Opinie o Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta) w Kraków

Magda

Hej, czy faktycznie jest to micro jak piszecie i problem z wypłacaniem w terminie? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Programista Nowy wpis
@Magda

Nie wiem o co poprzednikom chodzi ale ja pracuje w tej firmie od 2 lat, w teamie 10 osobowym dla klienta z USA i zarowno ja jak i zadna inna osoba nie miala problemu z wypłatą pieniedzy na czas. Bardzo polecam, dobrze mi się tutaj pracuje.

Gal Anonim

Dobrze radzę omijać tę "firmę" szerokim łukiem. Piękne słowa, dokładne plany, a dopiero jak się tam trochę popracuje, to zaczyna być widoczna prawdziwa twarz firmy, która jest po prostu toksyczna. Firma odwraca się od pracownika, księgowość robi co chce i nawet jeśli sam pan prezes powie, że dostaniesz wypłatę tego i tego dnia, to księgowość zrobi co chce. Zaległości w wynagrodzeniach to standardowa praktyka i dotknęła nie tylko mnie ale i inne osoby. Potem dochodzi do tego brak kontaktu z kimkolwiek z firmy. Pierwszy raz spotkałem się z ghostowaniem że strony pracodawcy który kreuje swój wizerunek jako super międzynarodowa firmę. Dziwię się że ktokolwiek chce tam jeszcze pracować. Uciekajcie czym prędzej!!!!

Dobrze mówi Nowy wpis
@Gal Anonim

to zwykły januszex udający nowoczesną firme

Edyta Nowy wpis

Hej, niedawno się dzieliłeś opinią o firmie wiec może jeszcze można coś uzyskać ifofrmacji od ciebie? jak długo trwał ten projekt, czy umowę miałeś tylko na okres jego trwania, nie było szans na przejście potem do innego projektu i dalsze zatrudnienie?

Ja Nowy wpis

Ja polecam crodu i chętnie do nich wrócę. Wszystko zależy do jakiego projektu trafisz. mój projekt był ok, chociaż mógł być troche lepiej zorganizowany. Nie narzekam. Z tego co wiem klient końcowy miał problemy z płatnościami, natomiast Crodu w stosunku do mnie zachowało się fair i zapłaciło wszystko zgodnie z umową, szacunek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta)? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Username

Nie polecam tego pośrednika pracy. Jako były pracownik doświadczyłem nie wypłacalności za miesiąc kontraktu poprzez zmienianie na sztywno przez menadżera przepracowanej ilości godzin pod koniec miesiąc. Co wiadomo jak pracujesz na kontrakcie równa się mniejsza kwota do zapłacenia za miesiąc pracy. Ponad to pojawiały się toksyczne praktyki zarządzaniowe takie jak micro management. Nie polecam pracodawcy który w rzeczywistości jest pośrednik pracy a stabilna firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku wraz ze swoim niezależnym produktem ( jak to się przedstawiają w procesie rekrutacji byle tylko złowić kandydata )

@Username

ciekawa bym była tylko co nagle się tutaj zmieniło, że to micro zostało nagle wprowadzone? i jeśli chodzi o to całe niewypłacenie to prawnie nie masz możliwości roszczenia się o to?

• Jak się pracuje w Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta)?

Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta)
  • Szlak 26 lok. 18
    31-153 Kraków

Crodu Wojtas Król Dudzicz sp.j.(spółka zamknięta)