest płatna +50'/,

Obiektywny Nowy wpis
@Yo

Cracoviak

Niestety cały plan szefa poległ w gruzach 50 % załogi się zwolniło nawet sam dyrektor zrezygnował no w sumie kto się zgodzi na obniżki pensji w tych czasach zlecamy teraz robotę innym firmom lepiej dać zarobić komuś nisz własnym pracownikom

Konstruktor kominów ma całkiem, całkiem do zaakceptowania ten przedział zarobkowy. A co to są za szczegóły do ustalenia w sprawie możliwości (usunięte przez administratora) zdalnej? Może warto to od razu wyłożyć jasno, @Pracodawca, dla oszczędności czasu. Ja preferuję mobilną pracę, ale prace projektowe to jednak w domu, tak się składa.

Lavaster

Dzień dobry, Stanowisko Konstruktora zostało już obsadzone. W przyszłości, dla oszczędności Pana czasu, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Szybciej Pan otrzyma jakościowe informacje takie jak np. wspomniane przed Pana szczegóły pracy zdalnej. Każdy z Kandydatów preferował inny system pracy, który dla niego jest najbardziej efektywny. W przypadku tego stanowiska jesteśmy otwarci zarówno na pracę na miejscu u nas w biurze, jak i na pracę w części bądź całości zdalną. Pozdrawiamy, Zespół Lavaster

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LAVASTER Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Projektu i Montażu (Project Manager)?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Mam pytanie do ogłoszenia Elektromechanik utrzymania ruchu. Na jakiej podstawie firma określa zarobki ? Przedział jest dosyć spory podany od 6 do 9 tysiecy. Dlatego chciałbym się zorientować, kto może liczyć na tą najwyższą kwotę.

Lavaster

Dzień dobry, Stawki podane w ogłoszeniu między innymi na portalu pracuj.pl są zależne od doświadczenia Kandydata w pracy na podobnym stanowisku, w firmie o podobnym profilu (wytwórnia konstrukcji stalowych). W ogłoszeniu wskazane są również uprawnienia, których im więcej Kandydat posiada tym na wyższe może liczyć wynagrodzenie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jakiś czas temu spotkałem naszego byłego elektryka Tomka mówił mi że wystawiał prezesowi faktury na 11/12 tys miesięcznie bo był na własnej działalności. A odszedł z pracy tylko przez to że kierownik Michał go strasznie gnoił co było widać, bo tylko on wiedział na jakiej jest umowie i ile zarabia. I to że nie raz musiał odrutować komin w mniej niż 2 lub 1 tydzień i nikt mu w tym nie pomagał a na koniec jak zwykle pretensję dlaczego tak wolno.

Ralf

Haha taki był z niego elektryk, że po montażu komina o wysokości chyba ok 70 metrówml musiała przyjechać zewnętrzna firma i na wysokości wszystko robić od nowa bo nic nie działało a obrotniki na hali naprawiał kilka tygodni aż się w końcu poddał. Z tego co wiem to mu podziękowano a nie zwolnił się sam. Jeżeli zarabiał tyle co piszesz to nie dziwie się że ktoś coś od niego oczekiwał a nie tylko wymiany bezpiecznika. Haha

XxXx

Widac ze zaczely sie porzadki w firmie a prezes stracil cierpliwosc Polecialy kluczowe osoby ktore ciagle byly niezafowolone Kilka osob sie zwolnilo. Ciekawe czy na tym zyskaja i znajda lepsze warunki Mysle ze bez starej gwardi bedzie lepsza atmosfera ale moze gorzej funkcjonowac produkcja To zalezy od tego kogo i jak szybko zatrudnia zeby zalatac dziury Ja czekam i obserwuje co sie bedzie dzialo. Na razie roboty jest duzo, z wyplatami nigdy nie bylo problemu, organizacja pracy kuleje ale widac ze sa ruchy zeby ja poprawic

Potencjalny kandydat
@XxXx

Dlaczego były niezadowolone? Czy atmosfera w pracy jest dobra ? Dlaczego szef się wkurzył? Szef nie jest od wkurzania a od zapewnienia bardzo dobrych warunków do pracy.

Kaktus
@XxXx

Lepsza atmosfera to tam była 4 lata temu gdy szef nie był na tym etapie gdzie myśli że wszyscy go (usunięte przez administratora) i chcą w (usunięte przez administratora) Zrobić ktoś kiedyś powiedział zobaczycie kasa go zmieni i tak się stało

@Kaktus

Nie przesadzajcie szef nie jest od tego żebyśmy go lubili albo nie tylko kasa ma się zgadzać i nam i jemu i jak do tej pory za każdym razem gdy mówił że kasa będzie to kasa była wszystko płaci legalnie wszystko odprowadza mamy tylko pracować i ja się wcale nie dziwię że na już chłop dość skoro zamiast pracować to jest kilku takich co tylko chodzi narzeka kombinuje i robi jak się nie narobić a później tracimy wszyscy jak na przykład z tym chorobowym teraz mam nadzieję już porządki w ludziach się skończyły i będzie tylko lepiej oby tak było panowie powodzenia

Kaktus

Sęk w tym że zamiast obiecanych corocznych podwyżek pensje poleciały w dół w ogłoszeniu o pracę co chwilę coś innego obiecują np. w październiku obiecywano premie świąteczne zapytam ktoś je dostał ? Jak się przyjmowałem to mi właśnie obiecywano różnego rodzaju premie dodatki itd. nadgodziny jak się później okazało wypłaty poniżej 4000zl powiem tak kpina i tyle

potencjalny kandydat

Chciałbym wysłać CV do firmy LAVASTER . Z opinii wychodzi mi kiepski obraz firmy. Mam pytania . Czy umowa jest na czas określony? Jaka jest stawka godzinowa? Jaka jest atmosfera w pracy? Dodam jeszcze czy jest jedna zmiana tj 0d 6 do 14 ?

@potencjalny kandydat

Dzień dobry, Pierwsza umowa jest umową o pracę na okres próbny 3 miesięczny. Następnie umowa na czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślony. Praca jest tylko na jedną zmianę. Zaczynamy o 5.45. O proponowanych stawkach na poszczególnych stanowiskach chętnie opowiemy telefonicznie, Dodatkowo zachęcamy aby samemu wyrobić sobie zdanie na temat firmy. Zapraszamy na spotkanie.

Odp.
@potencjalny kandydat

Powiem tak warunki pracy ok kasa słaba nikt Ci więcej nie obieca niż oni a dobrze obiecać to prawie jak dać poza tym w ostatnim czasie po obniżkach pensji 5 osób złożyło wypowiedzenie więc co tu dużo mówić

XxXx
@Odp.

Pytalem o robote w kilku firmach wokolicy i rzadna nie dala wiecej a wiekszosc placi pod stolem Tutaj nie ma kombinacji z umowami wiec uwazam ze maja warunki conajmniej rynkowe Warunki pracy tez uwaxam tak jak ty ze sa ok Watpliwosci sa tylko z tym czy bedzie premia i tym ze za chorobowe premi nie ma wogole

@Konrad

SWGR

Szczerze mówiąc? Bardzo trafna uwaga.. :) zastanawiam się tylko kto jest jej autorem.. :D gdyż podzielam takie samo zdanie na temat "szefa" tamtejszej firemki, zwykłej GARAŻOWEJ firemki której pracodawca sam dba o własny (usunięte przez administratora) a jego "żołnierze" to pochwalają i tylko klaszczą w dłonie jak coś do nich mówi a za plecami mu (usunięte przez administratora) :D ale już(usunięte przez administratora) z tym.. :D PANIE MONTERZE..? BRAWO OO.. :) niech Ci co czytają te komentarze wiedzą jakie opinie ludzie po pracy w tym KOLCHOZIE mają na temat tego (usunięte przez administratora) co tam jest i jego Szczurowatego kierowania tamtejsza magistrala .. :) Pozdrowionka dla pracowników :)

I znów przemówienie nikt nie wiem o co chodzi no ala zawsze to samo kasa ma się zgadzać no ale nie u Ciebie w kapsie tylko u szefa w portfelu ile ja się tego wysłuchałem ile tych łez u szefa wpłynęło jaki on to biedny ile on to nie dokłada no ale skąd i po co jak to nie jest wydajna firma śmiech na sali co tu się dzieje

Zbyszek

pilnie poszukuje jakiejś roboty i widziałem ogłoszenia a ile masz na umowie? Długo pracujesz tam

YYYYY
@SpawMaster

A w lecie jak jest? Nie za gorąco na hali przez to że jest izolowana? Masz ubranie robocze i buty? Zimą np. jakiś polar albo kurtkę jak potrzebna?

@YYYYY

Budynki się izoluje żeby w zimie się nie wychładzały a w lecie żeby słońce ich nie podgrzewało. Klima w lecie - było by miło, ale jestem realistą jeszcze takiej hali nigdzie nie widziałem klimatyzowanej :(

@SpawMaster

Skoro jesteś pracownikiem tej firmy więc może odpowiesz mi na pytanie w jednym z wcześniejszych wpisów była mowa o liczbie 500 CV pytam gdzie są ci ludzie co jest nie tak że nie chcą podjąć pracy w tej firmie

Odp

Czyli mam wywnioskować z tego że firmy nie stać na dobrego fachowca jeżeli były by tam dobre pieniądze to jeden drugiego by polecił

@SpawMaster

Ja pracowałem w klimatyzowanych halach bo taka panowała tam specyfika pracy, tu pracowałem 2 miesiące i nie wytrzymałem z tym wielkim panem kierownikiem. Wolałbym pracować w najcięższej pracy po 16 godzin, niż z takim aroganckim człowiekiem jak pan M.C.

Kasandra

Aż tak źle było? Napiszesz jakieś przykładowe, i zakładam, że absurdalne sytuacje, które się działy? Jakieś inne warunki nie przekonały cię do zostania, np. kasa? Czy z tym też nie najlepiej?

@Kasandra

No nie wiem czy cokolwiek by mnie przekonało na głupie odżywki kierownika z którym miałem przyjemność. Większą każą za co, za zmuszanie wychodzenia na niesprawna drabinę która się chwieje i rozpina na wysokości 4 m. A jak prosilem kogoś do pomocy w podtrzymaniu bo z tego wynikają obowiązki pracodawcy to w twarz zostałem wyśmiany. Żebym sobie wiaderka z odpadami podłożył. Chłopaki z trawialni nie mają czym robić i kwas niejednokrotnie im wypala ręce do mięsa i nikt z tym nic nie robi kierownik przyjdzie i powie że ten segment na wczoraj miał byś zrobiony. Do nie jednych prac dają byś sam robił i przenosił i ustawiał elementy kture mają po 5 m.

9 mieś temu widziałem podawali zarobki na stanowisku Monter konstrukcyjny w ogłoszeniu 4-9 tys to była spora różnica ogółem. Teraz dalej takie są widełki, czy poszły do góry stawki? I ogólnie od czego to zależy, kto ile będzie miał, bo spora różnica tu jest między minimum a maksimum?

Były

9 tyś.to chyba na kierowniczym stanowisku(usunięte przez administratora)

NOWY

Nie wiem jak inne wpisy, i kto to pisze? Ja ze swojej strony mogę opisać, że dłuższy czas zastanawiałem się przed zatrudnieniem w Lavaster. Co to będzie i jak dalej potoczy się moja praca w nowej firmie?. Odbieram wszystko pozytywnie i przede wszystkim na poziomie, jak ktoś chce robić to zarobi. Firma się rozwija i trzyma wysoki poziom, To jest ważne!!! Pozdrawiam. Jarosław.

@NOWY

Super, że jesteś zadowolony, ile już pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Piszesz, że da się zarobić, czy poza standardową pensją można jeszcze dorabiać po godzinach, albo są dodatki za pracę w nocy?

Stawki na pewno są większe iż na rynku, może niewiele ale większe i wiem co mówię bo przyszedłem z innej firmy. I przede wszystkim wszystko jest na umowie, na pasku, składki odprowadzane. I ja też uważam że jak się pracuje uczciwie a nie chowa po kątach to i premia fajna się trafia. Widzę te negatywne komentarze byłych pracowników ale w 90% to osoby które wyleciały za obijanie się, alkohol !!! i inne machloje. Aktualnie pracujemy tylko na jedną zmianę więc godzin nocnych nie ma. Jak są soboty to płatne oczywiście jako setki więc jest ok. Ja polecam ;)

Hmmm tyle napisałeś o tych stawkach, a dlaczego w sumie nie napiszesz wprost, ile się zarabia? No bo to chyba nie jest jakaś tajemnica co? Nie chcę naciskać, ale bardzo by mi to pomogło w zorientowaniu się, jak jest i czy wysyłać papiery. Chociaż widełki można poznać?

Odp .

Na początek miedzy 3500 a 4500 netto więcej nie zarobisz

@Odp .

A od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Skąd taka rozbieżność? Co należy zrobić, aby dostawać tę 4,5k netto. Wiesz? Z góry dzięki za informacje.

SWGR

Jak czytam te wpisy, że firma jest zajefajna to aż mnie na (usunięte przez administratora)zbiera :) Jak to ostatni wpis uznał: firma krzak i bez perspektyw na rozwój pracownika (z autopsji to wiem bo nieraz pytałem o rozwój przez parę lat). Nie ukrywając faktu tego, iż przez "nie do końca kompetentne" osoby w tej firmie przepadły mi uprawnienia UDT człowiek który się przyczynił do tego zamiast wziąć winę na klatkę uwielbia się "wybielić" ze słów które mówił. Idąc dalej już za ciosem. Jeden z lepszych kierowników w tej firmie był Pan Michał. Niestety nie jest tu mowa o Michale C., Michał Sz. Który został zwolniony za "spoufalanie" się z pracownikami. Trochę słabo nie? Natomiast stanowisko kierownicze objęte przez powyżej wymienionego, obecnego? Daje DUUUUZO do życzenia. Tak samo nie umie się przyznać do słów które wypowiada do pracownika nawet przy konfrontacjach przy Panu dyrektorze. Pomijając ten fakt, rozmawiając w 4 oczy rozmowa przebiega zupełnie inaczej a przy 'wyższej' władzy firmowej miękną kolana i na wszystko przytakuje szefowi. Ale to NIKT istotny jak dla mnie. Idźmy dalej już za ciosem i powiedzmy parę słów na temat "firmy" oraz jej prezesa. Jak to było wspomniane już na początku: zaangażowanie w rozwój pracowników? ZERO. Pomoc pracownikowi? Może i tak (widząc potencjalny zysk w późniejszym czasie). Jak pytali niektórzy: płaca pod stołem? ALE I OWSZEM. TYLKO DLA WYBRANYCH (usunięte przez administratora) CO DAJA SIE WYKORZYSTAĆ. I może się powtórzę. Jak wyżej ktoś napisał. Jak coś Szef chce to jesteś ideałem (pomimo wszelkich przeciwwskazań - nawet jeśli byś 10 razy wydmuchał w alkomat) a jak jesteś już nie potrzebnym przedmiotem to jesteś zupełnym zerem i degeneratem. Przykre, niestety prawdziwe. Pracując w tym "(usunięte przez administratora)" przeszło 5 lat i na koniec od szefa usłyszeć 3 słowa? Zwłaszcza jak człowiek się poświęcił dla dobra JEGO firmy..? Trochę słabo a nawet bardzo. Tyle z mojej strony i nie ukrywam kto to napisał, bo kto mnie zna (a podejrzewam, że wszyscy którzy to przeczytają) będą wiedzieć kto dodał wpis. Dziękuję, jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku i POWODZENIA.

Kierownik M.
@SWGR

Odkąd pojawił się ten wpis bije się z myślami czy komentować powyższy wpis, ponieważ kłóci się to z moimi wewnętrznymi zasadami, gdzie nie odpowiadam na zaczepki takich osób ani też nie daje się wywoływać do tablicy, ale tym co napisał pracownik nie sięgnął dna, lecz dokonał odwiertu. Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat goworku, gdzie tak naprawdę osoby chcące zaczerpnąć miarodajnych opinii na temat firmy dostają przy dobrych wiatrach szczępkowe informacje wyrwane z kontekstu, lub stertę bzdur napisanych aby popisać się przed kolegami jak to dowaliłem komuś w sieci(w szeregach firmy po tym wpisie rezultat raczej odwrotny). Nigdy nie spotkałem się na portalu gowork z pochlebnymi opiniami na temat jakiejkolwiek firmy. Pozwolę sobie na delikatny komentarz na powyższy wpis. Jeśli chodzi o rozwój personalny tej osoby można stwierdzic że nie wiadomo na jakie stanowisko pracownik aspirował, może dlatego że frekwencja była mizerna a jak już był obecny nie był wstanie podjąć prace... Pracownik uważa że utracił uprawnienia UDT przez niekompetentne osoby. Można stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa że nawet palcem by nie kiwnął żeby je przedłużyć jakby od niego miało to zależeć, ponieważ nie pamiętał o podstawowych obowiazkach pracownika i nie tylko. Zresztą były pracodawca zorganizował szkolenie i egzamin. Osoba pisze o amnezji i miękich kolanach nadzoru. Otóż nadzór kontroluje i pamięta jakie informacje przekazuje pracownikom, a przy konfrontacji na prośbę właśnie nadzoru można było usłyszeć jedynie bełkot pracownika i raczej tutaj były miękkie kolana. Tym sposobem dotarliśmy do punktu kulminacyjnego odpowiedzi na powyższy wpis. Kiedy pisze takowa osoba o braku pomocy od firmy przysłowiowy scyzoryk w kieszeni się otwiera, jakby nie pozaprogramowa pomoc finansowa i dodatkowe benefity jakie pracownik otrzymał, nawet kiedy to ostatni miesiąc pracy przebywał na L4(zapewne do podważenia) to nie zaspokoiłby podstawowych potrzeb swojej rodziny. Ale tak może napisać osoba dwulicowa bez jakiego kolwiek braku honoru.

@SWGR
@Kierownik M.

Panie Michale. To będzie tutaj moja ostatnia odpowiedź na te bzdury co żeś Pan wypisał. Znasz mnie zaledwie parę miechów i nie znasz mojej osoby. Z tymi UDTami to już pojechałeś grubo pod kreską bo sam miałeś takie samo zdanie na ten temat co ja a teraz JAK ZWYKLE wybielasz swoją pozycję w szeregach ażeby nie było cokolwiek na Cb?? Żałosne to jest, tak samo jak podejście Twoje do pracownika. Bo sam doskonale wiesz co żeś Pan mówi do mnie, co do Prezesa przy mnie a co do Dyrektora przy mnie. Więc jak Cię proszę może bądź prawdomówny i powiedz jak było a nie zastawiają się że jesteś ideałem. I docieram do punktu ostatniego! To co ja robię i kiedy byłem na L4 to powinien Pan mieć za przeproszeniem w poważaniu gdyż jak wiadomo L4 wystawia lekarz. Więc jak się nie podoba udaj się Pan do niego (podam nawet imię i nazwisko lekarza) i sam powiedz, że wystawił mi lewe zaświadczenie o niezdolności do pracy w tym okresie a później Pan pisz iż to było do podważenia, bo do podważenia to jest Pańskie zachowanie do innych osób które posiada.. :) Tyle z mojej strony na ten gówniany temat i te żałosne wypociny. A jak chcemy tak ze sobą pokorespondowac to nr podejrzewam jest zapisany. :)

Widzę ofertę na kierownika produkcji wytwórni konstrukcji stalowych. Czy rekrutacja wewnętrzna też była i nie został znaleziony odpowiedni kandydat? Jak przebiega rekrutacja w firmie? Z ilu etapów się składa? Mogę prosić o jakieś informacje na ten temat?

Qw

W firmie nie odbywa się rekrutacja wewnętrzna,nie zdazylo się aby ktoś z produkcji awasowal

Alan

Wysyłając CV do pracy na magazyniera czy musisz mieć doświadczenie w tej branży, kwalifikacje czy przyjmowani są osoby z zewnątrz bo jest zapotrzebowanie .

Alan

Na co konkretnie negatywna opinia? Zła praca? Złe warunki sanitarne czy brak możliwości umycia się czy można się umyć po pracy?

Majster

As
@Majster

Wojtuś to co piszesz to żenuaaa Niestety masz dwie lewe ręce i jakby Ci przedłużyli umowę to byłaby chyba desperacja z ich strony Typowy negatyw obrażonego dzieciaka To co piszesz bylo kilka lat temu a nie teraz gdzie wręcz zaczyna być wkurzajacy nacisk na bhp co nieraz utrudnia pracę

Pracownik złoto
@Majster

Kto się (usunięte przez administratora)urodził to nie zostanie kanarkiem , krótko mówić jeżeli miotła rządzi operatorem to z niego nie będzie dobrego pracownika . Nasza firma jest na wysokim poziomie wszystkie przepisy są przestrzegane i nie pozwolę mówić że jest inaczej , kierownictwo wraz z szefostwem są bardzo w porządku w razie jakich kolwiek problemów są otwarci i pomocni . Od kilku lat pracuje w tej firmie i polecam gdyż zarobki są adekwatne do pracy jaką wykonuje, zawsze wypłata jest wypłacana na czas , są przepisy które trzeba przestrzegać ale to dla bezpieczeństwa pracownika . Z uszanowaniem Złoto Pracownik :-)

@Pracownik złoto

(usunięte przez administratora)Chyba nigdy wcześniej nie pracowałeś w normalnej firmie gdzie to pracownik jest normalnie traktowany a nie jak numerek w Excelu i ma wykonać 150% normy. Albo jesteś z biura to proszę zejć na chwilę, na produkcję. Zobaczysz w jakich warunkach robimy bo przy takich warunkach to napewno synowi byś nie pozwolił pracować. Wszędzie ryzyko uszczerbku na zdrowiu to opary to brak normalnych stanowisk (usunięte przez administratora) zimno na hali palce zamarzają to ci wielmożny kierownik powie żebyś szybciej (usunięte przez administratora) no (usunięte przez administratora)Dobrze że ten (usunięte przez administratora)się zwolnił drugi (usunięte przez administratora)kierownik (usunięte przez administratora)dwie lewe ręce nigdy nic nie wie spytać się go o coś to głupie odżywki i wieczne nie wiem, wiecznie pretensje o to o tamto (usunięte przez administratora) po studiach gdzie nauczyli że pracownik najniższego szczebla to nie człowiek tylko (usunięte przez administratora)do wykonania konkretnego zadania w jak najszybszym czasie z jak najlepszym skutkiem, że pracownik to koszta kture trzeba jak najlepiej wykorzystać dla dobra firmy. (usunięte przez administratora) Dobrze że tylko 2 tygodnie w tym (usunięte przez administratora) wytrzymałem.

Renata
@Pracownik złoto

A na jakie zarobki można liczyć na produkcji? :) Są jakieś premie indywidualne lub grupowe za wyrobienie normy? Orientujesz się może czy często się zdarza, aby firma po okresie próbnym nie przedłużyła umowy z pracownikiem?

@Majster

Do pracowników się nie zgodzę stara gwardia wiedzą co robią i co mówią ale reszta to prawda

LAVASTER
@Renata

W tym roku został uchwalony Regulamin Wynagradzania, który reguluje poziom zarobków w firmie, tak aby były one sprawiedliwe dla każdego Pracownika. Pracownicy z działu produkcji są oceniani wg specjalnie przygotowanego formularza i w zależności od doświadczenia, stażu pracy, umiejętności, uprawnień, certyfikatów, wykształcenia itd są kwalifikowani do jednego z 4 poziomów kompetencji, gdzie wg uzyskanej ilości punktów przydzielana jest im podstawa wynagrodzenia. Do podstawy co miesiąc wyliczane są dodatki tj. Dodatek frekwencyjny (po krótce za regularne chodzenie do pracy) + premia uznaniowa (jako ocena pracy Pracownika za jego zaangażowania, produktywność, kulturę osobistą, dbanie o porządek itd.) + dodatek stażowy w formie nagrody rocznej. Kwotowo (dla 8h pracy dziennie bez sobót) jest to: Ekspert: do 8750 zł brutto Starszy Specjalista: do 6950 zł brutto Specjalista: do 5850 zł brutto Młodszy Specjalista: do 4540 zł brutto. Ewentualne nadliczbowe w tygodniu: +50% Ewentualne soboty: +100% Możliwa jest też dodatkowa premia Zarządu dla osób, które wyróżniają się swoim zaangażowaniem, wydajnością lub innymi zasługami dla firmy. Wszystko legalnie, oskładkowane na umowę o pracę. Dla osób, które przyprowadzą kandydata do pracy i zostanie mu przedłużona umowa po okresie próbnym otrzymują od firmy jednorazowo 1000zł brutto premii. W kwestii przedłużania umów po okresie próbnym to w okresie ostatnich 4 lat był tylko jeden taki przypadek, gdzie Pracodawca nie przedłużył umowa po okresie próbnym ze względu na to, że Kandydat nie spełniał minimalnego poziomu oczekiwanych umiejętności i nie miał predyspozycji w jego ocenie do ich pozyskania w oczekiwanym okresie czasu. Firma stara się weryfikować Kandydatów podczas rekrutacji, aby nie tracić wspólnego czasu na próby zatrudnienia, które nie mają szans na dłuższą współpracę. Jednorazowe odstępstwo Prezesa od tej reguły spowodowało, że powstał jeden taki przypadek w historii firmy.

raven23
@Majster

No właśnie ktoś pisał że ostatnio warunki się poprawiły. Powiesz co według ciebie jest na plus? Zarobki dobre? Można zrobić premie żeby dostać dodatkowe pieniądze? Są jakieś fajne benefity dla pracowników?

Co to znaczy, że jest ok? podacie konkret? Szukam pracy od stycznia chce wiedzieć na co będę się pisał i dobrze mieć zestawienie z alert natywnymi opcjami. Od nowego roku macie planowane jeszcze jakieś konkretne zmiany? Podwyżki i tym podobne?

LAVASTER Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Spawacz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o LAVASTER Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w LAVASTER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAVASTER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAVASTER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LAVASTER Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.

LAVASTER Sp. z o.o.