Eko-Tourist

Kraków

Opinie o Eko-Tourist

kasia

Własnie z narzeczonym zastanawiamy się nad tym czy nie skorzystać z ich ofert teraz mają fajne wycieczki i tanie.

Basia K

Biuro godne polecenia! Leciałyśmy z mamą do Meksyku (styczeń 2012- Aztekowei i Majowie). Wycieczkę zorganizowano mimo, że nasza grupa liczyła tylko 2 osoby :) Kontakt oraz przepływ informacji- Super! Pan [usunięte przez moderatora] spisął się na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] l. A program na miejscu został także zrealizowany idealnie- bardzo ciekawy, urozmaicony. Polecamy na przyszłość!!!! :) Oby więcej takich biur! Basia

Zostaw opinię o Eko-Tourist - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Tourist