Instal Kraków SA

Kraków

Opinie o Instal Kraków SA

Justyna

Witam i jak się pan czuje panie Wiesławie skończyłeś Instal na lotnisku i teraz sam się musisz przebrać i robić Tylu fachowców zwolniles a tylko swoich piesków zostawiłeś którzy szczekają jak im zagra Jak to mówił K.......oby do emerytury i wystarczy Już się nie będzie pastwił na ludziach i zarabiał a gdzie są nasze środki czystości które wywiózł da Polski zamiast ludziom dać gdzie są nasze nadgodziny i sumienne wypłaty tylko swoim ludziom dał zarabiali po 2200 i po 2500

@Justyna 13.10.2017 23:22

Justyna. Świetnie to ująłeś. Ciekaw jestem co z innymi pseudo kierownikami , Przybylskim i Pakulskim, . Piszcie Panowie . Niech wreszcie pojawia się informacje co w firmie sie dzieje i jak wykorzystuje się pracownika. Bez wulgaryzmow tylko obiektywne opinie. kto jest szczęśliwy z Instalem niech doda swój post ale kogo firma oszukała tez niech wpisze.

Magda

To idz mieszkać na griesheim z pluskwami szczurami plesnia i resztą świata!!!

PS. Bolek

Pozytywem tej firmy jest to że nie zalega z wypłatą, zawsze mieści się w czasie, dwa dni w przód trzy do tyłu, ale jest.

Weronika

@Helo dziękuję za Twoją wypowiedź na forum. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś pozytywnego o pracy w firmie Instal Kraków SA? Czy nie ma żadnych plusów pracy w firmie? Jeśli są to opowiedzcie jakie dokładnie.

Helo

Ja odczułem i to nie raz chory system i ludzie tam są dobrze ze tam juz nie pracuje a poza tym i tak sie tam cos rozje...bo ilez można tak było ciągnąć...

Weronika

@wujek dobra rada czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy ktoś z was odczuł jeszcze mobbing w firmie Instal Kraków SA?

Weronika

@wujek dobra rada nie jestem pracownikiem firmy Instal Kraków SA. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tutaj po to aby pomóc w odnalezieniu informacji dotyczących pracy w firmie.

@Weronika 20.09.2017 19:48

Szanowna Pani. Pracodawca jest dobry, daje prace, wypłaty sa na czas ale żaden z pracowników nie zna stawki godzinowej, nie wie ile bezie miał na rękę , ogólny stres , mobbing i wiele innych nieprzyjemnych sytuacji na budowach za granica. praca 300 dni w roku od 7 do 18 lub 20-tej- sobota 7-14 lub 16 za 7 lub 8 euro netto na godzinę. 200 do 250 godz w miesiącu Żadnych dni wolnych za wypracowane nadgodziny, urlopu czy odpoczynku. dramat w 3 aktach. i to sie nazywa wiarygodny pracodawca w postaci Spółki Giełdowej bo w nazwie ma SA a strzyże ludzi wedle przysłowia- każdy orze jak może- ....

Weronika

@wujek dobra rada czyli nadgodziny są płacone czy nie? Bo z tego co piszesz to jednak są płacone. Na jaką umowę pracujesz? Wszystkie informacje są istotne dla osób, które chcą zatrudnić się w firmie Instal Kraków SA w przyszłości.

@Weronika 29.08.2017 16:17

Nareszcie napisał ktoś z kadry . Umowa jest jedna dla wszystkich do wglądu po do reki nie ma, wiec po co piszesz jaka mam umowę. Nadgodziny w/g polskiego prawa to każda powyżej 8 godzin 50% a trzecia jest płatna 100 % o czym pracodawca zapomniał i zapomniał również pracownikom to wszystko wypłacić. Kwestia czasu .

Sztywny

No witam ale jaja się dzieją we Frankfurcie u Kasperskiego ludzie odchodzą bo tak płaci za ostatni miesiąc średnia to 1400 Najlepszy numer odstawił Rafał zablokował wyjazdową bramę prycza żeby chłopaki autami nie wyjechali wcześniej niż o 18 .15 a przecież pracują do 18 stej tak więc wyszedł na idiotę Podziwiam ludzi którzy powiedzieli nie i odchodzą wielki szacun

za 200 godzin 1400
@Sztywny 25.07.2017 21:38

To już jest koniec i nie ma juz nic... jesteśmy wolni... bo nie ma już nic... Instal, instal -oo,ooo, bye,bye..

NIEZBEDNY
@Sztywny 25.07.2017 21:38

niewiecie co sie robi jak zastawia wyjazd prycza to ja wam podpowiem C ZEBABYLO GO TAK ZALATWIC ZEBY SAM LEZAL NA TEJ PRYCZY KILKA MIESIECY W SZPITALU TO NASTEPNYM RAZEM JUZ NIE BEDZIE ZAMYKAL

Syly

Siema, dostałem propozycje pracy w instalu ale z tego co tu czytam, zaczynam się zastanawiać.. poważnie taka lipa jest z zarobkami i atmosferą w firmie? Niczym w Mostostal Export z Wa-Wy który już nie istnieje???? I widzę podobna sytuacja ma miejsce tu.. przyjąć, czy nie tą prace? Zaznaczę że znam temat wentylacji, po niemiecku tez się dogadam. Warto sobie głowę zawracać ? Czy olać temat?

@Syly 11.07.2017 09:32

Pracodawca wypłaca kasę na czas, trochę jest opóźnień, niestety dużo godzin w miesiącu a za te godziny nikt tobie nie zapłaci. Tzn zapłaci ale normalnie , żadnych 50 i setek . W mostostalu tez tak było co nie? Wszystko tez zależy od prowadzącego na jakiego trafisz. ja miałem dobrego ale go już co słyszałem nie ma już w instalu. A no i jeszcze jedno. urlopy tom porażka na całego 5 dni z dojazdem. wybór należy do ciebie...

Alcapone

Pozdrawiam ekipę z heningera bandę kapusiow i dupo lizow szczególnie Pan majster Tomasz D. bo inaczej tego nie można nazwać jak starych fachowców zsylaja do domu a młodzi ci co nic nie umią zostają. Nie ma to jak w Skandynawskich krajach

rr

a ile zarabiaja w sztudgarcie bo slyszalem ze maja po 11 na godz mnie smiech ogarnol ale udalem glupa ze wierze niewiem pocioty albo dupowlazy moga miec tyle ale tez robilem u polskich zlodzieji i 7,20 to max

grubcio

Hej na lotnisko powrocila sekretarka mowie o Winniku znowu trzeba bedzie jeszcze na niego zarobic ja bym sie nie pokazal po zajsciach jakie mial z K...... teraz bedzie musial wrocic do lask i pojdzie na pewno po trupach czyli odbije sie to na ludziach Ja tylko jednego goscia tam podziwiam Czeslawa jak by chcial to by im wszystkim jajka wybral

Winnicjusz
@grubcio 30.05.2017 09:48

Ten facet, Winnik to śliski jegomość,. Mistrz montażu He he, he... Nie pobrudził się jeszcze przy pracy na budowie. teraz z Kasperskim się zagryzą . Ile inst-al kraków wyciągnie tropów z szafy ? już nie maja kogo dać.

byly

Podzielam kolegi wypowiedz i tak samo myślę jeszcze jak pracowalem w instalu nic się nie zmienilo dawno juz powinni ten hotel zamknąć a Kraków i Moers dobrze wiedza jak jest tak ze maja swich pracowników głęboko w d.....ie

maly

Hej ziomki ostatnio we Frankfurcie oczywiscie u pana Kasperskiego zostal pibity pracownik mieszkajacy na szczurowni czyli na Grischajmie bo gdyby byly mieszkania takie jak u innych kierownikow to by nie doszlo do tego no ale po co wynajmowac inne mieszkania jak z tych ma sie dobry obryw

memonemo

Wchodzę w temat : Czytajcie pracownicy Instal Kraków . W przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. przy ustaleniu okresu wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, a więc także okresy zatrudnienia przypadające przed wprowadzeniem zmian. Takie stanowisko prezentuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w piśmie z dnia 16 października 2015 r. Jak czytamy w uzasadnieniu "(...) Zdaniem Departamentu Prawa Pracy w przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, także okresy zatrudnienia przypadające przed zmianami. (…) Inna jest bowiem sytuacja pracodawcy, który stosując się do obowiązujących przepisów art. 33 Kodeksu pracy, wypowiada umowę o pracę na czas określony pracownikowi zatrudnionemu przed zmianą przepisów, a inna pracodawcy, który zatrudnia pracownika na podstawie takiej umowy już po zmianie przepisów ze świadomością, że przy wypowiadaniu tej umowy stosowany będzie art. 36 Kodeksu pracy. (...)".

Destructor

i ja dodam cosik od siebie . Od 18 września 2016 r. zaczynają obowiązywać wszystkie nowe zasady delegowania pracowników za granicę oraz przyjmowania ich w naszym kraju. Dzieje się tak za sprawą wejścia w życie ustawy o delegowaniu pracowników, która wprowadza przepisy unijnej dyrektywy. Część zapisanych tam zmian weszło w życie 18 czerwca tego roku, ale całość przepisów zaczyna obowiązywać pracodawców od 18 września. Oznacza to, że wszystkie firmy w UE wysyłające swoich pracowników za granicę, muszą zapłacić im minimalne wynagrodzenia obowiązujące w danym kraju oraz fakt delegowania zarejestrować. Do tego pracownik powinien mieć prawo do premii i dodatków przysługujących pracownikom miejscowym.

memonemo

hej .obecnie jestem na etapie szykowania pozwu zbiorowego p-ko In stal kraków. poszukujemy wraz z kancelaria prawna osób , które czuja się oszukane za prace w nadgodzinach i temu podobnych . czekam na odzew. nie bójcie się . in stal zapłaci za wszystko. to tylko kwestia czasu.

kapec HH
@memonemo 10.04.2017 00:57

jestem za. obecnie szukam kogosia co mi sprawe przeciwko installowi dalej pociongnie. Pozew jest napisany ale brakuje mi troche dowodow. masz takie dowody na instal. Tez chce miec.narazie

@kapec HH 10.04.2017 01:32

hej HH. mam i to mnostwo. ksero, oryginaly, nie mam maili bo nie mialem dostepu do konta firmowego ale tak mysle to wystarczy by poslac firme na drzewo za ich chamstwo. niedlugo podam numer kontaktowy. mamy juz ponad 10 osob do pozwu. wystarczy .

maly

Witam dzis w Frankfurcie bylo wielkie zebranie co do dalszej pracy LAG i jak zwykle przedluzyli na miesiac zeby jeszcze wiekszych dlugow narobic a powinni wziasc za dupe tylko jedna osobe ktora nonstop ulegala i uslugiwala przez wysylanie ludzi do pracy w jego prywatnym domu czyli do Klainego i ta osoba powinna poniesc konsekwencje a nie ludzie na ktorych sie to odbije o panu pisze panie Wieslawie pozdrawiam super chlopakow z lotniska

Weronika

Zainteresowani pracą w Instal Kraków SA? Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy http://www.instalkrakow.pl/pl/kariera_209.html

zibi

Hej ziomki to co się teraz wyrabia w instaluje to szok jak zwykle zarobki mieszkanie Jest paru ludzi których kierownik faworyzuje a reszta to odsunieci na boczny tor większości co kierownik mówi to są kłamstwa tylko ładnie oprawione a pieniądze są dzielone według uznania

Misiek

Zatrudniają piekarzy i konserwatorów co o robocie nie mają pojęcia ale podpirdzielać potrafią i to oni zarabiają a monterzy muszą na wszystkich zarobić i dlatego mają niższe zarobki ot cała prawda.

molo

Witam to cala prawda o instalu warunki jak w średniowieczu a zarobki jak kierownik uważa ale przyjedzie i na niego czas a gwiazdorow da się okielznac

potęga

Teraz na lotnisku duzo lepiej płacą miedzy 1100 a 1400 takze tylko tu robić i utrzymywać Gwiazdorów i Paciaciaków.....

SzczurowniaInstal

Nie polecam nikomu pracy w Instalu w Frankfurcie.Robisz co ci tylko powiedzą a ch**a z tego masz. Kasa marna jak i cały ten chory zarząd.Grieschaim-sodoma i gomora. Nigdy więcej tam nie wrócę.

Mieciu

Bez kitu, jak wy mozecie pracowac za 1500E i 250 godzin??? Macie wy godnosc czlowieka? Sredniowiecze Panie. 176 godzin w miesiacu, 3400 E wyplaty, kazda nadgodzina 50%, powyzej 2 godzin - 100%. Na dodatek chatka oplacona przez firme i dojazd na budowe zapewniony przez pracodawce. Co do pracy w sob czy niedz - kazda godzina 100%, ale zdarza sie raz na dwa miesiace. Finlandia - polecam i zycze powodzenia.

Wierny wdowiec_16

Zarobki w dól wychodzi ponizej 7,20e na godzine. Podpisujesz papier za zwrot kosztow na kwartal za przejazdy do domu a dostajesz jedno wielkie zero. Coś kręcą z podatkami nie dostajemy kartek od czerwca nie ma i chyba nie bedzie chyba ze instal niedlugo ma paść !?

Pimpek

Najlepiej jest w Badzie tu jest super nie to co w innych firmach

szzz

Najważniejsze jest to, że atmosfera znacznie dopisuje.

Anathemare

Jeżeli, któryś z Panów jest zainteresowany zmianą pracy i może podjąć pracę za granicą w charakterze brygadzisty lub kierownika robót sanitarnych, to polecam skontaktować się pod tym nr. 516991271.

jasny pan

Była podwyzka ?

Janek

Ja tez pracowalem troche w Instalu , ale za tyle godzin co przepracowalem 246 godz otrzymalem 1460 euro , zwolnilem sie od razu. Teraz pracuje w Niemieckiej firmie i wyciagam bardzo dobre pieniadze i mam delegacje placona 40 euro i wszystkie swiadczenia . Z tego co wiem moja Firma potrzebuje Monterow Sanitar Heizung , tylko trzeba znac troche jezyk Niemiecki to wezma od zaraz , podaje tel do Firmy. 0049 20393541822 Pozdrawiam Wlodek

z
@Janek 03.08.2016 10:19

podaj nazwe firmy

Ja

2500 EURO ??

Bolo

A kto to ten dominator

Popo

Witam ja pracowałem do maja u panów arturow romanow w Frankfurcie ale od stycznia zarobki z miesiąca na miesiąc grosze u nich jest za dużo myślących a nie robiących za chwilę to sami będą robić tam jesscze jedynie i myśli i robi dominator ale on ma chyba z 2500 , na rękę pozdrawiam i nie żałuję ze mnie tam nie ma

jeti

pozdrawiam pana zbyszka piotrowskiego mysle ze kiedys sie z nim spotkam prze porzadny gosc

pelemele

gdzie pracujesz ? możesz mi udzielić więcej informacji na prv ?

pelemele

czy może ktoś mi udzielić informacji jakie są warunki we Frankfurcie i kto tam jest Kierownikiem. Jakie są zarobki na godzinę i ile godzin się pracuje.200-250?

bolek ps

ty osle w jakim ty świecie żyjesz? co

ringo

niech przyjedza pan zbyszek piotrowski jedyny normalny i ludzki czlowiek pozdrawiam go

maly

Hej chłopaki to co piszecie to cala prawda z zarobkami to krytyka może kierownictwo z instalu obudzi się w końcu fachowcy im uciekają a ludzie którzy przyjeżdżają to parodia nic nie kumaja to biorą taką samą wypłatę Apeluję do pana Wiesława podnieś zarobki bo inaczej ludzie z biura będą musieli się przebrac i robić

gwint

tam jest tak jak pijesz wodke i jeszcze stawiasz to jestes ok ale z tymi co pijesz to i tak cie obgadaja dotyczy sie ludzi od kasperskiego same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] medy dosc ze gnija w ogierni to jeszcze podpierdalaja sie na wzajem bardzo wporzadku jest piotrek band apacz zajebisty fachowiec niektorzy powinni mu buty czyscic skromny chlopak nie ze znim robisz to cwaniaka rznie wytlumaczy pomoze super gosc pozdrawiam go

Diabeł
@gwint 05.06.2016 18:36

Z Apaczem wszędzie!!!!!

rychu

pozdrawiam najlepszego kiero w instalu pana zbyszka piotrowskiego mysle ze przyjedzie ogarnac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

popek

Tak samo jest w Bad Windschaim psełdo majster mówi ze nie mogą jeżdzić ci sami ludzie w busie do kraju co miesiąc a sam nie lepiej robi a o alkocholu to już szkoda pisać

kikus

Kilka slow o budowie Henninger Turm w Frankfurcie. Majster Leszek S pozwala swoim ludzią chodzić pijanym po budowie Darek S śpi pijany w katach . Ogólnie wszyscy przełożeni czepiają się o 3 minuty a sami schodza 13 40 na przerwę do 15 . Jakub P wielki odniarowiwc a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi jeszcze ludzi nie szanuje . Dobrze ze ma nazwisko bo nawet tygodnia nie przerobił . Wniosek prosty jeśli stawiasz wodke majstrowi masz lzej . Pozdrawian i nigdy już tam nie wrócę .

szachty

zarabiaja tylko dupo lizy na lotnisku i podpierdalacze pewnie po 1900euro lapowkasz pan kasperski taki klimat ma tam

metry

szkoda ze juz nie ma pana z( usunięte przez administratora )

kicha

W istalu z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej pensje po 1400euro za 250godzin a Rafałek P.mówi ze bedzie lepiej zeby zatrzymać pracowników ale i tak co tydzień ktoś odchodzi do lepszej firmy lub idzie na chorobowe hehe

ENERGO

Jeżeli jest fachowcem (dobrym monterem bo tylko tacy zarabiają)dam mu pracę i zarobi 4000 zł

Nieudacznik

Witam, mój Ojciec pracuje w Instalu od 25 lat. Otrzymuje 1400 zł na rękę. Z tego powodu, że ma 62 lata, żadna inna firma nie chce go przyjąć. Życzę Wam, żebyście nie doczekali takiej sytuacji w życiu.

Zostaw opinię o Instal Kraków SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal Kraków SA