Opinie o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sema Print Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Darek

A mieliście wigilie w zeszłym roku pracownicza ?

O
@Darek

Nie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sema Print Sp. z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

O

Zależy od ilości pracy, chętnych osób. Zazwyczaj kierownicy ustalają ten dzień jako wolny lub na jedną zmianę.

Juruś

W jakich godzinach się pracuje i czy co się zmienia? Czasy takie, że człowiek by sie każdej pracy złapał, ale wpakować się w coś nie fajnego też szkoda. Ktoś może odpowiedzieć?

DiDi
@Juruś

Zależy od stanowiska. Prace fizyczne przy produkcji 6-14 14-22 czasem nocki biurowe chyba 8-16 9-17

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Nieważne kto.

Najlepsze co mi się życiu trafiło że nie muszę z Anką i Robertem pracować i mam normalna pracę. Wspominam pracę w semie jako całkowitą stratę czasu.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sema Print Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

@Prawdziwa, domyślam się, że swoją opinię napisałaś, ponieważ miałaś okazję współpracować z Sema Print, zgadza się? Napisz proszę w takim razie, co Twoim zdaniem poprawiłoby sytuację w firmie. Jakie kroki podjęte przez pracodawcę mogłyby sprawić, że osoby szukające zatrudnienia będą chętnie aplikować do Sema Print?

chętna
@Natalia

co zacheci pracownika ? co za pytanie ? zawsze kasa i normalna atmosfera w pracy - kultura osobista w szczególności kierownictwa

Koko
@chętna

Z kierownictwem nie ma kolorowo. Specyficzni ludzie

Natalia

Bardzo miła atmosfera, z każdym można porozmawiać. Zarówno z biurowymi pracownikami jak i produkcyjnymi. Co ważne, szefowie również są ludźmi, z którymi można się dogadać.

Justyna
@Natalia

@Natalia Rzadko się słyszy, aby pracownik mówił o dobrym kontakcie szefostwa z pracownikami w firmie. Jak rozwiązywany jest problem nadgodzin w Sema Print? Są one płatne?

Miki

@D czyli te soboty jednak są obowiązkowe, a nie jak na rekrutacji mówią - dobrowolne?

didi
@Miki

Jak jest dużo zamówień to sobota pracująca. Pracownicy biurowi są jak by odcięci od rzeczywistości większość czasu się opierdalają i nie interesują się produkcją dlatego bredzą szukając pracowników na produkcję

@ha
@Miki

Przecież w umowie nie ma nic o sobotach. Odmawiasz przyjścia i tyle. Później oni takiego pracownika nie potrzebują i zwalniają. Sam decydujesz. A tak poza tym naprawdę duży problem jest przyjść jeśli jest potrzeba w maksymalnie dwie soboty?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

didi

Nie jest źle można się dogadać w wielu sprawaczh

Czy jest to praca dla studentów ?

D
@Paweł

Dwu zmianowa pracująca co druga sobota (choć z jakiegoś powodu twierdzą przed rekrutacja że nie są obowiązkowe)

19.09
@Paweł

Tak. Praca dla Każdego. Tylko kto będzie pracował za takie pieniądze. Ludzie przychodzą i odchodzą ze względów finansowych.

Jarosław
@19.09

Piszesz o niezbyt wysokich wypłatach. Czy jest możliwość dorobienia, żeby podwyższyć wynagrodzenie starając się o premie lub inne dodatki?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Didi

Jakoś to będzie i troska ekologię :)

Szanujaca sie

Nie polecam tej firmy z powodu jednego z prezesow, ktory z gruntu nienawidzi kobiet...!!! A rekrutuje wlasnie kobiety...? Mialam tam pracowac w powaznym dziale, ow prezes potraktowal mnie jak krowe rozplodowa nie jak CZLOWIEKA...!!! Szok i niedowierzanie...!!! Na produkcji wisza kalendarze z golymi babami...I taki jest poziom pracownikow produkcji -bonobo... Ogolnie strasznie Wiocha!!! Polecam omijac szerokim lukiem...!!! Niestety...!!! Bo sama branza jest bardzo fajna... Diabel tkwi w szczegolach...

@Szanujaca sie

A tu są poważne działy ?

@Kasia

Chyba nie ???????? W kazdym razie nie na produkcji...

Hi
@Szanujaca sie

A który to prezes tak nienawidzi kobiet ?

@Hi

Chyba ten na S ale to jest mylne wrażenie bo mężczyzn też nie nawidzi :) Pracownicy to zło które musi tolerować

@ha
@Didi

I którym musi zapłacić i na których musi patrzeć.

Wolny człowiek

Zmienić kierownictwo, odjąć troche obowiązków przepracowanym ludziom a dodać ich leserom którzy nic nie robią, zatrudnić więcej ludzi, zrobić warunki do pracy, podnieść płacę i można by pracować.

@Wolny człowiek

Warunki próbowano podnieść ale budowa nowej hali to jakaś porażka wszystko niedopracowane i już się rozpada. Nawet nie byli przenieść wszystkich maszyn z rozpalonej do 40 stopni starej hali bo jakiś imbecyl nie wiedział ile energii i gazu będą zużywać maszyny.

aminek

Brak chęci do pracy niektórzy chcą przysłonić rzekomymi błędami firmy?

Omnibus
@aminek

A o co dokładnie chodzi? Ludzie nie pracują czy naprawdę firma jest źle zarządzana?

@aminek

Fakty 1 na 10 przychodzących do pracy rezygnuje 1 dnia albo po tygodniu (Możliwe ze przez obecne warunki które za miesiąc albo dwa ulegną poprawie po otwarciu nowej hali) Nie szukacie na poważnie pracowników bo jak można nazwać sytuację gdy przychodzi nowa osoba i rezygnuje bo powiedziano że soboty są wolne a na produkcji pracujemy w co drugą sobotę a czasem częściej. Ktoś zajmujący się zatrudnianiem pracowników ma zwyczajnie (usunięte przez administratora) i efekty tego widać

Oczywiście powyżej miało być że 9 na 10

Zxz

10 odchodzi po miesiącu

Były pracownik.
@aminek

Ci którzy chcą pracować prędzej czy później i tak odchodzą. Nikt normalny nie chce pracować z Ela i Anka. Anka nadaje się do gadania o córce Emilce a Ela.. Ela? Niech się zajmie Kotką. To jej najlepiej wychodzi.

Omnibus
@Były pracownik.

Nie pisz , że jesteś byłym pracownikiem. Porostu jak najszybciej się zwolnij jak Ci warunki nie odpowiadają.

Były pracownik.
@Omnibus

Już mnie tam dawno nie ma!

Hahah@

Nie można poprawić warunkow w tej pracy gdyz to firma rodzinna . tam pracuje banda .a o awansie normalnego pracownika zapomnijcie awans na produkcji ma ten kto lize (usunięte przez administratora)

Poważny
@Hahah@

Awans jest kiedy zostają w czterech literach bo nie ma kto pracować. Wtedy idziesz na głęboką wodę, a "pomocny" Robert zmieni Twoje życie zawodowe w piekło.. Gad z podłym charakterem.

Qho

Kierownictwo na produkcji na bardzo niskim poziomie, bez kompetencji i kwalifikacji w zarządzaniu ludźmi, z własnym widzi mi się. Liczą się układy i trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tam pracować. Na wrażliwych nie ma miejsca. Oczywiście pracownice na pakowaniu z długim stażem serdeczne i pomocne ale nie ma tam czasu na nianczenie ludzi. Trzeba sobie radzic. Drukarze i ich pomocnicy, farbiarki bardzo fajni chodz specyficzni, wszystko pokażą co i jak ale za wszystko można oberwac. Za nic tymbardziej, trzeba się nastawić. Kiedy się dopasujesz do towarzystwa nie będziesz chciał odejść.

Natalia

@m, a może mógłbyś powiedzieć jeszcze jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jak się do niej przygotować? Masz jakieś wskazówki dla osób, które chcą aplikować do Sema Print? Jakie są wymagania stawiane przez pracodawcę?

Prawdziwa
@Natalia

Żadne. Każdy się tam dostanie. (usunięte przez administratora). Jedyne co musisz umieć to ruszać rękami i nie sprzeciwiać się. Oczywiście każdy kto przyjdzie ,perfidnie na oczach zostanie obgadany i zmieszany z błotem. Nawał roboty za marne pieniądze. (W lecie to chyba tylko biedny by tam pracował bez klimatyzacji zero przewiewu, leje się z człowieka wszystko przez nagrzewające się blachę oraz z pieców )Atmosfera fatalna , brudno... Ludzie nie grzeszą kultura osobista co tyczy się przede wszystkim kierowników.

m

Znajdź ich stronę i Wasilij na email cv na pewno zwolniło się kilka miejsc na produkcji. Biurowych raczej nie szukają

Natalia

@Kasia, rozumiem, że pracujesz w Sema Print? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was pracuje obecnie w Sema Print w Krakowie i zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków?

Natalia

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane i zostaną usunięte przez administratora forum. Przed dodaniem komentarza zachęcam do zapoznania się z obowiązującymi na forum zasadami i regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Natalia

@@hahaha, czy jest jakaś szansa na poprawę warunków pracy? Czy zgłaszaliście je odpowiednim osobom? Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy stwarza on realne możliwości rozwoju swoim pracownikom? Łatwo jest awansować w SEMA PRINT?

Zostaw merytoryczną opinię o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wadowska 2
    31-990 Kraków

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.