365 PR

Kraków

Opinie o 365 PR

Dagmara

Firma jest tragiczna a atmosfera w niej jest beznadziejna. Pracowała tam dłuższy czas i wiem jedno: albo wchodzisz Prezesowi do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo jesteś przegranym i tak było w moim wypadku. Projekty fajne ale wszystko robione najniższym kosztem, tak aby się opłacało.

Iwona

Z tego co mi wiadomo, firma 365 PR składa się z trzech różnych działów: PR, DIGITAL i EVENTS. Co możecie powiedzieć na temat pracy w każdym z nich?

Solvero

Ja znam tą firmę zarówno od strony klienta jak i pracownika. Własnie od zlecenia im kreacji marki dla mojego ówczesnego pracodawcy zobaczyłem jak działają i zrobili na mnie naprawdę dobre wrażenie, a efekty były dość szybko zauważalne. Kiedy trafiłem na ogłoszenie, że szukają pracownika to od razu aplikowałem. Po nie łatwej rekrutacji udało mi się tam dostać i jestem mega zadowolony, że się zdecydowałem na ten krok i trafiłem na 365 PR. Atmosfera bardzo dobra, projekty mega ciekawe, ale też wymagające, a wynagrodzenie w mojej opinii adekwatne do umiejętności i obowiązków :) Polecam!!

przyszły klient

Ja też słyszałem same dobre rzeczy o tej agencji, kilku znajomych rozkręcało z nimi swoje firmy i wszyscy sobie dobrze żyją :) ja też powoli planuję coś swojego i na pewno skorzystam, bo znacznie ułatwi mi to wejście w rynek :)

yes

Polecam firmę - uczciwa i dobrze zarządzana.

kolega

bliski kumpel tam pracuje i bardzo sobie chwali, stać go na wiele rzeczy, więc widocznie dobrze płacą ;) do tego na atmosferę też nie narzeka i mówi, że nie zamierza pracy zmieniać, bo jest zadowolony

Kirschner

Ja z pracy tam byłem zadowolony, co prawda nie pracowałem tam bardzo długo, bo trafiła mi się okazja wylotu zagranicę, ale zdobyłem tam sporo doświadczenia, które znaczenie ułatwiło mi budowanie swojej kariery.

Denis

rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój - to core tej firmy. Dzięki temu ich usługi są dopracowane i na najwyższym poziomie ;) polecam

Ferb

polecam ich usługi tym, którzy chcą zwiększyć wyniki w swojej firmie. Są bezkonkurencyjni -> widać efekty zarówno w kwestii wizerunku jak i osiąganych wyników :)

Koźlik

konkret agencja, a nie jakaś firma krzak. Wiele agencji nawet nie ma swojego biura i wynajmuje powierzchnie tylko na spotkanie z klientem albo umawia się u niego. 365 PR nie dość, że ma mega biuro to jeszcze zna się na tym co robi. Z nimi nie zginiecie :D

Maksym

Jeśli ktoś jest pasjonatem to powinien trafić do tej firmy. Otwiera morze możliwości przed pracownikiem, ale oczywiście trzeba się zaangażować - bez tego nic nie zdziałasz :) Polecam, Pozdrawiam serdecznie.

MArek

jedna z lepszych agencji PR z jakimi miałem do czynienia, a mam spore doświadczenie. Na krakowskim rynku najlepsi

Jurnys

sprawdzona agencja z doświadczeniem, mimo tego, że nie są na rynku od wieków to firma bardzo szybko się rozwija i pnie do przodu, a jej pracownicy razem z nią :) więc warto się tam dostać

etsup

warto z nimi współpracować, bo można na tym tylko zyskać :) i w kwestii doświadczenia , i pieniędzy :)

Gosiaczek

Ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze wrócę z nowymi zleceniami :) pozdrawiam!!

Propsy

Ogólnie dobra firma z jeszcze lepszą atmosferą :P a moim skromnym zdaniem atmosfera jest mega ważna, bo wpływa na jakość pracy, podejście i zdrowie psychiczne pracownika :D więc polecam

Jagins

Agencja z prawdziwego zdarzenia. Dokładnie wiedzą co robią, nie błądzą po omacku z nastawieniem "a może się uda i zadziała". Ich strategie są naprawdę porządnie przemyślane, więc warto korzystać z ich usług, polecam

Henry

Dobrze traktują ludzi, tworzą dla nich przyjemne miejsce pracy z fajną atmosferą, o które pracownicy sami z siebie chcą dbać jak o własny dom, a to jest bardzo trudny efekt do osiągnięcia szczególnie w takich agencjach.

IVo

Nie każdy tam się odnajdzie, introwertycy mogą mieć problem, ale nie jest to reguła ???? po prostu łatwiej w tej branży odnaleźć się ekstrawertykom, a firma jest kopalnią wiedzy branżowej.

kicin

Ten kto tam pracuję (oczywiście uczciwie i z sercem) źle w życiu nie ma :) Potwierdzone info :>>>

Blanka

Kompetentna, profesjonalna ekipa, mająca swój własny pomysł "na życie". Stawiają na rozwój pracowników co owocuje rozwojem całej agencji

polecam

polecam, polecam, polecam, polecam

Maciej

Pracowałem tam co prawda tylko kilka miesięcy, ale tyle ile tam się nauczyłem to głowa mała, po przeprowadzce nie miałem nawet najmniejszych problemów żeby znaleźć pracę w nowym miejscu. Dziękuję bardzo 365 PR i pozdrawiam!!

K.K.

nie rozpisując się o samej pracy to po prostu dobry i rzetelny pracodawca.

Norberto

Polecam dla osób, które nie lubią stać w miejscu, a nowe wyzwania nakręcają ich do pracy. Można złapać flow w tym zespole i bardzo podoba mi się to, że cele jednostki idą w parze z celami firmy.

Damian

Dobre umowy, wynagrodzenie i oczywiście podejście do pracy. Atmosfera jest fajna mimo dużej ilości projektów, wszyscy potrafią dojść do porozumienia, komunikacja służbowa w 365PR również na najwyższym poziomie :)

Kinga Luuu

Widzę te pozytywne opinie o 365 PR i w pełni się z nimi zgadzam. Są najlepsi.

Patryk Ś.

a zajmuję się głownie wprowadzeniem nowych produktów na rynek i z satysfakcją stwierdzam, że mamy mega kreatywny, młody zespól :) wynagrodzenie jak najbardziej satysfakcjonująca, a praca w takich warunkach to nie praca, a pasja

coper

Współpracowałem z 365 PR przy jednym z większych projektów i muszę powiedzieć, że są bardzo zaangażowani w swoją pracę i potrafią skutecznie dotrzeć do mediów.

Ilona

u mnie zajmują się public relations, pozycjonowaniem w mediach i wsparciem w sytuacjach kryzysowych :) są niezastąpieni!

Martyna :)

Spółka, w której pracuje korzysta z usług 365PR i cały czas otrzymuje profesjonalne wsparcie w zakresie komunikacji, zarówno przy wdrażaniu strategicznych projektów, jak i w codziennej budowie wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego Spółki. Gorąco polecam!!

Tiger

Miałem przyjemność pracować w tej firmie - nigdzie nie widziałem tak dobrego zarządzania projektami. Pieniądze dobre, możliwość podwyżki i awansu.

Sandi

To naprawdę świetna firma z odpowiednim podejściem do pracowników :>

Lelek

Super firma warto się zatrudnić, jeśli się ma odpowiednie kwalifikacje!

karinka

fajna firma i atmosfera. Duża samodzielność w realizacji projektów. Można się dużo nauczyć i poznać rynek

Barglik

Zajmują się marketingiem mojej firmy już od jakiegoś czasu. Od momentu kiedy się za to zabrali cały czas odnotowuje rozwój firmy, więc jestem baaaaaaaardzo zadowolony. Polecam wszystkim przedsiębiorcą!!

Sebastian

Dla ambitnych to świetna firma, na początku zarabia się dobrze, a z czasem jeszcze lepiej

hiczi

365PR ma ogromny potencjał, zarówno dla klienta jak i pracownika.

True story

Dobre miejsce do zdobycia doświadczeń życiowych i zawodowych. Miejsce dla młodych, dynamicznych ludzi, którzy chcą się dużo i szybko nauczyć podstaw PR :>

Wideryn

Praca w agencji to nie droga usłana różami, ale walka z trudnościami napotykanymi na każdym kroku. Jeżeli ktoś nie potrafi walczyć i zakasać rąk do pracy to nie jest to branża i firma dla niego. Zarobki? - w porównaniu z innymi agencjami nie są złe. Polecam.

nafide

Pensja jest uzależniona od stanowiska, ale atmosfera pracy dobra, pomimo deadlinów i dużej ilości projektów

Migotka

Ludzie, atmosfera, podejście do PR, pieniądze - wszystko na plus, zdecydowanie polecam.

Kustra

Pracują tam młodzi, ambitni ludzie pełni i zapału i z głowami pełnymi pomysłów. Współpraca bez zarzutów! :)

Iwona

A co możecie doradzić osobie, która przesłała do firmy swoje CV i właśnie czeka na odpowiedź? Jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Z ilu etapów się składa? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

Fazowski

Zgadzam się, że profesjonalizm, ale przede wszystkim dużo energii i własnej kreacji działań PR-owych.

Gabrysia

Firma wielu talentów, ja miałam styczność z eventami, nie pracuje u nich bezpośrednio, ale współpracowaliśmy przy dużej kampanii i muszę powiedzieć, że to profesjonaliści w każdym calu. Doskonale wiedzą co robią.

K

Doskonale wiedzą jakiego blogera czy blogerkę zaangażować w kampanię reklamową żeby sprzedaż wręcz poszybowała w górę! WIELKIE DZIĘKI I POKŁONY DL A WAS!

Jeremi

Świetna praca dla osób, które chcą się uczyć i mają niewielkie doświadczenie ponieważ pracuje tam zespół naprawdę doświadczonych menagerów, wiec jest się od kogo uczyć, kwestia tylko tego czy będą chcieli zatrudnić świeżaka. Ogólnie polecam.

emka

Zgadzam się z powyższym komentarzem. Dbają o marki które rozwijają jak o własne dzieci :) Pełne zaangażowanie

Mika

Zdecydowanie mają poczucie misji w tej agencji. Ich praca nie polega na przyjściu, odbębnieniu kilku projektów i do domu. Naprawdę angażują się w to co robią, wkładają serce i świetnie przekłada się to na efekty. Z powodzeniem można się u nich spełniać i czuć sens swojej pracy.

Zostaw opinię o 365 PR - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 365 PR