Kancelaria Medius

Kraków

Opinie o Kancelaria Medius

Zuzanna

@Ewka rozumiem, że duża część Twojej wypowiedzi to tylko przypuszczenia. Jednak to ważna informacja, że praca na stanowisku młodszego prawnika jest w dużej mierze oparta na pracy grupowej. Ktoś jeszcze z osób obecnie w firmie pracujących może to potwierdzić? Czy taki system pracy jest typowy Kancelarii Medius? Jeśli tak, to rzeczywiście może on nie odpowiadać każdemu.

Ewka
@Zuzanna 14.11.2017 13:06

Przypuszczenie jest co do wynagrodzenia reszta to moja refleksja z rozmowy. Sama prowadziłam lata rozmowy rekrutacyjne na wysokie stanowiska i potrafię wyciągnąć to i owo z rozmowy począwszy od samej rozmowy a kończąc na gestykulacji. W zasadzie mało się dowiedziałam ponieważ Państwo nie odpowiadali wnikliwie na moje pytania. To ja mówiłam głównie o sobie. A, że nie jestem osobą świeżą po studiach a kobietą która nie tylko jest prawnikiem a i mediatorem sądowym i przepracowała już ładnych parę lat w spółkach to wymagam od pracodawcy troszkę więcej niż stwierdzenia jaka to kancelaria jest super zorganizowana bo ma filie w Czechach i Hiszpanii ( wymogu co do języka hiszpańskiego i czeskiego nie było ) i ,że do jednej błahej sprawy pochyla się kilka osób jakby nakaz zapłaty czy pozew do dłużnika wymagał specjalnych umiejętności prawniczych. Tak jak wspominałam razi brak fachowego rekrutowania co zresztą widać po opiniach iż jest duża rotacja. O wynagrodzeniu się nie dowiedziałam gdyż i ja i moi rozmówcy po stwierdzeniu iż jestem osobą na tyle samodzielną i pewną tego co robię, że nie potrzebuję by prosty pozew pisało ze mną 10 innych osób mi podziękowali. Ale wnioskuję iż nie było zbyt wygórowane więc oscyluje zapewne miedzy 1800 a 2100 na ręke. Plus tak jak wspominałam kiepska lokalizacja na obrzeżach Krakowa ( zapewne wybieg by klienci mieli problem z trafieniem i wyjaśnieniem wykupionych długów). Dojazd zajął mi ponad godzinę a nie mieszkam w Krakowie. Twierdzą,że mają pozwy z bardzo wysokimi kwotami natomiast na moje stwierdzenie, że obsługują podmioty gospodarcze nie potrafili odpowiedzieć. W necie można łatwo natrafić na informację iż skupują długi od osób fizycznych zaciagajacych tzw pożyczki chwilowe. Reasumując jak ktoś zaczyna i chce zaczynać od czegoś tak obcesowego jak pozwy z wierzytelnością to praca będzie ok. Ale jeżeli ktoś się chce nauczyć czegoś więcej i dobrze podszkolić proces to lepiej praktyka i coś z niej wynieść.

Miracle

Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku młodszego prawnika ?

Ewka
@Miracle 02.11.2017 14:07
Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku młodszego prawnika ?

Byłam dzisiaj na rozmowie i w sumie w krótkim czasie stwierdziłam, że to nie dla mnie. Nie obracam się w windykacji ani egzekucji plus praca w grupie. Prawnika (usunięte przez administratora) indywidualnosc a nie pisanie pozwu przez 5 osób. To nie ma dla mnie sensu. Otoczka wydaje się miła jednak co mnie zaraziło jako byłego hr owca, trzymanie kandydata na korytarzu przed wejściem głównym. Pensja chyba niska (podziękowała zanim przeszliśmy do wynagrodzeń) plus nieciekawa lokalizacja. Prawnik zapewne ma się zajmować wszystkim i niczym z czego i tak wszystko będzie po 100 razy sprawdzane. Dobre dla zotodziobow a nie dla doktorantki z doświadczeniem. Powodzenia tym którzy aplikuja.

Zuzanna

@K123dziękuję za rozwinięcie wypowiedzi. Możesz jeszcze powiedzieć czego dotyczą wspomniane przez Ciebie szkolenia?

K123

Nie ma żadnych benefitów. Jeśli liczycie na kartę multisport czy inne podobne, to nie u tego pracodawcy. Nie pracuje już w tej firmie. Dobra na początek rozwoju zawodowego, ale na awans czy rozwój dalszy w tej firmie nie ma co liczyć. Organizują od czasu do czasu jakieś szkolenia, ale nic poza tym.

Zuzanna

@2K123 rozumiem, że dobrze odbierasz atmosferę w pracy i ludzi z którymi współpracujesz. A co możesz jeszcze powiedzieć na temat pracy w firmie? Jakie benefity oferuje pracodawca?

K123

Wysokie wymagania, płaca niska. Na myjce zarabiają po 2100, a tutaj tylko dzięki temu, że nowa ustawa weszła to musieli tym na zleceniu dać więcej, ale i tak nie dostają tyle co pracownik fizyczny. A co do tej premii, to niedługo może jej nie być. Jedynie co jest ok, to współpracownicy. Atmosfera na dziale jest miła. Wyrozumiałe kierownictwo.

nowynick

Wątpię, by BYLI pracownicy nagle uaktywnili się na forum po dodaniu złej opinii o firmie. Proponuje nie być aż tak żałosnym i samemu sobie nie wystawiać dobrych opinii. Ci wszyscy byli pracownicy to pewnie kierowniczka pod różnymi nickami :D

augustynka

Bardzo dobrze wspominam pracę w Mediusie, młody zespół, można się naprawdę wiele nauczyć. Co do zarobków, to nie ma szału, ale są przyzwoite, zawsze wypłacane na czas no i do tego premie kwartalne. Ogólnie polecam, mi pracowało się tam super.

Roleta 37

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie rozumiem wczesniejszych opini. Wyplata na czas , premia zgodnie z ustaleniami. Wczesniejsze opinie pisane są chyba przez zdesperowanych ludzi, którzy za siedzenie na facebooku chcieli by otrzymywac 4.000 zl / msc

rekruter

Również nie polecam pracy w Mediusie. Ciągła rekrutacja.

ja

To bardzo dziwne co piszesz, ponieważ ja pracuje w Mediusie i dostaję premie co kwartał- tak jak cały dział.

Mahyd

Nie polecam, zarobki - niskie, umowa śmieciowa. O premii każdy mówi, nikt nie widział. Szkoda czasu i nerwów na pracę, w której nie szanuje się pracownika.

Ramiro

Młodszy specjalista ds. windykacji? Może dostać każdy, łatwo jest przejść etap rekrutacyjny. Potem dostajesz zlecenie i najniższą głodową stawkę. Zespół? Albo człowieka polubi albo nie i będzie podchodził z dużym dystansem, co znacznie obniża morale. Bardziej doświadczeni czują się lepsi bo pracują dłużej na tym stanowisku. A co do pracy, bardzo niewdzięczna, siedzisz cały dzień na słuchawce, dzwonisz do ludzi i ściągasz długi. Potem oczywiście zapisujesz swoje wyniki na tablicy. W dziale z hiszpańskim mają trochę lepiej. Ogólnie nie polecam.

henna

Wiadomo czy wciąż jest poszukiwany doradca klienta ds. zadłużenia? Dobrze, że jest szansa na stabilne zatrudnienie, a skoro oczekują od pracowników znajomości hiszpańskiego, to pewnie i tak można liczyć na zarobki adekwatne do posiadanych kwalikacji. Dzięki

BOLEK

Firma MEDIUS KRAKÓW I to banda oszustów, kretaczów i zlodzieji poprostu banda idiomów

BOLEK

op

Myślę, że zawsze warto złożyć aplikację, nawet jeśli nie ma się doświadczenia. Są ścieżki kariery gdzie można rozpoczynać od praktyk, stażu kończąc na umowie o pracę i dalszym rozwijaniu.

sarka

A jak jest na stanowisku młodszy specjalista ds windykacji ??

sanka

A jak jest na stanowisku młodszego specjalisty ds windykacji? Ktoś coś?

sanka

A jak jest na stanowisku młodszego specjalisty ds windykacji? Ktoś coś?

terelu

a jak płacą w takim dziale windykacji z j. hiszpańskim? czy ktoś może mi powiedzieć....

terelu

A wiesz ile płacą?

fm

Dziękuję, ale bardziej zależy mi na opinii osób, które tam pracowały/pracują. Jakie obowiązki, atmosfera, możliwości rozwoju?

fm

Z tego co widzę to prowadzą obecnie rekrutację. Jakie są Wasze opinie o pracy, warto aplikować?

m.

a czy ktos nie majacy doswiadczenia ma szanse tam?

Pif Paf

Z czystym sumieniem polecam pracę w Mediusie, świetna atmosfera, pomocni ludzie i przyjemna praca!

MZ

A mnie pracowało się tam bardzo dobrze !

Mario

Wyśmienita i profesjonalna firma polecam z czystym sumieniem

Zostaw opinię o Kancelaria Medius - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Medius