Hurra Comunications

Opinie o Hurra Comunications

jaś

nie dziwne, jednak zawód fronted developera to już jakaś tam ściśle zamknięta branża, nie widzę szans dla osób spoza kręgów developerskich :) pozdro @hata

atmosfera i warunki pracy naprawdę znakomite - kadra kierownicza (w większości) bardzo zabiega o dobre samopoczucie pracowników. siedzimy w przestronnych pokojach, stanowiska pracy są dobrze wyposażone i wygodne. sprzęt dokupywany jest wedle indywidualnych życzeń, nie ma tu specjalnego ograniczenia. czas pracy jest ściśle ustalony choć płynny w obrębie tygodnia, rzadko zdarzają się jakieś nadgodziny

Zostaw opinię o Hurra Comunications - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurra Comunications