Frapol

Kraków

Opinie o Frapol

Patrycja

@Matii w soboty i niedziele praktycznie żądny bank nie księguje przelewów, więc niestety jeżeli nie dostałeś przelewu w piątek, to na kolejne księgowanie trzeba czekać do poniedziałku. Czy wypłata w końcu została wypłacona? Czy takie sytuacje często mają miejsce? Terminowość wynagrodzenia jest bardzo ważnym aspektem, który wpływa na odbiór pracodawcy na co dzień.

Zapraszamy do firmy Smay, tam są przyjęcia.

Patrycja

@ola zwolnienia wręczane przez pracodawce,czy też to pracownicy zmieniają pracę z własnej woli? Aktualnie faktycznie nie widać kolejnych rekrutacji - firma nie zatrudnia nikogo w miejsce powstałych wakatów?

ola

nie ma teraz rekrutacji, za to są masowe zwolnienia, widać chyba zarząd firmy kiepsko sobie radzi..

Bolek
@ola 29.07.2017 16:10

Witam firma dno pracuje obecnie i szukam już innej wypłaty nigdy nie są w terminie marne zarobki a obiecali złote góry do tego zero możliwości podwyżki itp

Lolek

Ta firma wyzyskuje pracowników a co do wyplaty to kazdego miesiaca termin sie wydluza nawet do 10dni .pracowalem tam i odradzam ludziom .Zebym z glodu zdychal to tam nie pojde pracowac

Matii
@Matii 13.08.2017 15:16
Macie racje tez juz czekam na wyplate jedt 11 piatek a dalej nie mam wyplaty:)

Nie mozna sie doczekac na wyplate 10 byl w czwartek a jest dzis niedziela i dalej nie mam pieniedzy na koncie,za przepracowany miesiac umowa na zlecenie:)

Matii
@Matii 13.08.2017 15:16
Macie racje tez juz czekam na wyplate jedt 11 piatek a dalej nie mam wyplaty:)

Dostane wogule wyplate mam takie pytanie do was mam oplacic to i owo prosze o opinie na wsz temat i odpowiedz

Były Pracownik

Firma Bardzo Nierzetelna Mistrz czy Brygadzista Obiecują na Początku Dużo, Co wychodzi zobaczycie Sami pracując Tam Zgadzam się w 100 % z Poprzednimi Komentarzami Niestety Taka Firma Sam Odszedłem Do Konkurencji i Jest o niebo lepiej Pozdrawiam Niezdecydowanych ;)

Zainteresowany
@Były Pracownik 11.01.2017 11:59

@Były Pracownik Jeśli mogę zapytać o nazwę firmy?

Kosiu

Witam Chciałem się zapytać o atmosferę Panującą na Produkcji ?? Chce się Przyjąć Byłem na rozmowie i oprowadzeniu proponuja na poczatek dobre warunki ale jak jest z atmosfera i Tymi sobotami i nockami często są ?? Prosze o Odpowiedz

Zainteresowana pracą

Aplikuję na stanowisko Specjalisty ds. HR w tej firmie - czego mogę się spodziewać? Warto?

dobra rada
@Zainteresowana pracą 06.01.2017 01:01

Warto odpuścić ;-), chyba, że nie masz chwilowo wyjścia.

troll

Witam ponownie! Już dawno nikt nic nie hejtował a w prapolu sie dzieje łoj dzieje.Jest nowy mistrz,co robi kilometry i chyba za to mu placom ,kris i luk odetchnęli z ulgom bo majom wiecej casu na nic nierobienie.Dyrektorek fotografek coś jakby odpuścił.Kbc-oki coś przygaśli tak jak ich bohater ,że tak powiem.Nawet prezes chyba nie wie co jest grane bo puścił ankiete do luda,żeby lud dał głos.Już niedługo wigilia ,bedom życzenia i abyśmy sie szanowali .Do siego roku .

siara

no własnie , kawaler dostaje "w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; i podatki sa dużo wyższe niż w Polsce , ale już z dzieciakami i niepracująca kobitą jest na plus

Dubo

No niestety. Polska, Belgiaczy Francja podatki trzeba płacić. Dodam że w Be masz stały podatek. W Pl drugi próg powyżej 84 tys płn brutto wiec wszędzie Cie oskubia. A zarabiając 9 tys brutto MC szybko dobijesz w Pl do tej kwoty. W Be jeśli masz rodzinę możesz spodziewać się nawet sporego zwrotu podatku z US w Belgii.

siara

nie jest az tak rozowo :( i uwaga na podatki

Dubo

Stawka realna. Mam kumpli w Be to mówią że kasa Ok. O ile wiem to cały czas szukają bo ludzi mają za mało i do tego nowe budowy mają być.

Dubo

Zarobki kolo 7000 na rękę dla doświadczonego pomocnika. Monter zarobią wiecej. Ekipa wymagająca bo zatrudniaja tylko doświadczonych. Sprzęt nowy niczego nie brakuje...

piotrek2001

witam , czy ktos ma coś do powiedzenia w temacie pracy dla Frapolu w Belgii ? Przedstawiane przez nich warunki są bardzo interesujące , ale jak jest w rzeczywistości ? Jaka płaca na rekę , jaka atmosfera ?

były tyracz
@wd 20.08.2016 11:12
Fajnie, że tak uważasz, ale nic z tego nie wynika... Idziesz do takiej pracy, a potem się okazuję, że premie kradną, albo obcin...

Nie pracowałeś a wiesz dokładnie, że tam tak na prawdę jest! Ja tam niestety pracowałem parę lat i w 100% potwierdzam Twoje słowa... Pozdrawiam niezdecydowanych i zapraszam na produkcję za dwa tysiące. Firma wentylacyjno-klimatyzacyjna a w starej hali , jak na zewnątrz jest 30st. to w hali ok. 36st. Warunki pracy skandaliczne a do tego zero szacunku dla pracownika na produkcji. Pracując tam, jesteś jak tzw. mięso armatnie. Niedowiarków zapraszam do poczytania wcześniejszych wiadomości...

wątpiący
@były tyracz 24.08.2016 12:53

skoro tak uważasz to dlaczego pracowałeś tam aż kilka lat?!?

Nick

Teraz sa przyjecia. I jak wyglada teraz ta praca jako monter? Podobno pierwsza umowa to zlecenie, za miesiac o prace na okres probny, a nastepnie na 2 lata. Od pon-piatku na 2 zmiany, są nadgodziny ? A jak sa to czy sa platne? Pierwszy miesiac 16 brutto, potem mniej na umowie (SIC!), ale daja premie. I kolejne pytanie czy na prawde dają i ile srednio sie teraz tam zarabia na produkcji. I podobno swieta i weekendy wolne.

petitek

synku wal śmiało na starszego speca powodzenia

PLEWA

Jak chcesz sie przyjac do prapolu to zycze powodzenia za 2500zl bedziesz zapierdalal az ci przepuklina wyjdzie i garb a i tak cie nie docenia Krzysiu i Endriu ci pokaza miejsce w szeregu czyli kierownik produkcji i mistrz! trzymaj sie z daleka od tej firmy my robimy bo nie mamy wyjscia ale kazdy z nas szuka czegos innego tu nie ma przyszlosci i mysla ze czlowiek to sie koniem urodzil i bedzie jebal bez opamietaniaq tyle na ten temat .a nowy deroktorek fotografek co tylko kara wszystkich i zdjecia robi z jego niekompetentnoscia i kazda decyzja spalona bez pojecia tez jest dobry .nie wroze tej firmie sukcesow ani rozwoju chyba ze z KBC! pozdrawiam

franciszek

Ktoś tam się pytał o automatyków systemów wentylacji. Atmosfera w pracy miła. W kwestii kasy nie chce się wypowiadać, ale jeśli komuś zależy na jakimś rozwoju to nie polecam. O szkoleniach zapomnij, wdrożenie polega na oprowadzeniu Cie po zakładzie. Dostaniesz stary komputer, jakieś schematy do klepania które są w dużej mierze identyczne, o programowaniu zapomnij, za to wyślą Cie na budowę kablować.

nigdy więcej F.

ha, ha, ha, Janek powiedz Ty lepiej, że pracujesz we Frapku i z godnym zainteresowaniem polecasz pracę na DTH. A ja polecam wcześniejsze posty na temat pracy DTH w tej firmie. To przestroga dla zainteresowanych pracą na ww. stanowisku...

NSZZ "S"

Mam pytanie, czy w tak dużej firmie są związki zawodowe czy ludzie po prostu biorą co im dają, czyt. rób a ja ci zapłacę ile mi się widzi? Proszę o odpowiedź.

pik
@NSZZ "S" 13.04.2016 23:37

Tak jest jak mówisz nie ma zwiazków płaca ile chcą

Tak mam napisane w umowie. To może i ja zaczne sie spóźniać do roboty?

Przypominam szanownej Pani Z iż wypłata ma być na czas tzn, do 10 każdego miesiąca. Jeśli 10 jest w niedzielę wtedy pieniądze powinny znaleść się w piątek na kontach pracowników . Tłumaczenie że dyrektor nie podpisał wypłat jest żenujące. Jeśli pracownik ma konto w innym banku niż firma powinien mieć wypłatę jak wyżej. Firma nas lekceważy!!!!!

pracownik...

Widze ze wypowiadaja sie pewnie Ci najzdolniejsi... Jezeli dajesz z siebie minimu, to masz racje odejdz bo takie zalosne zero jak Ty odbiera tylko kase brygadzie a co za tym idzie kase dla pracownikow ktorzy cos staraja sie robic

KRAKUS
@pracownik... 21.12.2015 18:34

O widać pracowniku, że należysz do tych z rejestracją, jak wyżej ten z "centr." napisał. Zarobas się znalazł! A może to właśnie ty jesteś tym leserem, ha,ha,ha... Znajdź sobie pracę w tej waszej Kaliforni, bo rano jak jadę ul. Christo Botewa od strony autostrady, to na 1 rej. KR jadą 3 KBC lub KLI. I jadą upchani po dach, szyby zaparowane i śpią baciuchy (szkoda, że w pięcioosobowym samochodzie nie da rady jechać w 7 osób, byłoby jeszcz taniej!!!!). Robotę ludzią w Krakowie zabierają. A i za pół darmo by robili, byle rłobota była. Wszędzie ich pełno, a na najwięcej na budowach. Tutejszym firmą zabierają robotę, bo robią i partaczą za pół ceny. A ten wielki pracownik o KASIE na brygadę będzie pisał. Żałosny. Was jest jak tych nielegalnych uchodźców napływających do Europy. Ot co...

centr.

Chłopy zapraszamy na produkcję, wtedy zobaczycie co to są nadgodziny i jaka jest tam praca i PŁACA. Biurowi nie znają realiów pracy na produkcji a tam nie każdy jest po zawodówce czy ze średnim wykształceniem i ma samochód z rej. KBC lub KLI. Realia i perspektywy wybicia się z tego gówna produkcyjnego bez "pleców" są nierealne. Ale już wkrótce mnie też tam nie będzie, wtedy odetchnę z ulgą, bo przecież to nie jest obóz pracy a i na moje miejsce jest dziesiątki, jak to niektórzy mówią. Pytanie tylko, który normalny szanujący się człowiek wytrzyma to wszystko (nie tylko ciężką pracę i marne zarobki). KBC wytrzyma, zresztą nie ma innego wyjścia - nieprawdaż "koledzy" moi sympatyczni???

Znajomy Hanysa

Sporo tutaj firmowych TROLI komentuje. Już nic nie jest wiarygodne :(

prac.
@Znajomy Hanysa 11.12.2015 10:29
Sporo tutaj firmowych TROLI komentuje. Już nic nie jest wiarygodne :(

TROLU TROLASTY, przyjdź, zatrudnij się i wtedy wyzywaj ludzi głąbie Ty jeden chamiasty...

biuro

Info dla planujących pracę we Frapolu. Pamiętajcie że tu nie ma nadgodzin... płatnych. Ale niech nikt się nie odważy odmówić zostawania po godzinach, bo w piątek tuż przed godziną piętnastą lub będąc na szkoleniu może się spodziewać wypowiedzenia. Niestety Frapol nie rozdaje swoich produktów za darmo tak jak bierze pracę ludzi za darmo.

pracownik...
@biuro 02.12.2015 17:37

Jeżeli kolego nie zostajesz po godzinach to nie wypowiadaj sie na ten temat... ja czasem zostaje i na kwitku zawsze jest to uwzglednione! Nie sa brane pod uwage soboty... ale jezeli twoim idolem jest ktorys z pracownikow ktory uwaza ze piniondze mi sie nolezo a robic to czeba tyko po 8 godzin to powodzenia... Kto robi ten zarobi i taka jest prawda...

biuro
@pracownik... 18.12.2015 17:02

Drogi... "kolego". Zapewne jesteś ze szczebla kierowniczego (wnioskuję na podstawie braku umiejętności czytania ze zrozumieniem). Gdzie w moim wpisie znajduje się informacja o tym że nie zostaję po godzinach? (Proszę o podanie dokładnego cytatu.) Ilość moich nadgodzin można już liczyć w dniach (w sumie wychodzi kilkanaście dni roboczych). Faktycznie to doświadczenie nauczyło mnie by dawać z siebie minimum (gdyż staranie się w tej firmie nie popłaca) i utrzyma się to aż firma zacznie szanować moją pracę lub po prostu zmienię pracę (zapewne to drugie stanie się wcześniej).

XYZ

Jeśli startujesz na któreś ze stanowisk biurowych to nie idź do Frapolu. Chyba że jesteś w potrzebie, jest to Twoja pierwsza praca albo masz poczucie misji i łudzisz się że możesz coś naprawić w firmie do której idziesz. Krzywda Ci się nie stanie ale szkoda nerwów. Prawdopodobnie wylądujesz w openspace w którym nie ma klimatyzacji (to nie żart), dostaniesz zabytkowy komputer sprzed 10 lat jeszcze z windows xp z tanimi lub darmowymi zamiennikami programów których faktycznie powinno się używać. Za to będziesz mieć zainstalowany program monitorujący co robisz na komputerze. Pensja będzie minimalna, a jak pójdziesz na urlop lub zachorujesz to premia zadaniowa która ma być częścią pensji zostanie proporcjonalnie obcięta. Szybko się okaże że musisz uważać co do kogo mówisz, bo wielu pracowników jest od kogoś wyżej lub z czyjejś rodziny. Na dodatek bałagan i brak wizji szybko da Ci się we znaki. Podsumowując. To firma z którą nie należy się wiązać na dłużej i trzeba traktować jako poczekalnia przed znalezieniem czegoś lepszego.

milon

Spróbuj w SMAY

swój chłop

Pany my KBC-oki musimy tszymać się rasem żeby nam te tubulcoki krakusy primitywusy w droge nie wchodziły a i rłoboty nie podbirali. Przecies nas jest wiocy wiec musimy czymać ich krutko. Niech na nas robio głymby jedne. Nie zyje KBC. Pozdrawiam Pietrek z klap.

ANDRZEJ

Jak dobrze, że tam jestem, że tak powiem...

Żelazny

Dobrze, że mnie już tam nie ma.

Żelazny
@Żelazny 19.09.2015 12:24
Dobrze, że mnie już tam nie ma.

Dobrze że znów mnie przygarnęli :p

produkcja

Myślę, że jakbyś przyszedł i złożył cv i podanie na przyjęcie na produkcję to nie byłoby problemu z przyjęciem. Warunek jest taki, że musisz być kreatywny, lojalny, odporny na stres, poniżanie, uległy kier. majstrom, brygadzistom, przygotowany na pracę po 10 godz. dziennie (ale nie zawsze, w zależności od nawału i działu) + soboty i zdolności manualne tzn. młotek, silikonowanie, foliowanie, zgrzewanie, załadunek towaru i praca w atmosferze, że praca jest najważniejsza i KBC ponad wszystko, to robote załapiesz! Na wstępie um. zlec. przez jakieś 3 mies. do roku, może więcej a potem umowa na czas określony z wszystkimi świadczeniami zus, nfz a ponadto nie licz na więcej, chyba ze sobie z pensji odejmiesz, to firma zapłaci a Ty będziesz miał socjal. A po roku lub więcej jeżeli stwierdzisz, że nie stać cię na mieszkanie lub coś innego, to zmień prace i weź kredyt, jak to były prezydent radził. Pomyślnej aplikacji życzę i do zobaczenia na hali.

No właśnie, ja mam na temat tej Firmy bardzo pozytywne zdanie. Dlatego popieram w 100% Twoj post. Zawsze znajdzie się grono krytykantów, którzy w ramach wolnego czasu lubią hejtować wszystko w koło!!

Zainteresowany współpracą

Czytam Wasze posty Panowie i się zastanawiam czy faktycznie w tej Firmie jest tak źle, czy to tylko grono niezadowolonych Pracowników prężnie działa, aby ukazać negatywną opinię. Zazwyczaj tak to jest, że na forach nikt nic i nikogo nie chwali, tylko oczernia. Naprawdę nie ma tam zadowolonych Ludzi?

prac.

O firmie to możesz przeczytać na stronie www.frapol.com.pl więc po co pytasz. Jeżeli chcesz wiedzieć o atmosferze panującej w firmie i o zarobkach to poczytaj wpisy od początku. Nic się w tej materii niestety nie zmieniło na lepsze.

patrzeiwidze

Bez podpuchy ;-)))Komu kto warzy to dobrze wiemy klapy KBC a później reszta nikt rozsądny w swoje gniazdo nie sra,ale nic co dobre wiecznie nie trwa na każdego przyjdzie kreska ,więc niech hapie ile morze

szukający pracy
@patrzeiwidze 10.09.2015 22:16

Pytam serio bo tam nie pracuje ale myślałem o złożeniu CV , więc chociaż trochę chcę wiedzieć o firmie .

Wicek

Mam nadzieję że chociaż wypłata będzie na czas.

pracownik 1
@Wicek 08.09.2015 18:28
Mam nadzieję że chociaż wypłata będzie na czas.

Termin wypłaty masz określony w regulaminie i choćby skały s.... musisz mieć ją 10-tego każdego miesiąca lub dzień po, chyba że 10-tego wypada w piątek a przelew puszczą w godzinach popołudniowych, to dopiero na koncie będziesz miał w poniedziałek, czyli 13-tego.

KR

Wiecie dlaczego pracownicy się kurczą w tej firmie? Ponieważ w Krakowie nie rosną czereśnie a w KBC, KBR i KLI czereśnie w tym roku nie obrodziły !!! Więc ja się pytam, skąd tych ludzi brać ???!!!

KR
@Pracownik 08.09.2015 18:24
Bez komentarza......

W biurach nie ma klimy???! Niemożliwe! To pewnie na klapach p.poż. też nie ma?! Chyba że... jak w wierszu: tu sroczka kaszkę warzyła, swoich kabecoków karmiła, temu dała w garnuszeczku, temu w rondeleczku, temu dała w miseczce, temu w łyżeczce. A temu nic nie dała tylko, frrrr do byłego dospelowego dyrektora od plastikowych wiatraczków poleciała...

szukający pracy
@KR 08.09.2015 22:57

Tzn. Kogo masz na myśli ?

kierownik

Nie musisz posiadać kwalifikacji ani nie musisz być mądry, najważniejsze żebyś umiał obsługiwać młotek. Jak popracujesz kilka miesięcy, może lat, to może dostaniesz awans, tzn. możliwość obsługiwania np. szlifierki (tzw. bosza) a może pójdziesz na zgrzewarkę? Powiem Ci, że możliwości awansu są tutaj jak najbardziej prawdopodobne i realne! Jak najbardziej zapraszam.

Jumbo

Monter slusarz jak wygląda praca, czy ktos taki jak ja, czyli gosc nie majacy stycznosci z narzedziami w rece ma szanse sie odnaleźć na tym stanowisku?

kierownik

Skoro nie widzisz że pracownicy się kurczą, to dlaczego nie wiesz jaką umowę dają?!!! Przyjdź, zapytaj a nie wypytuj bezsensownie na forum.

To co kierownictwo wyprawia w tej firmie to samowola narzucanie pracownikom terminów jakich nie wytrzyma nawet Gołota. Mobbing i zastraszanie to codzienność. Zabieranie premii, ustalanie wypłat tym powinny się zająć odpowiednie służby. Pomimo kurczącej się liczby pracowników nic nie dociera do głów kierownictwa. Czy naczelni nie widzą jaka jest sytuacja w firmie czy im to po prostu pasuje. Panowie. Jak tak dalej będziecie kierować ludźmi to sami złapiecie młotki i szlifierki w ręce. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Całkowite zdziczenie. Może jak klima w biurach się zepsuje to się obudzicie.

kbc

kierownictwo same chamy tylko mysla o sobie

KNOTEK

smerfy były w pracy a papa smerf nie a ważniak tylko się jąka

zyx

słuchy niosą że "teleranek z sobotą roboczą"

xyz

Panowie słuchajcie! Podobno powstaje nowy kanał telewizyjny o nazwie: TVP KBC ! Ciekawe co będą emitować... Może ktoś wie???

pomocnik

Ludzie na plus? To nie ludzie... to barany na hali wraz z przodownikiem najstarszym w rodzie Capem

q

to akurat prawda. zalezy pod jakiego dyrektora trafisz. jedyne na plus to ludzie.

Zostaw opinię o Frapol - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frapol