counter
2 16 24 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Dział Administracji Nowy wpis
@Pytanie

Tak, zatrudniamy studentów, ale nie tylko.

Pytanie Nowy wpis

Ciężko jest w systemie 12/12 w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

Dział Administracji Nowy wpis
@Pytanie

Zaskakujące pytanie, przyznaję. 12/12 to równoważny czas pracy, tymczasem w AERO-GSE w większości przypadków obowiązuje standardowy, 8-godzinny czas pracy (tj. średnio 40 h w tygodniu). Jeśli zdarzają się nadgodziny (np. w trakcie podróży służbowej), to jak najbardziej można je wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie, po akceptacji ze strony przełożonego (a ta akceptacja niemal zawsze jest). W zależności od stanowiska możliwa jest praca w niepełnym etacie, jednakże informacja o tym każdorazowo jest podawana w ogłoszeniu o pracę. Co innego staże lub praktyki - w tym przypadku czas pracy ustalany jest każdorazowo według Kodeksu Pracy i wymogów umowy z daną uczelnią czy szkołą.

TakNie1

Co wchodzi w socjal Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Aktualnie umożliwiamy skorzystanie z ubezpieczenia grupowego i kart sportowych. Dla stanowisk technicznych dochodzą również szkolenia specjalistyczne, ustalane bezpośrednio z przełożonym.

TakNie1

Czy Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Pracujemy w systemie jednozmianowym, przy czym obowiązuje 8-godzinny czas pracy. Zaczynamy między godziną 7 a 9:00 i analogicznie do rozpoczęcia kończymy. Możliwe jest skorzystanie z godzinnej przerwy obiadowej, aczkolwiek czas ten nie wlicza się do czasu pracy. W okolicy biura (ok. 500 m) znajdują się 2 restauracje i bistro, z których najczęściej korzystają nasi pracownicy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy pracownicy w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Jak najbardziej. W AERO-GSE większość projektów wymaga pracy zespołowej, międzydziałowej (admin, supply, sales, finance), dlatego ważne są dla nas komunikacja wewnętrzna i otwartość na drugiego człowieka. Czasem lubimy też wspólnie gdzieś "wyjść", albo zjeść urodzinowy tort :)

TakNie

Czy jest możliwość w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. pracy na część etatu?

@Pytanie

W zależności od stanowiska, istnieje możliwość zatrudnienia na niepełny etat. O ile nie jest to wyraźnie zaznaczone w ofercie pracy, warto temat ten poruszyć podczas rozmowy telefonicznej lub na samym spotkaniu rekrutacyjnym.

Dział Admin

Ostatnie miesiące były czasem wytężonej pracy w związku z reorganizacją naszej spółki, w tym w zakresie HR. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy również z powodzeniem współpracę z lokalnymi szkołami w ramach praktyk zawodowych dla uczniów zainteresowanych branżą GSE. Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie aktualnych pracowników do podzielenia się opiniami, jak oceniają zaistniałe zmiany.

Henry

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko korzystają z forum!!

Jason

Czy ktoś pracuje obecnie w tej firmie i jest w stanie powiedzieć jaka jest sytuacja? Coś się zmieniło?

TakNie

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem AERO-GSE Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Wojtek

Niestety tez mialem do czynienia z ta firma, po prostu szkoda slow, ale skomentuje ja zeby inni ludzie nie nabrali sie tak jak ja: Po pierwsze: wymagania ogromne, zero wsparcia, ogromna presja na pracowniku Po drugie: zarobki smiesze za wykonywana prace, wykorzystywanie pracownikow, wspomne ze moja praca polegala na wyjazdach delegacyjnych, co dla mnie jest ok, ale nie mialem zadnego delegacyjnego, ani premii uznaniowej za dodatkowe rzeczy np. dwa razy mialem sytuacje, gdzie trzebabylo byc w swinoujsciu na drugi dzien (siedziba firmy to Krakow), wyjechalismy z krk wieczore, w swinoujsciu bylismy na 3-4 w nocy, zeby rano wstac i pojsc do pracy. Nawet nie dostalem za to podziekowania nie mowiac juz o jakims wynagrodzeniu, bo co ludzi motywuje jak nie mozliwosc zarobienia pieniedzy. Nastepna kwestia, bylem na delegacji w Minsku z tej firmy, musialem wyslac maila, gdzie bialorus nie jest w uni i oplaty sa bardzo wysokie, ze wzgledu na to, pracodawca potwrocil mi to z wyplaty. Zajmowalem sie rowniez kupnem samochodu firmowego, sciagnalem samochod do firmy, blad moj ze pplacilem swoimi pieniedzmi, nigdy juz tego nie zrobie, bo do tej pory nie zostalo mi zwrocona czesc za samochod. Bylem na delegacji we wloszech, gdzie dla klienta w polsce byl przygotowywany samochod, wspolkontrahent we wloszech uszkodzil samochod, niewielkie przerysowanie przedniego zderzaka, ale nie zglosilem tego mojeju szefowi, zostalo mi potracone to z wyplaty, koszt ok. 800zl.....to tak sie dba o wlasnego pracownika, moj obecny wtedy szef, nawet nie stanal w mojej obronie, nie powiedzial, ze to nie moja winna, po prostu mnie obciazyl. Przykladow mozna mnozyc, na szczescie pracowalem tam tylko nieco ponad pol roku, dobrze ze tylko tyle, bo jak podliczylem ile zarobilem, a ile firma mi nie wyplacila lub potracila, to wyszedlem na zero. Dla przyszlych czytajacych to, szkoda czasu na ta firme.

Tak30Nie

Pitrek

Zarobki śmieszne, byłem kiedyś na rozmowie.... jeżeli wybieracie się na rozmowe to szkoda Waszego czasu

Tak8Nie

Onyx_79

Uciekajcie jak najdalej, żaden szanujący się pracownik nie wytrzyma w tej firmie dłużej niż okres próbny, szkoda, że przedsiębiorstwo ma taką politykę....bo tylko na tym traci branża fajna, rozwojowa ale nie w tej firmie

Tak8Nie

dj

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, byłem na rozmowie. Proponują utworzenie swojej działalności na podstawie umowy spółki cywilnej a pensja to naj nisza krajowa, szkoda mojego i waszego czasu. pozdrawiam

Tak4Nie

karas

Wypłaty są niskie, wymagania bardzo wielkie. Atmosfera w firmie tak sobie.

Tak5Nie

Olaboga

Miałam krótką przygodę z tą firmą. Zarobki niższe niż w korpo, ale w jak dla mnie praca ciekawsza.

Tak4Nie

foonk

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo śmieszna firma. Nigdy bym się nie zdecydował na pracę w tak śmiesznej firmie. Wymagania są na dość wysokim poziomie natomiast firmę nie stać na dobrych specjalistów. Dlatego szukają Leszków do pracy i to już chyba ładnych parę lat. Albo rotację mają dużą albo nikt się nie godzi na tak kiepskie warunki. Nie polecam!!!

Tak6Nie

Anioł

Firmę niestety poznałem... Szukają jeleni do darmowej pracy... Jeśli nie daj Bóg będziesz chciał tam pracować to uciekaj jak najdalej

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.
2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Balicka 100