Opinie o Małopolskie Centrum Profilaktyki

Marzanna
użytkownik zarejestrowany

Jaki jest powód, że tak mało opinii piszecie na tym wątku? Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy , jaka jest atmosfera w firmie? Dla mnie to jest istotne ponieważ sama praca jest wymagając więc cała otoczka jest ważna. Czy polecacie pracę?

Irmina
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to centrum ma opinie dobrej firmy i nie wierzę w to co napisał @Ktoś.

Maja

Bardzo dobrze współpracowało mi się na kolonii . Miła atmosfera , super

ja

Dlaczego nie zamieszczono mojej opinii? Napisałam prawdę

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie ma pozytywnych tematów dotyczących firmy? Ostatnio nie mogłam znaleźć żadnych nowych ofert pracy! To chyba nie jest tak jak piszecie!

Szczęściara
użytkownik zarejestrowany

Firma spokojna, stabilna bez zadęcia więc nie potrzebujemy więcej hejterów. Jeśli komuś nie odpowiada taka praca cóż zawsze może ja zmienić na coś lepszego.

Jędras
użytkownik zarejestrowany

Jaka jest przyczyna, że tak mało osób wypowiada się na temat firmy? Czy jest tak dobrze i nikomu nie chce się pisać? Firma prawie nie ma aktualnych ofert pracy, taka jest zastanawiająca? Byłem pracownikiem w firmie ale musiałem wyjechać a teraz czasami interesowałem się co robią.

Stella
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglada praca trenera - eksperta ds. ekonomicznych? Mam zamiar aplikować.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Widzieliście już nowe oferty pracy? Możecie je znaleźć na naszym portalu - http://www.gowork.pl/praca/malopolskie-centrum-profilaktyki;pr Które stanowisko najbardziej Was zaciekawiło? ;)

Szczęściara
użytkownik zarejestrowany

Mogę powiedzieć, że MCP to fajna firma, świetnie sie pracuje. A wiem co piszę ponieważ tu pracuję. Załoga to super ludzie, zarobki całkiem w porządku.!

ssdf
użytkownik zarejestrowany

@ 3er - masz zdecydowanie racje, tylko teraz pytanie, komu wierzyc, kto ma racje, a kto nie? opinie sa różne, ale czasem są naprawde skrajne wiec nie wiem jak podejśc do tematu...... A poszukuja teraz koordynatorów do różnych miejscowości

Zainteresowana pracą

Dużo było sprzecznych opinii, czy ktoś kto tam pracuje dłużej i przyszedł ze zwykłego ogłoszenia, mógłby powiedzieć jak się pracuje, czy z pensji idzie wyżyć i jak to wygląda po dłuższym czasie?

michał

poniosło cie z tymi awansami ;))))))

doświadczona

Rozmowa kwalifikacyjna ok wręcz profesjonalna, ludzie zaangażowani więc na start np. dla studentów super praca wręcz rewelacja, jednak nie dla mnie za mało możliwości, za niskie wynagrodzenie, zbyt zawężone pole widzenia, ale polecam wyglądają i pokazują że im zależy na pracowniku.

zadowolona

A co stoi na przeszkodzie? :D

doświadczona

Po tych dyrdymałach powyżej ciekawa jestem jak jest naprawdę w tej firmie, jak to mówią nie ważne co piszą, ważne żeby pisali. Bo jeśli panuje powszechna cisza pod jakąś firmą to oznacza że nie jest warta zachodu. A tak to aż mnie korci żeby sprawdzić - powszechnie wiadomo: NAJWAŻNIEJSZA W ŻYCIU JEST WŁASNA OPINIA. Pozdro dla wszystkich odezwę się jak sprawdzę tą firmę.

zadowolona
@doświadczona 16.03.2016, 08:31

Osobiście polecam sprawdzenie osobiście. Pracuję w mcp koło ponad 1,5 roku i widziałam już wiele osób, które przychodziły i... nie chciało im się pracowac. Ściemniały, udawały, że dzwonią do klientów... Potem zwykle były zdziwione, że ktoś nie zamierza im płacić za siedzenie na facebooku :))) W firmie jest baaaardzo spoko. A narzekający, cóż, Polak lubi ponarzekać, najwięcej ten, któremu się nie chce pracować :))))

Asia

Ej frustraci, zajmijcie się czymś pozytecznym :) Może sobie pracę znajdźcie? :))))

Ania

Żenua? Czyżby Domi?

Benek

Małgorzata, idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej. Najlepiej razem z rekruterką Domi i nie obrażaj pracowników, którzy tam pracują i dobrze sobie radzą.

gość

Domi wpisy o 6 rano! Nie masz życia dziewczyno? Masakra, postawiłaś sobie taki punkt honoru, żeby dodać ostatni wpis w tym temacie - haha To jeszcze napisz że Cię okradli, zmuszali do niewolniczej pracy 8 dni w tyg., był mobbing, obrażano uczucia religijne, mniejszości i nie szanowano praw zwierząt. No ośmieszasz się już! Napisałaś swoje żale, okazuje się że mało kto się z tym zgadza i ból (usunięte przez administratora) cię zjada :)))))))

@gość 09.02.2016, 14:01

Domi jest naładowana negatywnymi emocjami od rana :))))))) Domi, a powiedziałaś Państwu, bo nie doczytałem wśród twojego bełkotu, że twoim sportem zawodowym jest kłapanie buzią na prawo i lewo? Który pracodawca sobie pozwoli na takie zachowanie? Znajdż sobie jakieś zajęcie i przestań wylewać żale w necie i innych obsmarowywać. Już sie skompromitowałaś. Daj sobie spokój, bo przykro czytać. W tej firmie dobrzy zostają, a cieniasy wylatują. Cała filozofia.

Benek

@Błażej, jak się komu robić nie chce, to po zwolnieniu leci w net nasmarować na szefów.

Benek

Zgadza sie, masz całkowitą rację. Ja pracuję tu kilka miesięcy i na razie jestem zadowolony. Fajni ludzie. A jak ktoś odchodzi? Cóż. Widać to nie dla niego miejsce a smarowanie na szefów w necie jest obrzydliwe.

Monika

Obrzydza mnie takie zachowanie gombek. Tylko tyle.

byly pracownik

Nie polecam i przestrzegam innych. Jeżeli ktoś chce pracować za trzy osoby i bardzo marną pensję to proszę. Pracowałem w różnych firmach ale w tej jest zero profesjonalizmu(usunięte przez administratora) po prostu przedszkole...

Branżówka ;)
@byly pracownik 07.01.2016, 13:26

Chyba przesadzasz, firma jak firma. Znam branżę i nawet widziałam na ich FB że działają już 10 lat. No to chyba coś wiedzą ;)

ania

Zgadza się Alek. Ale jak ktoś nie ma jaj, to swoje żale wylewa anonimowo na forum :)

Trenerka

Witam! Czy jest tutaj ktoś na forum, kto miał doczynienia z ubiegłoroczną edycją dla trenerów w MCP? Zastanawia mnie kilka faktów i chciałabym rozwiać swoje wątpliwości. Pozdrawiam

nil
użytkownik zarejestrowany

a @dominika nie myslalam zeby z przelozonym porozmawiac o podwyzce, w koncu doswiadczneie miala duzo wnioslas i mysle ze toraczje by zaowocowalo, a wymagania no coz rosly skoro bylas w tym na prawde dobra wic wymagali wiecej

nilelum
@nil 18.12.2015, 20:15

nil, błagam ona nic nie wniosła. Jaka podwyżka?? Za co? za błękitne powieki?

niedoszły pracownik

Nie polecam. Firma, która zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną i każde kandydatowi całować klamkę biura na 5 minut przed rozmową - zero profesjonalizmu. Przez telefon - bo sama zadzwoniłam na numer kontaktowy - dowiedziałam się, że ''zaszła nieprzyjemna sytuacja" bo nie ma kto przeprowadzić ze mną rozmowy, ponieważ Pani od rekrutacji została dzień wcześniej zwolniona. Jawne kpiny. Wystarczyło zawdzonić w ten sam dzień albo rano a nie fatygować kogoś na drugi koniec Krakowa, żeby marnował swój cenny czas. Cenię samą siebie jako pracownika i wymagam tego samego od potencjalnego pracodawcy. Z takim podejściem wizerunek firmy ma małe szanse na bycie profesjonalnym i dobrym. Odradzam bo skoro taki wstęp do pracy to ciekawe co w jej trakcie oferują...

Chyba żartujesz!!!!!! Nikt nie czuje się tam w pracy pewnie. Każdego dnia przychodzisz z obawą czy na koniec przepracowanego dnia nie karzą spakować Ci swoich rzeczy i spadać "bo nie wierzysz w projekt". To o czym napisała Małgorzata to klasyka u nich.

Paulina
@pracownik 13.11.2015, 14:52

Pracowniku, wylewanie frustracji na portalu jest bardzo nieprofesjonalne, a Małgorzata została potraktowana nieprofesjonalnie nie przez firmę, ale przez nieprofesjonalnego rekrutera. Rozumiem, że złość, agresja i rządza zemsty nie pozwala Ci na uczciwe i trzeźwe spojrzenie na sytuację, ale tak właśnie jest. Nic nie masz sobie do zarzucenia? Ani Ty, ani rekruterka z żenującej wypowiedzi powyżej?

domi
@Paulina 12.12.2015, 10:24

Od tego ten portal jest by przestrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami lub też i polecać tych u których warto pracować. Każdy ma swoje odczucia, ja w tej firmie miałam właśnie takie i nie mijam się z prawdą. I mam nadzieje, że nie jest Pani jedną z Paulin, które tam pracują.

konsultantka

Pracuję tu kilka tygodni. Miałam okazję uczestniczyć w przeprowadzce do nowej siedziby na Zakopiańskiej. Nowoczesne biuro, bardzo dobre warunki pracy. Sama rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, klarownie zostały przedstawione warunki i w rzeczywistości się one pokrywają. To nie jest tak, że oni zwalniają, raczej pracownicy rezygnują bo brak wyników demotywuje. Praca polega w prawdzie na dzwonieniu ale także dużo pracy papierkowej i organizacyjnej jest. Atmosfera na plus, spotkania, zadania integracyjne dla pracowników. Nie zarabiam kokosów ale dla atmosfery warto tu pracować

ania

@alek sama byłam ostatnio na takim dniu próbnym i szczerze to poza obserwacją pracy innych nie robisz nic, więc nie ma "obrabiania roboty za innych pracowników". Rzeczywiście więcej papierkowej roboty niż samo dzwonienie. Jestem już tydzień i jestem zadowolona, zespół jest bardzo przyjacielski i pomaga we wszystkim

work

Nie polecam! a wręcz odradzam

Małgorzata

Po drugim spotkaniu (piątek) - wstępne szkolenie plus dzwonienie do Urzędów Gmin i MOPS/GOPS - otrzymałam zaproszenie do przyjścia do pracy od poniedziałku. Gdy dotarłam do domu, zadzwoniła do mnie pani, że jednak się rozmyślili, że szukają czegoś innego. Są niepoważni.

Monika

Czy może ktoś powiedzieć coś o stanowisku Konsultant edukacyjny / sprzedawca / organizator? Jakie są warunki pracy, jaki długi okres próbbny na zleceniu? Itp.

aneta

Może ktoś coś więcej powiedzieć

misza

nie polecam nikomu!

aktualnie rekrutacja jest inna... bezstresowa rozmowa ...nie ma się co spinać.a co do charakteru pracy to napewno nie jest to zwykła telesprzedaż.owszem praca głownie na telefonie ale poza dzwonieniem dużo spraw organizacyjnych i pracy "papierkowej". Duży plus to świetna ekipa i dobra atmosfera.

Wadowicka 12, Kraków

Małopolskie Centrum Profilaktyki, ul. Wadowicka 12, Kraków, prowadziło (lub prowadzi nadal) nabór na stanowisko: telefoniczny konsultant sprzedaży szkoleń. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są przez telefon (1. etap) oraz osobiście w oddziale firmy (2. etap). Przez telefon badane są zdolności sprzedażowe (trzeba coś sprzedać i pytają o motywację do pracy w telesprzedaży), w sumie rozmowa trwa 10 minut. Na drugim etapie wypełnia się test osobowości (czy jest się ekstra- czy introwertykiem) oraz wykonuje się telefoniczne rozmowy sprzedażowe z kierownikami MOPSów i GOPSów, próbując sprzedać szkolenia. Rozmowy są jak najbardziej prawdziwe, a kierownicy MOPSów nic nie wiedzą o tym że ktoś będzie do nich dzwonił. Słowem, jest to zwykła telesprzedaż, a rekrutacja jak na stanowisko kierownicze/managerskie.

Zostaw opinię o Małopolskie Centrum Profilaktyki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolskie Centrum Profilaktyki