Opinie o Medapp S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medapp S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medapp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medapp S.A. w Kraków

Daniel

Witam, chciał bym uzyskać informacje z wewnątrz firmy Medapp. S.A. Jestem małym inwestorem i posiada mały pakiet akcji spółki. Wdzięczny bym był za informację z wewnątrz, poza ogólnym meistreamem.

@Iga

Bezpodstawnie zakładasz, że cokolwiek się udaje, bo raczej po prostu od dawna NIC NIE ROBIĄ. Nie słyszałem, żeby kiedykolwiek formalnie zlecano komukolwiek nadgodziny, zdarzały się za to narzekania menadżerów, że coś zbyt długo trwa lub jeszcze nie działa dość dobrze... Jeśli ktoś przyjdzie do MedAppu do pracy, to wrzucą go bez wdrożenia do dawno zostawionego projektu i będzie musiał sam rozpoznać co, jak i gdzie jest zrobione, żeby móc zacząć w tym robić coś swojego...

Czy w Medapp S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Wiola

Nie wygląda na to, żeby to jakoś funkcjonowało... Wystarczy przejrzeć oficjalną stronę internetową, gdzie wciąż wiszą oferty pracy z października 2022 czy ogłoszenie, że będzie wcześniejsze walne zgromadzenie akcjonariuszy, a nic o ostatnim... Jeśli nie potrafią zadbać o tak proste drobnostki, to jak o poważniejsze sprawy? Firmie już nawet robienie pozorów działalności za bardzo nie wychodzi, więc jej koniec jest bliski..

Dzień dobry. w ofercie dla Full Stack Engineer’a która jest teraz widoczna w sieci w wymaganiach wpisano odpowiednie wyksztalcenie w dziedzinie informatyki i tym podobnych. bez ukończonej jeszcze szkoły wyższej nie ma szans na aplikowanie?

Faktycznie tak jak ktoś kiedyś wspomniał widnieje na stronie oferta z data 2022, lecz także wrzucono z parę dni temu kolejna na fullstacka. Możecie napisać czy w ogóle warto udać się na rozmowę? parę miesięcy minęło od poprzednich opinii, nikt tez chyba nie odnosił się bezpośrednio do tego stanowiska o ile dobrze widzę? Jakich zarobków dev może się spodziewać?

D Nowy wpis

W tej ofercie jest np. .NET Framework, WPF, UWP i AngularJS - od dawna przestarzałe technologie. Chcesz zdobywać doświadczenie, na które na rynku niemal nie ma już zapotrzebowania - bez wartości? Co wpiszesz w CV jak wkrótce będziesz potrzebował po MedAppie zmienić pracę? Programowanie jednocześnie w C#, Pythonie i TypeScript, a do tego jeszcze CI/CD i zarządzanie chmurą Azure. Może miałoby sens bycie fullstackiem z 1 technologią w każdym zakresie, ale tu pomieszanie jest zbyt duże. Przy tym co tu widać o tym jak płacili wcześniej na pewno nie stać ich na kogoś, kto dobrze potrafi to wszystko, a jeśli szukają kogoś, kto zna najwyżej tak sobie, ale będzie tani, to to projekt bez przyszłości... Widać, że to źle zarządzany projekt i powinni raczej zacząć od wybrania technologii do tworzenia od nowa na czysto; a w coś takiego nie ma sensu się pakować...

Daniel

@Daniel

Szybko sprzedawaj, żeby nie zostać z papierem bezwartościowym; za 2 tygodnie będzie opublikowany raport kwartalny, który potwierdzi wiele problemów jak choćby brak zatrudnienia do realizacji celów spółki, a nawet uzupełniania wakatów...

Alex
@X

Jak to się ma do bieżącej sytuacji pracowników? Pojawiały się wzmianki o rotacjach ale były omawiane z rok temu, w tym jakie jest podejście kadry pracowniczej i jak sama praca jest organizowana?

@Alex

"Rotacje" to ładne i łagodne słowo, które ukrywa fakt, że to były raczej odejścia i zwolnienia, po których wakatów nie uzupełniono, dlatego brakuje pracowników, którzy mogliby Ci odpowiedzieć...

Iga
@X

Skoro brakuje to tym bardziej ciekawi mnie to zapytanie o stronę organizacyjną. Jaki następuje podział obowiązków, że udaje się tę sytuację pogodzić? Dodatkowo o jakich zarobkach wtedy może być mowa? Czy to są nadgodziny?

X Nowy wpis
@Iga

ktoś

Wygląda na to, że nie ma komu odpowiedzieć, bo większość pracowników już dawno opuściła MedApp, a nowych ofert pracy od dawna nie ogłaszano - czyli po staremu dalej marnie i żałośnie.

Czarna
@ktoś

To na jakiej zasadzie miałoby to funkcjonować? Piszesz, że wcześniejsi odeszli i te brak nie zostały w żaden sposób zapełnione skoro ofert nie ma? To jak teraz może wyglądać podział obowiązków? Jak zorganizowano pracę, że nie ma poszukiwań?

ktoś
@Czarna

A czemu zakładasz, że to ma jakoś funkcjonować? Prezes MedAppu widocznie uważa, że ma taki super produkt, który sam podbije rynek, więc nie trzeba go rozwijać ani zapewniać wsparcia technicznego potencjalnym klientom...

Wiola
@ktoś

A funkcjonuje to jakoś czy nie? Pisaliście kiedyś o jakimś funkcjonowaniu, kto bada te efektywność? Nie ma działu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne? To jaka teraz jest struktura firmy tak dla jasności?

@Wiola

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medapp S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Medapp S.A.?

Zawiedziony

Prezes MedAppu traktuje pracowników jako zło konieczne - płaci najmniej jak się da, bez walki nie da podwyżki, a najlepiej, żeby 1 osoba na 1 etacie miała kompetencje do pełnienia kilku funkcji, za które się jej nie płaci. Kierownictwo nie ma czasu na planowanie i nadzorowanie pracy i jej rzeczywistych efektów, a ważne jest tylko tyle, żeby na (usunięte przez administratora), targach i branżowych konferencjach pokazać, że robi się coś, co robi wrażenie; więc jeśli akceptujesz, że za(usunięte przez administratora) pieniądze będą marnować Ci potencjał i wysiłki, to MedApp mógłby się nadawać, zaś w przeciwnym razie lepiej omijać tę firmę z daleka.

Bez nicku

Zgadza się, w okresie wakacyjnym rozpoczęły się duże odejścia - z wyboru firmy i pracowników, głównie odchodzili pracownicy zatrudnieni do rozwoju produktu telemedycznego (deweloperzy, inżynierowie) oraz administracja. Ciekawa jest dalsza perspektywa rozwoju firmy.....

@Bez nicku

Czemu Ci pracownicy zostali zwolnieni? Jest jakiś konkretny powód?

Tomaszek
@Beata

odeszli po analizie artykułu w PB i areszcie dla K.Z.

@Tomaszek

I jakie największe obawy mógł ten artykuł wywołać tak naprawdę, że tego typu reakcja by się pojawiła? Z ciekawości jesteś może na bieżąco? Interesuje mnie sytuacja tutaj po mijającym kwartale. Uzupełnili te braki?

@Barbara

Wiadomości o K.Z. raczej nie miały wtedy znaczenia dla pracowników MedAppu, a odejścia i zwolnienia były z powodów ekonomicznych - pracownicy chcieli rynkowych wynagrodzeń, a prezes ciąć koszty, w konsekwencji czego zdecydował o zaprzestaniu rozwoju i outsourcingu utrzymania projektu telemedycznego. Trudno, żeby uzupełnili braki nie prowadząc rekrutacji i nie chcąc płacić rynkowych stawek wynagrodzeń.

Ard

Czy w ostatnim czasie odeszło z pracy dużo pracowników ? Pojawiają się niepokojące plotki w Internecie

Teresa
@Ard

Gdzie te plotki znalazłaś/eś?

Ard
@Teresa

Na forach o tematyce giełdowej.

@Ard

Podasz jakie, bo sama bym chciała zobaczyć

staz

ktos wie jak teraz wyglada praca w medapp? warto? może staż?

@staz

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak zarobki atmosfera czy coś innego?

Agnet007
@staz

Jaki staż ? Mówisz o tych darmowych zajęciach w MedApp? Niema co tam nawet podchodzić. Znajomi wspominali ze teraz ludzie są zwalniani a nie przyjmowani.

@Agnet007

A powód to Ci podali?

Magda
@staz

Praca bardzo się rożni w zaleznosci od tego do jakiego zespołu trafisz. Teraz jeden został zlikwidowany, ludzie zwolnieni. Atmosfera nigdy nie była dobra, ale obecnie jest po prostu zła. W firmie nie ma programu stazowego, ale staże dla studentów są prowadzone część osób po nich zostaje. Niestety nie można liczyć na program opiekę mentora rozmowę podsumowującą itp po prostu trzeba robic rbootę. Plusem jest opcja rozwoju od począaku jest się samodzielnym. Minusem - brak schematu, chaos, prowizorka, brak narzedzi, chalupnicze metody dziaania :)

Ja osobiście chwalę sobie pracę w MedApp. W moim zespole od dwóch lat rotacja jest praktycznie zerowa. Warunki płacowe według mnie są na poziomie rynkowym. Pod względem technicznym praca jest bardzo ciekawa i rozwijająca. Atmosfera w zespole również jest bardzo dobra, zespół pozytywnie nastawiony. Jest się docenianym za pracę za czym idą też odpowiednie podwyżki :)

Jędrzej

Pracownicy odchodzą regularnie :)

Jolanta
@Jędrzej

Z jakiego powodu niby? Przecież osoba wyżej pozytywnie opisuje firmę :P

Jakie warunki pracy są w Medapp S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Team Manager?

Mdjduchak

Obecnie w firmie nie ma żadnej oferty benefitów pozapłacowych. Nie funkcjonuje również program premii za wyniki. Szatnie? Dla pracowników biurowych? Nie ma ich, role stołówki pełni kuchnia w której jest możliwość odgrzania posiłku. Firma nie organizuje dojazdów, zwraca jedynie koszty podróży służbowych (cała Polska i międzynarodowe) - zgodnie z prawem i nic ponad wymagane przepisami minimum.

@Mdjduchak

Czemu nie funkcjonuje program premiowy? Przecież to motywuje pracowników...

dudjikdj
@Beata

Ponieważ motywowanie pracowników nie jest priorytetem firmy. Rotacja kadry specjalistycznej i managerskiej w ostatnich miesiącach była ogromna.

@dudjikdj

i ta rotacja wyszła może ostatecznie na plus?

Pracowala

Masakra, nieporządek, brak strategii rozwoju, wszystko na ASAP. Firma sterują dwie osoby: jedna to prezes a druga Pan dyrektor zakorzeniony w tej firmie od samego początku który wprowadza wieczny chaos i wpływa negatywnie na zespoły. zarobki na niskim poziomie odstające daleko od średnich krajowych na tych samych stanowiskach. NIE POLECAM

maciuś
@Pracowala

tak było

Zostaw merytoryczną opinię o Medapp S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Medapp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Medapp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medapp S.A.?

Medapp S.A.
  • Dobrego Pasterza 122A