Opinie o Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. w Kraków

Jan Nowy wpis

Widział ktoś ogłoszenie o pracy w Transmission Dynamics? Jest praca w Krakowie, wszystko opisane, co trzeba umieć, jakie mile widziane są dodatkowe kwalifikacje. Zastanawia mnie jedno - zarobki (nie ma o tym mowy w ofercie). Orientuje się zatem ktoś na jakie pieniądze można liczyć? Ewentualnie od jakiej stawki zaczynamy pracę i czy po czasie może ona nieco wzrosnąć?

Maciek Nowy wpis

A dostaje się laptop do pracy zdalnej?

Były pracownik Nowy wpis
@Maciek

Tak, komputer. Laptop nie.

Daniel

Czy są w firmie szanse na pracę zdalną? Jakieś wskazówki dla kandydata mógłby ktoś zamieścić na tym wątku.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Daniel

Cześć, kiedyś byłem na rozmowie w tej firmie, z tego co pamiętam to mówiono mi że praca zdalna teoretycznie jest możliwa ale na pewno nie na początku, gdzie ktoś musi się zapoznać z obowiązkami itp. Każdy przypadek i stanowisko jest indywidualnie rozpatrywane, myślę że warto o takie rzeczy zapytać wprost na rozmowie o pracę, wszystko jest kwestią uzgodnienia z pracodawcą. Jednemu kandydatowi może odmówić a drugiemu nie, nie ma co liczyć na wskazówki bo każdy mógł mieć inaczej mówione. Pozdrawiam Mariusz

Janek

Czy zmieniła się praca od momentu kiedy epidemia zawirowała naszym życiem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pracownik TDP

Witam, bardzo dobrze oceniam firmę. Pracownicy mają do siebie i do pracodawcy szacunek, pomagają sobie nawzajem, nie ma "wyścigów szczurów" jak w innych firmach. Firma stawia na rozwój zarówno pracowników jak i samej siebie. Atmosfera przyjemna, brak konfliktów. Problemy pojawiające się w pracy, rozwiązywane są zespołowo. Doceniam zaangażowanie pracodawcy i wiem, że każdy pracownik może na niego liczyć w każdej sytuacji. Polecam firmę z czystym sumieniem.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. w mieście Kraków, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda praca u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.