Instytut Nafty i Gazu

Kraków

Opinie o Instytut Nafty i Gazu

Roman

Zgadzam się co do feudalnych stosunków. Firma zarządzana praktycznie jednoosobowo przez dyrektorkę, jak trafisz do grona ulubieńców jest super. Jak raz masz swoje zdanie, to już nic nie pomoże. Awans możliwy tylko jak ktoś umrze, tu nawet na emeryturę się nie odchodzi.

Pracownik INiGu

Nie zgodzę sie co do atmosfery w pracy, jest bardzo przyjemna. Można dostać pracę z ulicy, ale coś jednak trzeba wiedzieć na dany temat i znać (przynajmniej trochę) angielski.

robok

Miejsce powinno się nazywać Instytut Archeologii Nafty i Gazu - zaścianek i prowincja..... Sami nie wiedzą jak bardzo świat poszedł a właściwie uciekł do przodu. W większości tzw. zakładów panuje toksyczna atmosfera i feudalne stosunki pracy. Na szczęście wokół aż roi się od naprawdę dobrej pracy na światowym poziomie. Młodzi ludzie stracą tam szansę na start na odpowiednim poziomie a starsi czas i zarobki.....

olop

Lub szerokie plecy.

maciek

troche to dziwne @naftowa dama, że pieniądze Cię nie interesują, tylko nie mów o tym na rozmowie rekrutacyjnej, bo zaproponują Ci jakieś 500 zł na miesiąc, wiesz jak szefowie moga wykorzystywac pracowników to to na pewno zrobią. Poza tym dajcie mi znać czy w ogóle prowadzone są jakieś rekrutacje czy nie za bardzo?

naftowa dama

ja bym bardzo byla zainteresowana zatrudnieniem w Instytut Nafty i Gazu natomiast jakie dokładnie trzeba spełniać wymagania zawodowe i edukacyjne, a także personalne, aby pomyślnie przejść w tej firmie proces rekrutacji? warunki finansowe mnie nie interesują, najwazniejsze żeby byla praca i ubezpieczenie

tor

W ogóle jak oceniacie szanse, że teraz beda przyjmowac na wakacje do pracy w instytucie nafty i gazu, da rade coś znaleźć?

inez

coś tu zamilkło, albo nikt nie dostał pracy i siedzi cicho ze wstydu albo właśnie dostaliście i nie macie czasu tu pisać ;p

ulala

a jakiego typu pytania padaja na rozmowie kwalifikacyjnej?

jaś

Byłem ok 8 miesięcy temu na rozmowie przebiegła super, lecz mnie nie wybrali nie wiem co zadecydowało ale...z pewnością nie brak wiedzy na temat znajomości tematu....

agasun

"z ulicy" tzn że trzeba mieć duże doświadczenie na dane stanowisko

agasun

tam nie dostaniesz pracy z ulicy, a rozmowy kwalifikacyjne sa naprawdę na wysokim poziomie, firma dba o pracowników mają dobry pakiet socjalny

ja

A czy można tam dostać pracę z ulicy???

tytus

Dlaczego tak uważasz że są tam niskie zarobki?? Ja myślę że wręcz przeciwnie firma bogata. Kiedyś tam byłem na rozmowie, i naprawdę na moje oczekiwania nawet przystali ale i tak w końcu mnie nie przyjeli

noname

Ta firma to klapa!! place niskie ze szok!

Ciewkawska

Proszę o informacje, gdzie znajdę aktualne oferty pracy w INiG? Jestem z wykształcenia geofizykiem - po AGH, ale niestety nie miałam długo kontaktu z zawodem, czy można w Instytucie zacząć od zera? [usunięte przez moderatora]

pracownik INiG

trudno o lepsze miejsce pracy, to miejsce, gdzie można rozwinąć skrzydła i czerpać satysfakcję z bycia sobą! Jest super!

Zostaw opinię o Instytut Nafty i Gazu - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Nafty i Gazu