Opinie o Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. w Częstochowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Monter. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Andrzej Roszalski Nowy wpis

Mnie Pani Ilona (usunięte przez administratora) na ponad 60tyś zł, do do tej pory zwodziła mnie, że nie ma pieniędzy i tak dzwoniłem, a jak zleciłem trzy miesiące temu sprawe do windykacji to nagle posiada pieniadze i wyszła z propozycją spłat po 20tyś. no trzeba napisać (usunięte przez administratora)

Mariola Nowy wpis
@Andrzej Roszalski

Panie Andrzeju mogę prosić numer do osoby która prowadziła pana sprawę? mam taką samą sytuację co Pan

Ilona Nowy wpis

Czy w Maxconie można liczyć na awans? Jak często pracownicy awansują w firmie? :) Czy trzeba się jakoś specjalnie o niego ubiegać czy pracodawca sam zauważa starania pracownika?

Masz jakieś aktualne informacje o firmie Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. w mieście Częstochowa? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

logo firmy Stolarz
logo firmy OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC
Enckel Sp. z o.o.
(185 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 45 lok. 26
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 9492236373 REGON: 382282991 KRS: 0000766186

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maxcon Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.