OUTHORN SP. Z O.O.

Wieliczka

Opinie o OUTHORN SP. Z O.O.

Wiki

Zastanawiające jest to długie milczenie? czy jeszcze coś robicie w firmie? A może jest tak dobrze i nikomu nie chce sie pisać?

rtyh

no zwlaszcza ze to na czysto to faktycznie sporo jednak

wiem!

Hej, najgorzej jest trafić do kanałów hurtowych sprzedających właśnie markę OUTHORN!Jest umowa o prace ale zarobki bardzo cienkie! Na rozmowie kwalifikacyjnej mydlą Ci oczy wysokimi premiami od obrotu a jak przychodzi co do czego po 3 miesiącach próbnych zderzasz się ze ścianą! Za to co proponują nie da się przeżyć! Cały czas presja i naciski! Atmosfera wisielcza i tyle!

realista

TU źle tam źle...Ludzie, opamiętajcie się !!!! w pracy liczą się trzy rzeczy atmosfera, forsa i możliwość rozwoju. Nic więcej. Nikt nie lubi być jak jego współpracownicy to konfidenci ale i wolontariatu to nikt nie będzie robił. Wiem wiem, każdy by chciał 5000zł miesięcznie, czas pracy 13-15, dwa podpisy, kawka na biurku, służbowe auto najlepiej - Range Rover itp.... Ale tak nie ma, w każdej pracy W KAŹDEJ ! będzie jakiś konfident albo kiepska atmosfera albo słabe pieniądze. Nie ważne czy pracujesz w IBM, na poczcie, w banku, jako policjant, prostytutka (każdy zawód biorę pod uwagę ;) ) czy też jako mechanik samochodowy.... Każdy ma swój system jak patrzy na miejsce pracy. Wniosek? jak masz kiepską pracę - zmień pracę. jak masz słabą wypłatę - idź na kursy, dostrzegaj to czego nie widzą inni a znajdziesz pracę. jak masz kiepską atmosferę - może pracujesz z samymi niemiłymi ludźmi albo zapytaj sam siebie - co robię źle...

szambo i gnój

Jak powyżej, ta firma to totalna padaka. Gdyby nie umowy z PZN dawno by już jej nie było na rynku. Styl zarządzania na poziomie zerowym, banda nieuków, a może i nauczeni ale brak doświadczenia, tylko to co im sie wydaje. Żenada, nie polecam pracy w centrali nikomu.

out

jeżeli chcesz pracować w biurze, to nie licz na jakiekolwiek nadgodziny:). tak jak ktoś napisał wyżej, pani z hr gada na rozmowie głupoty, potem przychodzi manager i gada jeszcze większe głupoty i tak firma kupuje ludzi, naturalnie nie powiedzą od razu, że dają minimalne stawki na rynku. Dowiadujesz się na końcu.Więc prawie wszyscy zatrudniają się i szukają dalej pracy, bo tam przyszłości nie ma. Robia co mogą by kogoś zatrudnić a potem dać mu kopa w tyłek, nie mają pojęcia co się dzieje na rynku pracy i jakie stawki.

outhorn out

2 300 ???? zapomnij, podobnie jak o innych o które pytałeś/aś. Ta firma płaci minima krajowe, (usunięte przez administratora) ludzi jak tylko może. Jak jesteś po studiach to dobra firma na zdobycie doświadczenia i nic więcej. A jak już gdzieś pracowałeś, to lepiej szukaj pracy dalej.

4F

Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu na rozmowe kwalifikacyjna. Mydlą oczy, a potem jest tylko ogorzej.

Zapierdalacz

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie na magazynie. Atmosfera w pracy w porządku, relacje z innymi współpracownikami również dobre (głównie studenci, w tym ja:). Niestety w zimie temperatura taka jak na zewnątrz i warunki pracy zdecydowanie kiepskie. Z tego co pamiętam najniższa stawka dla pracowników wynosiła 8,50zł (i taką też stawkę posiadało większość pracowników).

beria

no więc nie baw się w to. ekipa - bardzo fajna, pracownicy super, trzymają się razem ale kiedy zobaczysz wypłatę to stracisz całą ochotę. po 3 miesiącach na stażu zobaczysz 1000-1200 na rękę, w tym zapieprzanie po godzinach i ciągła presja. ale będziesz słyszeć że stać cię na więcej, musisz tylko więcej z siebie dać a i efekty na koncie zobaczysz. Ja podziękowałem. budzę się teraz bez bólów brzucha i spokojnie osiągam znacznie lepsze wyniki w innej firmie.

nowa

Mam rozmowe na stanowisko stażysty w dziale eksportu, sprzedaży. Maja mi placic przez 3 miesiace 500zl netto, po stażu - możliwość zatrudnienia... Czy tam jest naprawe tak źle, jak piszecie? Jaka jest średnia pensja osoby zatrudnionej na umowe o prace? Tak ana poczatek? Eksport, 2 języki, w moim przypadku rosyjski i angielski. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Timido

Wydaje mi się, że to kwestia jakiego ma sie kierownika, czy regionalnego, mi się nie zdarzyło robić nadgodzin a z przerwami nie ma problemów i ogólnie tworzymy dość zgrany team. Ale z zarobkami to faktycznie dosyć słabo. dostateczny.

kłosuu

Mi zaproponowano na okresie próbnym 850 zł podstawy . zasuwałem jak głupi i przez trzy miesiące nie przekroczyłem tego progu... - odpuść:)

krowodrzagorka@gmail.com

a można coś konkretniej - bo zastanawiam się nad zmianą pracy i zbieram informacje - asystent działu handlowego w firmie outhorn - jak konretnie wygląda wypłata ??

MArecki

Potwierdzam - jedna z dziwniejszych firm w jakich dane było mi pracować! Wydzielone sztywno przerwy - o tej i o tej godzinie co do minuty a jak chcesz się napić herbaty między przerwami to jesteś brany za outsidera:D Kolejny przykład parking z przodu firmy tylko dla pracowników wyższą rangą, zaparkuj tam a cie podkablują:D Nie wiem czy ta wrzeszcząca kobieta z działu handlu zagranicznego tam jeszcze jest jeżeli tak to... współczuje:D Pensja to największa porażka tam ;)

mec

Radze nawet nie skladac cv do tej firmy, ja nadal tam pracuje (ale mam nadzieje ze niedługo) praca po godzinach, bez nadgodzin oczywiście, wyzysk, płaca minimalna. Jak ktoś odchodzi (co ostatnio często sie zdarza) to nie zatrudnia sie kogos nowego na jego miejsce tylko obowiązki tej osobu rozdzielane są na pozostałe osoby-niekoniecznie z tego samego działu. Pracownicy sa karmieni przyszłościowa wizją firmy i "marchweką na kiju" ktorej nie sa w stanie złapać. Sponsoringi, partnerstwa i obecność w mediach są na pierwszym planie prezesa i reszty zarządu.

Zostaw opinię o OUTHORN SP. Z O.O. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OUTHORN SP. Z O.O.