Alpin Office & Alpin Expedic

Kraków

Opinie o Alpin Office & Alpin Expedic

Słowa kojarzące się z tą firmą to: tylko jedno - masakra... Możliwość rozwoju i szkoleń : - we własnym zakresie, byle szybko - praca czeka ... Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...mili, uczynni, . Od jakiej stawki można negocjować pensję? - od dowolnej, właściciel i tak nie zapłaci umówionej stawki, jeśli w ogóle cokolwiek zapłaci... Najbardziej w tej firmie podobało mi się: chustka na głowie szefa, wiecznie "pochytane" klimaty i tematy oraz roztaczane wizje cudu gospodarczego - rozwoju "firmy" bez jakichkolwiek nakładów. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się : notoryczny brak wypłaty, brak narzędzi, brak stanowisk pracy w rozumieniu potocznym i przepisów, brak zaplecza socjalnego, wszechobecne zagrożenia życia i zdrowia pracowników i klientów

Zostaw opinię o Alpin Office & Alpin Expedic - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpin Office & Alpin Expedic