5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 1 12 5 1

Opinie o Autodesk Sp. Z o.o. Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Autodesk Sp. Z o.o. Kraków? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kasia Nowy wpis

@Element skończony opowiesz więcej o tym procesie rekrutacji? Dlaczego tak ci odpowiadał?

Element skończony Nowy wpis
@Kasia

Był logicznie podzielony na 3 etapy: Etap pierwszy z team leaderem menadżerem gdzie była rozmowa na temat motywacji, do zmiany, troche o doświadczeniu czy też wykształceniu. Bez zbednego przedłużania, w gruncie rzeczy aby sie zapoznać i usłyszeć wiećej o stanowisku. Etpa drugi z osoba techniczą gdzie po konkretnej rozmowie na temat doświadczenia, realizowanych projektów byl jeszcze czas aby podpytac o więcej szczegołowch osobe z wewnątrz. Trzeci etap z mendżerem na dany region oraz team leaderem na temat oczekiwań, potencjalnej roli w firmie. Ostatni etap całościowo po angielsku, byl moment w któym sie po prostu zaciąłem chwilowo, ze zrozumieniem dostałem chwile na zebranie mysli. Całośc nie trwala długo, całościowo +-3 godziny. Nie zostałem dwa razy zapytany o to samo, jak i równiez nie bylo konieczności recytowania CV. Nie jest to wbrew pozorom czesta praktyka. Po kazdym etapie dostawałem dośc szybko feedback o następnym spotkaniuy, z terminem który pozwalał na przygotowanie do rozmowy. Mimo obecnej sytuacji, od pierwszej rozmowy do momentu decyzji minął misieąc, wiec nie mam innej możliwości niż ocenić sam proces jako sprawny.

Element skończony Nowy wpis

Zmiana pracy na Autodesk byla jedna z lepszych decyzjych. Bardzo przyjazny etap rekrutacyjny, duzy nacisk na prace zespołowa która nie jest tylko sloganem. Pomocni wspolpracownicy, wyrozumiali i pomocni menadzerowie. Firma zapewnie kursy językowe, wieć nawet poczatkowo nie posługując sie swobodnie językiem angielskim można dośc szybko nadgonić pewne braki ze zrozumieniem osób zarzadzających.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Autodesk Sp. Z o.o. Kraków?

Danuta

@Pracownik a jaki poziom języka wymagają?

@Danuta

Komunikatywny angielski w mowie i piśmie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Autodesk Sp. Z o.o. Kraków? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekomendacja
@Pytanie

Od 3 do 4. Pierwszy to rozmowa z Managerem/TeamLeadem miejscowym. Drugi to właściwa rozmowa poruszająca kwestie techniczne i sprawdzająca umiejętności potencjalnego pracownika. Trzeci T zazwyczaj ustalenia finansowe/nogcjacje itp .... Czasami jeżeli jest duża konkurencja to odbywa się jeszcze jedna dodatkowa rozmowa techniczna, aby mieć lepszą optyką na 2-3 czołowych kandydatów

MM

Slyszalam bardzo dobre opinie o firme - benefity, atmosfera etc Proces Rekrutacji bardzo sprawny i rzetelny.

Wanioszka

W firmie jestem już jakiś czas i do tej pory jestem zadowolny z samej pracy i podjętej decyzji o zamianie na AUTODESK. Atmosfera w moim zespole jest bardzo dobra i chyba jest to moja pierwsza praca gdzie "praca zespołowa" to nie tylko slogan. Koledzy z Teamu ale także manager bardzo ułątwili mi zaadaptowanie się w nowym środwisku poprzez bycie mega pomocnym a nawet troskliwym, a wg mnie to rzadkość. Finansowo jestem mega zadowolony, bo praca tutaj pozwala mi na dość atrakcyjne życie z hipoteką na plecach oraz możliwością odłożenia przynajmniej 1tys z wypłaty. Dodatkowo standardowe benefity - multisport, refundacja okularów. Dodatkowo jest firmowa piłeczka, także jest szansa a dodatkową integrację! Nie wiem jak w innych teamach, ale bardzo sobie chwalę także to że wszelkie procedury korporacyjne nie są tak uciążliwe jak np w mojej poprzedniej pracy. Meeingów skypowych nie ma za dużo, a jeśli już są to wnoszą coś do codziennej pracy.

Tepe

Dobra oraz luźna atmosfera, konkurencyjne zarobki wraz z benefitami. Jest kasa na kursy i rozów oraz dobrej klasy sprzęt. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Autodesk Sp. Z o.o. Kraków - Kraków