SEMA-PRINT

Toruń

Opinie o SEMA-PRINT

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Jaa co możesz powiedzieć o tym jak aktualnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Chętnie dowiemy się, czy w firmie zaszły jakieś zmiany.

gf
użytkownik zarejestrowany

@fortel oj no cos mi sie wydaje ze ta oferta to juz jest nieaktulana o ktorej piszesz przynajmniej tutaj na gowork nic mi sie nie pokazuje, byc moze po prostu juz kogos tam do pracy zgnalezli pewnie..

Ja

Gdyby nie kamerki to pewnie większość palaczy by non stop siedziała na "fajurze" zanim pracować, nie wspominając o czym innym. Nowi Młodzi nic nie umiejący przychodzą i chcą od razu zarabiać kokosy - a tu co? zonk? Żeby zarabiać trzeba coś robić. Za darmo nic w życiu nie ma ale może w tym problem.

Pablo32

Do \"pracodawca innej firmy\" jak pracowity to przygłupi i jak takim płacić Przygłupi to chyba ty jesteś myśląc że za minimalną krajową ktoś będzie tyrał po 9-10 godzin dziennie, w ciężkich warunkach, bez umowy i ubezpieczenia zdrowotnego. Jak to ma miejsce m.in. w Sema-Print. Najlepsze jest to że dwa lata temu będąc tam z zapytaniem o pracę szef-idiota zaproponował mi stawkę 5zł/1h:). Wyśmiałem go bo kto normalny z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem zgodziłby się na takie warunki. Sema-Print to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nawet w znanej Krakowskiej drukarni więcej płacą

Ghost

Pracowałem tam dość dawno ale z tego co słyszę od znajomych jeszcze się tam męczących to przez kilka lat nie zmieniło się nic. Kiła, bieda, mogiła. O umowie można na wstępie zapomnieć. Nawet po 3 latach musisz mieć szczęście żeby się doprosić. Wynagrodzenie to minimalna krajowa przy ponad 8 godzinach pracy dziennie. Warunki pracy ciężkie, oprócz koszulki ubranie musisz zapewnić sobie sam. Praca przy lakierach, rozpuszczalnikach w dusznych, słabo wentylowanych pomieszczeniach. Na produkcji przy stawkach godzinowych kierownictwo wymaga pracy w tempie jak na akord. Szefostwo, chyba jak w większości prywatnych firm to sknery i hieny, które wykorzystują sytuację na runku pracy i wykorzystują każdego pracownika. Dla szukających pracy: OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA!!! Dla pracujących w Sema - Print: WSPÓŁCZUCIE i ŻAL że dajecie się tak [usunięte przez moderatora]

pracodawca innej firmy

Tak tylko piszą nieroby i lenie ,jeszcze nie spotkałem pracowitego człowieka na etacie jak pracowity to przygłupi i jak takim płacić.

Czy to ważne?

Zgadzam się z opinią poprzednika, faktycznie jest tak jak pisze,. W tej firmie nowy pracownik nie ma co liczyć na dobre wynagrodzenie, pracodawcy oszczędzają na wszystkim co się da nawet na papierze toaletowym ;D. Ciężkiej ludzkiej pracy tutaj się nie wynagradza, robisz dobrze, nikt tego nie widzi, zrobisz mały błąd to już jesteś stracony. Atmosfera jest tragiczna w firmie, myślę ze to wszystko przez kierowniczkę produkcji która nie umie się dogadać z pracownikami, robi wiecznie problemy, nie interesuje się tym co się dzieje na produkcji, interesują ja tylko plotki ploteczki i jakby tutaj komuś zaszkodzić. W tej firmie nie masz szans nawet na umowę o pracę, tak więc dobrze się zastanów czy chcesz tutaj pracować. Mnie już na szczęście tutaj nie ma.I jestem z tego zadowolony. Szkoda nerwów i psucia sobie zdrowia dla tak nie odpowiedzialnych Pracodawców, którzy nie szanują ludzkiego czasu, który się traci w tej firmie. Dobrze brać, ale żeby dać . . .

;)

to sobie napisał właściciel opinię.Nie zgadzam się z opinią poprzednika ...;)))) Zarobki sa kiepskie. Wlaściciele maja węża w kieszeni. To sknery, kutwy, liczykrupy, dusigrosze, chciwcy, chytrusy. Zapomnijcie o premiach i ze ktoś was doceni. Ludzie tam tyraja na pół etatu po 10 godzin na najniższej krajowej. Reszta jest płacona "z kamizelki".Kwestia dyskusyjna - chinczyk robi za miske ryżu. Pomyslcie tylko o glodowych emeryturach. Atmosfera nie jest miła. [usunięte przez moderatora]

Nie zgadzam się z opinia poprzednika. W Sema-print spotkałam się z miłą atmosferą. Zarobki będą zawsze dyskusyjnym tematem, natomiast ważne jest to że sema-print nigdy nie spóźnia się z wypłatami. Ogólnie sądzę, że jest to dobra i stabilna firma, działająca na rynku kilkanaście lat. Zdecydowanie polecam.

sema

zarobki - slabe szef produkcji to wariat z dlugimi wlosami, na produkcji mega smierdzi. nie szanuja czlowieka. wszedzie umieszczone sa kamery jak big brother, zapalic nawet nie ma kiedy ogolnie panuje mega balagan

Zostaw opinię o SEMA-PRINT - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMA-PRINT