Neo Focus Forum

Kraków

Opinie o Neo Focus Forum

Freelancer

Współpracowałem z tą firmą jako freelancer - nie zapłacili za wykonaną pracę... jak sie potem okazało - jest to stała praktyka. NIE POLECAM!!

Natalia

@wido ma rację najlepiej szukać u pracowników informacji, ale to nie zmienia faktu , że tu się pojawiają pracownicy i wypowiadają swoje opinie.

wido

witam serdecznie, co do ofert pracy w neo focus to radziłbym raczej poszukać u kogoś będącego bliżej firmy informacji. Tak jest najłtawiej i najpewniej

Win

Nie ma i nie bedzie ogloszen bo firma zniknęła z rynku

Ndo

A czy ta firma nadal funkcjonuje?

poszkodowany

Mam nadzieję że dzięki takim wpisom zmiana nazwy spółki nie ułatwi im życia. Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)

Nica

Bardzo nam miło ze cały wolny czas poświęcacie na śledzenie tego co się dzieje z focusem

Nowy pracownik

Polecam natomiast firme(usunięte przez administratora)w Krakowie.Bardzo rzetelna firma, placa zawsze na czas. Tylko te same twarze i osoby cos mi przypominaja. Kto zgadnie co? :)

Piotr B.

ja cie NEO kurde co za zmiana :D jak widac ze strony znikly slodkie portrety wlasciciela i co 5 min zmieniajacych sie handlowców, oraz kontakt tylko mailowy, tak to zdecydowanie firma rozwojowa - nie polecam, (usunięte przez administratora) atmosfera fatalna, co chwila zmieniaja sie ludzie, nie polecam. Najlepsi i najwierniejsi pracownicy sie juz dawno wykruszyli.

Zewnętrzny dostawca

Zdecydowanie nie polecam. Unikać.

ania

wszyscy dodający komentarze powinni zwrócić uwagę , że jest to profil firmy Neo focus tak więc wypisywanie bzdur na temat upadłości nie powinno mieć miejsca sprawa nie dotyczy bowiem firmy na której profilu dodajecie opinie.

kotek
@ania 11.03.2015 11:37

Anuśka, tyś chyba z Ksiezyca spadla :). Spojrzyj chociaz na logo w lewym gornym rogu tej stronki i zastanow sie co piszesz.

Neo Focus Forum

Prosimy o nie umieszczanie imiennych, nie potwierdzonych oskarżeń. Prośba ta jest zgodna z regulaminem gowork. Wszelkie tego typu wpisy mogą podlegać usunięciu. Portal nie jest miejscem w którym każdy, bezimienny człowiek może bez żadnych ograniczeń obrażać, wypisywać co chce, oraz uzywać do opisu nazwisk konkretnych osób.

były

widzę że chyba ostrzeżenia dla go work podziałały od tygodnia juz nie znikają żadne wpisy

byly

Ja czekam juz od tygodnia na oficjalna odpowiedz administatora o powod usuwania wpisow oczywiscie na infolinii nie potrafia tego wytlumaczyc i mowia ze maja 21 dni na odpowiedz

były

czy administrator gowork nie pracuje czasem w firmie neo focus forum? nie widzę żadnej innej opcji bo usuwa wszystkie posty które nie wychwalają firmy neo focus.

aktualny pracownik

Ja pracuje w tej firmie od ponad 10 lat. Ludzie, którzy ja tworzą są super.

lampa

pisaliście jakiś czas temu o jakimś wniosku o upadłość, to znaczy że firma już nie funkcjonuje czy może przetrwała i są jakieś rekrutacje? ja jestem bardzo chętna do pracy każdej za prawie każdą kasę. mam największe doświadczenia w ntypowych pracach biurowych i administracyjnych,(usunięte przez administratora) znajdzie się coś fajnego dla mnie u nich?

Były

Czyli jest jak było :)

Mirabel

W takim razie uzasadnione jest pytanie - w jaki sposób firma tyle czasu może istnieć najnormalniej w świecie pomimo kiepskiego zarządzania? Rozumiem, że można czasami coś przeoczyć ale notoryczne działanie jest raczej przegięciem. Focus Forum sprawia wrażenie firmy dobrze zorganizowanej, ale im dalej w las.....

gugugaga :-)

są firmy (pisane przez małe "f") i Firmy (pisane przez duże "F")ta z pewnością zalicza sie do tej pierwszej grupy - firm... bałagan, chaos,reszta bez komentarza, ale w sumie żadna nowość - hello!!! to Polska :-)kto ma dość - odchodzi, komu mało - zostaje, a kto chce przeżyć przygodę z tą firmą zeby sie przekonać o czym tutaj mowa - przychodzi :-)

NICA

gadaj zdrów, nie ma to jak zawiść, na złość wrogom focus jest i będzie, mało tego ma się coraz lepiej, klienci wracają więć możecie już przestać wypisywać ciągle te same bzdury bo od pięciu lat tak piszecie!!!!!

Byly

Nawet stara kadra sie wykruszyla juz.

Były

Cos sie pusto w Focusie robi...

ania 2014
@nica 31.05.2014 20:43
Zmienil sobie focus siedzibe na swoja wlasna zeby nie mysiec nikomu placic za wynajem matolku. Dodatkowo idz po rozum do glowy...

nica
@ania 2014 03.09.2014 13:23

kiepskie masz info żałosna dziewczynko

Co do opini to firma powinna zmienic nazwe na hocus focus bo takie cuda sie tam dzieja

Raikki

No nie wiem, niektórzy normalnie z tej pracy są w stanie się utrzymać, chociaż nie mam zielonego pojęcia jakie stawki może oferować Focus.

nica

Dokladnie z opoznieniem ale jednak sa w dodatku konkurencja sie wywalila a focus na zlosc wrogom caly czas jest i jeszcze dlugo bedzie

ania2014
@nica 01.03.2014 23:57

chyba juz nie dlugo. Adres firmy zarejstrowany jest w miejscowosci...krzywaczka :) Tam chyba zlokalizowany jest..... skansen gdzie ta firma powinna juz dawno trafic

kasia

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Pensje nigdy na czas. Atmosfera wiecznego napięcia, brak kasy dla dostawców i realizację zamówień. Masakra. W tej firmie można się dorobić wrzodów na żołądku i nic więcej. NIE POLECAM

Raczej nieprawda dalej jest tak jak było (usunięte przez administratora) nie polecam ja i przynajmniej parę osób szuka czegoś lepszego. NIE POLECAM !!!

nika

Filip - 2013-09-25 15:18:25 Ciekawe tylko czemu tylu ludzi ,łącznie z pracującymi od początku odeszło ? Skoro firma jest taka super.jedni odeszli drudzy zostali, jest parę osób które są od samego początku a to już ładnych parę lat, co do tych którzy odeszli, wielu chciało wrócić ale już nie było dla nich miejsca, rotacja jest wszędzie.

Filip

nika

anonim - 2013-09-23 11:32:02 A te ich wyroby to są najwyższej jakości? Wielu klientów ma focus forum ,czy byli oni zadowoleni? Jeśli pracowałes to na pewno wiesz możesz poopowiadać Sam sobie odpowiedz, fakt ze inne podobne firmy już dawno się wyłożyły o czymś świadczy a FF jest tyle lat i jeszcze pewnie wiele będzie. Klienci, którzy zostali podebrani przez pewnego ''pana'' powoli wracają, mamy czasy jakie mamy wielu przedsiębiorców ma problemy z płynnością finansową tak jest też w focusie. Problematyczne jest to, że jak napisał Piotr nikt nie ma odwagi powiedzieć w cztery oczy co mu na wątrobie leży, żenujący jest fakt iż nikt nikogo na siłę nie trzyma, każdy może iść sobie swoją drogą. po co siedzą a po godzinach anonimowo rzygają żalami.

Nie wiecie przypadkiem czy można u nich wyleasingować wyspe na elektroniki? Zależy mi żeby to dobrze wyglądało,a nie stać mnie na kupno?

manto

(usunięte przez administratora) Często sie zmieniaja ludzie na kierowniczych stanowiskach w forumie

A jak na krakow to duzo sie zarabia ile w tej chwili jest najnizszej pensji w tej firmie jak dotad jaka najnizsza byla?

To ile zarabia przedstawiciel handlowy w focus forum czy duzo pieniedzy moze miec z tej pracy dla firmy limitowany czas pracy jest???

kot dominika
@anonim 24.08.2013 09:44
w focus forum zatrudniaja tez osoby z czesciowa niepelnosprawnoscia z grupa inwalidzka czy nie ma takiej mozliwosci...

oczywiscie w kwietniu zakow z taka grupa zatrudniaja

NINA

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE I POTWIERDZAM NIESTETY WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE.

Jeremi

Potwierdzam!!!!!!

mariusz

Nie no jasne ja rozumiem że każdy idą do pracy raczej nie spodziewa się takiego zachowania i traktowania ze strony pracodawcy

NATKA

Jednym słowem firma powinna lekko zmienić nazwę, aby być bardziej "dzisiejsza" proponuje więc Focus Pokus oczywiscie od słynnego Hokus Pokus... są jedynie słowne obietnice... naprawde nie polecam, zmarnowany czas..

mariusz

Czy jest możliwość w takiej sytuacji kiedy mam klinetów i kontakty zabrać ze sobą tych klientów jeśli zostanę zwolniony?

To że wróci to jest akurat wiadome. Z tą umową o której piszesz że nie przedłuższy to podają wtedy jakiś powód?

bartosz

No wiesz do życia potrzebuje jedzenia jednak. Jak będę mieć szczęście? To jak się nie ma szczęścia to ile się zarabia?

kosciany smok

i jakie sa Twoje doswiadczenia ? Mysle ze nie popracujesz tam dluzej niz 3 m-ce.

gabryś

To napiszcie jeszcze raz w takim razie to co pisaliście. Bo skoro taka obiektywna opinia to się przyda :)

gabryś

anonim to skoro piszesz że usuwają i że nie polecasz to napisz w takim razie coś o tej firmie więcej. Może teraz nie usuną

gabryś

Ja to się zastanawiam się czy składać cv do focus forum. Chciałbym się dowiedzieć na temat zarobków. Oczywiście nie chodzi mi o jakieś kierownicze stanowisko tylko takie podstawowe

waldek

Normalna firma, normalni ludzie.

Zostaw opinię o Neo Focus Forum - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neo Focus Forum