AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

AERO-GSE Sp. z o.o.

Opinie o AERO-GSE Sp. z o.o.

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem AERO-GSE Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Wojtek

Niestety tez mialem do czynienia z ta firma, po prostu szkoda slow, ale skomentuje ja zeby inni ludzie nie nabrali sie tak jak ja: Po pierwsze: wymagania ogromne, zero wsparcia, ogromna presja na pracowniku Po drugie: zarobki smiesze za wykonywana prace, wykorzystywanie pracownikow, wspomne ze moja praca polegala na wyjazdach delegacyjnych, co dla mnie jest ok, ale nie mialem zadnego delegacyjnego, ani premii uznaniowej za dodatkowe rzeczy np. dwa razy mialem sytuacje, gdzie trzebabylo byc w swinoujsciu na drugi dzien (siedziba firmy to Krakow), wyjechalismy z krk wieczore, w swinoujsciu bylismy na 3-4 w nocy, zeby rano wstac i pojsc do pracy. Nawet nie dostalem za to podziekowania nie mowiac juz o jakims wynagrodzeniu, bo co ludzi motywuje jak nie mozliwosc zarobienia pieniedzy. Nastepna kwestia, bylem na delegacji w Minsku z tej firmy, musialem wyslac maila, gdzie bialorus nie jest w uni i oplaty sa bardzo wysokie, ze wzgledu na to, pracodawca potwrocil mi to z wyplaty. Zajmowalem sie rowniez kupnem samochodu firmowego, sciagnalem samochod do firmy, blad moj ze pplacilem swoimi pieniedzmi, nigdy juz tego nie zrobie, bo do tej pory nie zostalo mi zwrocona czesc za samochod. Bylem na delegacji we wloszech, gdzie dla klienta w polsce byl przygotowywany samochod, wspolkontrahent we wloszech uszkodzil samochod, niewielkie przerysowanie przedniego zderzaka, ale nie zglosilem tego mojeju szefowi, zostalo mi potracone to z wyplaty, koszt ok. 800zl.....to tak sie dba o wlasnego pracownika, moj obecny wtedy szef, nawet nie stanal w mojej obronie, nie powiedzial, ze to nie moja winna, po prostu mnie obciazyl. Przykladow mozna mnozyc, na szczescie pracowalem tam tylko nieco ponad pol roku, dobrze ze tylko tyle, bo jak podliczylem ile zarobilem, a ile firma mi nie wyplacila lub potracila, to wyszedlem na zero. Dla przyszlych czytajacych to, szkoda czasu na ta firme.

Pitrek

Zarobki śmieszne, byłem kiedyś na rozmowie.... jeżeli wybieracie się na rozmowe to szkoda Waszego czasu

Onyx_79

Uciekajcie jak najdalej, żaden szanujący się pracownik nie wytrzyma w tej firmie dłużej niż okres próbny, szkoda, że przedsiębiorstwo ma taką politykę....bo tylko na tym traci branża fajna, rozwojowa ale nie w tej firmie

dj

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, byłem na rozmowie. Proponują utworzenie swojej działalności na podstawie umowy spółki cywilnej a pensja to naj nisza krajowa, szkoda mojego i waszego czasu. pozdrawiam

karas

Wypłaty są niskie, wymagania bardzo wielkie. Atmosfera w firmie tak sobie.

Olaboga

Miałam krótką przygodę z tą firmą. Zarobki niższe niż w korpo, ale w jak dla mnie praca ciekawsza.

foonk

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo śmieszna firma. Nigdy bym się nie zdecydował na pracę w tak śmiesznej firmie. Wymagania są na dość wysokim poziomie natomiast firmę nie stać na dobrych specjalistów. Dlatego szukają Leszków do pracy i to już chyba ładnych parę lat. Albo rotację mają dużą albo nikt się nie godzi na tak kiepskie warunki. Nie polecam!!!

Anioł

Firmę niestety poznałem... Szukają jeleni do darmowej pracy... Jeśli nie daj Bóg będziesz chciał tam pracować to uciekaj jak najdalej

Zostaw opinię o AERO-GSE Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AERO-GSE Sp. z o.o.