Małopolskie Centrum Profilaktyki

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Małopolskie Centrum Profilaktyki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Małopolskie Centrum Profilaktyki wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Specjalista Ds. Administracji.

Pytanie Nowy wpis

Czy Małopolskie Centrum Profilaktyki organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Robson Nowy wpis

Nie, niestety

taktak Nowy wpis
@Pytanie

Tak organizuje. Właśnie takie szkolenia się odbywają :)

Czy rotacja pracowników w Małopolskie Centrum Profilaktyki na Trener jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 października na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Ani nie są zwalniani ani się nie zwalniają, po prostu zapotrzebowanie ja trenerów jest coraz większe :)

B)
@Pracownik

Rotacja. Pracownicy odchodzą.

wychowawca

Zdecydowanie firma, która mimo wszystko w porównaniu z innymi bierze stronę wychowawcy. Praca z trudną młodzieżą, jednak moim zdaniem kontakt z przedstawicielami biura najlepszy ze wszystkimi, z którymi miałem do czynienia. W przypadku trudności na turnusie - jest szacunek dla wychowawcy, takie zrozumienie. Jednak pamiętajcie, że jest to praca bardzo trudna, jednak ważne jest to, że prędzej usuną z kolonii dziecko, które naprawdę daje w kość niż wychowawcę - bo wiedzą jaka to ciężka praca i potrafią w ten sposób chociaż docenić. Jednak jedna uwaga - informujcie z jakimi dzieci ma się do czynienia. Czasem mówią, że są to dzieci z MOPS, a okazuje się, że druga grupa to dzieci z Domu Dziecka a kolonia jest łączona. Moim zdaniem duża odpowiedzialność za małe pieniądze. Dużo stresu i praca od rana do nocy. Przemyślcie dokładnie to przed wyjazdem.

sceptyk
Kandydat
@wychowawca

jakim turnusie? przecież to biuro zajmujące się obsługą i sprzedażą

Ktoś
Kandydat

na jakie realnie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty w tej firmie? Czy po umówie na okres próbny jest podwyżka? W ogłoszeniu pracodawca pisze o "indywidualnym planie podwyżek" ktoś to potwierdzi?

Jak w Małopolskie Centrum Profilaktyki wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Paula

@Annuszka a co trzeba zrobić żeby dostać szybciej te umowę na stałe?

@Paula

No wiadomo, jak w każdej pracy...wywiązywać się dobrze z powierzonych obowiązków. Robić plany i będzie ok i na pewno przedłużą:)

@Paula

Raczej w mało jakiej firmie dostaniesz umowę na nieokreślony krócej niż po pół roku. W MCP i tak w miarę szybko dają:)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Małopolskie Centrum Profilaktyki?

@Pytanie

Hmmm, różnie. Niektórzy dostają po pół roku, niektórzy po roku. Trzeba się "targować" :)

@Taka prawda

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjna przebiega ona profesjonalnie. Obiecują większe zarobki od razu przy pierwszej rozmowie telefonicznej, a gdy się tam udajesz to już dają mniejsza podstawę z argumentem, że nie chcą cie rzucać na głęboką wodę..... Druga sprawa prowizja, powiedziano mi, że od każdej sprzedaży dostaje jakiś procent, po czym okazuje się że musisz zrobić plan aby dostać za niego jakieś 200 zł, a roboty przy ty jest w cholerę. Mogę jeszcze dodać, że na rozmowie obiecano podnieść podstawę przy podpisaniu umowy o prace, a tu cisza... i jak tu pracować? Jeśli chodzi o atmosferę nie mam zastrzeżeń, jest ok.

izzy
@@Taka prawda

Należy dodać jak wysoki jest plan i jak często jest on nieosiągalny. Premia wygląda fajnie, ale o podstawę jest ciężko, nie mówiąc o tym ile trzeba się napocić żeby wyjśc lepiej niż plan minimalny.

Jerry
@@Taka prawda

To jest stała praktyka. Po okresie próbnym cisza w kwestii podniesienia stawki, A jak się wreszcie upomnisz to niby zapomnieli, zaskoczeni że ten czas już zleciał i muszą to przedyskutować. Skutkuje to tym, że obiecane podniesienie dostaje się parę miesięcy później niż zakładano....

Jak jest z pakietem medycznym w Małopolskie Centrum Profilaktyki? Można dołączyć rodzinę?

jackb
@Pytanie

W tej chwili nie ma pakietu medycznego, odłączyli nam....

Bendzia

Ogólnie powiem tak..atmosfera w firmie jest naprawdę w porządku. Ludzie są mili. Jednak przez pandemię koronawirusa to co się tam wyprawia to jest chore. (usunięte przez administratora)Mimo tego, że wszyscy wrócili do biura po pracy zdalnej i szkolenia itp normalnie się sprzedają, firma ma normalny dochód to dalej zostały takie umowy na (usunięte przez administratora) etatu i nie wiadomo kiedy pracownicy dostaną normalne umowy. Nie polecam pracy w tej firmie. Cieszę się, że już tutaj nie pracuje...a szkoda bo atmosfera była naprawdę super (chociaż pieniądze śmieszne. W sklepie już płacą więcej..)

Reni

A jak teraz wam się pracuje? Czy w ogóle czasowo macie przerwę tak jak wiele firm?

Weronika

Czyli są dwa etapy rozmowy: telefoniczna oraz na żywo?

@Weronika

W rozmowie telefonicznej bardziej pytano Mnie ile bym chciała zarabiać, gdy odpowiedziałam to jak najbardziej byli na tak. Zadano mi kilka innych pytań i zaproszono mnie na rozmowę do biura gdzie przedstawiono mi warunki pracy.

@Taka prawda

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjna przebiega ona profesjonalnie. Obiecują większe zarobki od razu przy pierwszej rozmowie telefonicznej, a gdy się tam udajesz to już dają mniejsza podstawę z argumentem, że nie chcą cie rzucać na głęboką wodę..... Druga sprawa prowizja, powiedziano mi, że od każdej sprzedaży dostaje jakiś procent, po czym okazuje się że musisz zrobić plan aby dostać za niego jakieś 200 zł a roboty przy ty jest w cholerę. Jeśli chodzi o atmosferę nie mam zastrzeżeń, jest ok.

Wiktoria

MCP działa w branży już od ponad dekady, co dodaje im wiarygodności i doświadczenia. Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane profesjonalnie. Cechuje ich również różnorodność zawodów. Praca tam wydaje się jednak bardziej odpowiednia dla ludzi młodych, studentów którzy chcą trochę zarobić niż dla osób chcących zaangażować się w prace poważnie. MCP miewa swoje potknięcia, jednak ogółem firma jest przyjazna pracownikom.

Gość

Duże rotacje w zespołach, chaos i nastawienie na wynik ponad profesjonalizmem to krótka charakteryzacja MCP.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Małopolskie Centrum Profilaktyki w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zuza

Widziałem nową ofertę firmy. Podpowiedzcie jak się pracuje, warto aplikować?

Hanna

Na stronie internetowej Małopolskiego Centrum Profilaktyki udostępniona została oferta pracy na stanowisko konsultanta edukacyjnego. Ktoś z Was może jest albo był takim konsultantem i mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w takim charakterze? Jak Waszym zdaniem najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Marzanna

Jaki jest powód, że tak mało opinii piszecie na tym wątku? Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy , jaka jest atmosfera w firmie? Dla mnie to jest istotne ponieważ sama praca jest wymagając więc cała otoczka jest ważna. Czy polecacie pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolskie Centrum Profilaktyki - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Kandydaci do pracy w Małopolskie Centrum Profilaktyki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małopolskie Centrum Profilaktyki