Autodesk Sp. z o.o.

Opinie o Autodesk Sp. z o.o.

inny pracownik ADSK

Też mam bardzo negatywną opinię. Niespełnione obietnice i wyścig szczurów w pigułce. Mówią że dobrze płącą ale moja opinia jest taka że wypłaty są poniżej średniej. Opinie innych pracowników są takie same. Brak kompetencji i znajomości produktów przez menedżerów poraża. To typowy "dead end job" w którym zamiast awansować swoich pracowników biorą ludzi z zewnątrz. Dlaczego? Bo kompetentne osoby stanowiły by dla nich niewyobrażalne zagrożenie...

krakus

Zdecydowanie odradzam! Po kilku latach albo staniesz się typowym korporacyjnym szczurem bez jakichkolwiek odruchów moralnych albo tym co zostało po zjedzeniu przez szczury, przetrawieniu i wydaleniu. W tej korporacji nie jest ważne czy dobrze pracujesz. Ważne jak cię ocenią inni. Szefowie nie weryfikują ocen, oni weryfikują oceny a żebyś od razu nie uciekł to przez pierwszy rok masz spokój (pierwsza ocena po 2 latach). W praktyce im wyższe stanowisko tym niższe kompetencje... No i te 6 miesięcy zakazu pracy w innych firmach... Tu nie chodzi o dobro firmy ale o to żebyś nie mógł podjąć lepszej pracy nawet jeśli nie jesteś doceniany... A jak możesz być doceniany skoro ilość ocen pozytywnych ma się równać ilości ocen negatywnych (czytaj zwolnień)... Autodesk to firma wredna dla klientów (ze względów na cenę programów i prawa licencjackie i sponsorownaie organizacji w rodzaju BSA), inwestorów (ze względu na mydlenie oczu innowacyjnością, która nie istnieje), konkurencji (ze względu na bezpardonową walkę z pozycji monopolisty) jak i pracowników (ze względu na sposób ich traktowania, całkowity brak szacunku i tzw. system motywacyjny). W tej firmie nie tworzy się nowych programów. Jedynym programem który stowrzyła był AutoCAD stowrzony w 1982r. Od tego czasu nowe programy to tylko efekt kupowania innych firm wraz z ich oprogramowaniem którego połowa po paru latach przeważnie znika. Generalnie chodzi o to żebyś był stażystą aż przestaniesz mieć ochotę na cokolwiek a wtedy i tak wylecisz. Z Autodesku awansuje się na trzy sposoby: albo znajdziesz lepszą pracę albo cię wywalą albo babrając się w szambie czujesz się niczym ryba w wodzie i zaczyna ci się podobać. Przy okazji podawanie jakichkolwiek opinii na zewnątrz firmy jest surowo zabronione więc nie można zgodnie z prawem napisać żadnych merytorycznych informacji n.t. tej firmy (i o to chodzi). Jeśli nie wierzysz to spróbuj a sam się przekon

pracownik Autodesku

Dodam jeszcze, że Autodesk jest korporacją notowaną na giełdzie i jej wyłącznym celem jest sprzedać jak najdrożej przy JAK NAJNIŻSZYCH KOSZTACH. Jeśli chcesz podwyżki większej od inflacji lub awansu to musisz zmienić pracę na inną a to nie jest takie proste bo w umowie masz brak możliwości podjęcia pracy w innej firmie informatycznej przez 6 miesięcy (a mało kto będzie czekał pół roku na pracownika).

pracownik Autodesku

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Stosunkowo niskie wynagrodzenie, brak perspektyw rozwoju, nierealne oczekiwania, nieliczenie się z pracownikami, częste zwolnienia, z założenia min. 10% pracowników ma co roku otrzymać negatywną opinię. Jako przykład dodam jeszcze, że na stanowiska managerskie nie są awansowani pracownicy tylko brani ludzie z zewnątrz nie mający o produktach zielonego pojęcia i to oni tworzą nierealistyczne plany rozwoju ukraszane kwiecistymi mowami a za efekt końcowy baty spadają na pracowników.

Zostaw opinię o Autodesk Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autodesk Sp. z o.o.