Opinie o MARR S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MARR S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MARR S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARR S.A. w Kraków

Elżbieta Nowy wpis

Wszyscy zaprzeczają tym złym opiniom to wychodzi na to że to musi być całkiem niezła firma i przede wszystkim stabilna. Bo ludzie zostali zwolnieni za lenistwo. A tacy co sumiennie pracują to mogą być pewni stałej umowy?

Bedni Nowy wpis

Dziwią mnie wpisy niektórych, ktoś chyba musiał za coś wylecieć, bądź obijać się w pracy, bo ciężko o złą opinie, gdy ma się doświadczenie z różnych firm. Ja pracowałem w życiu w trzech i w MARR było najstabilniej.

Zbigniew Dyblik Nowy wpis

W mojej opinii bardzo dobra firma, po kilku latach pracy w MARR mam w większości pozytywne wspomnienia i szkoda było zmieniać pracę. Ludzie do dogadania, kierownictwo normalne osoby, dało się dogadać z większością. Cieszy że inwestują w pracownika szkolenia itp

Jerzy Nowy wpis

Nie rozumiem tej opinii. Ja słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MARR S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w MARR S.A.? Podzielcie się tymi informacjami.

nie polecam. brak profesjonalizmu. Zarząd tępy, dyrektorzy z układu po/psl. teraz probują zmienić barwy polityczne bo boją się zmian po wyborach. bałagan i totalny brak organizacji pracy

Eryk

Dla mnie nie ma znaczenia , że ktoś jest z tej czy z innej partii oby był dobry w pracy.

Kania

pewnie, że się znają na zagadnieniach. LUCEK ma rację. Znają się panowie dyrektorzy to pewnie wiedzą, że to jeszcze kilka dni na stanowisku, pewnie firmy pozakładają........

Waldi

Już nie doszukujcie się dziury w całym. W takiej instytucji powinni pracować ludzie znający zagadnienie!!

Lucek

No to już niedługo bo do wyborów samorządowych. Ale Ci dyrektorzy i kierownicy znajdą pewnie szybko pracę bo to rewelacyjni specjaliści, sami działacze PO i PSL. Pewnie pozakładają firmy........

oz
@Lucek

zatrudnili znanych polityków i znajomych głównego bossa. wydają kasę na prawo i lewo. wiedzą ze maja ostatnie miesiące. trzeba wywalić wszystkich do referenta

NSA

no bo musisz być z PO coby Cię zatrudnili, na stanowiskach kierowniczych są działacze krakowskiej PO , to jeszcze chwile bo za niedługo ich wymienią

martko

bo faktycznie nie prowadzą teraz żadnych nowych rekrutacji, ale nie ma się co zrażać, można też złożyć cv w siedzibie

zMARRniony

Jakby to powiedzieć - MARR S.A. to skrót od Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (z większościowym akcjonariatem UMWM - Urzędu Wojewódzkiego Województwa Małopolskiego). Jeżeli poszukują zbrojarzy i cieśli - to chyba po to, żeby zabetonować politycznie nadanych i obsadzonych. Chyba się koledze jednak coś pomyliło ;)

marko

Ludzi pracujących tam stać na wiele i taka praca im uwłacza. Nie rozumiem, jak można pracować i mieć świadomość, że robi się coś złego i wbrew zasadom, których uczono podczas procesu rekrutacji.

popis

rozumiem wszsytko ale nie przystoi tak napierniczac na bylych pracodawcow

kombajn

Pracowałem w RIF i widziałem tyle, że możnaby książke napisać. Fakt - pracownik MUSI wykonać określone zadania, choćby musiał przekroczyć swoje kompetencje licząc na brak wiedzy prawnej ze strony beneficjenta.

zlomanczuk

Powiem tak. Pracowałem przez kilka lat i wyszedłem bo miałem dosłownie dość negatywnej atmosfery, która przybierała na sile z każdym tygodniem. To miejsce przypomina obecnie bardziej biuro śledcze aniżeli instytucje, która miała pomagać beneficjentom i wzmaniać Polską gospodarkę. O tym nie mówi się, ale każdy jest przymuszany w pewnym sensie to osiągnięcia wskaźników po trupach. Najcięższe sytuacje dotyczą doszukiwania się haków na beneficjentów, których projekty zbyt gładko idą. Niestety liczy się tylko kasa a najbardziej ta z odzysku, czyli po wypowiedzeniu umowy o dofinansowanie ludzie doprowadzania są do ostateczności i kończą jako bankruci. Nie mogłem tak pracować dłużej i mieć na sumieniu kogokolwiek.

aaaa

Kierownictwu się wydaje że są Panami a Prezes jak wyżej w opinii, Politycznie wsadzeni ludzie bez zasad.

aaaa

Firma, która miała kiedyś renomę, teraz za marne grosze pracujesz i jeszcze użerasz się z niedouczonym i przygłupim kierownictwem, o prezesie nie wspomnę, bo samo jego nazwisko mówi za siebie... nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o MARR S.A. - Kraków

MARR S.A.
  • Kordylewskiego 11