Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z 4F Sport Performance?

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym wysłać swoje CV na dział rekrutacji do 4 f Kraków, czy możecie podać mi maila?

Kasia Nowy wpis

Witajcie, ostatnio zauważyłam logo 4 f na budynku gdzie dawniej był AON przy Zabłociu. Czyżby 4 f przeprowadzał się do tego biurowca? Jakie tam będą działy?

Administrator Nowy wpis

Powiedzcie co się dzieje teraz w 4F Sport Performance? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

no przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze musisz wlasnie w tej firmie pracowac @szko jezeli cos sie komus tak na prawde nie podoba to moze zrezygnowac

on_

Praca( to zła nazwa) wykorzystywanie, 6.60 zł netto na rękę. Polska firma zatrudnia ludzi na umowę zlecenia. Utrzymuje się z rotacji studentów( nie obchodzi ich pracownik, właściciel zbiera kokosu nie wie co się dzieje w firmie albo zatrudnia osoby nie znające się na rzeczy). Pracownik szeregowy to podstawa firmy( on nakręca sprzeda) marne premie za sprzedaż i walka o Klienta. Stoisz 12 h i nawet spocząć nie można. Najlepsze na koniec( kto powiedzcie kto Wam to pytanie dla Klientów znalazł) Szuka Pan/Pani czegoś konkretnego ?! nie używamy w czym mogę pomóc? Klient może szuka bielizny( ciężki temat) albo się rozgląda a jako pracownik musisz go osaczyć bo ucieknie. I ma rację wejdzie kiedyś do któregoś sklepu i popatrzcie jak obsługuje się Klienta. Podsumowanie: Praca słaba( wynagrodzenie też), jak na firmę z Wieliczki życzę właścicielowi aby ktoś kiedyś zatrudnił kogoś z rodziny na takich warunkach jak on to robi( może nie wie, mam nadzieje, ze poczytasz). Warunki jak w odzieżówce szału nie ma, ale nie przeżyje, że polak polaka wykorzysta bardziej niż zagraniczny przedsiębiorca ! Kpina. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie szczegółów proszę śmiało pisać!

kropka

4f Bonarka - w zależności od nastroju kierownictwa jest albo ok albo fatalnie. Wynagrodzenie bardzo, bardzo słabe a pracy bardzo, bardzo dużo. Jako praca na krótki okres czasu ok, ale dłużej to mogą nerwy wysiąść.

Zostaw merytoryczną opinię o 4F Sport Performance - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4F Sport Performance