SEMA PRINT

Kraków

Opinie o SEMA PRINT

Waldi

SEMA PRINT ma opinię dobrego pracodawcy i nie chce mi się wierzyć w to co pisze @Pepe. Po drugie jak jest tak źle to zmień pracę!!!

m
@Waldi 22.11.2017 10:37

Zmienił z tego co kojarzę to gostek co z dwa tygodnie pracował na transferze

IKAIKA

Ja tam pracowałam i nie mam się czego uczepić. Lubiłam tę pracę i w porównaniu z innymi było bardzo OK.

Natalia

@pepe czy opisywane warunki zgłaszałeś do kierownictwa? Wiele z opisywanych sytuacji przekracza prawa pracy i normy produkcyjne. Warto dać znać o takich przypadkach wyżej lub skierować na forum gowork, gdzie pracodawca może odnieść się do opisywanego stanu rzeczy.

Pepe

UNIKAĆ JAK OGNIA !!! Na start nie dostajesz szatni bo za mało mają i musisz kłaść rzeczy na posadzce narażając się na kradzieże, tyrasz jak wół i jeszcze musisz zostać po godzinach bo ktoś inny się opie***lał. Jak nie będziesz zostawał to cie zwolnią i zatrudnią ukraińców na czarno oczywiście. Musisz przychodzić w soboty, na sali sauna, opary rozpuszczalnika prekraczają normy. Do tego co jakiś czas wpierniczą ci nocki. Firma uduś !!!

jg

Świentnie, ze atmosfera teraz u nich dopisuje @friend, bo w końcu dbanie o dobre relacje przyczynia się do sukcesu w firmie.

blablabla

Ja nie mam dobrej opinii o tej firmie. Towarzystwo wzajemnej adoracji z okolic firmy. Firma na zadupiu a autobusy słabo kursują. Sauna na hali nawet w zimny dzień. I te bajeczne 8 złotych na godzinę... Nie polecam.

lol

praca dla osób bez perspektyw , brak szansy na wyjście z pracy wcześniej , poza wymienionymi okej

M
@lol 04.08.2016 21:45

8g w pracy normalnie straszne :) Skąd się tacy ludzie jak ty lol biorą :/

elektron

Praca, jak każda inna , płacą tak jak się ustali i kasa zawsze na czas. Więcej takich pracowników, jak Pani Technolog A.... , nigdy nie odmawia pomocy. Kobieta .... :)

JAK NAJDALEJ OD SEMA-PRINT

Widać, że pozytywne opinie pisane są na zlecenie szefów. Na rozmowie o pracę mówią ile będziesz zarabiać - a jak przychodzi do podpisania umowy zlecenie (bo przecież nie dadzą ci o pracę) to się okazuje, że jak przepracujesz 3 miesiące to ci podniosą do tej sumy, o której była mowa. Po tym czasie jednak nie dostajesz przedłużenia umowy - a pracowałeś przez ten czas za 1/2 kwoty. Wystarczy zobaczyć ile mają ofert pracy - co chwile ktoś wylatuje lub nie wytrzymuje oparów farb i gorąca na hali. PS. Jeśli ktoś myśli o pracy na wypizdowie niech się liczy z tym, że autobusy niezbyt często kursują, jest to jedna wielka dziura zlokalizowana blisko więzienia.

drewnojad

"Lol" - powiadasz ze firma spełnia wszystkie normy? To albo jesteś pracownikiem biurowym i nic nie wiesz co się dzieje na produkcji, i/albo jesteś szefem. Na szczęście ja mam ten problem z głowy bo już mnie tam nie ma, ale sam miałem problemy zdrowotne [i nie tylko ja].krótko mówiąc - wyzysk, i szkoda na to zdrowia za takie grosze!! A dostać umowę o pracę to chyba jakiś cud...

Pracuś

Chyba nie jest źle skoro większość pracowników jest zadowolona z pracy. Nowi Młodzi nic nie umiejący przychodzą i chcą od razu zarabiać kokosy - a tu co? zonk? Żeby zarabiać trzeba coś umieć robić. Za darmo nic w życiu nie ma ale może w tym problem. Niezgodze sie z tym BHP, firma jest za poważna żeby sobie pozwolić na takie łamanie praw. A że nie ma czasu na palenie fajek... to nie knajpa tylko praca. Też uważam, że firma spoko

Lol
@Pracuś 14.11.2014 19:05

jak masz wątpliwości odnośnie chemii to zobacz na str gł. firmy (ISO itp.) chyba sobie firma nie pozwoli na chorobotwórcze farby skoro spełnia wszystkie normy, co? Weź pomyśl logicznie sam zamiast czytać opinii ludzi, którzy chyba sami nie wiedzą co pisać, tylko czują się "oszukani"

LuLu

Niestety łamane są podstawowe zasady BHP, nadgodziny są tam normą - dowiadujesz się, że zostajesz dziś w pracy dłużej i nic że masz dziecko czy zaplanowałeś sobie dzień. Dyspozycyjność, oddanie firmie i wypłata starczająca na egzystencję za pracę wykonywaną w oparach czystej chemii, której jednak brak między ludźmi.

ja tam nie narzekam :)

niestety muszę się zgodzić po części z pierwszą opinią.. pracowałem w tej firmie nie długi okres, ale wystarczający.osoby nowe a zwłaszcza z agencji są traktowane dużo gorzej niż stali pracownicy (usunięte przez administratora)

W 100% zgadzam się z poprzednikiem ...firma plotka

były pomocnik drukarza

Widzę, że nie jestem sam w opini o tej firmie. Na pierwszy rzut oka firma aż się patrzy... tyle stanowisk, fajna "dolna" ekipa i na tym koniec. Zatrudniają nowych bo tyle odchodzi ludzi, że w końcu zostałby szef produkcji ręcznej i maszynowej, no i nie zapominając o "górze". Kto szanuje swoje zdrowie nie będzie tyrać go dla marnych pieniędzy - chemia i równie nie zdrowe układy.

Kochany Szefie (usunięte przez administratora). Dziękujemy Ci za to jaki jesteś dobry w stosunku do Nas, odpowiedzialny a nawet czasem wyrozumiały w różnych sprawach. Dbasz o Nas jak o dzieci. Nagradzasz Nas różnymi premiami co Nas motywuje do dalszej pracy, dbasz o to żeby z roku na rok było Nam w tej firmie lepiej,na tyle ile możesz. Organizujesz bardzo fajne imprezy na których się dobrze bawimy. Myślę,że mamy w tej firmie grono zaufanych i odpowiedzialnych osób z którymi możemy dalej rozwijać firmę - osób którym zależy na dalszej współpracy z Tobą oraz firmą Sema Print. Pozdrawiamy Twoi oddani Pracownicy. Nie przejmuj się negatywnymi opiniami na temat firmy.

Ja tam nic nie mam do szefa moim zdaniem osoba na stanowisku kierownika jest nie kompetentną osobą na na to miejsce... Tu powinna być osoba która nie zna ludzi i jest surowa w stosunku do pracowników.W tej firmie przyjaciele,rodzina czy podlizywanie się maja dużo a nawet BARDZO DUŻO!!! Fajnie by było jakby szef częściej schodził na hale i patrzył kto tak naprawde (usunięte przez administratora) bo osoby które przychodzą tylko\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"dla towarzystwa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"sa nagradzani!Premiaaa półroczna...? Heh to był szeroki i dosyć obszerny temat pomiędzy pracownikami,kto?czemu?za co? Cały czas dostają te same osoby co mają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko,starania się i uczciwą prace tutaj nie dostrzegają!!! Najlepiej iść na L4 lub siedzieć sobie i rozmawiać o czym kolwiek w gronie lizusów a będziesz napewno nagrodzonym pracownikiem w dniu wypłaty bo premie teraz nie przyznaje szef:)

Zostaw opinię o SEMA PRINT - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMA PRINT