Diskus Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Diskus Polska Sp. z o.o.

Mac

Byłem na rozmowie, mili ludzie i sympatyczna rozmowa, zadnych dziwactw, testów i oceny psychologicznej, po prostu rozmowa na luzie dobre warunki finansowe i ciekawa praca , bardzo żałuje że nie zostałem wybrany ale przynajmniej oddzwonili i o tym poinformowali.

powiem tyle...

szkoda czasu

noname

Byłem na rozmowie, szukają handlowców z doświadczeniem (?), raczej inżynierów sprzedaży. Co do warunków finansowych nikt nic nie mógł powiedzieć na pierwszej rozmowie, tak więc chyba nic ciekawego i nic prognozującego zarobki powyżej średniej krajowej.

Zostaw opinię o Diskus Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diskus Polska Sp. z o.o.