Opinie o Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. w Kraków

Czy jest jakieś konkretne wykształcenie, którego wymagają? Kierując się tym, co jest na ich stronie, to jest praca ze Sztuczną Inteligencją, wiem z doświadczenia, że w Polsce nie ma nie wiadomo jakich kursów czy kierunków w tej dziedzinie jeszcze, raczej wszystko raczkuje. To jak?

Kkjk Nowy wpis

Niestety wydaje się, że mijają się z prawdą podczas rekrutacji. Twierdza, że znaleźli kandydata na to stanowisko a ogłoszenie cały czas aktywne choć minęły 2 miesiące - nie potrafią powiedzieć prosto w oczy - kolego za stary jesteś ;)

Były pracownik Nowy wpis

Ogólnie praca dość przyjemna, można sporo się dowiedzieć, jednak współpraca z główną siedzibą to jest prawdziwy dramat. Oprócz kilku osób to jest teatr niekompetencji. Ile razy można człowiekowi tłumaczyć żeby sprawdził czy są środki na karcie SIM? Za każdym razem dzwoni do Krakowa, że coś niedziała, po czym okazuje się, że wziął złą kartę SIM. Uważałbym też co się pisze na chacie firmowym, który jest przeglądany przez przełożonych.

Olga Nowy wpis

A jak z zarobkami? Rekompensowały chociaż te nieporozumienia? Jak to ocenisz?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Lotnik

Pewnie trzeba wejść na ich stronę, żeby się dowiedzieć. Firma ma bardzo specyficzną, ale ciekawą branżę. Może któryś z pracowników się wypowie, jeśli zna odpowiedź.......?! Warto się jej przyjrzeć i ewentualnie wziąć udział w rekrutacji, jeśli taka będzie się odbywać. Firma widać się rozwija, więc i pewnie będą szukać pracowników. Karzdy ma szanse na zatrudnienie w firmie. Morzna spróbować i zaspokoić ciekawość.

Olga
@Lotnik

A na jakim polu się rozwijają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Backend Developer - Typescript wydawały Ci się najkorzystniejsze?
pracownik TDP

Witam, bardzo dobrze oceniam firmę. Pracownicy mają do siebie i do pracodawcy szacunek, pomagają sobie nawzajem, nie ma "wyścigów szczurów" jak w innych firmach. Firma stawia na rozwój zarówno pracowników jak i samej siebie. Atmosfera przyjemna, brak konfliktów. Problemy pojawiające się w pracy, rozwiązywane są zespołowo. Doceniam zaangażowanie pracodawcy i wiem, że każdy pracownik może na niego liczyć w każdej sytuacji. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Amstaf
@pracownik TDP

Zupełnie się nie zgadzam. Nie polecam tego miejsca do pracy, w innych firmach są benefity typu multisport i pakiety medyczne, wyjścia integracyjne, lepsze warunki trzeba tylko dobrze poszukać. Naprawdę warto dwa razy się zastanowić zanim podpisze się umowę. Chaos i kiepska komunikacja..... Powodzenia.....

Beata
@Amstaf

To tutaj jakie benefity są ? Nie ma wcale ? Czy jak to tam wygląda ?

Amstaf
@Beata

Wszystko co w ofertach pracy jest opisane w oferowanych, gdzieś jeszcze są na(usunięte przez administratora)oferty od firmy.

TT

Czy firma oferuje jakiekolwiek benefity, typu luxmed, multisport, dofinansowanie do szkoleń? Po sprawdzeniu ofert, nie widzę takiej informacji. Dodatkowo jest możliwość pracy zdalnej?

Weronika
@TT

W jednej opinii widzę, że podobno dawali komputer do pracy zdalnej, więc możliwe, że będzie taka opcja. A ogólnie to jakim stanowiskiem się interesujesz?

xxx
@TT

nic nie oferuje, praca zdalna jest w wyjątkowych sytuacjach.

Maciek

A dostaje się laptop do pracy zdalnej?

@Maciek

Tak, komputer. Laptop nie.

Czyli co? Trzeba brać komputer stacjonarny? To trochę nieporęcznie. Nadal pracujecie zdalnie, czy już przeszliście na system hybrydowy?

sssss
@Michał

Komputer inny niż laptop to nie zawsze jednostka centralna, monitor, klawiatura i mysz, są inne nowoczesne, lekkie komputery, weź to proszę pod uwagę ;)

Jan

Widział ktoś ogłoszenie o pracy w Transmission Dynamics? Jest praca w Krakowie, wszystko opisane, co trzeba umieć, jakie mile widziane są dodatkowe kwalifikacje. Zastanawia mnie jedno - zarobki (nie ma o tym mowy w ofercie). Orientuje się zatem ktoś na jakie pieniądze można liczyć? Ewentualnie od jakiej stawki zaczynamy pracę i czy po czasie może ona nieco wzrosnąć?

Daniel

Czy są w firmie szanse na pracę zdalną? Jakieś wskazówki dla kandydata mógłby ktoś zamieścić na tym wątku.

@Daniel

Cześć, kiedyś byłem na rozmowie w tej firmie, z tego co pamiętam to mówiono mi że praca zdalna teoretycznie jest możliwa ale na pewno nie na początku, gdzie ktoś musi się zapoznać z obowiązkami itp. Każdy przypadek i stanowisko jest indywidualnie rozpatrywane, myślę że warto o takie rzeczy zapytać wprost na rozmowie o pracę, wszystko jest kwestią uzgodnienia z pracodawcą. Jednemu kandydatowi może odmówić a drugiemu nie, nie ma co liczyć na wskazówki bo każdy mógł mieć inaczej mówione. Pozdrawiam Mariusz

Janek

Czy zmieniła się praca od momentu kiedy epidemia zawirowała naszym życiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.