GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI

Kraków

Opinie o GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI

lukasz

Firma powinna przeniesc produkcje do Chin bo Polacy nie sa tak wydajni zeby pracowac 16h na dzien. :) Komentujacy tutaj powinniscie sie cieszyc ze macie mozliwosc pracy i zdobywania doswiadczenia, nie rozumiecie ze wasze pensje to obciazenie finansowe dla firmy xD lol

ttt

Hahaha szkolenia haha. No nie wierze w to co czytam. Jedyne szkolenia jakie oferuje firma to bhp wlasnie. Elastyczne godziny pracy w tej firmie to od rana do nocy xD.

wilk

Witam. Byłem na rozmowie i przedstawiono mi następującą ofertę 2000zł brutto, umowa o pracę od razu. Mam pytania: 1. Odnośnie zarobków ile realnie się zarabia w tej firmie i ile godzin miesięcznie trzeba przepracować? 2. Czy są jakieś podwyżki w miarę przepracowanego czasu? 3. Czy to ciężka praca fizyczna? 4. Jak atmosfera na produkcji?

Adrian
@wilk 09.02.2017 11:45

Pracowałem w 3 firmach produkcyjnych i nadgodziny są wszędzie, tyle że tu są płacone i co ważne kasa jest zawsze w terminie . Klimat do pracy jest dobry i co zacne nie ma żuli a na innych produkcjach różnie bywa. Jak chcesz stać w białych rękawiczkach przy taśmie to nie dla Ciebie a jak oglądasz Pimp my Ride i pasuje Ci muza na hali to będzie Ci pasować .

Abu Musab Al-Zarkawi

Npzn i ttt mają rację co do nadgodzin to jest śmiech na sali, stawka niższa niż normalnie za godzinę Z tym informowaniem kierowników o wyjściu to sie zgodzę ale trzeba zaznaczyć że wcześniej tzn. po 8h no i trzeba to zgłosić odpowiednio kilka dni wcześniej to można wyjść i po 6h a nawet mniej - byle nie za często, ale kilkanaście godzin w inny dzień trzeba odrobić - generalnie grubo ponad 200h w miesiącu to norma. Rodzinna atmosfera gwarantowana przez rodzinne towarzystwo i kolesiostwo..... nic dodać nic ująć na temat wynagrodzenia nie będę się rozwodził bo kto za ile chce pracować to jego sprawa

Mateusz

Nie rozumiem tej nagonki. Pracuje w tej firmie 4 lata. Na początku jest umowa zlecenie na okres próbny czyli 3 miesiące. Po okresie próbnym od razu firma wypisuje umowę o pracę, wysyła pracownika na dodatkowy kurs BHP i dodatkowe badania lekarskie. Stawka godzinowa w zależności od umiejętności i wiedzy. Firma prowadzi kursy, aby zwiększać umiejętności pracowników. Im większe umiejętności i zaangażowanie w pracę tym większe wynagrodzenie. Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin. Jeśli, ktoś chce wyjść wcześniej i poinformuje o tym kierowników dzień wcześniej to nie mają z tym problemów. W firmie panuje rodzinna atmosfera. Jeśli jest się w porządku dla firmy to firma jest w porządku dla pracownika. Jeśli chce się rozwijać i szukać nowych wyzwań to ta firma jest idealna do tego.

ttt

W tej firmie nie istnieje cos takiego jak limit. Bedziesz robic 12h malo, 14h malo. Zawsze malo. Polecam trzymac sie zdala. No chyba ze ktos lubi charytatywne nadgodziny. Umowa o prace jest chyba tylko w ogloszeniu o prace... Jak przychodzi cos podpisywac to magicznie zmienia sie w umowe zlecenia.

Npzn

Generalnie jak ktoś nie ma rodziny i chce stracić zdrowie to polecam bo tam 8h pracy jest tylko na papierku w rzeczywistości pracujesz po 12h i dowiadujesz się że jedziesz na montaż do innego miasta kilka godzin przed. O zarobkach nie wspomnę bo to totalna tragedia. Mydlenie oczu ze po 3 miesiącach pracy dostaniesz podwyżkę to też jedno wielkie kłamstwo. Mają dużo ludzi w biurze czego już nie można powiedzieć o produkcji. Jednym słowem mówiąc proponuje omijać tą firmę szerokim łukiem!

Marek
@Npzn 08.12.2016 17:58

Abu Musab Al-Zarkawi
@Marek 24.12.2016 20:41
Jak jesteś taki Pan kozak to podpisz się Pan imieniem i nazwiskiem . Marek Bartusik...

Z tego co wiem to ani w grudniu 2016 ani w listopadzie ani przez wiele miesięcy wcześniej żaden Marek Bartusik w Granerze nie pracował więc coś lipa z tym imieniem i nazwiskiem - podpisać się fikcyjnym każdy głupi potrafi - niczym się nie różnisz od tych co się podpisują nickami

guliwer

Słaba. Nie polecam

Marian

spoko praca

Zostaw opinię o GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRANER-ICE MICHAŁ KOŁODYŃSKI