Opinie o 365 PR w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 365 PR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 365 PR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 365 PR w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w 365 PR występują paczki/bony świąteczne?

Rozczarowana

Tragedia. Beznadziejne projekty, kadra zarządzająca, brak benefitów. Zostałam (usunięte przez administratora)i zatrudniona na stanowisko widmo, które z moim doświadczeniem nie miały nic wspólnego, zostałam zmuszona na prace po godzinach nad durnym projektem, z okropnym klientem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdybym o takiej specyfice pracy, z tym klientem, została poinformowana, ale zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Kilka weekendów spędzonych na projekcie od rana do wieczora za te sama kasę, czyli za tzw odbierane godziny. W firmie nic ciekawego się nie działo, wredne współpracowniczki, które donosiły i były marnymi specjalistkami i które psuły dodatkowo wszystko. Najgorzej zmarnowany czas zawodowy w moim życiu. Nie polecam, tam się nic nie dzieje, zero perspektyw, poszanowania człowieka, kompetencji i czasu pracownika. Odradzam każdemu, chyba, ze mając za sobą zarządzanie działami w innych firmach, chcesz tam robić bazy influencerów.

Kamila
@Rozczarowana

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Jakie to było stanowisko? Czyli co innego mówili na rozmowie rekrutacyjnej, a co innego było po zatrudnieniu? Czy miał Cie kto wdrozyc do obowiazkow?

Rozczarowana Nowy wpis
@Kamila

Ja już sama nie wiem jakie to miało być stanowisko. Miałam robić strategie, zarządzać zespołem, a nie było kim zarządzać. ???? Dokładnie, co innego na rozmowie, co innego realu. Straciłam kupę czasu w piękne letnie dni nad projektem po godzinach, który sprawiał same problemy. Nie można tego nazwać obowiązkami, teoretycznie miał kto to zrobić. Ja po prostu z osoby, która zarządzała w poprzedniej firmie 13 osobowym zespołem i marketingiem całej agencji, zostałam tam specjalistka od słabych projektów i miałam robić bazy influencerow i kontaktować się z nimi. Komedia. ????

Kamila Nowy wpis
@Rozczarowana

Bardzo ciekawe czemu osoba, która była poprzednio na tym stanowisku, zrezygnowala, wiadomo cos na ten temat?

Kamil Nowy wpis

@Maria a w jakim wieku jest kadra kierownicza?

Angelika

Jakie są plusy pracy w tej firmie ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 365 PR, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mariola

czy to prawda, co mówią?

Igor

Czasami trzeba zweryfikować swoje postępowanie w stosunku do innych osób w firmie. Firma jest dobra ale dużo zależy od nas samych.

Maria

Co może zaoferować agencja 365? Hmm z pewnością uczciwą umowę, pieniądze przelane na czas i to chyba tyle pozytywów po prawie rocznej pracy. W agencji 365 spotka Was szereg rozczarowań, jakimi są: - kadra zarządzająca, która przyjmuje strategię dobrego i złego policjanta. Jedno potrafi krzyczeć i kierować przekleństwa w Twoją stronę, drugie wręcz anielskim głosem pocieszać i następnie wyśpiewać wszystko, co powiesz poza gabinetem. Coś Ci się nie podoba i mówisz o tym otwarcie? LEPIEJ NIE. - kadra to nie wszystko liczą się ludzie, no, chyba że się do nich przywiązujesz, bo ekipa zmienia się co mniej więcej pół roku. Szanse na koleżeństwo marne, ale z pewnością poznacie dużo ciekawych osób, o których później usłyszycie, jak się nie nadawali do super teamu. - o szacunku do Twojego czasu wolnego, wykonanej pracy i praw pracownika możesz zapomnieć. Praca po godzinach, po nocach, w weekendy? Normalka. Nadgodziny? Nie istnieją. L4 czy może NŻ? Jasne, ale możesz spodziewać się obrazy i karcącego spojrzenia. - chyba najmniejszym problemem jest dojazd, bo koniec Krakowa, gdzie biegają kury, jak można się domyśleć nie jest najlepiej skomunikowany. Generalnie jak wiele ludzi, tak wiele opinii i dobrze samemu sprawdzić i przekonać się co w 365 piszczy. Ktoś tam wytrzymał dłużej niż rok, więc może jest szansa. Jeśli jednak dbacie o swoje zdrowie psychiczne, swój czas wolny, komfort pracy, to warto szukać dalej, bo rynek marketingu w Krakowie jest wystarczająco duży, aby znaleźć godne zatrudnienie.

Dagmara

Firma jest tragiczna a atmosfera w niej jest beznadziejna. Pracowała tam dłuższy czas i wiem jedno: albo wchodzisz Prezesowi do (usunięte przez administratora) albo jesteś przegranym i tak było w moim wypadku. Projekty fajne ale wszystko robione najniższym kosztem, tak aby się opłacało.

Iwona

Z tego co mi wiadomo, firma 365 PR składa się z trzech różnych działów: PR, DIGITAL i EVENTS. Co możecie powiedzieć na temat pracy w każdym z nich?

Solvero

Ja znam tą firmę zarówno od strony klienta jak i pracownika. Własnie od zlecenia im kreacji marki dla mojego ówczesnego pracodawcy zobaczyłem jak działają i zrobili na mnie naprawdę dobre wrażenie, a efekty były dość szybko zauważalne. Kiedy trafiłem na ogłoszenie, że szukają pracownika to od razu aplikowałem. Po nie łatwej rekrutacji udało mi się tam dostać i jestem mega zadowolony, że się zdecydowałem na ten krok i trafiłem na 365 PR. Atmosfera bardzo dobra, projekty mega ciekawe, ale też wymagające, a wynagrodzenie w mojej opinii adekwatne do umiejętności i obowiązków :) Polecam!!

przyszły klient

Ja też słyszałem same dobre rzeczy o tej agencji, kilku znajomych rozkręcało z nimi swoje firmy i wszyscy sobie dobrze żyją :) ja też powoli planuję coś swojego i na pewno skorzystam, bo znacznie ułatwi mi to wejście w rynek :)

yes

Polecam firmę - uczciwa i dobrze zarządzana.

kolega

bliski kumpel tam pracuje i bardzo sobie chwali, stać go na wiele rzeczy, więc widocznie dobrze płacą ;) do tego na atmosferę też nie narzeka i mówi, że nie zamierza pracy zmieniać, bo jest zadowolony

Kirschner

Ja z pracy tam byłem zadowolony, co prawda nie pracowałem tam bardzo długo, bo trafiła mi się okazja wylotu zagranicę, ale zdobyłem tam sporo doświadczenia, które znaczenie ułatwiło mi budowanie swojej kariery.

Denis

rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój - to core tej firmy. Dzięki temu ich usługi są dopracowane i na najwyższym poziomie ;) polecam

Ferb

polecam ich usługi tym, którzy chcą zwiększyć wyniki w swojej firmie. Są bezkonkurencyjni -> widać efekty zarówno w kwestii wizerunku jak i osiąganych wyników :)

Koźlik

konkret agencja, a nie jakaś firma krzak. Wiele agencji nawet nie ma swojego biura i wynajmuje powierzchnie tylko na spotkanie z klientem albo umawia się u niego. 365 PR nie dość, że ma mega biuro to jeszcze zna się na tym co robi. Z nimi nie zginiecie :D

Maksym

Jeśli ktoś jest pasjonatem to powinien trafić do tej firmy. Otwiera morze możliwości przed pracownikiem, ale oczywiście trzeba się zaangażować - bez tego nic nie zdziałasz :) Polecam, Pozdrawiam serdecznie.

MArek

jedna z lepszych agencji PR z jakimi miałem do czynienia, a mam spore doświadczenie. Na krakowskim rynku najlepsi

Jurnys

sprawdzona agencja z doświadczeniem, mimo tego, że nie są na rynku od wieków to firma bardzo szybko się rozwija i pnie do przodu, a jej pracownicy razem z nią :) więc warto się tam dostać

Zostaw merytoryczną opinię o 365 PR - Kraków

365 PR
3.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Jana Kurczaba 18 lok. 44
    30-868 Kraków