Kompleks Hotelowy Clasic

Wieliczka

Opinie o Kompleks Hotelowy Clasic

była pracownica

Nikomu nie polecam pracy w tym obozie! Kompletny brak szacunku do pracownika - poniżanie go na każdym kroku, brak umowy, brak informacji o tym, kiedy masz przyjść do pracy. A kiedy już pytasz o grafik, larum, krzyk i dalszy brak informacji "bo pan dyrektor nie wypił kawy i mu się niepotrzebnie zawraca głowę". Jak chcesz się czegoś dowiedzieć od kierownictwa, to musisz wiedzieć, kiedy się wstrzelić, aby "nie przeszkodzić" swoimi "błahymi sprawami". Pracowników traktują tam, jak śmieci i mają za nic! Mało kto tam wytrzymuje, bo szefostwo sprytnie doprowadza do tego, aby ludzie sami się zwalniali, by nie musieli płacić odpraw itp. A jak ktoś rezygnuje po kilku dniach, to nie ma szans o dostaniu pieniędzy za przepracowany czas, bo przecież było się na okresie próbnym na co nie ma żadnych papierków! Dyrektor romansuje z panią menadżer, która również w nosie ma pracowników i traktuje ich bez krzty szacunku i sympatii..

Zostaw opinię o Kompleks Hotelowy Clasic - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleks Hotelowy Clasic