Hurra Comunications Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Hurra Comunications Sp. z o.o.

Ambitny ;)

W komentarzach niektórych, byłych pracowników daje się wyczuć tzw. Buldópizm. Z Hurry odszedłem w 2013 roku po 7 latach w ciągu których wiele się nauczyłem i nawiązałem przyjaźnie na całe życie. Oczywiście stack technologiczny czy też procesy nie wszystkim bedą pasować, ale to można powiedzieć o każdej firmie. TLDR; Atmosfera i dobry balans praca/życie. Polecam!

windykator
@Ambitny ;) 07.03.2017, 22:15

jedno pytanie- dlaczego sledzisz oceny firmy z ktorej odszedles x lat temu? wygladato mocno podejrzanie jakby ktos Cie prosil o pomoc w opiniach czy cos.. choc mlodzi pewnie to kupie.. i wpartola sie w g.. ogolnie..

BylyJanusz

Ogólnie JanuszSoft - technologie sprzed 15 lat. Programiści z długim stażem na ciepłych posadkach, którzy taska na 10 min robią w kilka dni - mimo to wszyscy zadowoleni. Niestety Ci bardziej ambitni programiści już dawno odeszli.

Obecny

Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie dlatego, że nie mam innych ofert pracy. Cenię sobie ludzi i atmosferę. Kierownictwo jest fair, projekty ok, płace na średnim poziomie.

Najsympatyczniejsza firma, w jakiej pracowałem. Miła atmosfera, doświadczeni ludzie, ciekawe projekty. Praca na szczęście w normalnych pokojach a nie w open space. Osoba zajmujaca się kadrami - faktycznie sporo od nas starsza ale zawsze bardzo pomocna w każdej sprawie.

użytkownik zarejestrowany

ceo

coz, jak jestes tzw graduate czy cos w tym stylu to pewnie Ci wszystko pasuje.. a starsi koledzy maja wyzsze wymagania niz mlokosy...

test&prezes
@ceo 13.06.2016, 23:21

witaj widzę, że czujesz temat. no trudno się z Tobą nie zgodzić. dokładnie- młokosy mają wymagania minimalne, a starsi koledzy konkretne.. i ich spełnienia nie ma w tej firmie.

były pracownik

Slabiutka firma, nikomu sie nie chce, kroluje zrzucanie odpowiedzialnosci i jakos-to-bedzie. Zdarzaja sie fajne zespoly, ale wiekszosc podpada pod opisany schemat. Kadrowa jest jakas baba z tapirem po 50, ktora wysyla non stop info, ze woda przyjechala, albo zeby klatki podlewac. Nie ma open space, tylko przygnebiajce pokoiki w starym prlowskim biurowcu. jesli lubisz spokoj i brak rozwoju, to wymarzona praca. W innym wypadku lepiej poszukac pracy w powaznej firmie.

Obecny_pracownik_Hurra
@były pracownik 22.02.2016, 21:08

"Nie ma open space, tylko przygnebiajce pokoiki w starym prlowskim biurowcu. " No to chyba własnie jest zaleta, a nie wada. Open Space to zło. Smutne, że "były pracownik" miał takie złe doświadczenia, może faktycznie trafił pechowo z zespołem. Ja pracuję w firmie ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Firma dobrze traktuje pracowników, nie ma crunchu, jest fajna atmosfera którą tworza bardzo fajni ludzie. Nie dajcie się zniechęcić tą negatywną opinią, w firmie jest wielu pracowników którzy pracują tam ponad 5 lat, co chyba mówi samo za siebie.

Unknow
@były pracownik 22.02.2016, 21:08

Nie podzielam opini. Współczuje że masz takie odczucia. Odnośnie "Kadrowej" ja mam zupelnie odmienne zdanie.

Ktos

Świetna firma, której największym kapitałem są ludzie. Małe zespoły, świetna atmosfera, ciekawe projekty i odpowiedzialność za swoje działania. Gdyby tylko zarobki były wyższe..

CEO
@Ktos 13.01.2016, 10:20

wyższe nie beda..bo firma zalezy od innej na zasadzie insourcingu..jest przecietnie

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Hurra Comunications Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Hurra Comunications Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurra Comunications Sp. z o.o.